Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#7167079 Napisano: 28.03.2024 17:51:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Błagam napiszcie czy działa Wam poczta o2. Nie działa w tel, laptopie. nie wiem czy to awaria czy ki czort Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7163489 Napisano: 10.03.2024 09:46:32 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

psotka napisał(a):

Hej, witajcie emotka

Mam propozycję kupna działki ROD. Może ktoś podzielić się opinią (wady i zalety) taką działką, jak to wygląda w funkcjonowaniu, opłatami i wszystkimi za i przeciw.

Działka wymaga nakładu pracy i pieniędzy. Nie wiem do końca czy w to brnąć. Może ktoś mnie otrzeźwi. Wczoraj w tym słońcu ja już tam widziałam sceny niczym z filmu Nigdy w życiu  emotka ,ale realia są do dopracowania

Szczególnie scena z kosztem działki
Dać tyle ile dała Judyta, to można pomarzyć.. emotka

film sprzed 20 lat to i niestety ceny inne Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7163488 Napisano: 10.03.2024 09:46:31 w WC - rozmowy o wszystkim
rufus napisał(a):

psotka napisał(a):

Hej, witajcie emotka

Mam propozycję kupna działki ROD. Może ktoś podzielić się opinią (wady i zalety) taką działką, jak to wygląda w funkcjonowaniu, opłatami i wszystkimi za i przeciw.

Działka wymaga nakładu pracy i pieniędzy. Nie wiem do końca czy w to brnąć. Może ktoś mnie otrzeźwi. Wczoraj w tym słońcu ja już tam widziałam sceny niczym z filmu Nigdy w życiu  emotka ,ale realia są do dopracowania

Szczególnie scena z kosztem działki
Dać tyle ile dała Judyta, to można pomarzyć.. emotka

film sprzed 20 lat to i niestety ceny inne Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7163485 Napisano: 10.03.2024 09:39:05 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Może ktoś ma małą lodówkę turystyczną na sprzedaż? Najlepiej odbiór osobisty Warszawa lub wysyłka paczkomatem (oby weszło) Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7163484 Napisano: 10.03.2024 09:38:07 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej, witajcie emotka

Mam propozycję kupna działki ROD. Może ktoś podzielić się opinią (wady i zalety) taką działką, jak to wygląda w funkcjonowaniu, opłatami i wszystkimi za i przeciw.

Działka wymaga nakładu pracy i pieniędzy. Nie wiem do końca czy w to brnąć. Może ktoś mnie otrzeźwi. Wczoraj w tym słońcu ja już tam widziałam sceny niczym z filmu Nigdy w życiu  emotka , ale realia są do dopracowania Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7142267 Napisano: 26.11.2023 10:04:01 w Co można dostać gratis?
Zyskaj 3 miesiące bez opłat
HELLO H&M MEMBER



Dla tych Klubowiczów, którzy kochają muzykę - bezpłatny dostęp do Spotify Premium przez 3 miesiące.


JAK: Kliknij na ODBIERZ KOD i odbierz unikalny kod do aktywacji oferty. Kod możesz wykorzystać tylko raz. Klikając na SKORZYSTAJ TERAZ, zostaniesz przeniesiony na stronę Spotify w celu rejestracji. Oferta przeznaczona tylko dla Klubowiczów programu Hello H&M Member, obowiązuje do 04.10.2024. Oferta daje dostęp do planu Spotify Premium. Cena po wygaśnięciu okresu próbnego to 19,99 PLN miesięcznie. Subskrypcję można anulować w każdej chwili. Oferta jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z okresu próbnego Spotify Premium. Obowiązuje regulamin  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7138387 Napisano: 12.11.2023 17:41:28 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Kupię opaske mi band xiaomi wersje najnowsze w korzystnej cenie

Prosze nie pisac jesli ktos ma inne firmy. nie bede nawet rozpatrywac takich ofert.

JEDYNIE XIAOMI MI BAND Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7137530 Napisano: 08.11.2023 19:06:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy nagrody z tego konkursu zostaly juz wyslane?

https://www.e-kon...tonem-monster-energy Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7136343 Napisano: 05.11.2023 14:39:07 w WC - rozmowy o wszystkim
mandarynka16 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

psotka napisał(a):

Cześć, może ktoś pracuje w branży nieruchomości lub dobrze się w niej orientuje?
.....

Wstrzymaj się na pewno co najmniej pół roku, droższe nie będą emotka

Zależy w jakim mieście, w tych największych jak Waw i inne na pewno będą. W dużych miastach oprócz cen problemem jest ilosć ofert, jest ich bardzo mało i nie dość, że jest drogo to te mieszkania zazwyczaj są w fatalnym stanie albo słabej lokalizacji. Az się nie chce ich oglądać.

Wg mnie tanio już było  obserwuje rynek od kilku lat i ceny moga się co najwyżej zatrzymać, spadać raczej nie będą. Nawet w pandemii nie spadały, wtedy tylko nie rosły. Kredyt 2% chyba na razie zostaje, mówi się o nowych programach. Jeżeli je wprowadzą to ceny wystrzelą jeszcze bardziej. 
To co mogę WAm doradzić to oglądajcie też mieszkania trochę droższe niż planowaliście. I jak Wam coś się spodoba to od razu bierzcie  Bierzcie na zasadzie kończycie oglądać i mówicie kupujemy ( niestety czasami to jest wyścig, kto pierwszy ten lepszy ).  Z kredytem sobie jakoś poradzicie, a będziecie mieć komfort psychiczny, że nie musicie już brać udziału w tym wyścigu o mieszkania. 

Oprócz ceny, patrzcie jaki status prawny ma mieszkanie. Najlepiej brać własnościowe z KW, odradzam społdzielcze. Tez warto zwrócić uwagę na czynsz. Czasami są kosmicznie wysokie. lepiej odpuścić takie lokale. Jeżeli kupujecie w starym budownictwie to warto sprawdzić czy w budynku są mieszkania komunalne ( można zadzwonić do administracji budynku i dopytać ). Jeżeli jest ich sporo to też radzę odpuścić.

W tym momencie brałabym kredyt na zmiennnych stopach, chociaż jak dostaniecie ofertę z banku to przy stałych stopach rata będzie pewnie trochę niższa. Ale w dłuższej perspektywie taniej wyjdzie przy zmiennych. 
Jak coś się zmieni później na rynku, to możecie przejść na stałe.  Przy wyborze banku polecam taki, który nie ma opłat za udzielenie kredytu. Niektóre sobie słono za to liczą

A i polecam kupowanie bez pośredników, bezpośrednio. I częste sprawdzanie stron z ogłoszeniami, jak tylko pojawi się coś fajnego to dzwońcie i jedźcie oglądać. Te najlepsze oferty rozchodzą się prawie od ręki, więc trzeba szybko działać

No właśnie Warszawa. A mozesz przyblizyc temat mieszkan spoldzielczych. Sa takie na Brodnie. Z czym sie to wiąże? Ja jestem wlascicielem? One maja akt notarialny? Widze ze nie zdaze mrugnac a ceny mieszkan sa juz wyzsze o kilka tys. Metr mieszkania po 12-15 tys 🤮 Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7136311 Napisano: 05.11.2023 11:32:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Cześć, może ktoś pracuje w branży nieruchomości lub dobrze się w niej orientuje?

Planujemy zakup mieszkania, ale mieszkań we względnie normalnej cenie po prostu brak! Jak widzę kawalerkę niecałe 30 metrów za ponad 400 tys. to podnosi mi się ciśnienie. Każde norki w suterenie, skosy, poddasza, ciemne, zaniedbane lub po prostu brzydkie mieszkania szybko znikają, Pojawiają się nowe w jeszcze wyższej cenie. To co było na wiosnę przystępne cenowo, to teraz należy doliczyć plus 50 tys. i więcej. Kawalerek nie ma, a mieszkania 2 pokoje znikają w mgnieniu oka. 

Moje pytanie dla osób z branży:
- czy ten kredyt 2% się niedługo skończy?
- czy warto teraz kupić mieszkanie czy przeczekać ten boom?
- jak ma się sytuacja na rynku od strony fachowca? jakieś złote rady - czego nie kupować, na co zwrócić uwagę, co jest może tajemnicą poliszynela dla niewtajemniczonych?
- czy ten szał się za chwilę skończy i o ile ceny nie będą rosnąć (w co wątpię) to przynajmniej będą stałe
- jakieś inne złote tipy dla marzycieli o mieszkaniu?
- czego nigdy nie powie pośrednik/agent nieruchomości emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

psotka

#7120239 Napisano: 30.08.2023 20:11:44 w Wkurza mnie...
Gdzie ja miałam rozeznanie nad słowem pisanym pół roku temu dokonując rezerwacji hotelu? Jestem stratna kilkaset złotych. Zrobiłam rezerwację od 1 września sugerując się zapisem w przypadku rezygnacji do 30 dni przed przyjazdem jest zwracana. 

Nabiłam sobie do głowy, że mogę odwołać za zwrotem kasy, ale dziś odwołując hotel się oszukałam i jestem nieźle w plecy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7119252 Napisano: 26.08.2023 16:40:38 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam

Tegoroczny głośnik sony z lecha

Sprawdzony - dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7114480 Napisano: 04.08.2023 19:21:03 w Wygraj mi / Wygram za...
Moze ktos chetny i smiga w Somersby i zna odp na pytania?

Chciałabym wygrac lezak i koszyk piknikowy z pomoca kogos.

Wzamian oddam okolo 20 kodow somersby i moge sukcesywnie dostarczać paragony kaufland na loterie paragonowa bo i tak robie tam zakupy Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7111179 Napisano: 24.07.2023 19:45:02 w SZUKAM....
Szukam na wymianę:

może ktoś chce się zamienić - ja mam kody somersby, a szukam dostepu do tidal/spotify (wazne zeby nie byly z podpieciem karty do placenia) Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7109191 Napisano: 16.07.2023 12:20:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
do glosnika lech dolączyla wlasnie koszulka emotka

i w tym tygodniu wpadly monety allegro


ps - zamienie 5 kodow somersby na dowolny paragon Wyświetl w wątku >>

psotka

#7108733 Napisano: 14.07.2023 09:59:50 w Giełda Kodów ; )
Zamienie 5 kodow somersby na jakis paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7108698 Napisano: 14.07.2023 07:31:51 w Paragony na trwające konkursy
Zamienie 6 kodow somersby na dowolny paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7107809 Napisano: 12.07.2023 10:19:49 w Giełda Kodów ; )
Zamienie kody somerbsy na...

Rozwaze propozycje Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#7106159 Napisano: 04.07.2023 21:27:35 w Oddam za darmo
Oddam kody somersby
Priv

Oddane Wyświetl w wątku >>
0 0