Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6686270 Napisano: 27.02.2020 17:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka

W regulaminie mają to lepiej sformułowane;) tam piszą o tym, że wszystkie kolejne zgłoszenia zarejestrowane na ten sam dowód zakupu będą usuwanetak

tak, widziałam i z tym nie walczę, zamęt mi zasiał dopisek pod wizerunkami naszych skoczków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6686264 Napisano: 27.02.2020 17:24:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę...

Masz inną datę, wszystko będzie ok. Ktoś może mieć taki sam numer transakcji w danym dniu ale w innym sklepie, więc też ok. Zgłoszenia usuną jeśli masz ten sam numer transakcji, datę i sklep.

Obyś miała rację , ale na stronie o dacie ani słowa , piszą tylko o dyskwalifikującym , powtarzającym się numerze transakcji na jednym sklepie, a że życzyli sobie dolny numer (te obok daty są kilkucyfrowe - mniejsza szansa na powtórkę), no to trafiłam dubla emotka Oczywiście pytanie zadałam , ale odpowiedzi jeszcze nie mam. Szkoda by mi było... wolę nie wygrać bo się komuś nie podoba a nie dlatego, że mi się numer transakcji powtórzył emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6686254 Napisano: 27.02.2020 16:53:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A ja mam dzisiaj nowy problem - konkurs Milka w Tesco , wysłałam zgłoszenie do konkursu, trzecie -chwilkę później zobaczyłam ,że na dwóch z trzech zgłoszonych paragonów, mam identyczny numer transakcji , chociaż różne daty zakupu, różne paragony, różne numery kasy...Niby wszystko prawidłowo, tylko,że na stronie konkursu jak byk stoi ,że "wszystkie zgłoszenia z powtarzającymi się numerami transakcji z jednego sklepu, zostaną wyeliminowane przed wyłonieniem zwycięzców". Czyli co , już wiem,że moje dwa z trzech zgłoszeń idą w śmietnik? A jeśli u mnie taki zbieg okoliczności się pojawił to jaką mam pewność,że całkiem obcy osobnik , również nie trafi na innej kasie numeru transakcji identycznego jak mój? Coś tu chyba jest nie tak - powinni wybierać i ewentualnie weryfikować paragony a nie odrzucać je jeszcze przed rozstrzygnięciem konkursu. Wkurzyłam się lekko...a chyba nawet nie lekko...

A chciałam walizkę ze słodyczami...bo o głównej to nawet nie marzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6686155 Napisano: 27.02.2020 11:56:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Hochland,Oreo,Prince Polo, Kinder ...nic,nic,nic,nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6686109 Napisano: 27.02.2020 08:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

monia0303 napisał(a):

Ja znalazłam Krainę Lodu w Centrum i Biedronce. W dino było tylko Toy Story.

U mnie też w biedronce.  emotka

U mnie w Tesco Kraina lodu w zmasowanym ataku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6685992 Napisano: 26.02.2020 17:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaka72 napisał(a):

Z nutelli bony do intrer sportu ktoś wygrał w pierwszym etapie ?

Ktoś wygrał, pamiętam z MDW, ale nie byłam to ja niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6685990 Napisano: 26.02.2020 17:44:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

FBelzbieta16 napisał(a):

Problem ze Smolar-em!

Proszę pomóżcie emotka

Loteria "WEŹ WODĘ WYGRAJ NAGRODĘ!"na paragonie mają dwie pozycje produktu:
"Żywiec Zdrój Zdrojek wod  " i pisze Paniusia, ze nie wynika z paragonu, iż został zakupiony promocyjny produkt.Chcą by sklep potwierdził ?
Jak to załatwić? Co ma na paragonie napisać pracownik sklepu?


Wczoraj dokładnie obejrzałam w sklepie butelki Żywca -> ten "Zdrojek" na pewno nie jest prawidłowym produktem, bo jego pojemność to nie jest regulaminowe 0,5 L. Sprawdź tutaj: https://www.zywiec-zdroj.pl/produkty

Powinnaś zakupić produkt z kategorii "głupawka" (nie wiem, co za koślawy marketingowiec wymyślił tę nazwę...) A co kupiłaś faktycznie? Bo jeśli coś innego, to nikt Ci niestety nie jest w stanie pomóc.

Dokładnie, nawet nie wiem czy to nie miały być butelki z Krainą Lodu ? W każdym razie moje opisane są GLUP 0.5 - teraz już chociaż wiem dlaczego emotka

Edit:
Miałam racje : "...każdy jednorazowy zakup minimum 2 (słownie: dwóch) sztuk wody niegazowanej marki Żywiec Zdrój 0,5 l z wizerunkiem postaci z filmu animowanego Kraina Lodu" Wyświetl w wątku >>
0 1 bingo9842

fiona25

#6685761 Napisano: 25.02.2020 21:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy tylko ja mam wrażenie,że loteria KINDER to największy nagrodowy "niewypał"? Dni mijają a wpisów z wygranymi z tej loterii w MDW brak... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6685760 Napisano: 25.02.2020 21:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

maniemani napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Czy opakowanie Nutelli musi być promocyjne? Czy to będzie widoczne na paragonie. W moim mieście takowych brak.

Ja też uważam,że nie.
Wygrałam koszulki, na paragonie: Krem Nutella, a jako, że przy zgłoszeniu wysyła się zdjęcie paragonu, to widać, że wszystko było Ok, skoro zgłoszenie wygrało emotka

Nie musi.
Produkt promocyjny, czyli każdy produkt, ujęty w regulaminie: §1 punkt 2... To są produkty promocyjne... Nie muszą mieć żadnej naklejki ani informacji o konkursie... wystarczy, że kupi się krem nutella 230g, 350g, 600g lub 825g lub Nutella B-ready 132 g i już... to są produkty promocyjne...

Zgadzam się, ja kupiłam opakowanie promocyjne, ale tylko dlatego,że takie były w moim sklepie - w żaden sposób nie jest to weryfikowane.W poprzedniej loterii potrzebne były kody z nakrętki,więc siłą rzeczy trzeba było szukać konkretnie oznakowanych słoiczków, teraz w żaden sposób nie widać,czy Twoja Nutella miała informację o konkursie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

fiona25

#6685725 Napisano: 25.02.2020 18:48:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
W niedzielę wróżyłam sobie,że w tym tygodniu coś wpadnie...taka ze mnie wróżka jak z koziej d... trąba... emotka
Kubusiu,Nutello - nawet Wy przeciwko mnie? emotka I jeszcze wątek się popsuł... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6685350 Napisano: 24.02.2020 13:10:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Witaj Wątku, to znowu ja...dlaczego? Przecież byłam grzeczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6683819 Napisano: 17.02.2020 20:43:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

na stronie loterii Heineken już poprawiono, iż losowanie wyjazdów odbywa się od 01.03.2020.

Ktoś z agencji podgląda forum? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6683811 Napisano: 17.02.2020 20:12:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cytrusek77 napisał(a):

Gratuluję pani Elżbiecie i panu Jackowi tylu trafień w Prince Polo emotka

Przyłączam się do gratulacji emotka Pani Kasia i pani Kamila też nie mogą narzekać  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6683715 Napisano: 17.02.2020 14:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia77 napisał(a):

rare85 napisał(a):

rufus napisał(a):

Los Mejores lubi lokowanie produktu, czy bardziej neutralną odpowiedź. Podpowie ktoś PW?  emotka

To jak ktoś Ci podpowie, to może i mi podpowie(sz)  emotka

a ja chętnie się dowiem co lubi avanti -  konkurs star emotka  

Ja też poproszę o Avanti ... jakoś im nie po drodzez moją twórczością ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6683061 Napisano: 15.02.2020 12:53:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alan84 napisał(a):

tak ja pisalem ze znajoma tyle miala. ale dostalem info z forum ze ktos ma prawie 200

no i to jest dla mnie odpowiedź czy grać...jednak podziękuję , nie wierzę,że 200 słów z kotem ma związek z podróżami, a z tego co widzę ludzie liczą na to, że komisja słów weryfikować nie będzie, policzą i koniec. Oszczędzę sobie rozczarowań  emotka Wyświetl w wątku >>
1 benasia 0

fiona25

#6683054 Napisano: 15.02.2020 12:37:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

fiona25 napisał(a):

jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

Brandcomm mi odpisał, żeby nie ma potrzeby opisywania słów, czyli tylko pojedyncze hasła.

Pisze o konkursie KOTY w Lidlu

w ktorym miejscu szukac ewentualie Perfect Fit? U siebie nie widzialam...

Dzisiaj jadę do Lidla to dam Ci znać emotka

dzięki, ja byłam ale nie widziałam

W moim Lidlu jest ponoć dodatkowy stend z promocyjnymi produktami bo w kocim dziale tylko whiskas i jakieś niekonkursowe wynalazki - tak koleżanka zeznała  emotka
Koci gracze z Lidla, pochwalicie się ile podróżnych słów z kotem udało Wam się wyszukać? Tak z ciekawości pytam, bo nie wiem czy jest sens urządzać sobie wycieczkę do Lidla...  emotka  

ktoś pisał, że jego znajoma ma 87....mi sie to wydaje strasznie mało emotka - ja nie grałam i się nie bawiłam jeszcze w to.,.i generalnie to zastanawiam sie czty grać....

87 to mało ? Kurczę, to ja jakaś przymulona jestem bo nie jestem w stanie tylu wymyślić emotka W każdym razie takich, które bez wątpienia kojarzą się z podróżami , bo takich "wątpliwych" to pewnie by się znalazło  emotka O ile na początku byłam przekonana,że zagram , tak teraz mam już wątpliwości... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6683051 Napisano: 15.02.2020 12:27:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

jokan napisał(a):

margobb napisał(a):

Brandcomm mi odpisał, żeby nie ma potrzeby opisywania słów, czyli tylko pojedyncze hasła.

Pisze o konkursie KOTY w Lidlu

w ktorym miejscu szukac ewentualie Perfect Fit? U siebie nie widzialam...

Dzisiaj jadę do Lidla to dam Ci znać emotka

dzięki, ja byłam ale nie widziałam

W moim Lidlu jest ponoć dodatkowy stend z promocyjnymi produktami bo w kocim dziale tylko whiskas i jakieś niekonkursowe wynalazki - tak koleżanka zeznała  emotka
Koci gracze z Lidla, pochwalicie się ile podróżnych słów z kotem udało Wam się wyszukać? Tak z ciekawości pytam, bo nie wiem czy jest sens urządzać sobie wycieczkę do Lidla...  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6683050 Napisano: 15.02.2020 12:24:09 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
to i ja się wpiszę, gdzie jesteście moje wymarzone nagrody emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6682643 Napisano: 14.02.2020 08:28:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

salwadorka45 napisał(a):

alan84 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W konkursie Whiskas w Lidlu te słowa tylko się podaje czy też wyjaśnia się ich związek z podróżami?

z tego co wiem to podaje tylko. znajoma ma 87 slow


Swoją drogą ciekawe jak oni będą to oceniać, czy ilość czy jakość, bo papier wszystko przyjmie emotka

Dokładnie, nie sztuka wyszukać słowa typu "blekota",ale z całym szacunkiem dla koleżanki, jakoś mi się nie chce wierzyć, że te 87 słów ma związek z podróżami... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6682642 Napisano: 14.02.2020 08:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
salwadorka45 napisał(a):

alan84 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

W konkursie Whiskas w Lidlu te słowa tylko się podaje czy też wyjaśnia się ich związek z podróżami?

z tego co wiem to podaje tylko. znajoma ma 87 slow


Wyświetl w wątku >>
0 0