Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6803185 Napisano: 23.08.2021 19:01:11 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

nanajka81 a już myślałam, że napiszesz o kartonach  emotka  bo jedna para też słynie z tego, że wszędzie wstawiają badziewne kartony z różnymi napisami. I do tego zdjęcia bardzo słabej jakości. Ale wygrywali  emotka

Dokładnie  emotka  Pani na rowerze  tak jeździ  już dobrych kilka miesięcy ,dziwię się z lekka bo wydawało mi się, że jak praca zostaje nagrodzona to autor "oddaje" do niej prawa ...no chyba,że sie mylę  emotka    Wyświetl w wątku >>
1 reniii 0

fiona25

#6803106 Napisano: 23.08.2021 16:15:07 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

Działa Wam poczta o2?

Uff...myślałam,że tylko mnie nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

fiona25

#6802155 Napisano: 18.08.2021 17:52:31 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak wyłączyć poprawianie wyrazów w telefonie, bo mi cuda czasami wychodzą. Zamiast dziękuję wpisuje mi dziwki np... 

emotka  Ja mam, z tym stały problem. emotka  Zazwyczaj zamiast "dziękuję" wpisuje mi na szczęście jednak coś innego niż Tobie, a mianowicie - "dzielnica". emotka

Znam ten ból, zamiast "Cześć Renatko" poszło "Cześć denatko" emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6800956 Napisano: 13.08.2021 10:38:48 w Dziś cieszę się z.....
bruce napisał(a):

dzidziapiernik napisał(a):

bruce napisał(a):

Zaszalałaś, DzidziuPierniku, z tym powiększeniem! dzięki, skorzystałam i mam teraz też to powiększenie.  emotka

Taki był cel. emotka Fotka z tego adresu: https://ae04.alic...jSZFuq6AwyFXa8/-.jpg

Jest idealny w każdym calu. emotka  Pokazuje w stu procentach, ile piękna oraz magii mają w sobie koty.  emotka

Zgadzam się...przepiękny emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

fiona25

#6793172 Napisano: 06.07.2021 12:03:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grappa25 napisał(a):

Do konkursu herbaty Minutka w Lewiatanie kupiłam 2 sztuki. Na paragonie ładnie opisane, ale nazwa sklepu to Gminna Spółdzielnia... Panie w fartuszkach Lewiatana, na ścianie logo, a na paragonie lipa... Pani sprzedająca mówi że to franczyza i dlatego tak jest. Mogę brać udział w konkursie z takim paragonem?

Możesz - miałam identyczną sytuację u Smolara i wygrałam wtedy nagrodę - nic nie tłumaczyłam , wysłałam paragon-weryfikacja pozytywna Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6792528 Napisano: 02.07.2021 12:24:56 w dzis mam urodzinki
sabinka71 napisał(a):

No i jest ten dzień .Dziś kończę 50 lat, i nie mogę w to uwierzyć.

Sto lat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6792467 Napisano: 02.07.2021 07:35:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

anaesth napisał(a):

joan napisał(a):

anaesth napisał(a):

Jak to jest z konkursami Fortuny - jeżeli mają obrady (tudzież losowanie, kto ich tam wie?) 01.07-02.07 (Cechini), to wyników możemy się spodziewać 02.07, czy raczej później?


Nie chce mi się sprawdzać, ale coś kojarzę, że wysyłka mniejszych nagród przewidziana jest do 12.07.2021, czyli akurat tak: wylosować, paragon sprawdzić, nagrody rozesłać emotka

... i odjechać w siną dal Toyotą "wylosowaną" na kuzyna/sąsiada właściciela agencji emotka Brakuje mi tu tylko tego, żeby nagrodą główną był Hyundai i30, ten sam egzemplarz co w konkursach Wawel emotka

Ostatni Wawelowy znalazł właścicielkę emotka
https://www.faceb...11/5771147819625255/
PS. czy tylko wg mnie ten wierszyk jest ciężki do przeczytania?

dla mnie też, wręcz jest męczący

szczerze ? Dla mnie masakra , ma kobieta szczeście,ze to nie ja jestem w komisji rozstrzygającej bo porzuciłabym czytanie zanim dobrnęłabym do połowy - juz dawno mnie nic tak nie zmęczyło...No ale dobrze,że to opublikowali bo juz wiem dlaczego moje zgłoszenia odpadły w przedbiegach - DOKOŃCZYŁAM zdanie i skupiłam sie na jednym smaku, moim szczerze ukochanym, mocno orzechowym  emotka   Wyświetl w wątku >>
2 darog, androm 0

fiona25

#6792038 Napisano: 30.06.2021 20:03:35 w Czy informują/ informowali?
madllen napisał(a):

Vanish wszystko na raz poszło czy informują dniami ?  emotka

Wygląda na to,że dniami - ktoś pisał,że mail 18.59 a u mnie 19.19 emotka Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

fiona25

#6792022 Napisano: 30.06.2021 19:28:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
anaesth napisał(a):

Ech... Zestaw produktów Vanish z konkursu ogólnopolskiego. Tak się starałam, liczyłam na pralkę dla rodziców... emotka

U mnie to samo ... baardzo chciałam pralkę dla mamy , wpadły produkty  emotka  Chociaż jak to mówią - na bezrybiu i rak ryba  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6791762 Napisano: 29.06.2021 20:32:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

Karlsbad- ta agencja to chyba nigdy mnie nie nagrodzi...

Ooo to tak jak mnie ... prawie tak jak Columbit  emotka  A mnie życie nic nie uczy i nadal kupuję produkty, żeby dać im się "nie nagrodzić"   emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

fiona25

#6790771 Napisano: 24.06.2021 18:32:24 w Smolar
fineessa napisał(a):

Do kiedy jest czas na odesłanie paragonu na zmywarki? Z jednej strony piszą 7 dni a z drugiej do 05.07? Chyba ze chodzi o dni robocze?

Ja zrozumiałam,że mamy 7 dni na odesłanie a do nich musi dotrzeć przed 5 lipca. Oczywiście wiarygodna w tej kwestii nie jestem dlatego na wszelki wypadek wyślę jutro  emotka Wyświetl w wątku >>
2 frodo, edzia21 0

fiona25

#6790609 Napisano: 24.06.2021 09:29:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

maa napisał(a):

domika napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a): Kurcze ze Smolarem też się nie lubimy... Niby tylko jedno zgłoszenie
poszło, ale boli bardziej, bo zmywarka akurat zaczęła nawalać  emotka

w rossmannie jest konkurs i tam lepsza zmywarka niż ta z auchana. W sumie nawet nie wiadomo co to z Auchana jest bo żadnego
konkretnego modelu, ja po wszelkich tego typu wygranych wyleczyłam się z
grania o bliżej nieznane rzeczy i mega się dziwię że ludzie odkupują
wygraną. Takie kupowanie kota w worku. Fotel z Euro tak fajnie wyglądał
na zdjęciu - w realu nie jest to nic specjalnego, na dodatek przyszedł z
opóźnieniem i odrapany.

Piszę tu bo nie chcę karniaka emotka
Szukałam info odnośnie modelu zmywarki i nie znalazłam.
Grałam bo chciałam dla mamy ( nie udało się ) i zastanawiałam się nad
kupnem. Ale ponieważ agencje bardzo często lubią sobie zawyżać ceny to w
ciemno na pewno nie kupię. Często rozbieżność cenowa sięga rzędu
kilkuset złotych (albo jak w przypadku rowerów z Nestle ITM nawet kilku
tysięcy)

U smolata akurat ceny nie są zawyżane. Można zadzwonić do Agencji podadzą model.


Może i u smolara ceny nie są zawyżone ale zauważyłam że w ostatnim czasie agencje uwielbiają rozdawać w nagrodę produkty które są pozostałościami magazynowymi albo takimi które za bardzo nie mają brania na rynku. Fitbit 3, JBL (który jak się przekonałam wcale super nie jest) jakieś słuchawki, tanie tablety, power banki, choinki, które nie zeszły z rynku... Najlepiej to wygrać kasę i kupić sobie taki sprzęt jaki pasuje, no ewentualnie ten sprzęt wygrać ale z odkupywaniem pewnych rzeczy nawet w promocyjnej cenie to bym się mocno zastanawiała. 

Gdyby dawali wybór to pewnie każdy z nas wolałby wziąć kasę i kupić dokładnie ten model, który sie chce - realia są takie,że nagrody pieniężne nawet jeśli są, to w ilości wiadomej - trafić większą gotówkę to niezły wyczyn. Ja sie jeszcze nie nacięłam i moze dlatego cieszę sie z każdej rzeczy, którą wygram. Wczoraj wpadła zmywarka i jaka by nie była to baaardzo sie z niej cieszę. Kiedyś wygrałam konsolę (Nintendo) , też ktoś napisał, że mogli dać inną bo ta to słaba ... służy nam do dzisiaj i daje meega dużo radości .Kolejna wygrana konsola (PS4) - nóweczka ,oryginalnie zapakowana - skończyła jako prezent dla chłopca, który marzył o takiej od dawna. Pewnie często jest tak jak piszesz, że upychają w konkursach coś co jest "mniej" chodliwe , ale to nie  znaczy ,że jest beznadziejne. Inna kwestia to rzeczy zniszczone - jak rzeczone fotele z Euro - to już jest nie fair i gdybym taki dostała to nie zostawilabym tego bez odzewu.  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6790508 Napisano: 23.06.2021 16:28:10 w moje dzisiejsze wygrane :)
Somat C4 - nagroda dodatkowa II stopnia , dobre i to emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6790378 Napisano: 23.06.2021 11:43:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Po  przerwie w graniu  spowodowanej wypaleniem konkursowym , wracam ...  Smolar obdarował zmywarką emotka emotka  
To moja pierwsza główna od Smolara ... aż ciezko uwierzyć  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6790377 Napisano: 23.06.2021 11:39:13 w Smolar
monkakk napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał kiedyś problem takiego typu,że w wynikach pokazuje sie komunikat ,że wygrałam a w laureatach info,że nie ma takiego zwycięzcy? W dodatku nie mam sms-a...  emotka

zmywarka jest główną i wysyłka paragonu pocztą emotka

Właśnie wpadł sms , zupełnie nie pomyślałam, że paragon pocztą leci  emotka  Dzięki  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6790366 Napisano: 23.06.2021 11:22:41 w Smolar
Czy ktoś miał kiedyś problem takiego typu,że w wynikach pokazuje sie komunikat ,że wygrałam a w laureatach info,że nie ma takiego zwycięzcy? W dodatku nie mam sms-a...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6790155 Napisano: 22.06.2021 17:06:33 w Gratulacje! Dla wygranych!
kumulacja napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Gratulacje kochana , to chyba największa wygrana  emotka emotka emotka  Zdrówka dla całej ekipy ... no i koniecznie daj znać jak będziesz wiedziała jaki układ płci  emotka

Ja już gratulacje wcześniej składałam. Zapomniałam tylko dodać, że jak będzie dziewczynka, to koniecznie musi mieć na imię ...
Kumulacja  emotka   

Ooo tak, to dobrze wróży na konkursową przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6790149 Napisano: 22.06.2021 16:50:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje kochana , to chyba największa wygrana emotka emotka emotka  Zdrówka dla całej ekipy ... no i koniecznie daj znać jak będziesz wiedziała jaki układ płci emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6788938 Napisano: 16.06.2021 20:27:37 w Smolar
edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Smolar śle pozytywną weryfikację Dove&Tresemme 

No też takową dostałam , z informacją ,że przelew poleci najpóźniej 15 -go ... czyli wczoraj.Na razie nadal czekam ,chyba mają lekkie poślizgi z wysłaniem nagród  emotka

Wczoraj dostałam kasę z tego konkursu (z mBank do mBank tego samego dnia) emotka  dzisiaj powinna być u Ciebie.

Dzięki za info , sprawdziłam i faktycznie wskoczyła popołudniową porą  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6788859 Napisano: 16.06.2021 16:40:13 w Smolar
agnesita napisał(a):

Smolar śle pozytywną weryfikację Dove&Tresemme 

No też takową dostałam , z informacją ,że przelew poleci najpóźniej 15 -go ... czyli wczoraj.Na razie nadal czekam ,chyba mają lekkie poślizgi z wysłaniem nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0