Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika fiona25

fiona25

#6775725 Napisano: 15.04.2021 13:32:55 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Chcielibyście wiedzieć ze jesteście rezerwa do samochodu lub większej ilości pieniędzy? emotka  

Nie, zdecydowanie nie chcę wiedzieć - dopiero kiedy moja wygrana z rezerwy staje się faktem  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

fiona25

#6775722 Napisano: 15.04.2021 13:28:33 w Smolar
magie1982 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Był czas, że wygrywałam dość często u smolara, później była  2-3 letnia przerwa, grałam, nic nie trafiałam, obiecywałam, że ostatni raz i znów grałam, w końcu coś ruszyło. W ciągu 1 tygodnia smolar dał chyba 3 nagrody, później co któryś konkurs coś tam wpadało, teraz z lewiatana się udało a z euro niestety nie. Patrząc na moje nagrodzone i nie nagrodzone zgłoszenia mam wrażenia że im mniej się staram tym częściej wygrywam. Zaczynam podejrzewać, że o wygranej często decyduje tam ślepy los emotka

Też mam czasami takie wrażenie emotka

Ja mam to samo wrażenie...wczorajsza stóweczka z Lewiatana to może nie szczyt marzeń , ale zważywszy na to ile czasu zajęło mi zrobienie zdjęcia i że wysłane było ostatniego dnia  (...bo skoro już mam paragon...) to nie spodziewałam się nawet tego... Za to w innym eksperckim , gdzie naprawdę się starałam nie dostałam nic  emotka  W euro rymowanka , całkiem ok - moim zdaniem...nic... Siostra koleżanki jedno zdanie , ani ładne ani zabawne ... i jednak wpadło emotka
No ale nie od dziś wiadomo,że o gustach się nie dyskutuje  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6775624 Napisano: 15.04.2021 09:25:24 w SZUKAM....
superloser napisał(a):

fiona25 napisał(a):

jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam kogos obcykanego w inPost  emotka
Jesli trzeba odebrac paczke w 2godz, by pies dostal w schronisku pelna miske a paczka jest "przechowywana" w zastepczym paczkomacie  emotka  To te 2 godziny juz przepadlo?
Czy 2 godziny licza sie dla wybranego paczkomatu?

moim zdaniem nie ma znaczenie czy jest w docelowym czy zastepczym, oni rejestruja godzine odebrania danej paczki, a ze nie bylo miejsca w docelowym,,to dali do zastepczego....

Też tak uważam , czas sie liczy od momentu powiadomienia, nie ważne gdzie włożone... emotka  Sama biegłam do zastępczego ,bo akcja fajna i mi zależy  emotka

Glupota z tymi zastepczymi. Lepiej juz do Zabki zamawiac, bo paczka idzie do wybranej.
Szkoda, ze jakis psiak miske zarcia traci  emotka
Znajoma specjalnie dla tej akcji zamowila paczke inpostem bo ma paczkomat pod praca, to w 2 min odbierac moze... a wywiezli do zastepczego, jakies 2km w przeciwnym kierunku od domu. A po pracy to i tak bylo juz po 2godz od smsa  emotka  

No to faktycznie kiszka...ja mam to szczescie,ze na moim osiedlu są 4 paczkomaty w dość bliskiej odległości , więc jako zastępczy raczej zawsze wybierają któryś z nich i mam szansę zdązyć...wczoraj przed jednym z nich była kolejka na jakieś 30 osób do samochodu inpost , z którego można było odbierać przesyłki, które się do paczkomatu nie zmieściły ... Jak widać kiedy sklepy pozamykane,sprzedaż ineternetowa kwitnie emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775616 Napisano: 15.04.2021 08:53:59 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam kogos obcykanego w inPost  emotka
Jesli trzeba odebrac paczke w 2godz, by pies dostal w schronisku pelna miske a paczka jest "przechowywana" w zastepczym paczkomacie  emotka  To te 2 godziny juz przepadlo?
Czy 2 godziny licza sie dla wybranego paczkomatu?

moim zdaniem nie ma znaczenie czy jest w docelowym czy zastepczym, oni rejestruja godzine odebrania danej paczki, a ze nie bylo miejsca w docelowym,,to dali do zastepczego....

Też tak uważam , czas sie liczy od momentu powiadomienia, nie ważne gdzie włożone... emotka  Sama biegłam do zastępczego ,bo akcja fajna i mi zależy  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775545 Napisano: 14.04.2021 19:26:44 w Smolar
saruto napisał(a):

czy smolar woli rym czy prozę? nie mam cierpliwosci do tej agencji. Smolar bujaj sie sam w tym kokonie emotka

Nie mam pojęcia co woli Smolar bo jakoś rzadko wbijam sie w jego gust  emotka  Swego czasu obstawiałam,że jestem na jego "czarnej liście" bo co bym nie zrobiła , to nic mi nie dali  emotka  Jak pisałam wierszem, to nagradzali prozę , jak pisałam teksty - to nagradzali zdjęcia , jak robię zdjęcia - to znów nie takie jak trzeba ,żeby coś mocnego dostać emotka  No od lat nie jest nam ze sobą po drodze - dzisiejsza stóweczka na przeprosiny za brak huśtawki , to chyba tylko dlatego, że mieli ich 400, więc ewentualnie...niech ma, bo się obrazi i przestanie kasę nabijać  emotka   Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775499 Napisano: 14.04.2021 17:19:39 w Smolar
pikawka napisał(a):

Nie miałam nigdy problemów ze Smolarem jeśli chodzi o paragony ALE mam wygrany paragon z pudliszki z opisem z polomarket: keczup. 
Będą się czepiać?   emotka

Kiedyś w konkursie z Somata kupiłam tabletki do czyszczenia zmywarki - na paragonie było : tabl.do czyszcz, zmyw. - ani słowa, ani jednej literki , która mogłaby sugerować ,że to Somat...miałam wątpliwości, ale wysłałam. Przyszla pozytywna weryfikacja a zaraz za nią nagroda. Ktoś mi wtedy na forum pisał,że jak mają wątpliwości to sami sprawdzają  emotka Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, nkba 0

fiona25

#6775484 Napisano: 14.04.2021 16:44:52 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mnie też Smolar spróbował przeprosić stóweczką , niech będzie, ale czułabym się bardziej przeproszona odkurzaczem...  emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775320 Napisano: 14.04.2021 12:17:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolarze, dlaczego mnie tak nie lubisz  emotka  ... a już myslałam , że idzie ku dobremu...    Tak chciałam się pobujać... Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775083 Napisano: 13.04.2021 13:59:49 w Wkurza mnie...
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

lolzek napisał(a):

calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka

Patrząc po wpisach w MDW to niemożliwe. Ludzie grają na ilość, a nie na jakość.  

Ja uważam, że co za dużo to nie zdrowo. Wygrany fartuszek się może jeszcze przydać, ale milion śmieci w postaci gadżetów, płyt, smyczy, kubków z brzydką szatą graficzną (jak z Delmy) to strata pieniędzy i cios dla środowiska.

Zgadzam się z Tobą...i przeprowadzam totalną filtrację konkursów, w których biorę udział... Wszelakie konkursy o kubek, smycz i poduszkę odpadają już na starcie... Tyle, że żeby to coś dało musiałoby takich osób być więcej , dużo więcej , a czasem jak patrzę na wpisy w mdw to przestaję się łudzić, że kiedyś coś się zmieni...jednak wygrywanie dla samego wygrywania nadal cieszy się popularnością emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6775002 Napisano: 13.04.2021 07:59:24 w Dyskusje o wynikach konkursu
magie1982 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Konkurs: https://www.e-kon...xl.html#.YHSJcegzbIU
Wyniki: https://www.faceb...osts/147361363984511

ZWYCIĘSKA ODPOWIEDZ
Mówią że w Modani, meble są do bani. Rzeczywistość jednak inna, huśtawka moją być powinna!
Na heśtawce z Modani jaja bujam, idzie lato nie ma c**ja (pełne słowo bez gwiazdek)...

Po tylu latach grania decyzje jury nadal potrafią zaskakiwać :o

Jestem w szoku...

Nie do wiary... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6774424 Napisano: 09.04.2021 10:39:59 w co chcielibyście wygrać?
Nadal cieszy mnie wszystko ... ale chciałabym kiedyś jakąś grubszą gotówkę emotka  Sprzęt domowy wszelaki tez sprawi radość, bo większość tego co mam czeka na wymianę Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6774417 Napisano: 09.04.2021 09:50:11 w Smolar
Dotarła weryfikacja z "Czystej przyjemności gotowania"- zestaw Somat będzie wysłany do 16 kwietnia  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6774342 Napisano: 08.04.2021 18:40:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
katake napisał(a):

eee2021 napisał(a):

katake napisał(a):

Bohater prania- czy ktoś nadal czeka na zmywarkę Finish od Columbita?


Kiedy był ten konkurs bo nie potrafię go znaleźć

To ten https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zmywarka-od-finish-w-lidl.html
Już dawno minął termin wysyłki, pisali, że mają obsuwę. Ciekawa jestem czy tylko u mnie.

Moim zdaniem to nie ten, ten na bank jest jeszcze nie rozstrzygnięty... Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6774085 Napisano: 07.04.2021 17:54:57 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
pikawka napisał(a):

Ojojojoj Smolar.... ochłodziły się nasze relacje..... emotka

Moje z nimi się nawet porządnie nie ogrzały emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

fiona25

#6774050 Napisano: 07.04.2021 16:46:22 w Smolar
anialistopad napisał(a):

U mnie nic . Jakos mi nie po drodze ze smolarem

Mnie też nie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6774039 Napisano: 07.04.2021 16:35:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Smolarze ... dziś mnie bardzo nie lubisz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

fiona25

#6773924 Napisano: 07.04.2021 09:11:30 w Paragony na trwające konkursy
rare85 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

kreo42 napisał(a):

FBsylwia18 napisał(a):

kupię paragon Milka z Tesco, może ktoś się wybiera ósmego i mi kupi ️

Ciekawe jak to będzie gdy pzmieniaja wszystkie sklepy tesco na netto lub Kaufland podczas trwania konkursu

Myślę,że taka zmiana trochę potrwa i na bank w czasie transformacji sklepy będą zamknięte...

Zaczynają zamykać od 8 kwietnia, kolejne - 15 kwietnia
https://biznes.in...e-w-pier,nId,5141049

Myślę, że jeżeli w momencie zakupu sklep jest sklepem Tesco i Tesco widnieje na paragonie, to nawet jeśli w momencie weryfikacji nagród będzie to juz Netto to nie będzie miało to żadnego znaczenia. Inaczej jeżeli na paragonie będzie Netto - tu już mogłoby być różnie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

fiona25

#6773921 Napisano: 07.04.2021 09:02:41 w Paragony na trwające konkursy
kreo42 napisał(a):

FBsylwia18 napisał(a):

kupię paragon Milka z Tesco, może ktoś się wybiera ósmego i mi kupi ️

Ciekawe jak to będzie gdy pzmieniaja wszystkie sklepy tesco na netto lub Kaufland podczas trwania konkursu

Myślę,że taka zmiana trochę potrwa i na bank w czasie transformacji sklepy będą zamknięte... Wyświetl w wątku >>
1 kreo42 0

fiona25

#6773858 Napisano: 06.04.2021 18:32:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
Poranne "Wszystko gra" II stopień emotka Wyświetl w wątku >>

fiona25

#6773654 Napisano: 05.04.2021 18:19:11 w Paragony na trwające konkursy
pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

pikawka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Kupię paragon "Czas na wiosenne porządki" Kaufland 

Nikt nie będzie w Kauflandzie , jutro, pojutrze? Byle do 7-go  emotka

Będę jutro. Specjalnie właśnie jadę  emotka

Gdybyś przypadkiem chciała wyprodukować dodatkowy paragon to chętnie odkupię  emotka  Ale jeśli nie, to nie ma problemu, wielkiego parcia nie mam  emotka


Mogę Ci kupić ale będę zawalona proszkiem na pół roku  emotka

Ja mam proszku tyle, że miałam w planie iść w zapachy , ale jakoś się nie zebrałam a przez następne dni mają zamknięte z przyczyn bliżej mi nieznanych  emotka  Jeżeli nie masz ochoty mieć w domu magazynu środków czystości to się nie przejmuj moim paragonem   emotka Wyświetl w wątku >>
0 0