Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#6639127 Napisano: 12.09.2019 12:31:15 w Zdjęcia naszych wygranych

psotka

#6637509 Napisano: 07.09.2019 23:00:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komus udalo sie cos wygrac w konkursie opinii np. opinie po zakupach w Lidlu albo sklepach z elektronika - Media  Markt, Euro Agd itp? Jakie macie zdanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6637087 Napisano: 06.09.2019 10:16:34 w Wkurza mnie...
Oiatyde25 napisał(a):

Przez długie lata brania udziału w konkursach zupełnie zatraciłam wiarę w ludzi.Coraz bardziej mnie irytuje traktowanie konkursowiczów przez wielkie firmy i wielkie agencje .Chociaż większość agencji to jest jakieś domek gdzieś tam bez większego znaczenia.Jedyna agencja która szanuje uczestnika to ta na S.Są drobiazgowi,dokładni,mili.Czy tak trudno o takie standardy pracy.To niby tak mało a tak dużo.Aż mi się odechciewa grać jak myślę o tym wszystkim i gdyby nie to ,że  mam grę we krwii dawno bym to walnęła w diabły:(Ostatnie przykre doświadczenia zupełnie mi odebrały radość z udziału w czymkolwiek:(Czuję się czasami serio jak jakaś zagubiona w przestrzeni ,że chcę sprawiedliwości czy dobrego traktowania.Bo co może 1 osoba w  świecie tak zepsutym i skorumpowanym:(Tak i wkurza mnie to i jednocześnie bardzo smuci:(

Tak smolar się szanuje. a co się stało, że masz TAK negatywne zdanie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

psotka

#6635724 Napisano: 02.09.2019 18:45:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Diana02 napisał(a):

Pytanie do osób które wygrały w ostatnio rozwiązanym etapie Somersby. Ile kapsli zgłosiliście żeby wygrać? emotka

2 lub 3. Na pewno mało. Ja wygrałam nerkę.  (Sprzedam) Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6634790 Napisano: 30.08.2019 14:15:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nerka Watermelon Somersby.

chętnie sprzedam lub wymienię na coś. najlepiej w Warszawie. Info na priv Wyświetl w wątku >>

psotka

#6634030 Napisano: 28.08.2019 13:55:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Blagam, nie dajcie się sprzedac za 25 złotych, bo tyle kosztuje ten misiek według regulaminu. Jakieś szemrane firmy będą wiedzieć o was wszystko - gdzie mieszkacie, kto jest wasza matka i ojcem. Bez problemu beda mieć wasze Pesele i numeru dowodów, które powinniśmy chronić i udostępniać jedynie powołanym osobom lub urzędom, a nie firmie-krzak, która chce wam wcisnąć badziewie. Dzieci i tak się tym nie będą bawic.

Nie wygrałam i nie brałam udziału. Ale danych nigdy w życiu bym nie odesłała za pluszaczka za 25 złotych. Lepiej go kupić anonimowo w markecie. Nie będzie amatorów na takie słabe (bezwartościowe według mnie) to i firmy zaprzestaną organizacji takich tandetnych konkursów. Wyświetl w wątku >>

psotka

#6633534 Napisano: 27.08.2019 10:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Danio zawiera syrop glukozowy. Powinno się go unikać. Szkoda że producenci zdrowej, nieprzetworzonej żywności nie organizują konkursów. Mamy za to lays, nutelle, crunchips, familijne i inne napełnione byle jakim składem  Wyświetl w wątku >>

psotka

#6632144 Napisano: 21.08.2019 16:27:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

e-e napisał(a):

Pytanie dotyczące konkursów radiowych: Czy to prawda, że laureatem może być tylko osoba opłacająca abonament radiowotelewizyjny ? Ktoś z doświadczonych forumowiczów może się wypowiedzieć ?;) emotka

W RMF na pewno nie.
kiedy prezenter powiedział na antenie, że to jest radio komercyjne, nie utrzymujące się z abonamentu więc to nie jest wymagane, by wygrać u nich. To samo chyba tyczy się zetki bo to też komercyjne.... pozostałe nie wiem 

Ja wygrałam w radio kolor i złote przeboje. Ale były to nagrody niskiej wartości Wyświetl w wątku >>
1 e-e 0

psotka

#6631172 Napisano: 19.08.2019 08:07:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy warto kupić coś konkursowego w Netto? Akurat jestem w Gdańsku, a Netto jest w Madisonie Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6615352 Napisano: 01.07.2019 13:48:15 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

Wkurza mnie, że pojawiła się już pierwsza spamowa wiadomość o rejestracje w loterii tymbarka z ref linka... Ludzie.. darujcie sobie

Mnie tez juz jedna osoba zdążyła zaatakować na priv. Gdzieś ja można zgłosić? Jest jakaś czarna lista? Wyświetl w wątku >>

psotka

#6611621 Napisano: 20.06.2019 10:32:46 w Wkurza mnie...
messi napisał(a):

Loteria Bakuś (www.loteriabakusie.pl) i 5001 nagród (5000 pluszaków i 1 wyjazd do Legolandu) emotka Trend badziewia w agencjach trwa emotka

Zgadzam się z tym, zresztą już kiedys o tym pisałam. Dopóki gracze nie uznają, że nie ma po co tuczyć dziecka lub siebie słabo jakościowym produktem, żeby dostać nagrodę za 15 złotych to niestety tak będzie. Wyświetl w wątku >>

psotka

#6605039 Napisano: 31.05.2019 10:24:21 w Wkurza mnie...
Oanaesth napisał(a):

psotka napisał(a):

Konkursowicze zacznijmy doceniac swoje pieniadze (produkty konkursowe nie sa za darmo) I czas. 

Dodałabym tu jeszcze zdrowie. Wiem, już była o tym dyskusja, że mało który produkt konkursowy jest zdrowy, ale moim skromnym zdaniem nie warto dzieciom dawać lubisiów, żeby wygrać grę planszową. Czym skorupka za młodu nasiąknie... A miażdżyca nie boli, do czasu.

Fakt faktem Oreo, prince polo, lubisie, danonki, goralki, milka to Sam cukier, zapewne z domieszka oleju palmowego. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6604948 Napisano: 31.05.2019 06:27:56 w Wkurza mnie...
Nnorweska20 napisał(a):

asantesana napisał(a):

kumulacja napisał(a):

picola napisał(a):

jokan napisał(a):

kumulacja napisał(a):

norweska20 napisał(a):

Wygrane typu OKULARY SPAR ...i co z tym badziewiem zrobic ? Ani to założyć ani wyrzucić: kolejny plastik , który środowisko degraduje:( wolałabym nic nie ugrać , niz czekać w domu 2 godziny na kuriera i dostać taki badziew.....no wnerw mam straszny . SMOLAR to naprawdę wie , co ma mi podarować emotka  jak co fajnego do ugrania to sie pieron nie odezwie ....a jak szmelc to podaruje .....ech szkida mówić

Dla mnie jeszcze większym badziewiem były nagrody w Cheetosach. Słuchawki z beznadziejnym odbiorem popsuły się po miesiącu. Bluza jak blacha. Drogie AVANTI! Nigdy więcej takiego szajsu!
PS. Okulary dobre na ozdobienie bałwana emotka

moje dziecko tej bluzy nawet 1 raz nie ubralo i sie zastanawiam co z nia zrobic?

To popyt kształtuje podaż, która jest nakręcana, przez to, że na każdy badziew jest masa chętnych. I nie kupuję argumentów, że grałam o nagrodę główną, a wygrałam okulary czy beznadziejną jakościowo bluzę, bo nawet
jak konkursowicz wygra chłam, to i tak podaje adres do wysyłki, aby ten
chłam dostać. Jakby organizator został z tysiącem plastikowych bluz, to
może następnym razem przemyślałby strategię promocji produktu.Masz

Masz rację! Nie odsyłam danych w przypadku chłamu. Czasem potrafię napisać do organizatora konkursu, że ma beznadziejne nagrody. Bo jak tu się nie wkurzać, kiedy torba materiałowa na zakupy kosztuje 3,50 zł, a znaczek na list polecony dużo drożej. Miałam kiedyś taką sytuację. I od tej pory byle czego nie przyjmuję. Zacznijmy się cenić emotka  to może nagrody będą lepsze.
Ktoś tu kiedyś zamieścił informację, jakie są nagrody w innych krajach. Omal nie dostałam zawału z zazdrości!

Wreszcie jakieś głosy rozsądku. Bo jak ja widzę w MDW "wygrałam piętnasty dzwonek" to już nie wiem czy mam się śmiać czy płakać nad umysłem niektórych... Może komuś takie wypowiedzi wreszcie zadzwonią w głowie...

Dlatego tez wygrane czapeczki z BISON GRASS odpuscilam , podobnie z koszulka..uznalam że tego i tak nikt umnie nie założy...i szkoda czasu na takie psudo nagrody ...następni laureaci w kolejce niech się martwią co z tym badziewiem zrobią....

Tez mnie smiesza ludzie, ktorzy wygrali po raz dziesiaty plastikowy badziew - dzwonek, bidon albo inny syfiasty szmelc, ktory generuje ilosc plastiku na Ziemi, a bedzie sie rozkladal przez pokolenia naszych praprapra...wnukow. Albo te koszulki Oreo, na miasto nie do wyjscia. Dobre dla malolatow, na dzialke lub jako ciuch po domu.

organizatorzy tez sie wycwanili I daja mala pule wartosciowych nagrod, dodatkowo 1000 sztuk szajsiku po 5 zlotych. A potem sie chwala ze pula nagrod to az 1003 sztuki!

Konkursowicze zacznijmy doceniac swoje pieniadze (produkty konkursowe nie sa za darmo) I czas.  Wyświetl w wątku >>

psotka

#6604613 Napisano: 30.05.2019 06:28:22 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, ze nie nadazam za tymi wszystkimi konkursami - walizkami, robico, bidonami, kartami. Nie mam czasu sledzic tego na biezaco, wymyslac kreatywnych hasel, szukac promocji I rejestrowac paragonow.

W maju zdobylam film DVD I bilety do kina. A w pozostalych, o wiele bardziej wartosciowych konkursach zero. Chyba jest bardzo wielu graczy. dawno dawno temu udalo mi sie wygrac wycieczke, ale nad zgloszeniem siedzialam caly dzien. Teraz rutyna I brak czasu pozwala tylko na nagrody w postaci drobnych popierdólek. Wyświetl w wątku >>

psotka

#6603503 Napisano: 27.05.2019 09:53:15 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

bruce napisał(a):

mawika napisał(a):

Wkurza mnie... Mój mąż.  Robi zakupy po pracy w Kauflandzie i mówię mu co ma kupić i zaznaczam, że 2 sztuki... Nie i tak kupi jedna.... I to na 2 konkursy. Z ostatnim konkursem viscoplast jechał na ostatnią chwilę, że nie zdążył i zgłoszenie poszło do śmieci. Mam takiego nerwa na niego. 
Dodatkowo gada Ty i te konkursy.... Ale bony fajnie się wydaje.

Nie mam komu wylać swojego żalu bo kto zrozumie tyle szumu o głupi paragon ;/ emotka

Ja rozumiem doskonale.  emotka A najlepsze zawsze są te same tłumaczenia: 'No przecież chyba dobrze, że taniej coś kupiłem, prawda? Produkt tamtej marki był dużo droższy..." emotka

Miałam pisać podobny post... Wkurza mnie moja rodzina. Z pewnych względów mieszkamy z moimi rodzicami. Ja cały tydzień siedzę sama z rocznym synkiem, bo mąż albo w pracy albo na budowie. Do tego w dzień zajmuję się chorą niechodzącą babcią, bo mama też cały czas w pracy. Ogarniam dom, pranie, sprzątanie, gotowanie, dziecko, babcię i psa, a w wolnych chwilach chcę sobie pograć w konkursy. Bo to lubię, bo mnie odstresowuje, bo lubię wygrywać i mogę trochę podreperować budżet - sami zresztą wiecie emotka Jeśli kupuję coś na konkurs, to tylko jeśli i tak będę z tego korzystała. Wszystko co związane z konkursami robię sama - ich proszę tylko o to, żeby przynosili paragony po zakupach i nie wyrzucali mi niektórych opakowań. Robię prace konkursowe tylko, gdy synek śpi. Fakt, że czasem jest przy tym bałagan, ale zrobienie zdjęcia trwa maks godzinę i potem wszystko sprzątam. I mam zero wsparcia z ich strony. Zero. Słyszę dokładnie to samo "Ty i te konkursy". "Dzieckiem byś się zajęła" - to nic, ze dziecko właśnie śpi. "Książkę byś poczytała" - i mówi to mój mąż, który ostatni raz czytał pewnie w liceum emotka Albo przewracanie oczami mojej matki. I chociaż gram mocno po  łepkach, bo nie mam czasu na dopracowanie zgłoszeń, co drugi fajny konkurs odpuszczam z powodu braku czasu, to jednak jest maj a od stycznia mam już na koncie wygranych za kilkanaście tysięcy. Z wygranego tableta czy voucherów do sklepów fajnie się korzysta, wygrane rzeczy fajnie daje się w prezentach innym, dzięki czemu nie musimy wydawać na to kasy. I czasami słyszę od męża wygraj lepiej jakąś wycieczkę, to jak ostatnio okazało się, ze voucher na kilkanaście tysięcy wygrało zgłoszenie, które było mocno zainspirowane moją pracą z innego konkursu, żeby nie powiedzieć, że pomysł był po prostu zerżnięty, to słyszę, że i tak przecież byśmy nie pojechali, bo nie mamy czasu. Ale to nic, że taki voucher można by po prostu sprzedać albo pojechałabym sobie sama z synkiem, bo mam ich już dość. Wkurza mnie i strasznie mi przykro, że mam zero wsparcia z ich strony w czymś, co sprawia mi przyjemność i jest dla mnie ważne. Zwłaszcza, ze naprawdę nie proszę o żadne zaangażowanie z och strony poza przynoszeniem paragonów, ale i to już odpuszczam. Proszę jedynie o odrobinę życzliwości.
Ale mam już twarde postanowienie, że ani słowem nie odezwę się przy nich o konkursach. Wszystkie zgłoszenia będę robić po kryjomu i o wygranych też nic im nie powiem. Bo mam serdecznie dość! Trzymajcie kciuki, żebym nie wymiękła, bo już nie raz miałam takie postanowienie, ale jak wygram coś fajnego to tak się cieszę, ze pierwsze co robię to dzwonię do męża emotka bo on jest dla mnie ważny i to z nim chcę dzielić radości i smutki emotka ale koniec emotka

Ech ulało mi się emotka ale kto ma mnie zrozumieć jak nie Wy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6602051 Napisano: 21.05.2019 21:33:13 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

Od kilku godzin obserwuję jak podnosi się poziom sąsiadującej z moją działką rzeki. Jeśli nie przestanie ipadać to w nocy zaleje nam dom. Miesiąc temu wyremontowaliśmy kuchnię i sypialnię. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić, siedzę, patrzę na wodę i czekam na cud.

Trzymam kciuki! Powodzenia, aby się udało  Wyświetl w wątku >>

psotka

#6599134 Napisano: 14.05.2019 06:29:00 w Wkurza mnie...
-Violka- napisał(a):

ziolko napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

Wkurzają mnie handlarze samochodowi. Niby są tysiące aut na rynku. Niby już jakieś sobie znalazłam (na które mnie stać- i na naprawy którego nie wydam milionów monet) i... to jednak nie to, bo samochód po obejrzeniu przez mechanika okazuje się taką kupą złomu, że aż szkoda.
Czy ja kiedyś kupię ten ch*****rny samochód? Bo o wygraniu nie mam co marzyć.

Znam ten ból.... 

Albo śmierdzi w środku , jakby świnkę Peppe wozili  emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6595757 Napisano: 05.05.2019 16:30:14 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

psotka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

A ten konkurs visa się przypadkiem nie skończył?

Już końcówka, chyba do 7.05.

Racja. Właśnie wróciłam z zabki z batonem. Myślalam że konkurs się skończył. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6595752 Napisano: 05.05.2019 16:19:00 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

A ten konkurs visa się przypadkiem nie skończył? Wyświetl w wątku >>
0 0