Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gokogoko

gokogoko

gokogoko

#7367042 Napisano: dzisiaj o 09:49:44 w Giełda Kodów ; )
Chętnie zakupię kody Cola/Sprite/Fanta itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366940 Napisano: 21.06.2026 15:50:50 w Paragony na trwające konkursy
Chętnie zakupię paragony Nuii z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366839 Napisano: 20.06.2026 20:39:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Anisu napisał(a):

Jaki numer paragonu wpisujecie w konkursach Muller w Auchan i Bakoma w Biedronce? W mojej Biedronce są tylko Bakusie, macie jakies inne produkty Bakomy u siebie?

Duży jogurt naturalny i te jogurciki z cukierkami. Wyświetl w wątku >>
1 Anisu 0

gokogoko

#7366570 Napisano: 19.06.2026 14:19:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkursowyy napisał(a):

lukaszn12 napisał(a):

Ale beka. 
Wygrałem tekstylia w konkursie schwepes: 


I przyszedł ręcznik w torbie i oprócz tego torba. Z torby już skorzystałem, A dziś taki mail:

"Dzień dobry, kontaktujemy się, ponieważ nastąpiła pomyłka przy pakowaniu nagród i została wysłana dodatkowo torba zakupowa, która
powinna trafić do innych zwycięzców. Wg regulaminu i załącznika, który
został wysłany w wiadomości informującej o wygranej na grafice widnieje
ręcznik z torbą, do której można go włożyć emotka  
Będziemy uprzejmie prosili zwrot torby zakupowej. Prosimy o spakowanie jej tylko,
a kurier przyjedzie po odbiór z gotową etykietą. Bardzo dziękujemy i przepraszamy za zaistniałą sytuację. 
Pozdrawiamy serdecznie "

Nie wiem czy się śmiać czy płakać. Chyba odeślę im całość z ręcznikiem emotka  

Przecież koszt wysyłki przewyższy koszt torby emotka


U mnie to samo 😂😂😂 chyba do każdego wysłali tak a teraz proszą się o zawrot xddd

to może moja torba emotka , bo ja czekam na torbę, a jakim kurierem to szło? Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366534 Napisano: 19.06.2026 13:14:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalmia86 napisał(a):

gokogoko napisał(a):

kwadracik napisał(a):

pikawka napisał(a):

Agnes napisał(a):

Przesyłki od magazynu MCD
Macie w aplikacji jedną przesyłkę czy dwie? Ja mam dwie i nie za bardzo rozumiem o.co im chodzi.

Od wczoraj też mam dwie mój m też emotka

A co idzie w ogóle w tych przesyłkach ?

mi się wydaje , że to idą piłki LAYS, ale mogę się mylić... też mam dwie przesyłki

ja nie wygrałam w lays. czekam na 2 szaliki z dr witt i na jedną przesyłkę od bakusia
to prawda szaliki tez mam 2, ale jeszcze jednego oswiadczenia nie wypełniłam, to raczej nie to (one chyba do paczkomatu przychodziły o ile dobrze pamiętam)

to prawda szaliki tez mam 2, ale jeszcze jednego oświadczenia nie wypełniłam, to raczej nie to (one chyba do paczkomatu przychodziły, o ile dobrze pamiętam). Szaliki chyba idą od "XBS Kryształ" na paczkomaty. Czekam jeszcze na 2 nagrody z PITSTOP ŻABKA (konkurs z kwietnia może to, maja czas do 14.07). W każdym bądź razie jak ktoś dostanie dajcie znać, na razie i tak nie wysłane jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366463 Napisano: 19.06.2026 10:36:46 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam (6 zł) lub wymienię na inne loteryjne

Paragon Pepsi z Biedronki
https://www.e-kon...a-pepsi-w-biedronce2
Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366455 Napisano: 19.06.2026 10:30:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gokogoko napisał(a):

pikawka napisał(a):

gokogoko napisał(a):

kwadracik napisał(a):

pikawka napisał(a):

Agnes napisał(a):

Przesyłki od magazynu MCD
Macie w aplikacji jedną przesyłkę czy dwie? Ja mam dwie i nie za bardzo rozumiem o.co im chodzi.

Od wczoraj też mam dwie mój m też emotka

A co idzie w ogóle w tych przesyłkach ?

mi się wydaje , że to idą piłki LAYS, ale mogę się mylić... też mam dwie przesyłki

Nie, to są głośniki z Bakus ( u mnie)

Nie wygrałam w Bakusiu, albo nic o tym nie wiem emotka ... czekam jeszcze na pitstop żabka, może to to...

ok, sprawdziłam piłka idzie z Avanti, dzisiaj będzie (to piłki z pepsi), a co nadaje MCD nie wiem, na razie też mam 2 w przygotowaniu Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366448 Napisano: 19.06.2026 10:25:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

gokogoko napisał(a):

kwadracik napisał(a):

pikawka napisał(a):

Agnes napisał(a):

Przesyłki od magazynu MCD
Macie w aplikacji jedną przesyłkę czy dwie? Ja mam dwie i nie za bardzo rozumiem o.co im chodzi.

Od wczoraj też mam dwie mój m też emotka

A co idzie w ogóle w tych przesyłkach ?

mi się wydaje , że to idą piłki LAYS, ale mogę się mylić... też mam dwie przesyłki

Nie, to są głośniki z Bakus ( u mnie)

Nie wygrałam w Bakusiu, albo nic o tym nie wiem emotka ... czekam jeszcze na pitstop żabka, może to to... Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366430 Napisano: 19.06.2026 09:37:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kwadracik napisał(a):

pikawka napisał(a):

Agnes napisał(a):

Przesyłki od magazynu MCD
Macie w aplikacji jedną przesyłkę czy dwie? Ja mam dwie i nie za bardzo rozumiem o.co im chodzi.

Od wczoraj też mam dwie mój m też emotka

A co idzie w ogóle w tych przesyłkach ?

mi się wydaje , że to idą piłki LAYS, ale mogę się mylić... też mam dwie przesyłki Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7366213 Napisano: 18.06.2026 14:18:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
kolejny szalik kibica Dr Witt Wyświetl w wątku >>

gokogoko

#7366208 Napisano: 18.06.2026 14:17:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Loteria "KITKAT w Biedronce" voucher na 100zł do Biedronki,
powiadomienie e-mail 13:53 Wyświetl w wątku >>

gokogoko

#7366013 Napisano: 18.06.2026 06:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fryz napisał(a):

luko922 napisał(a):

michalina0085 napisał(a):

Wracając do Tropi... mimo wszystko mało wydaje mi się tych nagród, patrząc po wpisach w MDW. I ani 1 IPhone na forum 😱🤔 ciekawe, czy to już koniec

Też jestem zdziwiony, że tak mało wpisów. Na 4 zdjęcia nie mam nawet karmy, jestem mega zawiedziony.

Ja wysłałam 2 i też nic.

Ja wysłałam 5 i też pudło (a taka byłam zadowolona z tych zdjęć). Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7364778 Napisano: 15.06.2026 07:16:44 w Paragony na trwające konkursy

gokogoko

#7364777 Napisano: 15.06.2026 07:13:13 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Venezia Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7364773 Napisano: 15.06.2026 06:50:29 w moje dzisiejsze wygrane :)

gokogoko

#7364749 Napisano: 14.06.2026 22:51:47 w Paragony na trwające konkursy
Paragony Żywiec Biedronka 3 sztuki na cokolwiek loteryjnego Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7364573 Napisano: 14.06.2026 09:34:08 w Paragony na trwające konkursy
Xbox Game Pass z Coca Coli, zamienię na fajny pakiet paragonowy Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7364557 Napisano: 14.06.2026 04:12:23 w Paragony na trwające konkursy
ŻYWIEC BIEDRONKA (dzisiaj koniec)
https://www.e-kon...m-stylu-biedronka-18

WEDEL (dzisiaj koniec)
https://www.e-kon...edel-japonskie-smaki

Wymienię na dowolny paragon konkursowy
Wyświetl w wątku >>
0 0

gokogoko

#7363991 Napisano: 11.06.2026 23:34:57 w Paragony na trwające konkursy
Paragon Davidoff Evolved Red wymienię na jakiś loteryjny Wyświetl w wątku >>
0 0