Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fiona25

fiona25

#6835592 Napisano: 05.01.2022 11:32:11 w Avanti
lolzek napisał(a):

Hm, ja mam nadzieję, że poszło zaledwie kilka maili i coś "odciągnęło" ich uwagę na przykład  emotka  I  zaraz posypie się mnóstwo maili, na pewno emotka

Nadzieja umiera ostatnia  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835570 Napisano: 05.01.2022 11:04:47 w Avanti
diabkate napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Podwójne idą @

Już się załamałam na zapas.emotka

Ja też  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6835430 Napisano: 04.01.2022 20:23:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Aaa i w Kinder też luz - ani jednego zgłoszenia nie wyślę , bo jeszcze nam się odbija tymi słodyczami sprzed roku  emotka  a tu jeszcze na jedno zgłoszenie 10 zeta ...  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835426 Napisano: 04.01.2022 20:17:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Dobra, to zapytam, a co mi tam emotka Ile ślecie/macie zamiar słać zgłoszeń na Cheetos że każdy chce kupić kody? W ilościach hurtowych? Czy cheetosów nikt nie lubi i nie przełknie 1,2,3 paczek  emotka  

Jedno do dwóch zgłoszeń na etap  , na pewno nie więcej - po pierwsze zawsze tyle wysyłam - nie grywam hurtowo, jak ma wpaść to wpadnie, a po drugie entuzjazm cheetosowy u nas jest znikomy , a po podwójnym zapotrzebowanie na takie "rarytasy" spadło do zera. Tak więc biorąc pod uwagę słabe zużycie i moją osłabioną  "potencję" emotka  zagrożeniem nie będę  emotka Wyświetl w wątku >>
1 Diana02 0

fiona25

#6835405 Napisano: 04.01.2022 18:23:27 w Avanti
adamo86 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

I ja się  podpiszę pod tą opinią ...ale w moim przypadku może to być wypalenie zawodowe bo w "podwójnym" też się męczyłam jak żuczek gnojarek toczący swoją kulkę emotka

Niekoniecznie to wypalenie zawodowe, bo w podwójnym i w cheetosach większość pytań odbiega od typowych pytań Avanti. Ja zdecydowanie wolę pytania typu Opisz idealny wieczór z pepsi i Lays, albo z kim podzielisz się Pepsi itd - przynajmniej wiem co mniej więcej pisać i wiem że trzeba mocno słodzić emotka  A w takim pytaniu o zwierzaki nie wiadomo czy trzeba pisać serio czy raczej pisać że zwierzaki kochają chrupać Cheetos emotka

No trochę trudno w odpowiedziach do tych pytań ulokować produkty emotka

A ja Wam powiem,że jestem zaskoczona tematem dyskusji, bo mnie nawet do głowy w tym temacie nie przyszło, żeby produkt lokować emotka  Gdzie trzeba to trzeba, ale tam gdzie niekoniecznie pasuje to produktu nie lokuję i wbrew pozorom mnóstwo "ważniejszych" nagród w moim życiu wpadło bez lokowania czegokolwiek. 
Nie żebym była taka pewna swoich zgłoszeń, po "podwójnym" mój światopogląd runął i nie jestem już pewna niczego , ale w tematach zwierzęcych lokować nie będę , zobaczymy jaki będzie efekt  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835404 Napisano: 04.01.2022 18:13:28 w Avanti
diabkate napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Kupiłem duże paczki CHEETOS sweet chili z banderola i kodu nie ma w środku. Miał ktoś tak?

Jest, ale trzeba się dobrze przyjrzeć. Najlepiej poświecić latarką na zgrzew, bo kod ledwo widoczny. Znajdziesz go w górnej części paczki.

Ja kiedyś w celu odczytywania kodów zainwestowałam w szkło powiększające z podświetleniem emotka  Fakt,że przydało się już nie raz... Wyświetl w wątku >>
2 anaesth, cb656 0

fiona25

#6835403 Napisano: 04.01.2022 18:11:39 w Avanti
magie1982 napisał(a):

anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

 Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Mi też niezbyt pasują te pytania. Generalnie konkursy Avanti mi nie podchodzą - pewnie dlatego wygrywam u nich raz na ruski rok...

Avanti Avantim- tragedia to dla mnie Karlsbad. Pytania tragiczne i co bym nie napisała to porazka.

Oooo i tu się z Tobą zgodzę całkowicie - ta agencja skutecznie zniechęca mnie do udziału w konkursach, które ogarniają...ale przynajmniej tłok mniejszy  emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

fiona25

#6835359 Napisano: 04.01.2022 16:07:57 w Avanti
paula9891 napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Co innego puszki po piwach, które faktycznie się wszędzie walają (ale fakt, coraz ich mniej, bo złomiarze robią biznes emotka ), ale promocyjnych opakowań Cheetosów nie widuję na co dzień pod ławkami  emotka  Ale może to i dobrze, bo pytania konkursowe są wyjątkowo niekorzystne, przynajmniej w mojej opinii emotka  Więc dużej konkurencji nie zrobię, max 1-2 zgłoszenie na etap emotka  

Też uważam, że są trudne...

I ja się  podpiszę pod tą opinią ...ale w moim przypadku może to być wypalenie zawodowe bo w "podwójnym" też się męczyłam jak żuczek gnojarek toczący swoją kulkę emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6835296 Napisano: 04.01.2022 12:03:58 w Avanti
paula9891 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

ok  ale później przy odsyłaniu chyba nic nie było już o opakowaniu, więc zapewne zachować tylko żeby wpisać w odpowiednim momencie

Kiedyś były konkursy z kodami z paczek i nie kojarzę tego zapisu, więc wolę je zostawić w razie czego emotka

Jak zawsze wycinałam tylko taki kwadrat z kodem , ale nie miałam okazji sie przekonać,czy to wystarczy emotka Wyświetl w wątku >>
1 olivkap 0

fiona25

#6834295 Napisano: 29.12.2021 20:12:03 w Avanti
paula9891 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Ja też nie doczekałam się na odpowiedź...

Spokojnie emotka  Jutro odpiszą.

Na to liczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834290 Napisano: 29.12.2021 20:01:16 w Avanti
fineessa napisał(a):

paula9891 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Długo czekaliście na odpowiedz odnośnie tego który numer paragonu zwyciężył?

Napisalam dziś i dziś mam odpowiedź emotka

Ja napisałam dziś ale nie odpisali 

Ja też nie doczekałam się na odpowiedź... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834283 Napisano: 29.12.2021 19:41:05 w co chcielibyście wygrać?
noemi82 napisał(a):

A ja bym chciała, żeby los sprawił mi niespodziankę i zaskoczył fajną nagrodą. Niedługo nasza 20 rocznica ślubu i może wygram coś dla siebie i męża  emotka  Może jakąś wycieczkę albo inną ciekawą nagrodę?

Ooo to też , my również 20 lat w 2022 roku i taka wycieczka byłaby cudownym prezentem emotka
No i gotóweczką nie pogardzę , za wygraną gotówkę można spełniać małe marzenia (w moim wieku marzenie to np. porządny odkurzacz emotka  ) - można też po prostu wspomóc podupadły ostatnio budżet domowy...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834237 Napisano: 29.12.2021 17:20:36 w Avanti
paula9891 napisał(a):

fineessa napisał(a):

Długo czekaliście na odpowiedz odnośnie tego który numer paragonu zwyciężył?

Napisalam dziś i dziś mam odpowiedź emotka

No to mnie ewidentnie olali  emotka  Dam im jeszcze szansę jutro rano , jak nie odpiszą to dzwonię  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834216 Napisano: 29.12.2021 15:42:28 w Smolar
giti napisał(a):

hejka, mam małego stracha czy ktoś może ma doświadczenie w smolarze konkurs piwo Heineken/Zywiec, a ja na paragonie mam "T Piwo Jasne". Czy taka nazwa bez nazwy konkretnej produktu przejdzie? To jest konkurs internmarche, to chyba wiedza ze na kasie nabija się taka a nie inna nazwa? 

Spokojnie, Smolar jest bardzo ok pod tym względem. Kiedyś w konkursie Somat miałam opis "tabl czyszcz do zmyw" - żadnego problemu, weryfikacja pozytywna. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834213 Napisano: 29.12.2021 15:33:38 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
aleksandra008 napisał(a):

Coś sporo konkursów ta agencja avanti dostaje do obsługi. Mam nadzieję, że nie na długo bo jeszcze mniej będę wygrywać.

Ja tam ich lubię , bo chociaż czasem gardzą moją twórczością to jednak parę fajnych nagród od nich dostałam   W Starach rok w rok same porażki ,więc i tym razem nie spodziewam sie fajerwerków , ale i tak spróbuję. Moja zmora to Karlsbad  - żadnej wygranej i Columbit - dwa razy drugi stopień na kilka lat grania     Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

fiona25

#6834191 Napisano: 29.12.2021 14:27:50 w Avanti
glamlady88 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Czy Jak zadzwonię do Avanti to podadzą mi numer paragonu który mam wysłać?

Ja do nich napisałam, ale odzewu brak...

Ja też napisałam, ale cisza... 

Poczekam jeszcze, zwyciezcy z wcześniejszych etapów pisali,że podają bez problemu. Może na razie zajęci czytaniem zgłoszen z ostatniego etapu?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834188 Napisano: 29.12.2021 14:26:02 w Avanti
aleks1983 napisał(a):

Czy Jak zadzwonię do Avanti to podadzą mi numer paragonu który mam wysłać?

Ja do nich napisałam, ale odzewu brak... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6834140 Napisano: 29.12.2021 12:55:06 w Avanti
avantanowa napisał(a):

fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

"Podwójne świętowanie" dobiegło końca nie licząc rozwiązania ostatniego etapu.A mnie zastanawia czy ktoś ma świadomość, że wg niego napisał "beznadziejny" tekst a mimo to coś nim wygrał? emotka  

W każdym etapie pisałam rymowanki, naprawdę mi się podobały ... i nic. Były poważne , były żartobliwe...nic. W tym etapie , w którym padło 500 napisałam prozą, prosto i na temat ,o sytuacji która miała miejsce naprawdę i była związana z kimś z bliskiej rodziny. Nie liczyłam na nic , myślałam, że to zbyt proste żeby ktoś to zauważył...a jednak  emotka  Jak widać, nie ma reguły .... W każdym razie myślę, że liczy się bardziej treść niż forma.

ja rowniez mialam taki sam klimat tekstu i nie wygralam, wiec nie ma zadnej reguly.

Na bank nie bez znaczenia jest kwestia gustu oceniających - jednemu się podoba to, drugiemu coś innego - więc jak widać , zależy do kogo trafią nasze arcydzieła  emotka
Czułam duże rozczarowanie po wczesniejszych porażkach , bardzo podcięły mi skrzydła - więc cieszę się podwójnie z tej jedynej pięćsetki  emotka  A za wszystkich trzymam kciuki w ostatnim etapie emotka Wyświetl w wątku >>
1 daisygirl 0

fiona25

#6834129 Napisano: 29.12.2021 12:37:18 w Avanti
adamo86 napisał(a):

"Podwójne świętowanie" dobiegło końca nie licząc rozwiązania ostatniego etapu.A mnie zastanawia czy ktoś ma świadomość, że wg niego napisał "beznadziejny" tekst a mimo to coś nim wygrał? emotka  

W każdym etapie pisałam rymowanki, naprawdę mi się podobały ... i nic. Były poważne , były żartobliwe...nic. W tym etapie , w którym padło 500 napisałam prozą, prosto i na temat ,o sytuacji która miała miejsce naprawdę i była związana z kimś z bliskiej rodziny. Nie liczyłam na nic , myślałam, że to zbyt proste żeby ktoś to zauważył...a jednak  emotka  Jak widać, nie ma reguły .... W każdym razie myślę, że liczy się bardziej treść niż forma. Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

fiona25

#6834120 Napisano: 29.12.2021 12:20:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Mąż właśnie zeznał, że Minutka przelała główną ... ale fajny koniec fatalnego roku  emotka Wyświetl w wątku >>