Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fiona25

fiona25

#6808204 Napisano: 14.09.2021 15:17:44 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

fineessa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

tea napisał(a):

Wkurza mnie ze tak słabo idzie handel konkursowy emotka  ludzie chcą kupować za pol darmo bo wygrane w konkursach a to przecież nowe, nieużywane, oryginalnie zapakowane markowe sprzęty…

a mnie wkurza pewien typ ludzi z olx... np. wystawiam rzecz za cenę X. Przy czym zawsze gdy widzę, że ktoś jest realnie zainteresowany, jestem skłonna do sensownej negocjacji i upustu, gdyż zazwyczaj chce się fanta po prostu pozbyć. Natomiast dostaję widomości typu: "jaka cena ostateczna?" i tyle. No przecież ja swoją cenę podaję, jeżeli ktoś chciałby kupić za inną, to chyba powinien mi ją zaproponować? Odpisuję więc właśnie w ten sposób, na co odpowiedzi zawsze brak. Nie rozumiem o co chodzi, czego taki typ kupującego oczekuje? Ze napiszę, że za darmo i jeszcze zapłacę za przesyłkę, czy jak? Nigdy nie otrzymałam potem od takiego delikwenta jego propozycji ceny...

A mnie jeszcze wkurza jak wystawiam dajmy na to konsole za 1300zl a typ mi pisze 500zl i biorę. Najlepiej za darmo oddać.


Ooo! To mnie najbardziej wkurza! 

Mnie też  emotka , też dostałam info "kupię za 700"  emotka  ,odpisałam "nie skorzystam" - dwa dni później sprzedałam za cenę jaką wystawiłam , bez jakichkolwiek negocjacji.. Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6808202 Napisano: 14.09.2021 15:10:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pmww napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

gregory napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

ladyinred napisał(a):

agadawid napisał(a):

Kinder Bueno w pierwszym dniu około 2000 zgłoszeń. Ciężko będzie coś trafić...

Tyle słodkich ulepków zostało zjedzonych emotka  
prawdopodobnie sami konkursowicze


ja przed chwilą byłam 3500.

To idzie w zawrotnym tempie. co minutę około 10 osób. 


no cóż... nagrody atrakcyjne (oprócz zestawu słodyczy), stosunkowo dużo, więc i chętnych nie brakuje.

zgadza się, do tego "inwestycja" w los mało kosztowna

dokładnie...a jeszcze nie wszędzie są promocyjne opakowania - co dopiero będzie jak już wszędzie zatowarują świeżym batonem ... po takim lecie pełnym konkursów z nagrodami kategorii "żenua"  to nie ma się co dziwić,ze lud sie rzucił  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6807785 Napisano: 12.09.2021 16:19:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wątku emotka  ... kolejna 10 z Halls  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6807777 Napisano: 12.09.2021 15:07:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
10 zł z Halls   emotka
P.S. Wątku...prosząc dzisiaj o wygraną gotówkową w loterii nie do końca o to mi chodziło...ale doceniam, że słuchasz emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6807775 Napisano: 12.09.2021 14:44:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku...bardzo proszę ...może jakaś loteria w końcu, może ciut gotówki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6807308 Napisano: 09.09.2021 21:57:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
ktosiu napisał(a):

I kolejny Snickers... a prawie tam nie gram emotka (kilka zgłoszeń poszło w całym konkursie, a to już trzecia wygrana) emotka

No ja nie wiem jak to robisz,ale gratuluję  emotka  A w temacie - 3 razy 10 z Halls ...dobre i to... emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6807011 Napisano: 08.09.2021 20:16:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nelunia napisał(a):

nelunia napisał(a):

Przycupnę, mam nadzieję, że tylko na chwilę  emotka

Niestety (w tym wątku) musiałam rozłożyć leżak...same wtopy  emotka

Ja to tu już w namiocie siedzę ... dzisiaj tylko na chwilkę wyskoczyłam, bo Avanti dało mi słuchawki , ale zaraz wracam i pewnie kolejny miesiąc będę koczować  emotka

Ale to wątek dla takich niemot jak ja. Skoro wygrałaś dzisiaj a wpisałas się tu wcześniej  to znaczy że działa, bo wygrałaś  emotka  U mnie w sumie Avanti 0:4, a Lech 0% szkoda gadać  emotka

To prawda ,twierdzę uparcie, że wątek działa - czasem z lekkim poślizgiem, i czasem daje mniejszy stopień niż byśmy sobie wymarzyli , ale z reguły prędzej czy później cierpliwość zostaje nagrodzona. I jak dla mnie to on jest jak Święty Mikołaj - dopóki mówisz, że w niego wierzysz to dostajesz prezenty  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6806979 Napisano: 08.09.2021 18:15:25 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nelunia napisał(a):

nelunia napisał(a):

Przycupnę, mam nadzieję, że tylko na chwilę  emotka

Niestety (w tym wątku) musiałam rozłożyć leżak...same wtopy  emotka

Ja to tu już w namiocie siedzę ... dzisiaj tylko na chwilkę wyskoczyłam, bo Avanti dało mi słuchawki , ale zaraz wracam i pewnie kolejny miesiąc będę koczować  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6806935 Napisano: 08.09.2021 16:11:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anialistopad napisał(a):

kaka72 napisał(a):

Czyżby Tic tac mnie zlekceważył?
Na 5 zgłoszonych paragonów nawet skarpety nie wpadły...
.

Mam tak samo haha. Tic tac nas nie lubi 

Nie wiem czy Was to pocieszy, ale Tic Tac jeszcze nie skończył ... jeszcze czapki i skarpetki...gdzieś nawet w oko mi wpadło,że losowanie z każdego etapu rozpisali na dwa dni  emotka
Tak się pocieszam, bo ja też nic od Tic Tac  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6806933 Napisano: 08.09.2021 16:07:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
No cud się stał - słuchawki  ze Stokrotki emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6806857 Napisano: 08.09.2021 12:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=

nanajka81 napisał(a):

fineessa napisał(a):

fineessa] Wygrał ktoś już cos w loterii Piatnicy?

Ja nic, ale ja jakaś kulawa jestem jeśli o bramki lub loterie chodzi , więc...  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6806629 Napisano: 07.09.2021 15:26:15 w WC - rozmowy o wszystkim
pawelkoo napisał(a):

southlander napisał(a):

slavek napisał(a):

Wysłałem Almette i dostałem maila z tytułem: "Loteria Almette - Dziękujemy za zgłoszenie nr 4631934"

Myślicie, że mają już ponad 4 miliony zgłoszeń? emotka

Nie zdziwiłbym się. To popularna loteria, regularna, mocno ugruntowana na rynku, a nagroda rozbudza wyobraźnię. Nawet moja Mama która nie bawi się w kupowanie produktów dla konkursów, początkiem jesieni magicznie ma pełno serków w lodówce.  emotka

4 miliony zgłoszeń w kilka dni? emotka Bez przesady. Ja wysyłając zgłoszenie pierwszego dnia rano miałem 4621171 więc do tej pory jakieś 15 tysięcy zgłoszeń było maksymalnie. Te numery to od pierwszej edycji chyba liczą.

Już rok temu ktoś ten temat poruszał i wtedy finalnie stwierdzono na forum ,że ilość zgłoszeń jest liczona od pierwszej edycji konkursu  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6805666 Napisano: 02.09.2021 19:53:56 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

slavek napisał(a):

fiona25 napisał(a):

melissa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wyprawka do zerówki - 300 zł, a mam dopiero połowę potrzebnych rzeczy emotka  a i nie wspomnę o planie lekcji, 3 dni na 12:45 do 17  emotka

Cóż, małe dzieci, to i tak małe wydatki.

Na same podręczniki, ćwiczenia i zbiory zadań do LO wydałam już ponad 600zł.

Dokładnie to samo chciałam napisać...jedna córka podstawówka i tu nie jest źle bo książki dostała  - druga LO - właśnie czekam na kuriera z podręcznikami , ćwiczeniami i zbiorem zadań do 6 przedmiotów - do zapłaty 515 zł...a to jeszcze nie koniec...



nie chcę robić zamieszania, ale gdy byłem w okresie szkolnym nikt nie dawał moim rodzicom wyprawek, 500+ itd.

Wyobraź sobie że moim też nie  emotka
Ale książki też miały inne ceny, mogliśmy je odkupić. Syn wrócił dzisiaj z tytułem książki i ćwiczeń do anglika. Ksiazka 106zl ćwiczenia 65zl. Ja im chętnie te 500+ i 300+ oddam, niech wrócą wreszcie normalne ceny. Nie przypominam sobie aby matka na jrden przedmiot wydawała 8% wypłaty, a to tylko jeden język. Gdzie tu reszta książek. Śmiało za same podręczniki przekroczymy tysiaka. Gdzie plecak, zeszyty, farby czy kredki fabera suche pastele (sprawdz sobie cenę - inne nie mogą być i koniec kropka)" bo przecież dostajecie od państwa 300+500+"  emotka . Za moich czasów nauczyciele nie mieli takich wymagań.

Lepiej bym tego nie ujęła...  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6805617 Napisano: 02.09.2021 16:37:00 w Wkurza mnie...
emanuela24 napisał(a):

melissa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wyprawka do zerówki - 300 zł, a mam dopiero połowę potrzebnych rzeczy emotka  a i nie wspomnę o planie lekcji, 3 dni na 12:45 do 17  emotka

Cóż, małe dzieci, to i tak małe wydatki.

Na same podręczniki, ćwiczenia i zbiory zadań do LO wydałam już ponad 600zł.

Tez 1 klasa LO 600zl juz poszło a jeszcze fizyka, chemia i 2 języki ( tutaj podręczników nam nie podali na liście.Nauczyciele indywidualnie na lekcjach podadzą). Nie wiemy też jakie farby itd zażyczy sobie Pani z plastyki.
Koleżanka ma syna w technikum i już przekroczyła 1000zl na podręczniki.

Ja też jestem pewna ,że w przypadku licealistki 1000 przekroczę, tak jak rok i dwa temu... w dodatku córka była pierwszym rocznikiem tzw. liceum po podstawówce i nie możemy kupować podręczników używanych bo nikt wcześniej ich nie miał , jest pierwszym rocznikiem  emotka  Dobrze, że u niej chociaż na "wyposażeniu" oszczędzę, tylko zeszyty , ołówki i długopisy... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6805474 Napisano: 02.09.2021 10:57:57 w Wkurza mnie...
melissa napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wyprawka do zerówki - 300 zł, a mam dopiero połowę potrzebnych rzeczy emotka  a i nie wspomnę o planie lekcji, 3 dni na 12:45 do 17  emotka

Cóż, małe dzieci, to i tak małe wydatki.

Na same podręczniki, ćwiczenia i zbiory zadań do LO wydałam już ponad 600zł.

Dokładnie to samo chciałam napisać...jedna córka podstawówka i tu nie jest źle bo książki dostała  - druga LO - właśnie czekam na kuriera z podręcznikami , ćwiczeniami i zbiorem zadań do 6 przedmiotów - do zapłaty 515 zł...a to jeszcze nie koniec... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6805322 Napisano: 01.09.2021 16:05:44 w Smolar
nataszka napisał(a):

nataszka napisał(a):

marzenier napisał(a):

Czy Smolar nagradza parę razy na ten sam nr..Czy po 2 wygranych numer mam spalony?
Wiem,że już niejednokrotnie toczyła się na ten temat dyskuja,ale wyautowalo mnie na dłuższy czas, a chciałbym poznać najnowsze ustalenia emotka  
Będę bardzo wdzięczna  :* 

Ja mam ten sam numer u smolara od zawsze - klikanaście lat i nieraz nic nie ma ani w loteriach ani w opisówkach a potem kumulacja kilka nagród nawet główne.Dla mnie nie ma żadnych "spalonych" numerów.Masz szczęście w loterii -to jest nagroda.Masz super wierszyk w opisówce i jest nagroda,dla mnie nie ma w tej agencji banów!

Jestem tego samego zdania , ze Smolarem wiedzie mi sie różnie -długo nie mogłam wygrać nic i też skłaniałam się do teorii o "czarnej liście" numerów  emotka  Potem nagle coś się przełamało i poszło , kilka różnych nagród w krótkim czasie - na jeden i ten sam numer , bo z reguły puszczam jedno, dwa zgłoszenia więc gram tylko na siebie.
Ogólnie mówiąc uważam,że są jedną z "najuczciwszych" agencjii - jeżeli nie wygrałam to wiem,ze to co posłałam było po prostu słabe albo kompletnie nie wpisałam się w ich oczekiwania, a nie dlatego ,że nie jestem z listy "krewnych i znajomych królika" emotka
Takie są moje odczucia , lubię Smolara bardzo, chociaż porażek u nich zaliczyłam wieele emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6805213 Napisano: 01.09.2021 11:17:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wątku drogi, już baardzo dawno się tu nie wpisywałam , ale też było to uzasadnione posunięcie bo po prostu nie grałam   emotka  No ale teraz , jak już zagrałam całe dwa razy i oba zakończone wielkim NIC to pozwolę sobie zainterweniować... no bo jak to tak, nic? Na zachętę chociaż coś niech będzie... Może loterie dla odmiany?
Ładnie proszę.   Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6803972 Napisano: 26.08.2021 17:12:29 w Wkurza mnie...
marzenier napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

marzenier napisał(a):

Nie to,że mnie to wkurza..
Może trochę dziwi 
Ale ocenicie sami...
Nie wiem,kto im tam Marketing robi ale hmmm "ciekawe podejście" 

https://www.hebe....000000000387405.html

emotka  może już jestem za stara na takie akcje, ale uważam, że komunikacja tej marki jest fatalna. Nic bym nie kupiła. Wkurza mnie myśl, że wkrótce więcej firm może wpaść na taki pomysł reklamowania się, bo patrząc na to, co jest modne na YT czy tik toku to taka komunikacja może trafić do młodych odbiorców emotka  niestety.

Może trzeba zacząć pisać zgłoszenie w tym stylu,skoro to się sprzedaje...
'Dleczego lubisz produkty x"  odp bo z nimi jest czysto jak ch.... 

Od razu przypomniała mi się akcja z koszem ogrodowym, w którym zwycięzca chciał bujać sobie pewną część ciała ... do mnie to nie trafia absolutnie , ale jest opcja, że grupa zachęconych w ten sposób sie znajdzie.I chyba jestem stara bo mnie to przeraża emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6803565 Napisano: 25.08.2021 11:24:11 w Wkurza mnie...
magdalena_g napisał(a):

Konkurs Fairy w C4 - kup Fairy za 60 zł  emotka  czy oni już pogłupieli w tych agencjach 

No tutaj przegięli wyjątkowo , mam nadzieję ,że takich, którzy pobiegną zapełniać szafę Fairy będzie niewielu ... bo na to,że nie będzie ich wcale to już nie liczę - zwrot za parówki (i nie tylko) pokazał mi ,że to co dla mnie jest śmiechu warte, dla kogoś jest akcją jak najbardziej wartą zachodu.
Jeszcze żeby nagrodą były samochody to może bym to zrozumiała , ale 3 sztuki zmywarki i bony warte niewiele więcej niż zakup?
Zwłaszcza po tym, jak nie tak dawno u Smolara wystarczyło kupić 2 produkty po 7 zł żeby zawalczyć o jedną z 70 zmywarek to akcja Faktorii prezentuje się wręcz groteskowo  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6803186 Napisano: 23.08.2021 19:08:39 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

ziolko napisał(a):

southlander mnie zniechęca to, że wiele osób wysyła te same zgłoszenia na różne konkursy, tylko podmienia nazwę produktu.
Wystarczy wejść na profil pierwszej lepszej takiej osoby, prześledzić konkursy, w których bierze udział i popatrzeć na zgłoszenia. 
Wszędzie to samo zgłoszenie. Nawet jeśli jest wymagane JEDNO zdanie, czyli kilkanaście słów, to te osoby z reguły mają jakieś pseudo wierszyki okraszone zdjęciami i masą pochlebstw...  emotka
I to są te "kreatywne" zgłoszenia wg niektórych organizatorów.  emotka
Dlatego nie biorę udziału w takich konkursach, bo szkoda mojego czasu i nerwów... 
I dlatego nic nie wygrywam od miesięcy  emotka emotka emotka


ojjj też mnie to zniechęca... Jak się zaczęła pandemia to jakaś pani miała z hm chyba makaronu albo jakiś chrupek ułożoną dziewczynkę i tylko zmieniała napisy - był hochland, meblik, sokołów i masę innych i właściwie chyba w większości nich wygrała tą właśnie pracą. Widziałam ją wszędzie. Kolejna pani wszędzie wsadza zdjęcie z narysowanym kredą rowerem i udaje że na nim siedzi. Jeszcze jedna - w łódce... Kreatywności nie można im odmówić ale do wyrzygania żeby wszędzie właściwie to samo wsadzać?

Dla mnie taka osoba byłaby kreatywna, gdyby na każdy konkurs miała w zanadrzu nowe zaskakujące zgłoszenie , taki jednorazowy przebłysk geniuszu, upychany w kilkudziesięciu konkursach jest lekko mówiąc żenujący  emotka Wyświetl w wątku >>