Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6824948 Napisano: 23.11.2021 15:12:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję wszystkim wielkim zwycięzcom , tym którzy przygarnęli gotówkę i tym od skuterów.Gratulacje!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6824946 Napisano: 23.11.2021 15:08:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

agusiamajusia napisał(a):

:( buuuu nic kompletnie nic to już podchodzi pod depresję

Czuje to samo….:(chyba jestem ostatnio największa przegraną

Nie, na pewno nie - przecież jestem jeszcze ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6824481 Napisano: 22.11.2021 09:36:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, proszę ... tyle smutków ostatnio...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6824291 Napisano: 20.11.2021 18:52:31 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacja dla wszystkich docenionych, którym nie zdążyłam pogratulować emotka
Dla mnie taka nagroda pieniężna to nadal sfera marzeń , brawo! emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6824257 Napisano: 20.11.2021 16:24:09 w Avanti
nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

maverick napisał(a):

bocin napisał(a):

Mam pytanko - ile zgłoszeń wysłaliście i jaki był rezultat?

0/1 niestety... czekam na dalsze rozdania

U mnie podobnie 0/1 Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6824253 Napisano: 20.11.2021 16:13:42 w Wkurza mnie...
dzidziapiernik napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać, że wkurza mnie moja naiwność, że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Napisać możesz, tylko po co tak desperacko? emotka Wincy wiary we w się! emotka Nie lepiej to napisać, że po prostu jeszcze nie trafiłaś w gusta Jury, ale będziesz próbować! (to jeszcze tylko piętnaście lat grania emotka ) emotka P.S. Czy jesteś mamutem? emotka Skąd ten wypierdek? emotka

Masz rację w 100% , po prostu tak mi się ostatnio nie wiedzie w dziedzinach życia wszelakich, że po prostu mi się ulało ... Tym razem faktycznie nie trafiłam w gusta jury,ale ogólnie narzekać nie mogę , lubimy się z Avanti...dam nam jeszcze szansę  emotka  A jak trzeba będzie praktykować te 15 lat to chętnie popraktykuję , wygrywać jest naprawdę miło... W ostatnich czasach nie ma wielu kreatywnych , w których do wygrania jest "żywa gotówa" ,wiec oczywistym było,że po chałupach będą sie przewalały paczki z Laysami. Kto wie czy gdybym miała jakiś strych to wyjątkowo nie poszłabym po bandzie emotka  No ale warunki magazynowe i moce przerobowe mojej rodziny skutecznie blokują moje zapędy. A czy jestem mamutem? Czasami tak się właśnie czuję, więc kto wie... emotka  Pozdrawiam  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

fiona25

#6823974 Napisano: 19.11.2021 16:00:06 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

yougerd napisał(a):

fiona25 napisał(a):

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka

Można, można ja jednym zgłoszeniem paragonu główną wygrałam i to z rezerwy. Powodzenia.

A pewnie, że można. Jeśli zgłoszenie jest najlepsze, to wystarczy jedno emotka  Przecież to kreatywne, a nie loteria.

Wiem, wiem - też mi się kiedyś główna trafiła jednym zgłoszeniem, ale jakoś ostatnio mam ze wszystkim pod górkę i już nie wierzę ,że wreszcie coś pozytywnego mi sie przydarzy  emotka  A wymiataczem też nie jestem  emotka  No ale...nadzieja umiera ostatnia... Pierwszy tydzień już chyba poszedł , ale jeszcze kilka przed nami  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6823839 Napisano: 19.11.2021 11:31:38 w Wkurza mnie...
AneczkaS napisał(a):

fineessa napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

I tak w kółko od nowa kuszą i kuszą, ja żrę te słodycze na okrągło, a tu nic... emotka emotka Oj, jak mnie to irytuje... wyprowadza z równowagi... burzy mój spokój... wprowadza dyskomfort psychiczny... ojejku, już nie wiem, jak to łagodnie nazwać, by nie kląć jak szewc, na co jednak mam największą ochotę, wrrr...emotka emotka

Słodycze słodyczami ja jem wkoło te chrupki Cheetos to jest dopiero świństwo a w domu jeszcze masa opakowań leży emotka

Myślę, że wielu konkursowiczów nie może już patrzeć na Lay'sy i Cheetosy. Nie dość, że takie sobie, to Lay's drogie, a poza tym, gdzie to trzymać... A pierwsze wyniki dopiero... 26 listopada...

No tak, to teraz ja mogę napisać,że wkurza mnie moja naiwność ,że jednym zgłoszeniem w tygodniu mogę coś ugrać ... wyobrażam sobie te tysiące odpowiedzi a wśród nich mój wypierdek... emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6817290 Napisano: 26.10.2021 16:43:59 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
aleksandra008 napisał(a):

Nie można odczytać powiadomienia, pokazuje cały czas wewnętrzny błąd serwerwa po kliknięciu.

Myślałam,że tylko ja tak mam - najpierw nie mogłam się zalogować - musiałam zresetować hasło , teraz nie mogę odczytać powiadomień, w zapowiedziach też pustka ...coś się podziało  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6816805 Napisano: 24.10.2021 19:27:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Czy jesli w konkursie foto, zdjecie nie moze przedstawiać wizerunku osob trzecich.tu cytuje Konkursie zdjęcie zawiera wizerunek także innych osób niż sam Uczestnik, z uwagi na to że  może stanowić naruszenie praw osób trzecich
…..
to moge dac zdjecie jakiejs osoby tyłem? Czy to tez wizerunek? 

Zapytałam o to  kiedyś u Smolara (chciałam dać córkę tyłem) - dostałam odpowiedź, że ani tyłem ani z żadnej innej strony, po prostu nie i koniec...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6815689 Napisano: 18.10.2021 17:51:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku , moje nadzieja już umarła, ostatni konkurs, na który liczyłam rozstrzygnięty, no a loterie ...wiadomo... emotka  
Jesień bywała dla mnie łaskawa ,ale widocznie wszystko ma swój kres...
Poddaje się, idę odpocząć. Powodzenia wszystkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6814579 Napisano: 12.10.2021 21:42:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

Czy tylko ja nic nie dostałam z rezerwy halls ?

ja też nie

I ja

i ja...i w dodatku sobie uświadomiłam, że jest tak słabo, że biadolę z powodu braku rezerwy o wartości 10 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6812904 Napisano: 04.10.2021 20:14:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pod górkę, ciągle pod górkę  emotka  Już chyba nawet żalić się nie mam siły... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6812201 Napisano: 01.10.2021 11:04:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku...pomóż ,daj powód do uśmiechu bo jakoś ostatnio z dobrym nastrojem mi nie po drodze  emotka  Same zmartwienia, na każdym polu ...oby to nie było 7 chudych lat... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6810880 Napisano: 26.09.2021 11:14:29 w WC - rozmowy o wszystkim
sabanerro napisał(a):

A ja mam pytanie. Jeśli robicie zakupy, w których macie kilka produktów na konkursy/loterie to staracie się mieć każde na osobnym paragonie? Często w wyniku wygranej proszą o oryginał dowodu zakupu? Męża raz wysłałam do Lidla, bo było sporo właśnie takich rzeczy do kupienia i mówił, że więcej nie pojedzie, bo go ludzie jechali, że wszystko osobno kasuje  emotka

Ja kiedyś tak robiłam , ale potem stwierdziłam, że w moim przypadku to bez sensu bo mam zdecydowanie za małą skutecznosć , to chyba byłby cud jakbym wygrała w dwóch konkursach w krótkim odstępie czasu. Teraz najcześciej sprawdzam w regulaminach ,czy gdzieś chcą oryginał  np. Avanti chce chyba zawsze , więc jeśli gram u nich to dbam,żeby na tym samym paragonie były co najwyżej konkursy gdzie liczą sie opakowania i paragon nie jest wymagany , albo taki gdzie chcą tylko skan - ewentualnie gdzie jest rozstrzygany dużo później i ewentualnie paragon do mnie zdąży wrócić (o zwrot prosiłam dwa razy i dwa razy wrócił baardzo szybko - niestety nie przydał się- w drugim konku nie wygrałam  emotka  ). Czasem pewnie trochę ryzykuję , ale w moich sklepach nie ma chyba momentów , kiedy jest mało kupujących - oszczędzam sobie komentarzy i pretensji kolejkowiczów. Nawet na samośkach nie ma wielkiej swobody czasowej jeśli są 3 kasy i kolejka chętnych - dwa paragony to jest max . który znoszą inni klienci  emotka  Może jak zacznę być konkursowiczem wyjadaczem to zmienię zdanie, na razie staram się kontrolować co i gdzie jest wymagane i na razie jeszcze nic mi nie przepadło z powodu braku paragonu.  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6810425 Napisano: 24.09.2021 10:33:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jeszcze ja, jeszcze ja ...  poproszę cokolwiek , najlepiej takie fajniejsze cokolwiek  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6809983 Napisano: 22.09.2021 17:11:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Same smuteczki ostatnio w moim życiu konkursowicza   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6809982 Napisano: 22.09.2021 17:09:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Na razie dotarło info ,że jutro dotrą słuchawki ze Stokrotki -etap 2  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6808556 Napisano: 15.09.2021 17:54:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku, potrzebuję konkretu, najlepiej pieniążków...bardzo proszę emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, rare85 0

fiona25

#6808368 Napisano: 15.09.2021 10:12:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
Snickers 100...wreszcie  emotka  Nie wiem z kiedy zgłoszenie , ale już "chwilkę" temu.  emotka Wyświetl w wątku >>