Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6732846 Napisano: 01.10.2020 08:05:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

Loteria Łowicz dopiero się zaczęła laureaci głównych nagród już są  emotka
pewnie testy robili 

No mam nadzieję,ze to testy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6732724 Napisano: 30.09.2020 17:36:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluzy z Tic tac - córka chciała, mama upolowała  emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6731645 Napisano: 25.09.2020 12:11:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
frodo napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Dostałam informację o nadaniu słuchawek z Lays, ale nie ma w mailu żadnego śledzenia przesyłki. 

Spodziewacie się jutro przesyłki, jak to wygląda u Avanti? Nikogo nie będzie w domu, nie wiem, czy sobie pracę w domu organizować... 

Ja ostatnio info o wysyłce nagrody od Avanti dostałam 22.09 a 23.09 rano już była u mnie.

U mnie dokładnie to samo, jeden dzień powiadomienie, następnego dnia rano - przesyłka Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

fiona25

#6731403 Napisano: 24.09.2020 13:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

[quote=
FBewa36] Czy ktoś wiedział, brał udział w tym konkursie? Dopiero co wystawiony baner w c4 a data konkursu do 15.09

Jak wiedział,  to nie powiedział.  I teraz też nie powie ,bo nie było w bazie 

nie było go też na stronie carrefour, zastanawiam się czy nie ma tam pomyłki w datach




Też tak myślę, w moim C4 na bank nie było takiego baneru  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6731158 Napisano: 23.09.2020 14:49:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jaki tu spokój...na na na ,  nic się nie dzieje...na na na na...emotka
Bramki wszystkie zamknięte ... ile można próbować? Na kreatywne chyba za głupia jestem,loterie też mnie nie kochają. Watku, dopomóż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

fiona25

#6729764 Napisano: 17.09.2020 13:23:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ilonaxx5 napisał(a):

słuchawki minionki dpd

U mnie też , świetne są  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6729524 Napisano: 16.09.2020 14:46:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedystobylo napisał(a):

jola1500 napisał(a):

małe co nieco się pojawiło na początku września /żelki/, wymarzoną przez siostrzenicę kamerkę sprezentowałam  siostrzenicy na jej urodzinki - a czy ja dostanę "prezent" na urodziny?? to wkrótce 19. ...energio..... przybywaj! sprzyjaj w realizacji marzeń... czekam na email.. sms  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Ja też lada moment urodziny, a jakoś nagród nie ma na horyzoncie emotka . Czekam na deszcz nagród emotka

I moje urodzinki tuż,tuż ...też poproszę o jakiś prezencik...nawet moze sie spóźnić o kilka dni... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6729523 Napisano: 16.09.2020 14:44:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Na te słuchawki od Avanti (Pepsi Stokrotka) to my pocztą tradycyjną odsyłamy? emotka
Myślałam, że tylko na lepsze nagrody...

No niestety, Karlsbad i Avanti wrócili do wysyłki paragonów i oświadczeń pocztą emotka

Właśnie widzę. emotka A ja genialnie na ten sam paragon wzięłam E, który już zgłosiłam do loterii. emotka
Teraz ciekawe, czy odeślą mi paragon z powrotem, jak poproszę...

Ja z mirinda miałam na paragonie jakieś trzy inne loterie już zgłoszone i zapomniałam poprosić o odesłanie emotka  ale Avanti ma chyba zapis w regulaminie, że odsyła jak się załączy kopertę zwrotną.

Zwrócili - też w Mirindzie wygrałam a mam tam jeszcze 2 konkursy.We czwartek przyszły słuchawki a dziś w skrzynce koperta z paragonem.Solidna firma emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6729522 Napisano: 16.09.2020 14:43:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

Na te słuchawki od Avanti (Pepsi Stokrotka) to my pocztą tradycyjną odsyłamy? emotka
Myślałam, że tylko na lepsze nagrody...

No niestety, Karlsbad i Avanti wrócili do wysyłki paragonów i oświadczeń pocztą emotka

Właśnie widzę. emotka A ja genialnie na ten sam paragon wzięłam E, który już zgłosiłam do loterii. emotka
Teraz ciekawe, czy odeślą mi paragon z powrotem, jak poproszę...

Spróbuj, ja ostatnio poprosiłam o zwrot w Avanti,załączyłam kopertę zaadresowaną i znaczki -dzisiaj wrócił  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

fiona25

#6729454 Napisano: 16.09.2020 11:23:15 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

domika napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że widziałam dzisiaj już pierwszą reklamę świąteczną, a jest dopiero środek upalnego września.

Na Sephorze już dziś sie wyprzedały kalendarze adwentowe emotka

A później przychodzi grudzień i święta...a ja jestem nimi już tak zmęczona, cała magia ginie.

W Selgrosie, w alejce promocji, już zniknęły cebulki kwiatowe, a pojawiły się znicze- całe mnóstwo, a do 1 listopada jeszcze 1,5 miesiąca.Chciałam kupić śnieżycę wiosenną, bo wcześniej widziałam, a tu zonk.

ja też widziałam dziś w Lewiatanie znicze wystawione w alejce

A ja to  emotka

emotka

A to Lewiatan? Czy coś innego? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6729087 Napisano: 15.09.2020 10:23:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yaagatka napisał(a):

-Violka- napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Czy Avanti odeśle mi paragon (mam tam produkty na inny konkurs), jeśli dołączę kopertę zwrotną ?
I czy nagroda główna będzie wybierana wśród osób, które wygrały bluzy ?, Jak to już bywało u Avanti?w

Organizator jest zobowiązany do zwrotu Dowodu Zakupu Uczestnikowi, o ile Uczestnik prześle Organizatorowi zaadresowaną kopertę ze znaczkiem pozwalającym na nadanie
przesyłki rejestrowanej na wskazany adres. Organizator zobowiązany jest do nadania przesyłki z Dowodem Zakupu niezwłocznie,
nie później niż do dnia 30.10.2020 roku.

Główna z wszystkich,  ale na wszelki wypadek wolałam odesłać im na tą bluzę 

Ja odesłałam kopertę z prośbą o zwrot, bo jak zwykle wzięłam 'wszystko na jeden'. Nagroda przyszła chyba w piątek a na paragon ciągle czekam emotka

Ja to samo, nagroda przyszła we czwartek a na paragon nadal czekam...a nawet priorytet zapłaciłam ,żeby szybciej do mnie wróciło  emotka  A teraz jednak trzymam kcuki,żeby nie wygrać nic "bogatego" z pozostałych konkursów emotka   Jak wygram a paragon nie wróci to sie zdenerwuję, bo niemal zawsze biore wszystko na osobne paragony ,teraz mnie skusiło wyjątkowo  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6729086 Napisano: 15.09.2020 10:19:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
takaja86 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jak ja coś wygram u Smolara to chyba cud będzie...

Czuję to samo  emotka

I ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6728314 Napisano: 10.09.2020 20:22:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Słuchawki z Mirindy C4 - dpd  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

fiona25

#6727998 Napisano: 09.09.2020 16:05:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

androm napisał(a):

azaflora napisał(a):

Pamiętam to. Człowiek by nie podejrzewał, że ukryją takie logo. Obciach na całego.

Tam było nie tylko logo, ale chyba też napis "Postaw namiot z Durex" emotka

emotka emotka emotka  i od razu patrząc na taki namiot człowiek sie zastanawia na czym jest oparty  emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6727689 Napisano: 08.09.2020 13:41:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Nutella...znowu pusto...

Nutella jeszcze raczej nie powiadomiona...to co poszło to zdeklarowane rezerwy z pierwszego tygodnia.Nadzieja umiera ostatnia  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6727681 Napisano: 08.09.2020 13:23:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

[quote=

FBewa36 napisał(a):

TicTacowe bluzy byłyby jeszcze względne gdyby nie napis tictak z tyłu i z przodu, a tak to chyba nadają się tylko na działkę, a szkoda, bo wydają się ładne i porządne, ale z tictakiem to nawet na prezent głupio dać

gienek1] TicTacowe bluzy byłyby jeszcze względne gdyby nie napis tictak z tyłu i z przodu, a tak to chyba nadają się tylko na działkę, a szkoda, bo wydają się ładne i porządne, ale z tictakiem to nawet na prezent głupio dać

Po loterii tictac to ja jeszcze nie zakończyłam "żałoby" takie fajne nagrody były ostatnio...

To tak jak ja... smuteczek. Tak mnie wkurzyły nagrody w tej pożalsięboże loterii, że przestałam w ogóle kupować tictaki, chociaż wcześniej od czasu do czasu się skusiłam. 



Loteria tic tac przywołuje moje najlepsze wspomnienia...w pierwszej trafiłam wszystkie trzy nagrody , w drugiej tylko raz,ale za to z najwyższej półki - wszystkie nagrody cały czas cieszą moją rodzinkę...to były piękne czasy  emotka  Też sie zmartwiłam,jak zobaczyłam aktualne nagrody... Pewnie zagram , córka tic tac kupuje tak czy siak, ale emocje juz nie będą takie same...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6727679 Napisano: 08.09.2020 13:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Czy w Nutelli jest jakieś ograniczenie na gosp. Domowe ? Nie mogę znaleźć w regulaminie emotka

We wczesniejszych loteriach nie było - trafiłam dwa tostery ,tydzień po tygodniu . Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

fiona25

#6727594 Napisano: 08.09.2020 07:20:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

domika napisał(a):

Czy przychodzi zwrotka z konkursu Palmolive w carrefur ?
Z tej samej agencji ten sam numer przyszła tego nie emotka
https://www.e-kon...-moim-partnerem.html


Mi żadna zwrotka nie przyszła z palmolive

Czy otrzymał ktoś zwrotkę z tego konkursu? 

Ja dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6727432 Napisano: 07.09.2020 14:11:30 w PLAGIATY
zwyciezczyni napisał(a):

nindzia dalej się tłumaczy, tym razem na swojej grupie na fb. polecam bardzo.
zdradzę tylko, że zamierza napisać artykuł "prawny zawierający orzeczenia sądów i stanowisko doktryny prawa"
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
pozamiatał. już któryś raz.

emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0