Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6724877 Napisano: 26.08.2020 19:53:16 w Smolar
adriannaa napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Nie potrafię zupełnie rozgryźć Smolara, o ile ze zdjęciami to jako tako to tekstem zupełnie nie mogę trafić, zdradzi ktoś chociaż czy lepiej ich podejść rymem czy prozą?

Szczęściem Moja Droga. Szczęściem emotka  



A ja głupia myślałam, że o kreatywność chodzi emotka

To jest nas dwie , już się spinam jak plandeka na żuku kiedy coś do nich piszę...taka trauma emotka emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6724535 Napisano: 25.08.2020 18:38:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolar , znowu to samo ... fatalny koniec fatalnego dnia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724368 Napisano: 25.08.2020 06:56:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiaczeq napisał(a):

dziala wam strona z parowek jedynek? mi od niedzieli nie dziala emotka .

Działa Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724329 Napisano: 24.08.2020 21:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

-Violka- napisał(a):

anialistopad napisał(a):

lays i pepsi z tesco przychodzi Wam potwierdzenie na email?

Tak 

no kurcze na wp nie dostałam.Jedynie na stronie info,ze formularz został poprawnie wyslany. wysylac jeszcze raz?

Mąż przed chwilką wysyłał, też na wp - zapytałam , mówi,ze na skrzynce nic nie ma, więc to chyba kwestia poczty...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724271 Napisano: 24.08.2020 18:58:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nutella, słodziaku , 1-0 dla Ciebie - honorowy punkt zdobyłaś a teraz wątek weźmie sie za Ciebie  emotka
Wąteczku , Ty wiesz... Mam dość kulawych bramek i nietrafionych loterii , pomóż potrzebującym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724210 Napisano: 24.08.2020 16:01:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pink086 napisał(a):

Którefiona25 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy nutella poszła cała naraz czy idzie partiami?

oni z reguły nagrodami lecieli, mam nadzieję,ze teraz też tak będzie i jeszcze nie wszystko stracone emotka

patelnie szły 20 min temu

aaaa, no to w takim razie może już być po wszystkim  emotka

I jedna osoba by się pochwaliła na 200 patelni?

Może jeszcze maile nie odczytane? Albo po prostu nie wszyscy chcą sie dzielić tą radosną wiadomością  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724205 Napisano: 24.08.2020 15:44:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy nutella poszła cała naraz czy idzie partiami?

oni z reguły nagrodami lecieli, mam nadzieję,ze teraz też tak będzie i jeszcze nie wszystko stracone emotka

patelnie szły 20 min temu

aaaa, no to w takim razie może już być po wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724201 Napisano: 24.08.2020 15:25:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy nutella poszła cała naraz czy idzie partiami?

oni z reguły nagrodami lecieli, mam nadzieję,ze teraz też tak będzie i jeszcze nie wszystko stracone emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724083 Napisano: 24.08.2020 10:07:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
katake napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

joan napisał(a):

iwona0103 napisał(a):


Jedno z wyróżnień w konkursie rmf  emotka


Niczego innego bym się po nich nie spodziewała.

(zresztą: rzadko który organizator konkursu zaskakuje na plus)

Widziałam. Zapłakałam. Rzewnie.

emotka W punkt!

Nie do wiary  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6724071 Napisano: 24.08.2020 09:02:25 w Smolar
delvitto napisał(a):

Bardzo ciekawa jest ta dyskusja na temat Smolara. Żadna inna agencja nie wzbudza tylu emocji.
Powiem tak, skoro Smolar jest na forum, i my o tym wiemy, a On też wie, że my to wiemy, to... może by się ujawnił i wytłumaczył, jak to jest w istocie z tymi teoriami spiskowymi. Może byśmy zawarli jakiś rozejm, i zaczęli współpracę emotka  może jest coś, co możemy zrobić, by Smolar nas pokochał równie mocno, jak większość z nas jego emotka  będziemy żyć w dobrej symbiozie, to wszyscy będą zadowoleni. 

Jestem za  emotka  Niech nam napisze,co go wkurza w konkursowiczach to postaramy się poprawić i więcej nie grzeszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6723461 Napisano: 21.08.2020 07:29:51 w Smolar
masza napisał(a):

joan napisał(a):

kiedywreszciewygram napisał(a):

(...) Jakieś sugestie macie może co jest nie tak że takie słabe powodzenie mam u nich emotka


Nic tu nie pomoże, nawet wróżbita Maciej - mam tak samo, ślę do nich zgłoszenia jedynie z nudów emotka Nic do mnie nie mają, serio emotka Po prostu: taka uroda emotka

Ja mam tak z Karlsbadem i Columbitem - jak to joan mówi - wysyłam do nich z nudów  emotka

Ja w tym temacie niewiele mogę powiedzieć poza tym,że Smolar i Karlsbad jeszcze ŻADNĄ nagrodą mnie nie uraczyły, więc chyba już z nazwiska im się nie podobam emotka  Nie trafię w ich gust za Chiny ludowe, nie jestem też osobą, która w loteriach ładuje dziesiątki zgłoszeń - kilka tak, ale niewiele. No ale ja się już przekonałam nie raz ,że słaby ze mnie konkursowicz - nie dość,ze mało ślę to jeszcze całe życie gram z jednego numeru telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6723422 Napisano: 20.08.2020 22:27:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Niedawno wróciłam do domku i chcę wysłać kod na żywca, ale stronka stoi w miejscu i nie reaguje na mój klik "wyślij zgłoszenie"... Czy mój laptop odmówił posłuszeństwa ? 

Nie, to chyba jakiś problem techniczny - miałam dokładnie to samo...wyszłam ze stronki a na mailu potwierdzenie zgłoszenia do loterii  - więc jednak rejestrują , tylko niewidzialnie emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6723415 Napisano: 20.08.2020 22:23:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wąteczku , dziękuję za kiedyś i proszę o jeszcze...bramki mnie sponiewierały hurtowo jak zwykle , na kreatywne bywam z reguły zbyt mało kreatywna , może jakaś loteria? Tak nieśmiało się przypominam emotka  Żywiec wstydź się, daję Ci rok na przemyślenie swojego zachowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6722601 Napisano: 17.08.2020 19:14:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 plus z Jedynek ... nareszcie emotka  Ale sie cieszę emotka  Wątek znów zadziałał emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6722451 Napisano: 17.08.2020 11:56:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

jokan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

jokan napisał(a):

po ile wychodzi najtansza nutella?

drogo nieco, w biedronce 350g po 10.99. same puste kalorie w słoiku:) mniejszych tam nie ma.

to nie ma tych 230 gramowych?

ja nie widziałem w biedronce małych słoików. Może w niektórych są, w mojej może wylupione. 

jest jakiś konkurs z Nutellą? Nic mi w oko nie wpadło...

https://www.nutel...utella-kocha-weekend



może być zastój w dodawaniu z wiadomego powodu

Dziękujęemotka , opóźnienie zrozumiałe  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6722447 Napisano: 17.08.2020 11:46:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lukasz6 napisał(a):

jokan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

jokan napisał(a):

po ile wychodzi najtansza nutella?

drogo nieco, w biedronce 350g po 10.99. same puste kalorie w słoiku:) mniejszych tam nie ma.

to nie ma tych 230 gramowych?

ja nie widziałem w biedronce małych słoików. Może w niektórych są, w mojej może wylupione. 

jest jakiś konkurs z Nutellą? Nic mi w oko nie wpadło... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6722402 Napisano: 17.08.2020 08:01:03 w WC - rozmowy o wszystkim
Cudowna wiadomość, bądźcie razem szczęśliwi emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6721680 Napisano: 12.08.2020 19:18:50 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie to,że kiedy w tym roku, po raz pierwszy w życiu miałam lecieć na "prawdziwe" wakacje z biura podróży, na których tylko odpoczywam i zwiedzam , to pojawiło się wiadome g... i zostaliśmy w domu  emotka  Wakacje zaklepane w styczniu, wyczekane, wymarzone ,dzieci cieszące się na nasz pierwszy lot samolotem i wszystko poszło w nicość...Możecie sie ze mnie śmiać ,ale jestem dorosła, a ciągle nie mogę się z tym pogodzić  emotka  Tak bardzo chciałam ,zeby moje córki miały takie wakacje, o jakich zawsze marzyły  emotka


A czemu nie lecicie ? Moja kumpela jest właśnie w Chorwacji a przyjaciele 4 dni temu wrócili z Malty.... emotka   nic się specjalnego nie dzieje  emotka

Nie polecieliśmy bo mieliśmy być w miejscu, gdzie loty ruszyły dopiero tydzień temu, a my mieliśmy zaklepany pobyt na początku lipca, biuro po prostu odwołało naszą wycieczkę. 
Nie na każdy zakątek świata nas stać, na Malediwach też spokój ,ale to już nie mój budżet  emotka

Znajomi wrócili z Grecji właśnie - rodzina  4os zapłaciła za tydzień wakacji dużo taniej niż nad rodzimym Bałtykiem, a i tłumy nieporównywalnie mniejsze. Załatwiali temat z miesiąc temu (tylko samolot i hotel we własnym zakresie). Może jeszcze na coś pod koniec sierpnia się załapiecie?

Teraz już z urlopem kiepsko , ktoś musi pracować żeby odpoczywać mógł ktoś  emotka  Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość...może kiedyś,może za rok... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6721662 Napisano: 12.08.2020 17:25:58 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

wkurza mnie to,że kiedy w tym roku, po raz pierwszy w życiu miałam lecieć na "prawdziwe" wakacje z biura podróży, na których tylko odpoczywam i zwiedzam , to pojawiło się wiadome g... i zostaliśmy w domu  emotka  Wakacje zaklepane w styczniu, wyczekane, wymarzone ,dzieci cieszące się na nasz pierwszy lot samolotem i wszystko poszło w nicość...Możecie sie ze mnie śmiać ,ale jestem dorosła, a ciągle nie mogę się z tym pogodzić  emotka  Tak bardzo chciałam ,zeby moje córki miały takie wakacje, o jakich zawsze marzyły  emotka


A czemu nie lecicie ? Moja kumpela jest właśnie w Chorwacji a przyjaciele 4 dni temu wrócili z Malty.... emotka   nic się specjalnego nie dzieje  emotka

Nie polecieliśmy bo mieliśmy być w miejscu, gdzie loty ruszyły dopiero tydzień temu, a my mieliśmy zaklepany pobyt na początku lipca, biuro po prostu odwołało naszą wycieczkę. 
Nie na każdy zakątek świata nas stać, na Malediwach też spokój ,ale to już nie mój budżet emotka Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, joan 0

fiona25

#6721656 Napisano: 12.08.2020 17:19:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Bramki zamiast sie otwierać, jedna po drugiej przytrzaskują mi rękę, kreatywne leżą , Bref pokazał mi środkowy palec, Jedynki robią to co tydzień, Fa, Discreet - przemilczę... Czy może być gorzej ? emotka Porażki podcinają mi skrzydła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0