Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika psotka

psotka

#6661179 Napisano: 26.11.2019 18:13:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
300 zl od delmy na koncie. Sprawdzajcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#6660294 Napisano: 24.11.2019 20:37:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Będę kupować najtaniej z produktem 2, a jak na paragonie będzie samo frozen to trudno. Wiadomo, że teraz jest promocja frozen 2 i sklepy zalały szit gadżety z dwójki, a nie jedynki. W ogóle bym się tym nie przejmowała.

Prosze wytlumaczcie o jakich konkursach tu mowa, bo mam wrazenie ze o 2.
Na stronie biedronki jest wlasnie konkurs - kup glade dowolny. Dzis kupilam za 4.99 i mam na paragonie glade aerozol mix. Na opakowaniu ma napis disney frozen 2. To odswiezacz w sprayu. 

Dodatkowo mowicie o jakims innym chyba? Konkursie kraina lodu. Czy tym samym paragonem mozna zagrac na 2 konkursy? Na paragonie jest niby bez wzmianki frozen. Zgubilam sie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6659867 Napisano: 22.11.2019 19:09:17 w WC - rozmowy o wszystkim
kreatia napisał(a):

psotka napisał(a):

A komu sie udalo wygrac naprawde cenna nagrode typu auto lub 50 tysiecy? Sa wsrod nas prawdziwi zwyciezcy? U mnie wycieczka za kilka tysiecy emotka

Jest tu baaaardzo dużo takich osób emotka  Ale czy tylko one są "prawdziwymi" zwycięzcami? Mając wycieczkę za kilka tys. chyba nie wątplisz w możliwości wygrania auta?

Moja wycieczka to najwieksza wartosc sposrod moich nagrod. Ale lubie cieszyc sie wygranymi innych, w ktorych wygrana jest swietna emotka  jesli komus sie udalo z autem to super i mam wewnetrzny spokój,  ze jednak taka wygrana jest mozliwa emotka Wyświetl w wątku >>

psotka

#6659808 Napisano: 22.11.2019 17:18:19 w WC - rozmowy o wszystkim
A komu sie udalo wygrac naprawde cenna nagrode typu auto lub 50 tysiecy? Sa wsrod nas prawdziwi zwyciezcy? U mnie wycieczka za kilka tysiecy emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

psotka

#6659470 Napisano: 21.11.2019 17:37:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos juz placil bonem 50 zl w Kauflandzie wyslanym na mejla? Konkurs Wybieram Kaufland.  Nie chce znowu swiecic oczami, gdyby jednak ponownie bon byl nieaktywny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6659242 Napisano: 21.11.2019 10:10:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos jeszcze czeka na 300 zl z Delmy? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6657380 Napisano: 14.11.2019 21:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

psotka napisał(a):

Ktos juz placil bonem 50 zl wygranym w Kauflandzie za konkurs ankiete - Wybieram Kaufland. Zrobilam zakupy za 70 zl i musialam zaplacic karta bo na kasie nie wchodzil jako bon upominkowy ani skanowany w czytniku. 


A w jakiej formie dostałaś bon?

W którymś z dawnych etapów wygrałam, przyszedł bon "wprasowany" w list gratulacyjny, wycięłam go, potem przy zakupach kasjerka piknęła go, jak towar i tyle.

Jako zalacznik w mejlu ktory nalezy okazac kasjerowi lub wydrukowac. Ja pokazalam na telefonie. Pani wklepala numery jako bon upominkowy. I gucio z tego Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6657371 Napisano: 14.11.2019 20:54:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktos juz placil bonem 50 zl wygranym w Kauflandzie za konkurs ankiete - Wybieram Kaufland. Zrobilam zakupy za 70 zl i musialam zaplacic karta bo na kasie nie wchodzil jako bon upominkowy ani skanowany w czytniku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6656872 Napisano: 13.11.2019 15:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

Czy EverydayMe umieszcza gdzieś listę zwycięzców? Ta ich strona to jakaś maskara, np. klikam w "TUTAJ" aby przeczytać regulamin konkursu to po kliknięciu przenosi mnie na tą samą stronę. Jak klikam w link konkursu, który zakończył się 31.10 to przenosi mnie do formularza... który dalej można wypełniać. Nie rozumiem? Jest nowa edycja na nowy miesiąc czy jak?

Strona jest malo intuicyjna, wrecz tragiczna. Kiedys sugerujac sie zdjeciem nagrody mial byc fajny zestaw - procter gamble a dostalam 1 opakowanie persil  czy tam ariel. Ogolnie nie polecam. Probki tez nie przychodza Wyświetl w wątku >>

psotka

#6656635 Napisano: 13.11.2019 10:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

z ciekawości: ktoś już pisał do mondelez?

Pisalam do karlsbad. Wyzej wkleilam odpowiedz Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6656633 Napisano: 13.11.2019 10:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odpowiedz karlsbad w sprawie milki:

Szanowni Państwo Odpowiadając na Państwa pytania i wątpliwości dotyczące możliwości dokonywania zgłoszeń do  Konkursu  pod nazwą „Milka ze skoczkami” w dniu 11 listopada 2019 roku oraz przyznawania nagród osobom, które przesłały tego dnia zgłoszenia wyjaśniamy, że:Zgodnie z punktem 20 Regulaminu Konkursuwyłonienie zwycięzców  następuje w trakcie niepublicznych obrad Komisji Konkursowej, która wybiera zwycięzców odpowiednio:W dniu 12 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 11 listopada br.,W dniu 13 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 12 listopada br.,W dniu 14 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 13 listopada br.,W dniu 15 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 14 listopada br.,W dniu 18 listopada, spośród zgłoszeń z dnia 15 i 16 listopada br.W dniu 11 listopada br. wpłynęła do Organizatora pewna liczba Zgłoszeń do Konkursu. W dniu dzisiejszym, tj. 12 listopada Komisja Konkursowa, po przeprowadzeniu oceny wykonania zadania konkursowego przez uczestników, dokonała wyboru 4 zwycięzców. W kolejnych dniach nastąpi weryfikacja posiadania przez laureatów prawa do nagrody, zgodnie z pkt. 22 Regulaminu Konkursu. W trakcie weryfikacji zostaną sprawdzone m.in. paragony dokumentujące zakup promocyjnych produktów. W przypadku, gdy okaże się, że paragony nie są autentyczne lub nie dokumentują zakupu dokonanego w dniu 11.11.2019 roku uczestnicy stracą prawo do nagród.Nagrody nieprzyznane w dniu 12 listopada oraz Nagrody, co do których, w wyniku ww. weryfikacji,  uczestnicy utracili prawo, nie będą „przesunięte” na kolejne dni. Takiej możliwości nie przewiduje Regulamin Konkursu.  Pozdrawiamy,Organizator Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

psotka

#6655130 Napisano: 07.11.2019 14:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Info dla Warszawy:
Na wileńskim nie ma Head shoulders coconout  na konkurs Wyświetl w wątku >>

psotka

#6652039 Napisano: 28.10.2019 11:09:50 w moje dzisiejsze wygrane :)

psotka

#6650991 Napisano: 23.10.2019 17:39:40 w Kupię...
Szukam do odkupienia opaski mi band. Jedynie nowa i fabrycznie zapakowana i nieużywana  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6647427 Napisano: 10.10.2019 11:16:49 w Wkurza mnie...
Wam też tak działa strona Payback jakby chciała a nie mogła? Aktywacja ekuponow to przeprawa do początków internetu. I to nie tylko dziś, ale od dawna. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6647145 Napisano: 09.10.2019 16:20:40 w SZUKAM....
monia0303 napisał(a):

szukam kogoś z Warszawy co ma niedaleko do Piekarni PUTKA emotka

A o co chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6646296 Napisano: 07.10.2019 12:34:01 w WC - rozmowy o wszystkim
androm napisał(a):

superloser napisał(a):

Nawet Wyborcza.pl czyta e-konkursy  emotka

Tak przy kawie poczytanie...

http://wyborcza.p...iwe-ze-konkursy.html

możesz mi skopiować i wkleić na priv treść całego artykułu, bo nie mam dostępu:)

Ja też poproszę na priv. Ogólnie te osoby kosza/Kosiły wszystko  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6646098 Napisano: 06.10.2019 14:56:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
podzielę się moimi spostrzeżeniami konkursowymi:

Najwięcej nagród zdobywałam kilka lat temu, gdy grałam w konkursy kreatywne. Udało mi się wtedy zdobyć wycieczkę, słuchawki, aparat, markery stabilo, zgrzewke wody, karton chipsów, zestawy kosmetyków (kilka), bony do sklepów.

Teraz nie mam czasu na kreatywne - zresztą nie wiem gdzie ich szukać. Jest ich bardzo mało w mojej ocenie. w loteriach nie mam szczęścia. Ostania wygrana była w zimę. 2 pluszaki Velvet. W ogóle rynek konkursów się skurczył do mało wartościowych nagród, ale za to liczonych w tysiącach. Mamy za to urodzaj loterii, z którymi mi nie po drodze. 

Czy macie jakieś namiary na profile na Facebooku, na których warto grać? Bez klikania znajomych, bo nie lubię zebrania o głosy. W fotograficznych nie biorę udziału, bo nie umiem robić konkursowych zdjęć.

I pytanie 2: Dostajecie próbki z everydayme? Ja już od bardzo dawna nic.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka