Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6727421 Napisano: 07.09.2020 14:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

czy dziś mogą przyjśc maile z nutelli?

Eh, gdyby to był konkurs a  nie loteria... emotka

Mogą przyjść, w poprzednich tygodniach przychodziły poniedziałek i wtorek  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6727417 Napisano: 07.09.2020 13:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
titinunu napisał(a):

slomkab napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki za odpowiedzi. emotka

A, i kolejne pytanie:
Czy ktoś jeszcze czeka na słuchawki z Minionek/Nestle, czy powinnam się im przypomnieć?

Ja czekam

Ja tez czekam

I ja też czekam, czas na wysłanie mają do 28 września emotka Wyświetl w wątku >>
2 venix, mia 0

fiona25

#6727345 Napisano: 07.09.2020 11:01:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy z Pepsi/Lay's C4 przychodzi powiadomienie na @ czy tylko na stronce się wyświetla???


sylwika76 napisał(a):

nikt nic nie wie na ten temat?


sylwika76 napisał(a):

też tak myślałam bo zawsze było!Tym razem na stronce się wyświetliło a na @ nie mam nic emotka


W Mirindzie/Avanti na niektóre mejle nie przychodziły zwrotki, ale info o przyznanej nagrodzie i tak dotarło.


Potwierdzam, nie dostałam potwierdzenia w konkursie Mirindy , ale mail o przyznanej nagrodzie dotarł  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

fiona25

#6727137 Napisano: 05.09.2020 21:26:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
prosiaczek napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam pytanie do konkursowych wyjadaczy , czy Karlsbad należy do szacownego grona agencji, która życzy sobie oryginalny paragon, przesłany pocztą?
Niefortunnie umieściłam produkt dotyczący konkusu Karlsbadowego na tym samym paragonie z produktem innej agencji, która życzy sobie oryginał  emotka
I teraz sie zastanawiam, czy prosić o odesłanie paragonu na wszelki wypadek i modlić się żeby wrócił gdyby coś Karlsbadowego miało wpaść, czy niekoniecznie  emotka
Od dawien dawna każdy konkursowy produkt miałam na osobnym paragonie ,ale taką suszę zaliczyłam przez długi czas,że przestałam wierzyć w dwie wygrane z jednego paragonu...w sumie nadal w nie nie wierzę (zwłaszcza od tej agencji - nie lubią mnie emotka ) , ale wierzę w pecha i złośliwość rzeczy martwych ,stąd moje rozterki wieczorne  emotka

Najczęściej chce oryginał 

emotka dziękuję , dobrze czasem zapytać doświadczonych  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6727132 Napisano: 05.09.2020 21:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam pytanie do konkursowych wyjadaczy , czy Karlsbad należy do szacownego grona agencji, która życzy sobie oryginalny paragon, przesłany pocztą?
Niefortunnie umieściłam produkt dotyczący konkusu Karlsbadowego na tym samym paragonie z produktem innej agencji, która życzy sobie oryginał  emotka
I teraz sie zastanawiam, czy prosić o odesłanie paragonu na wszelki wypadek i modlić się żeby wrócił gdyby coś Karlsbadowego miało wpaść, czy niekoniecznie  emotka
Od dawien dawna każdy konkursowy produkt miałam na osobnym paragonie ,ale taką suszę zaliczyłam przez długi czas,że przestałam wierzyć w dwie wygrane z jednego paragonu...w sumie nadal w nie nie wierzę (zwłaszcza od tej agencji - nie lubią mnie emotka ) , ale wierzę w pecha i złośliwość rzeczy martwych ,stąd moje rozterki wieczorne  emotka

Konkretny regulamin powinien dac odpowiedz, bo na nagrody dzienne moze wystarczyc mail + scan, ale na główną dokumenty wydrukowane + paragon wyslany pocztą.

Regulamin sprawdziłam i tam  właśnie wyszukałam info o konieczności dostarczenia oryginału, ale już nie raz zdarzało mi się, że mimo tego zapisku , jak przyszło co do czego wystarczył skan więc miałam nadzieję,że moze i ta agencja ma takie "niepisane" zwyczaje. Chyba na wszelki wypadek załączę kopertę i poproszę o zwrot paragonu  emotka  W każdym razie dziękuję za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6727130 Napisano: 05.09.2020 20:54:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja mam pytanie do konkursowych wyjadaczy , czy Karlsbad należy do szacownego grona agencji, która życzy sobie oryginalny paragon, przesłany pocztą?
Niefortunnie umieściłam produkt dotyczący konkusu Karlsbadowego na tym samym paragonie z produktem innej agencji, która życzy sobie oryginał  emotka
I teraz sie zastanawiam, czy prosić o odesłanie paragonu na wszelki wypadek i modlić się żeby wrócił gdyby coś Karlsbadowego miało wpaść, czy niekoniecznie  emotka
Od dawien dawna każdy konkursowy produkt miałam na osobnym paragonie ,ale taką suszę zaliczyłam przez długi czas,że przestałam wierzyć w dwie wygrane z jednego paragonu...w sumie nadal w nie nie wierzę (zwłaszcza od tej agencji - nie lubią mnie emotka ) , ale wierzę w pecha i złośliwość rzeczy martwych ,stąd moje rozterki wieczorne  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6726657 Napisano: 03.09.2020 19:12:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ewka.kr napisał(a):

nic nigdzie , na liście z Mirindy są moje inicjały ale maila nie ma wiec pewnie zbieżność emotka

Sprawdź dobrze w skrzynce mailowej , mój się odnalazł w katalogu oferty , który przeglądam mniej dokładnie niż inne bo tam głównie spam rządzi   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6726655 Napisano: 03.09.2020 19:09:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
I jeszcze zestaw przysmaków od Felixa dla moich kociaków  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6726618 Napisano: 03.09.2020 16:43:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mirindowe słuchaweczki - mail odnaleziony dopiero przed chwilką emotka A już skuczałam ,że znowu nic... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6725867 Napisano: 31.08.2020 20:08:16 w PLAGIATY
joan napisał(a):

mia napisał(a):

Dzięki Wam za te wpisy! emotka
Obejrzałam parę zdjęć emotka , poczytałam sobie historie (lub raczej chistorie) emotka i przerzuciłam konkurs z oznaczenia zielonego na czerwone. A tak bym swój cenny czas marnowała na bezsensowną twórczość... emotka


Możesz wystąpić nago. Z przodu - jako Ty, z tyłu - jako Twój małżonek. O listkach figowych pamiętaj emotka

emotka emotka emotka  a z boku jako teściowa emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6725842 Napisano: 31.08.2020 17:57:41 w PLAGIATY
nanajka81 napisał(a):

A mnie zastanawia konkurs shotenergii.pl i te zdjęcia: Dla mnie to jest ta sama pani tylko na jednym jest brudna a na drugim czysta. A wg podpisów to zupełnie inna osoba z innego miasta. Ktoś mi to może wytłumaczyć? to ten konkurs: https://shotenerg...age=1&type=PHOTO

Nanajka81 Polskie Łąki to wieś w powiecie świeckim , więc bardzo możliwe,że masz rację  emotka  Może dlatego Pani jest brudna,żeby trudniej było ją zidentyfikować , mogła chociaż przedziałek z drugiej strony zrobić emotka
Powiem Wam,że jestem w szoku , co ludzie potrafią zrobić dla nagrody emotka   Wyświetl w wątku >>
2 kumulacja, mia 0

fiona25

#6725794 Napisano: 31.08.2020 15:32:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wszystkie bramki świata emotka  i loterie emotka emotka  i kreatywne emotka  emotka emotka  .Chyba pora ze sceny zejść ... pokonaną emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6725786 Napisano: 31.08.2020 15:09:35 w Czy informują/ informowali?
koniczynka123 napisał(a):

Czy parówki Jedynki dziś informowały?

na stronie wyniki za 8 tydzień są, ale czy poszły maile, to nie wiem bo nie ma mnie wśród szczęśliwców emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6725782 Napisano: 31.08.2020 15:02:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marcella napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na słuchawki z Minionków? Wygrane w czerwcu,pozytywną weryfikacja już byla

Czekamy 

Czekamy, czekamy, mają czas na wysłanie do 28 września emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6725781 Napisano: 31.08.2020 14:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie loterii Wawel batony, jeżeli jest jeszcze ktoś,kto nie dostał trafionej stóweczki lub pięciu , polecam składać reklamacje.Moja dzisiaj została rozpatrzona pozytywnie i dostałam informację,ze przelew wpłynie jeszcze w tym tygodniu  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6725103 Napisano: 27.08.2020 16:49:37 w WC - rozmowy o wszystkim
kiedystobylo napisał(a):

Drogie przemiłe konkursowiczki i konkursowicze!

Dziękuję za odpowiedzi i słowa otuchy. Wasze wypowiedzi dały mi trochę siły, by - mimo porażek - dalej walczyć o nagrody (i też uznanie, bo czasem mniej niż nagroda cieszy samo wyróżnienie). Będę próbować. Pisząc to, oczywiście przełykam kolejną porażkę - tym razem w Fa, ale nie będę płakać, bo to konkurs bez podania numeru paragonu, a nagrody dosyć cenne. Próbuję dalej. 

Pozdrawiam was serdecznie! emotka  

Jeżeli Cię to pocieszy, Fa to nie tylko Twoja porażka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724978 Napisano: 27.08.2020 11:02:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dwa dni temu przelew z Jedynek , szybciutko  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724939 Napisano: 27.08.2020 08:16:52 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

(...) Wszystkie tekstowe zgłoszenia kończą się fiaskiem, a próbowałam zmieniać style. (...)


Tak bywa, nie ma przepisu na wygrywanie. Natomiast porażki w konkursach pomagają w życiu codziennym - gdy ludzie przeżywają byle bzdurny dramat, ja mam za sobą już tysiące porażek i lotto mi to wszystko emotka W konkursach dostaniesz setki razy z liścia; będziesz zbyt mało oryginalna / zabawna / nietuzinkowa / wyjątkowa. Ogólnie rzecz biorąc: dno. Ujrzysz, jak wycieczkę po Azji wygrywa goowniane danie zaserwowane na podłodze albo hasło "Mam bony jestem zadowolony." (powaga!) Będziesz dyskryminowana za miasto, nazwisko czy nawet umiejętność poprawnego postawienia przecinka. O ile jesteś na to wszystko gotowa... konkursuj dalej i powodzenia emotka

Ja chyba wolę nie wiedzieć co zostało wybrane , bo jak widzę jako prace nagrodzone takie coś ,jak to o czym wspomniałaś, albo tekst o zapachu po zmarłym sąsiedzie ,czy zurek częstochowski , to nerwicy dostaję emotka  Może dlatego,że w życiu jestem mega dokładna ,pisząc tekst konkursowy staram się żeby był na temat, poprawny językowo, rym lub proza , czasem nawet wyrazy dobieram ilością głosek tak,żeby sie to dobrze czytało (wiem,powinnam sie leczyć)  emotka  Najwidoczniej niektóre agencje nie lubią takich profesorów Miodków ,ale jeżeli nagrodzonych prac nie publikują to zawsze pozostaje nadzieja,że wygrało coś o niebo lepszego,niż moje dopracowane i dopieszczone refleksje  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6724887 Napisano: 26.08.2020 20:16:43 w WC - rozmowy o wszystkim
magie1982 napisał(a):

pikawka napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Chciałabym skorzystać z tego, że jest tu sporo osób i trochę się wyżalić i poprosić o wsparcie. Jestem świeżą, zaledwie kilkumiesięczną konkursowiczką. Wszystko zaczęło się od tego, że utraciłam spore źródło dochodów - niestety bez zyskania wolnego czasu. Pracowałam dokładnie tyle samo, tyle że za połowę mniej. Z tego powodu zaczęłam grać - nie było mnie stać na niektóre sprzęty, a chciałam zrobić prezenty sobie i rodzinie. I trochę udało mi się wygrać: na Instagramie i Facebooku. Najcenniejsza nagroda warta 4000 zł zasiliła wakacyjny budżet domowy. Od samego początku gram też w promocyjnych i z tym mam największy problem. Wygrałam jak dotąd RAZ i to zdjęciem z czapy. Wszystkie tekstowe zgłoszenia kończą się fiaskiem, a próbowałam zmieniać style. Jak dotąd porażki w Albedo Bref (Biedronka), Heinz Lidl (wtedy co były karty do Decathlona), Fortis Bic (niedawno rozwiązane), Fortis Odido, Nav Nivea, Delikatesy. emotka Mam ochotę już sobie odpuścić, mam wrażenie, że tracę więcej, niż zyskuję. Strasznie mnie to zdołowało, jeszcze dzisiejsza porażka w Coli, kiedy - wydawało mi się - wiersz był chwytliwy, płynny i pomysłowy. Nie mam czasu i pieniędzy na kilka zgłoszeń z każdego konkursu; czas też uniemożliwia mi dłuższe posiedzenie przy hasełkach. Ale kurcze. Pracuję pisząc; codziennie wymaga się ode mnie kreatywności; od dziecka wygrywam literackie konkursy. I faktycznie, czasem wygrywam nawet jedną nagrodę na 2000 komentarzy. A promocyjne? Nic. Nic! Nawet przy trzech zgłoszeniach. Zaczęłam już podejrzewać Gmaila, że wiadomości nie dochodzą, no ale przecież nie tędy droga. Macie kochani jakieś rady, żeby się nie zniechęcać? Czy ktoś miał podobną sytuację z promocyjnymi na początku swojej ,,kariery"? emotka Jak czytam o waszych wygranych to podziwiam... I myślę: co ze mną nie tak? 


Pilnujesz by zmieścić się ze wszystkim w 160 i bez polskich znaków?  

Kilka miesięcy to bardzo krótko. Musisz zbadać rynek i rozeznać się, która agencja co lubi. Pracuje się na to latami. Ja np kompletnie nie rozumiem Los Mejores.
Druga kwestia to szczęście.
W konkursach, które wymieniłaś, pewnie 3/4 z nas odniosło też porażki. Wymieniłaś zaledwie kilka. Myślę, że 90 procent z nas więcej przegrywa niż wygrywa.

Dokładnie tak, gdybyś popytała wśród konkursowych "wyjadaczy" to pewnie spora ich grupa może sie pochwalić nawet większą ilością  porażek.Ja jakąś mistrzynią nie jestem, ale miałam takie chwile w swoim życiu konkursowym,że prawie co konkurs to nagroda,raz większa,raz mniejsza ,ale była.A potem nagle wielkie NIC , loterie,fotki,teksty - nic. Ja również nie gram hurtowo - jedno,dwa zgłoszenia w konkursie czy loterii to wszystko. W lipcu sprzątając paragony znalazłam jeden, na którym były jeszcze nie zgłoszone płatki Nestle - usiadłam,wbiłam - trafiłam słuchawki Minionkowe .Koleżanka zgłosiła 50 paragonów,zeby je wygrać - nie udało się. Tak więc, nie przejmuj się jakoś bardzo porażkami i nie poddawaj się. Trochę szczęścia i będzie sukces. Tego Ci życzę  emotka  A czy na agencję można mieć sposób? Ja nie mam - kiedy nawet udało mi się u kogoś wygrać w kreatywnym, to rzadko kiedy udaje mi się sukces powielić  emotka  Smolar nadal jest dla mnie zagadką - moze kiedyś ją rozwikłam?  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6724878 Napisano: 26.08.2020 19:55:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pioge7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka
co jest niżej dna i 100 metrów mułu?  Bo właśnie tam jestem albo i jeszcze niżej emotka  


Spokojnie. Spójrz jeszcze niżej w dół i mi pomachaj emotka

emotka Pode mną nie widzę, ale widzę że ktoś u góry macha  emotka

To chyba ja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0