Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6773649 Napisano: 05.04.2021 17:31:48 w Paragony na trwające konkursy
pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Kupię paragon "Czas na wiosenne porządki" Kaufland 

Nikt nie będzie w Kauflandzie , jutro, pojutrze? Byle do 7-go  emotka

Będę jutro. Specjalnie właśnie jadę  emotka

Gdybyś przypadkiem chciała wyprodukować dodatkowy paragon to chętnie odkupię  emotka  Ale jeśli nie, to nie ma problemu, wielkiego parcia nie mam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773642 Napisano: 05.04.2021 16:25:46 w Paragony na trwające konkursy
fiona25 napisał(a):

Kupię paragon "Czas na wiosenne porządki" Kaufland 

Nikt nie będzie w Kauflandzie , jutro, pojutrze? Byle do 7-go  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773601 Napisano: 04.04.2021 16:01:45 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon "Czas na wiosenne porządki" Kaufland  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773594 Napisano: 04.04.2021 13:25:19 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurzyło mnie t mobile emotka  nie uznali mi dziś reklamacji telefonu. Wymiana wyświetlacza, będzie mnie kosztować 500 zł  emotka  

Do tego cały dzień mam mdłości, czuje się fatalnie a musiałam co nie co na Święta przygotować. 
Beznadziejny dzień  emotka

to było do przewidzenia, pęknięte wyświetlacze do gwarancji nie należą. A mdłości to ciąża? jak tak to powodzenia - u mnie to był miesiąc wyjęty z życia, wymiotowałam gdzie się dało ale było, minęło i oby nie wróciło.


Tak ciąża.... 25 tydzień i nadal  emotka

ojjj... ale znam przypadek że dziewczyna do końca ciąży wymiotowała - czego ci nie życzę ️ pociesze cię że 10 lat temu gdy byłam w okresie wielkanocny w ciąży to całe śniadanie zwróciłam a był to jakiś 32 tydzień... do WC nie dobiegłam...


Oo losie  emotka  to było dopiero śniadanie z atrakcjami emotka
Ja miałam 3 miesiące wyjęte z życia(wogole nie grałam  emotka ) teraz z 3 tyg już było ok i od paru dni od nowa mdłości. I takie uczucie jakbym dzień wcześnie ostro popila i dziś kac..nie do życia  emotka  no ale trzeba jakoś to wytrwać  emotka


uroki ciąży emotka Pociesz się tym że do końca masz bliżej niż dalej emotka A na święta może nie objadaj się za mocno mimo iż to świąteczne żarcie mocno kusi emotka Trzymam kciuki! PS. To pierwsze?



Ja właśnie bardzo mało jem, nie mam apetytu i szybko się najadam. Póki co mam dopiero 2 kg na +  emotka

To trzeci  emotka emotka  na stanie są jeszcze 5 letnie bliźniaki  emotka
pikawka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

o rany, to będziesz miała wesoło. A to wszystko ta sama płeć czy jakieś urozmaicenie?



Ta sama  emotka  wesoło to mam tetaz.... potem tylko kaftan i wariatkowo mnie czeka  emotka

Jak dla mnie płeć nieważna , byle zdrowe i o czasie...jedna z moich dziewczyn urodziła się w momencie, w którym Ty teraz jesteś  emotka  Trzymam kciuki za lepsze samopoczucie, nie przemęczaj się i dbaj o siebie emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6773303 Napisano: 01.04.2021 17:48:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
I ja gratuluję, fantastyczna nagroda  emotka  Czy ja kiedyś doczekam takiej chwili?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773162 Napisano: 01.04.2021 10:57:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mountain napisał(a):

madllen napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Myślicie, że te maile z Hochland (wpis na forum) to też prima aprilis?

Mam nadzieję, że tak, bo ja się na Hochland obraziłam i kolejny raz już tego nie wbijałam.. emotka  Cały marzec był okropny także proszę nie dobijajcie mnie takimi wpisami.. emotka

na bank żart, ja maila nie mam emotka ale serducho zabiło po przeczytaniu wpisów emotka

żart, żart , ani przez chwilkę nie miałam wątpliwości  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773148 Napisano: 01.04.2021 10:28:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

Myślicie, że te maile z Hochland (wpis na forum) to też prima aprilis?

myślę że tak
rok temu tez wesoło było 

Dokładnie , rok temu samochody wpadały  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773061 Napisano: 31.03.2021 17:47:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zwyciezczyni napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Konkurs "Doładuj się na wiosnę z Orange" ma ograniczenie znaków? Nic nie widzę w regulaminie. A messenger coś podowiada? wysyłał ktoś już zgłoszenie?

wysłałam testowe zgłoszenie, przeszło ponad 1000 znaków, fajne mi hasło  emotka

Przecież wiadomość wysyłana przez messenger nie ma limitów znaków...więc można ich wysłać nawet milion.

ale bot już może mieć ograniczenie, prawda?

Nie mam pojęcia, czy w tym przypadku jest fizyczna możliwość ograniczenia wysyłanych znaków...czy jest to aż tak zaawansowane emotka  Ngdy nie sprawdzałam.

boty mają wielką moc emotka  ale skoro w regu nie ma, to się biedaczki będą męczyć z czytaniem. Mam ochotę im Pana Tadeusza wkleić emotka

z tego co kojarzę w przypadku Pepsi w Lidlu z początku roku byl limit mimo,że odpowiedź szła przez messengera- zapadło mi to w pamięć bo limit nieźle mi zamieszał, musiałam skracać i przerabiać  emotka  Listerine też było tak zgłaszane, ale tu już limitu brak... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6772973 Napisano: 31.03.2021 11:42:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niedługo zacznę wnioskować o nowy wątek - taki specjalnie dla mnie "od miesiąca nic nie wygrałem"... emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
2 fantagiro, mia 0

fiona25

#6772971 Napisano: 31.03.2021 11:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

agawaga napisał(a):

Czy słoiczki i kaszki biorą udział w loterii Rossmann? Żywienie początkowe niemowląt kojarzy mi się z mlekiem modyfikowanym ale pewna nie jestem  emotka

podpinam się pod pytanie. Na moje to tylko mleko. Ale lepiej się upewnić  emotka

Wydaje mi się,że chodzi o mleko modyfikowane , często w regulaminach akcji marketowych jest zapis, że oferowana zniżka nie działa na alkohol, tytoń, doładowania do telefonów i mleko początkowe - myślę, ze tutaj to działa na podobnej zasadzie...ale oczywiście ekspertem nie jestem. Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

fiona25

#6772725 Napisano: 30.03.2021 08:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

fiona25 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Chciałam wziac udział w nadchodzącym konkursie z eksperckim składem ciesz się ładem w Rossmannie ale mój szwagier pracuje w Rossmannie (mieszkamy razem) i nie wiem czy w takiej sytuacji moge wziac udział? Napisałam do Smolara ale nie odpisał.

Myślę,ze odpiszą ... ja na początku miałam wątpliwości czy mogę do zdjęcia użyć dziecka i odpisali dość szybko...
Moim zdaniem szwagier to nie rodzina , ale oczywiście mogę się mylić  emotka

I jak, pozwolili ,użyć’ dziecka mimo zapisu w regulaminie? 

Absolutnie nie pozwolili  emotka  nawet tyłem - ja albo nikt  emotka  W sumie tak myślałam, ale chciałam się upewnić, bo czasem "osoba trzecia" w regulaminach bywa po prostu osobą spoza rodziny...

kot moze być? emotka

A wiesz,że przeszło mi to przez myśl  emotka  Myślę,ze może , u mnie problem w tym,że mój kot ma nadpobudliwość ruchową - zrobić mu zdjęcie ,to tylko we śnie można. Nie mówiąc już o tym,żeby usiadł tam gdzie ja bym chciała  emotka Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

fiona25

#6772675 Napisano: 29.03.2021 20:26:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Chciałam wziac udział w nadchodzącym konkursie z eksperckim składem ciesz się ładem w Rossmannie ale mój szwagier pracuje w Rossmannie (mieszkamy razem) i nie wiem czy w takiej sytuacji moge wziac udział? Napisałam do Smolara ale nie odpisał.

Myślę,ze odpiszą ... ja na początku miałam wątpliwości czy mogę do zdjęcia użyć dziecka i odpisali dość szybko...
Moim zdaniem szwagier to nie rodzina , ale oczywiście mogę się mylić  emotka

I jak, pozwolili ,użyć’ dziecka mimo zapisu w regulaminie? 

Absolutnie nie pozwolili  emotka  nawet tyłem - ja albo nikt  emotka  W sumie tak myślałam, ale chciałam się upewnić, bo czasem "osoba trzecia" w regulaminach bywa po prostu osobą spoza rodziny... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6772667 Napisano: 29.03.2021 19:24:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

Chciałam wziac udział w nadchodzącym konkursie z eksperckim składem ciesz się ładem w Rossmannie ale mój szwagier pracuje w Rossmannie (mieszkamy razem) i nie wiem czy w takiej sytuacji moge wziac udział? Napisałam do Smolara ale nie odpisał.

Myślę,ze odpiszą ... ja na początku miałam wątpliwości czy mogę do zdjęcia użyć dziecka i odpisali dość szybko...
Moim zdaniem szwagier to nie rodzina , ale oczywiście mogę się mylić  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6772371 Napisano: 27.03.2021 14:47:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

santi333 napisał(a):

Czy ktoś może mnie uświadomić jak te same osoby/rodziny wygrywają multum kart 500 zł do Ikei z Delicji lub 100 zł z Lisnera?  Np. Anna S. w Delicjach jest prawie każdego dnia lub nawet parokrotnie danego dnia emotka Czyżby kupowała dziennie po kilkaset opakowań Delicji i wklepywała je przez całą dobę... emotka ?
W obu przypadkach loterię organizuje agencja AdValue.

Siedzi na kasie w ,swoim lub nie, sklepiku z godzina recznie ustawiona na kasie  emotka
Poslizg zegara o 5 minut albo godzine daje szanse grania na paragon przyszlosciowy, wydrukowany po wygranej a czas jest u niej na kasie jak Faro do Warszawy  emotka
Ot i tyle ... plus kazde ciastka za 5zl sprzedane w sklepie, dzieki pieczateczce staja sie "delicje", a ludzie paragony zostawiaja na ladzie....

Albo ktos moze kupowac i zwroty sobie robic, ale to zbyt problemowe  emotka

Jakkolwiek by się to nie odbywało, klany rodzinne, które rządzą np w Lisnerze ,rządzą w prawie każdej loterii bramkowej tego typu ... był czas przywyknąć, więc przestałam się tym przejmować i te loterie sobie całkowicie odpuściłam ... myślę,ze po pewnym czasie takich "odpuszczających" sobie osób będzie coraz więcej. Czy to komuś da do myślenia? Pewnie nie... chociaż mogłoby zleceniodawcy - to przecież jego pieniądze a efekt ...żenua  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6772141 Napisano: 26.03.2021 11:01:31 w Czy informują/ informowali?
maverick napisał(a):

fiona25 napisał(a):

maverick napisał(a):

fiona25 napisał(a):

agaluna napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał potwierdzenia nadania paczki z Haribo?

Ja nie dostałam...dostałam info,że będzie nadana w połowie tygodnia i na tym się skonczyło emotka

ja również, a już 2 stówy miały być dla mechanika na jutro emotka

Powiedz mu, żeby poczekał to żelka dorzucisz emotka  

Chyba muszę tak zrobić emotka
Wczoraj miałem @ po 17, że paczka nadana, a dziś po 8 rano kolejny @ od DPD, że dziś kurier Patrycja doręczy paczkę emotka

U mnie to samo , czekam na Andrzeja z moimi  żelkami od rana  emotka Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

fiona25

#6772110 Napisano: 26.03.2021 09:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

HARIBO

Mam pytanko... dostałam boxy bez fotek po mimo iż wysłałam, ktoś też tak miał?

Ja na swoje boxy czekam dzisiaj , tez chciałam fotkę i teraz mnie trochę zmartwiłaś , planowałam niespodziankę dla córek... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6772022 Napisano: 25.03.2021 14:42:23 w Czy informują/ informowali?
maverick napisał(a):

fiona25 napisał(a):

agaluna napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał potwierdzenia nadania paczki z Haribo?

Ja nie dostałam...dostałam info,że będzie nadana w połowie tygodnia i na tym się skonczyło emotka

ja również, a już 2 stówy miały być dla mechanika na jutro emotka

Powiedz mu, żeby poczekał to żelka dorzucisz emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6771997 Napisano: 25.03.2021 13:45:43 w Czy informują/ informowali?
agaluna napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie dostał potwierdzenia nadania paczki z Haribo?

Ja nie dostałam...dostałam info,że będzie nadana w połowie tygodnia i na tym się skonczyło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6771810 Napisano: 24.03.2021 16:35:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
Smolar , przełamujemy lody emotka  Czysta przyjemność gotowania , nagroda dodatkowa  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6771108 Napisano: 20.03.2021 14:37:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zaczynam się cieszyć ,ze nie biorę udziału we wszystkim , bo takiej ilości porażek mogłabym już nie znieść ... to co mam już dostatecznie mnie dobija emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0