Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika fiona25

fiona25

#6788496 Napisano: 15.06.2021 15:28:10 w SZUKAM....
sambolera napisał(a):

Po jakim czasie od wygrania przychodzo kod Tidal od Haribo?

U mnie to była kwestia kilku dni ... Wyświetl w wątku >>
1 sambolera 0

fiona25

#6782699 Napisano: 20.05.2021 17:27:37 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza wszechobecny hejt ... i nie mówię tu tylko o dyskusjach jakie od czasu do czasu mozemy obserwowac tu na forum... Przeglądam portale społecznościowe i strach wejść w komentarze...Krótka notka o znanej osobie, która właśnie spodziewa się dziecka , a w komentarzach "żebyś urodziła potwora", "żeby twój bachor urodził się chory" , "żebyś zdechła" itp - bo po prostu ktoś tej osoby nie lubi. Nigdy tego nie zrozumiem - nie lubię , nie czytam, idę dalej, a swoje uwagi zachowuję dla siebie. Po co to wszystko, żeby pokazać jaka/jaki jestem zarąbisty bo umiem pocisnąć niewinnej kobiecie , wylać na nią wiadro pomyj bo np. pracuje w takiej a nie innej stacji telewizyjnej , albo jest żoną znanego sportowca ? Bo nie spełnia moich kryteriów "zajebistości" ? No bo przecież ja to jestem ktoś , nieomylny, piękny , inteligentny, wszyscy mnie kochają i nigdy nie popełniam błędów. Ktoś kiedyś powiedział, że osoba niezadowolona ze swojego życia będzie obrażać pierwszą napotkaną osobę i to się sprawdza niestety. I własnie to mnie od jakiegoś już czasu wkurza najbardziej , chociaż nawet nie wiem czy wkurza, czy przeraża. Chociażby dlatego, że jestem mamą ...a te poniżane i opluwane za wszystko osoby też są czyimiś córkami i synami .Boję się o przyszłość moich dzieci w świecie wszechobecnego hejtu...
Mam dzisiaj ciężki dzień i po prostu mi się ulało ... 
  Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6779670 Napisano: 07.05.2021 12:05:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Lidl " Wszystko gra " - konsola , przed chwilką  emotka  Takie niespodzianki to ja lubię  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6777944 Napisano: 27.04.2021 17:39:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tutti napisał(a):

anaesth napisał(a):

Chciałabym jeszcze coś wygrać w kwietniu... Najlepiej coś dużego  emotka

Ja też... Nie wiem czemu, ale nie mam szczęścia do głównych. Jedyne co wpada, to sama drobnica... i to sporadycznie emotka

Też bym chciała poczuć jak to jest trafić główną...a już w kreatywnym to marzenie... Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

fiona25

#6777376 Napisano: 23.04.2021 22:10:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

mia napisał(a):

Columbit, ty gadzie! emotka Co do cholery robię nie tak???... emotka
Na szczęście już tylko na Naturę (nie) czekam i żegnamy się na dobre, ciciuś!  emotka

Dokładnie powiedziałam dziś to samo. Koniec nabijania kabzy na drogie paragonu w Columbicie.

Mogę się podpisać pod tym postanowieniem...nie wiem co musiałabym napisać, żeby się spodobało...Poddaję się , wystarczy... Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, mia 0

fiona25

#6777375 Napisano: 23.04.2021 22:06:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@gnieszk@ napisał(a):

Monika11 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

fineessa napisał(a):

Czy tylko ja nie wygrałam niczego w Astrze?

Nie tylko Ty...

czy tylko ja nie zagrałam ?


Nie tylko Ty emotka

Oj nie tylko Wy  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6777318 Napisano: 23.04.2021 16:47:56 w co chcielibyście wygrać?
Teraz to już cokolwiek... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6777316 Napisano: 23.04.2021 16:46:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No dobra, kolejny rozstrzygnięty konkurs dał mi do zrozumienia, że moje żale nic nie dadzą. Ok, zrozumiałam . Urlop. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6777277 Napisano: 23.04.2021 14:13:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurczy się lista konkursów, na których rozwiązanie czekam, a tu nic nie chce wpaść  emotka  Pogoda wystarczająco mnie dobija, wątku - może chociaż małe coś?  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6777276 Napisano: 23.04.2021 14:10:15 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
inska napisał(a):

fiona25 napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś już dostał nagrodę z konkursu Czysta przyjemność gotowania rossman. Wysyłali meile Twoja nagroda (SOMAT) zostanie wysłana najpóźniej do 16-04-2021 i cisza :

Jeżeli chodzi Ci o "Czyśtą przyjemność gotowania z C4" to nic nie dostałam - a było jak piszesz , mail,że wysyłka 16-go...aż dziwne bo Smolar zawsze wszystko miał na czas...

czy do kogoś dotarł ten zestaw? 

U mnie nadal zero odzewu...też jestem ciekawa czy ktoś dostał Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6777265 Napisano: 23.04.2021 13:23:57 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

czy ktoś mi poleci coś sprawdzonego na własnym dziecku w temacie rozpuszczania woskowiny w uchu? Co było u Was najbardziej skuteczne?

hmmm jakby to powiedzieć...laryngolog córki poleciła nam  Akustone, miał rozpuścić woskowinę i pomóc jej wydostać sie na zewnątrz. Zadziałał tylko połowicznie - woskowina zmiękła , ale zamiast wypłynąć napęczniała tak ,że zatkała ucho całkowicie. Na cito szukałam dla córki laryngologa, który zafundował jej płukanie ucha i dopiero to zamknęło temat. Koleżanka też miała ten problem, jej lekarz polecił inny preparat , ale efekt był dokładnie ten sam - przez tydzień nie słyszała na jedno ucho - potem płukanie i dopiero wtedy ok. Nie trafiłam jeszcze na preparat, który zadziała tak jak bym chciała.  Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

fiona25

#6776972 Napisano: 22.04.2021 13:12:26 w SZUKAM....
katrin1 napisał(a):

szukam osób, które spędzały wakacje w hotelu Molo w Osieku k. Oświęcimia, polecacie? 

Nie wakacje ,ale kilka dni na wiosnę, polecam bardzo .Chcieliśmy tam nawet wrócić latem na kilka dni,ale złapanie wolnych miejsc graniczyło z cudem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6776899 Napisano: 22.04.2021 07:21:09 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
FBmagdalena17 napisał(a):

Czy ktoś już dostał nagrodę z konkursu Czysta przyjemność gotowania rossman. Wysyłali meile Twoja nagroda (SOMAT) zostanie wysłana najpóźniej do 16-04-2021 i cisza :

Jeżeli chodzi Ci o "Czyśtą przyjemność gotowania z C4" to nic nie dostałam - a było jak piszesz , mail,że wysyłka 16-go...aż dziwne bo Smolar zawsze wszystko miał na czas... Wyświetl w wątku >>
1 inska 0

fiona25

#6776470 Napisano: 19.04.2021 19:15:00 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Pani na kasie w MASECZCE  emotka
Gostek prosi reklamowke
Pani maska w dół, pluje na paluszki i reklamówke podaje  emotka
Po co jej ta maska ???

Identycznie kiedyś zrobił dziadek w Biedronce, bo chciał sobie "otworzyć" woreczek na pieczywo...popluł paluszek a potem tą samą rączką nabierał sobie bułeczki...Po zwróceniu uwagi zaproponował mojej koleżance obdarowanie go pocałunkiem w miejsce równie jałowe co jego paluszki...  Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6776362 Napisano: 19.04.2021 12:48:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
frodo napisał(a):

magie1982 napisał(a):

olunka napisał(a):

ivanotta napisał(a):

czy tylko mnie dzisiaj sms od samego rana omijają?  emotka

mnie też, juz 2 porazki

U mnie to samo 

I u mnie dwie porażki  emotka

U mnie jedna, ale jednak dotkliwa...chciałabym choć raz zobaczyć tekst nagrodzony przez Columbita...moze wtedy bym zrozumiała gdzie robię błąd ...   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6776178 Napisano: 18.04.2021 08:54:01 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Grywacie czasem w zdrapki? Z jakimi efektami?

Ja nie grałam ,ale słyszałam kiedyś opowieść chłopaka, który pracował w drukarni, widział te zdrapki jeszcze przed pokryciem ich tą ścieralną warstwą... możesz się sama domyśleć jak to wyglądało procentowo... Są ludzie, którzy zdrapki kochają i oczywiście mają do tego prawo, a jeżeli jeszcze raz na czas coś tam trafią to tym bardziej fajnie... Ja uważam, ze to strata kasy , ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu? Może jest tu ktoś kto w zdrapce ugrał coś "grubego"?

Wiadomo przecież nie od dziś, że w każdym biznesie, w tym zdrojowym również, chodzi głównie o zysk Organizatora loterii:( Polecam grać od czasu do czasu w zdrapki za 10-20 zlotych, w mniejsze nominaly sie nie opłaca. Jestem na facebookowej grupie zdrapkowej i mnie przeraża, że ludzie potrafia wydać na zdrapki po kilkaset zlotych dziennie, a zwraca im się zazwyczaj połowa paczki. Wychodzę z założenia, że jeśli mam wygrac, kupię tylko jedna zdrapke za 10 czy 20 zlotych 2 razy w tygodniu i ma to mi wystarczyć.Bawie sie w zdrapki od jakichs 11 lat, nie zbankrutowalam, ha,ha. 

No i super , drapiesz "z głową" , nie przegrywasz fortuny i masz z tego fajną zabawę - i o to tu chyba chodzi. To trochę jak granie w konkursach - jakby się człowiek uparł, to też mógłby popłynąć , kupując produkty za kilkaset złotych i wygrywając skarpetki  emotka  Dopóki gram z głową, czyli kupując produkty, których używam i wysyłając jedno, dwa zgłoszenia też nikomu "krzywdy" nie robię, rodzina głodem nie przymiera a ja mam z tego radochę jak uda się tym jednym zgłoszeniem trafić coś fajnego. Tak wiec, trzymam kciuki za zdrapkową wygraną  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6776134 Napisano: 17.04.2021 16:41:47 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Grywacie czasem w zdrapki? Z jakimi efektami?

Ja nie grałam ,ale słyszałam kiedyś opowieść chłopaka, który pracował w drukarni, widział te zdrapki jeszcze przed pokryciem ich tą ścieralną warstwą... możesz się sama domyśleć jak to wyglądało procentowo... Są ludzie, którzy zdrapki kochają i oczywiście mają do tego prawo, a jeżeli jeszcze raz na czas coś tam trafią to tym bardziej fajnie... Ja uważam, ze to strata kasy , ale może ktoś mnie wyprowadzi z błędu? Może jest tu ktoś kto w zdrapce ugrał coś "grubego"? Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6776133 Napisano: 17.04.2021 16:37:17 w WC - rozmowy o wszystkim
banka-manka napisał(a):

edi999a napisał(a):

Planuję kupić płytę indukcyjną. Wszystkie mają panel dotykowy. 
Ta jest inna  https://www.ceneo...75705173#tab=reviews
Czy ktoś ma taki lub podobny model, tzn. z pokrętłami i mógłby się wypowiedzieć na temat użytkowania.
A tak w ogóle jaką indukcję polecacie?

Mogę tylko wypowiedzieć się w kwestii utrzymania czystości - mam płytę gazową, szklaną. I to żeby dobrze ją umyć, a potem wypolerować z tymi wszystkimi zakamarkami to jest koszmar  emotka  
Nie lubię gotować na indukcji, jedynie brakuje mi tego łatwego czyszczenia, bez obijania palców, zdzierania paznokci żeby pomiędzy choćby pokrętłami fajnie wymyć by nie było smug.

Jak ja Cię dobrze rozumiem...mam dokładnie ten sam problem, jak mam ją myć to mnie telepie a ślady pojawiają się nawet po zagotowaniu wody na makaron emotka
Nienawidzę jej myć i nie jest to kwestia środków czystości, te które mam dają radę, tylko to dziobanie w tych wszystkich szczelinach i zakamarkach...Już oglądałam płyty gazowe bez płomienia, ale to na ten moment duży wydatek dla mnie...te chociaż czyściłoby się łatwiej...  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6776018 Napisano: 16.04.2021 17:26:14 w dzis mam urodzinki
aga4553 napisał(a):

Ja tez dziś  już  kończę 40lat.

Sto lat, życie zaczyna się po 40-tce   emotka   emotka     emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6775902 Napisano: 16.04.2021 10:46:31 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
inska napisał(a):

Czy ktoś dostał już zestaw z czystej przyjemności gotowania w C4?

Jeszcze nie, ale w mailu z pozytywną weryfikacją była informacja ,że dziś paczka zostanie przekazana kurierowi...mam dostać potwierdzenie mailowe  emotka Wyświetl w wątku >>
1 inska 0