Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6842741 Napisano: 05.02.2022 20:27:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

oświeci mnie ktoś???wygrałem oszałamiające 20 zł w grześkach
w formularzu jest :

Wgraj czytelne zdjęcie dowodu zakupu z widocznym zwycięskim numerem dowodu zakupu oraz produktem/produktami promocyjnymi.


mam wgrać paragon wygrany czy paragon z opakowaniami po Grześkach? bo nie rozumiem tego emotka emotka emotka

Moim zdaniem masz wgrać paragon , który zgłosiłeś do loterii i na którym według wszystkich znaków na ziemi i w niebie powinny znajdować sie Grześki  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6842558 Napisano: 04.02.2022 16:08:26 w Avanti
Dostałam odpowiedź od Avanti w sprawie tych kodów, które nie działają. Dostałam nowe kody , ale kurier odbierze ode mnie opakowania w celu sprawdzenia "co poszło nie tak"  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6842530 Napisano: 04.02.2022 13:45:53 w Avanti
domika napisał(a):

Czy ktoś zgłaszał niedziałające kody z Cheetos? Otwieram 3 paczkę (orzechowy smak ) i żaden kod nie działa. Próbowałam różnych kombinacji i nic emotka

Kurde, weszłam tu  żeby napisać o tym samym - orzechowe Cheetos - kod czytelny jak nigdy i cały czas "coś tu nie gra". Jestem na milion % pewna,ze dobrze wpisuję , ale sprawdziłam na wszelki wypadek czy E to nie F , a 1 to nie I - i nadal NIE . No to teraz upewniłam się, że coś jest nie tak , ale nie z moim wzrokiem, tylko z kodem.


Edit.Otworzyłam kolejne orzechowe - znów to samo ... Chrupki kupiła córka dla siebie i koleżanek na babski wieczór i wybrała według swojego gustu. Ja próbowałam w pierwszym etapie cheetosami serowymi i kody wchodziły bez niespodzianek , potem odpuściłam. Zgłoszę , zobaczę co odpiszą. Jak już kupione to jakoś żal mi nie zagrać. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6841358 Napisano: 30.01.2022 13:06:46 w Gratulacje! Dla wygranych!
Urbanek gratulacje, rozbiłeś bank!!! emotka emotka Zdrówka dla wszystkich dam emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6840435 Napisano: 26.01.2022 12:05:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smuteczek jakiś mnie dopadł , nie mówiąc już o braku weny ... wypalenie konkursowe? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6840234 Napisano: 25.01.2022 15:41:58 w Avanti
masza napisał(a):

fiona25 napisał(a):

misiapysiamisia napisał(a):

olunka napisał(a):

anaesth napisał(a):

montezuma napisał(a):

myja napisał(a):

montezuma napisał(a):

Cheetos - cisza?

no mam nadzieję, że cisza, bo jak na kolejne 6 zgłoszeń będzie 0 maili to się załamię emotka

ja aż tak nie szalałem w tym etapie emotka  raptem 4 zgłoszenia (brak weny?) - ale też mam nadzieję na poprawienie statystyk w Avanti emotka

Chyba jestem strasznie naiwna, bo wysłałam aż 1 zgłoszenie i jeszcze wierzę, że coś nim ugram emotka

ja tez 1 emotka

Też jedno i nadzieja emotka

U mnie również jedno...ale nadziei już brak  emotka  Trzeci etap już odpuściłam - spróbowałam, byłam zadowolona z moich zgłoszeń w I etapie i lipa... Oszczędzę sobie rozczarowań i będę trzymała kciuki za forumowiczów emotka

a ja gram bo zamierzam nagrodę spożytkować zgodnie z  ideą  Cheetos emotka

No i pięknie ... tym bardziej trzymam kciuki  emotka Wyświetl w wątku >>
2 masza, madllen 0

fiona25

#6840205 Napisano: 25.01.2022 15:02:24 w Avanti
misiapysiamisia napisał(a):

olunka napisał(a):

anaesth napisał(a):

montezuma napisał(a):

myja napisał(a):

montezuma napisał(a):

Cheetos - cisza?

no mam nadzieję, że cisza, bo jak na kolejne 6 zgłoszeń będzie 0 maili to się załamię emotka

ja aż tak nie szalałem w tym etapie emotka  raptem 4 zgłoszenia (brak weny?) - ale też mam nadzieję na poprawienie statystyk w Avanti emotka

Chyba jestem strasznie naiwna, bo wysłałam aż 1 zgłoszenie i jeszcze wierzę, że coś nim ugram emotka

ja tez 1 emotka

Też jedno i nadzieja emotka

U mnie również jedno...ale nadziei już brak  emotka  Trzeci etap już odpuściłam - spróbowałam, byłam zadowolona z moich zgłoszeń w I etapie i lipa... Oszczędzę sobie rozczarowań i będę trzymała kciuki za forumowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

fiona25

#6839403 Napisano: 22.01.2022 13:53:06 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:

Zgodnie z regulaminem:
"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6839353 Napisano: 22.01.2022 09:48:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
diabkate napisał(a):

fiona25 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Czyli wychodzi na to, że mam u nich wyjątkowe szczęście, skoro losują.emotka

Dokładnie tak  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6839350 Napisano: 22.01.2022 09:41:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dwaburekoty napisał(a):

diabkate napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy w Kinder wygrywają rymowanki czy proza? Nie wiem w co uderzać...

U mnie proza, ale mam wrażenie, że nieistotna jest dla nich forma, tylko treść.

Ani forma, ani treść emotka .Mam na to żelazny dowód - uwierz mi na słowo emotka

Dokładnie tak...myślicie,że oni czytają każdy poemat i robia to w takim tempie,że następnego dnia po zgłoszeniu mamy zwyciezców? emotka

Pamiętam doskonale jak to wyglądało rok temu, jestem pewna ,że teraz jest tak samo...Między innymi dlatego odpuściłam , moje dzieci nie szaleją ani za Kinderami ani za piniatą, więc nie chcę robić tłoku tym, którym zależy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6837352 Napisano: 13.01.2022 13:03:04 w Gratulacje! Dla wygranych!

fiona25

#6837313 Napisano: 13.01.2022 10:58:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giti napisał(a):

Hmmm to jak to jest w tych Starach? Myslalem ze z kazdego etapu wybieraja 7 dziennych i 1 najlepsza glowna.. Ale skoro juz sa wyniki z 3 dni to by znaczylo ze wygrana glowna tygodniowa bedzie wybrana sposrod tych ktorzy wygrali dzienna?

Dokładnie tak było w poprzednich latach. Myślę, ze teraz też tak będzie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6836984 Napisano: 12.01.2022 08:38:44 w Gratulacje! Dla wygranych!
Brawa dla Was - tak zacząć nowy rok konkursowy to marzenie chyba każdego gracza  emotka  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 miketyson 0

fiona25

#6836953 Napisano: 11.01.2022 20:59:37 w Avanti
Ceres napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Jest już pełna lista z Lay's emotka

To nawet lepiej, że rozesłali emaile przed ogłoszeniem listy za VIII etap podwójnego. Ale sprawdzałabym skrzynkę pocztową, bo zarówno moje
jak i męża dane by pasowały na liścieemotka A tak przynajmniej nie robiłam sobie nadziei. Najlepsze, że akurat nasza pierwsza litera nazwiska i imiona
pojawiały się akurat przy wynikach tych etapów, w których braliśmy udział. A w tych etapach, które sobie odpuściliśmy, na liście nie trafiały się takie zbieżnościemotka

Chyba jednak wolałabym, żeby w danych laureata podawali też zwycięski nr paragonu. Wtedy człowiek by się nie nastawiał na nic na przód.
Też tak czasem macie, że się wkręcacie "a może email do mnie nie dotarł, gdzieś go po drodze wcięło ?" emotka

Moje i męża dane też były i to nawet w kilku etapach - cieszyłam się,ze jednak maile szły wcześniej bo jakby pierwsza była lista to zajechałabym skrzynkę emotka
No i zdarzyło się ,że była nutka "niepewności" ...czy aby mail dobrze wpisany... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835669 Napisano: 05.01.2022 13:07:12 w Avanti
luko922 napisał(a):

Może być PW - ktoś podpowie czy poza rymowankami zwykłe teksty też wygrywają? emotka emotka  

Ja wygrałam raz , w przedostatnim etapie - jedynym zgloszeniem , które nie było wierszem pisane... Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

fiona25

#6835642 Napisano: 05.01.2022 12:32:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Czy pytanie o numer wygranego paragonu można wysłać na maila, z którego rozsyłają informację o nagrodzie, czy też wysyła się na jakiś inny adres?

Jeżeli pytasz o podwójne, to można na ten sam. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6835637 Napisano: 05.01.2022 12:23:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Avanti , Lidio droga ...  dam Ci szansę na poprawę ..idę szukać Cheetosów z kodami... emotka
Wątku - jak coś to pamiętaj ,że teraz było słabo i spróbuj coś z tym zrobić...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6835607 Napisano: 05.01.2022 11:46:45 w Avanti
magie1982 napisał(a):

Wątek Avanti nam się rozbujał,Pora więc wygrać no nie ma.... rady emotka

Patrząc na startujące ostatnio konkursy wątek Avanti ma szansę przebić MDW emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835604 Napisano: 05.01.2022 11:44:15 w Avanti
No i mamy pierwszych zwyciezców  emotka  Można odświeżać  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835598 Napisano: 05.01.2022 11:41:21 w Avanti
adamo86 napisał(a):

Puścili kilka maili, a teraz przeglądają forum i się z nas śmieją patrząc jak wszyscy panikują emotka

Ale muszą mieć ubaw emotka  A na wszystkich skrzynkach teraz "odśwież" ... "odśwież"... Wyświetl w wątku >>
0 0