Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika psotka

psotka

#7103256 Napisano: 24.06.2023 11:46:46 w SZUKAM....
pikawka napisał(a):

Szukam noclegu nad morzem w jakiejś sensownej cenie. Najlepiej Trójmiasto bądź Stegna ( żeby z Bydgoszczy nie było daleko) 
 Blisko morza emotka  macie coś godnego polecenia? Dla 2+3 emotka

Spróbuj Rzemieślnik w Gdańsku Jelitkowie. Nad samym morzem - jedynie przejść przez chodnik. Duży ogród, plac zabaw, jedzenie. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

psotka

#7103255 Napisano: 24.06.2023 11:45:27 w SZUKAM....
Szukam osoby, z którą można dzielić konto na Netflixie. Odpłatnie oczywiście.

Interesują mnie jedynie zdecydowane i uczciwe osoby ze stażem na e-konkach. 

Cheers! Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

psotka

#7099864 Napisano: 12.06.2023 20:03:16 w WC - rozmowy o wszystkim
Cześć, czy ktoś ma może voucher do Flixbusa? Rabatowy. Ja mam -10% ważny do 30.06, a potrzebuję na sierpień-wrzesień  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7099349 Napisano: 09.06.2023 18:54:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
szmelc w postaci: czapka z logo Monster Energy (wartość 70 PLN) na znaleziony paragon. zgłoszenie z 12 marca. maja rozmach... emotka Wyświetl w wątku >>

psotka

#7097743 Napisano: 02.06.2023 19:59:24 w Wkurza mnie...
moje zapalenie zatok szczekowych mnie wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7089580 Napisano: 23.04.2023 07:56:14 w WC - rozmowy o wszystkim
IHydrozagadka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zapewne macie swoje doświadczenia z zakupem mieszkania, więc może ktoś doradzi:

Na stronie oferta do negocjacji jako mieszkanie wystawione umeblowane oraz z lodówką, pralką i kanapą za 405 tys. Pierwsze oglądanie z pośredniczką - sprzęty agd i meble zostają. Podczas drugiego oglądania właścicielka mówi, że nie ma negocjacji, ona chce 405 tys i kropka, a dodatkowo kanapa, lodówka i pralka są zabrane przez nią do innego mieszkania. Zatem w tej cenie traci się sprzęty, które trzeba sobie kupić. Czy w takim razie powinna obniżyć cenę? Jak się na to zapatrujecie - to normalna procedura? I kiedy można prosić o numer księgi wieczystej? Tak "na gębę" powiedziała, że jest tam wszystko ok, bez kłopotów.

I jak zabezpieczyć się przed zabraniem innych rzeczy z wyposażenia, które właścicielka ma zostawić w cenie zakupu, a potencjalnie może zabrać? Czy zawsze podpisuje się umowę przedwstępną? Jakie macie spostrzeżenia? Troszkę inne były pierwsze ustalenia z pośredniczką, aniżeli zdanie właścicielki, która może de facto zabrać wszystkie rzeczy, pomimo ustnych ustaleń, że zostawia meble itp.


Nie wiem jak bardzo zależy ci na tym mieszkaniu. Co do kwoty to najlepiej porównać z ofertami w swoim rejonie.
Co do umów z właścicielką to patrząc z boku wygląda to nieciekawie. Zmienia warunki z ogłoszenia, więc mówiąc worost cwaniakuje. Na gębę to ona może twierdzić nawet że do mieszkania przynależy najbliższy park i to na wyłączne użytkowanie właściciela, bez potwierdzenia tego w księgach nawet nie warto myśleć (o jakichkolwiek negocjacjach z cwaniarą), dzwonić, rozmawiać tylko szukać jakiejś uczciwej oferty.
Co do gratów to też nie na gębę tylko jasno powiedzieć że taki punkt musi być w umowie sprzedaży z aneksem, spisem rzeczy (dokladnym, rzecz, sztuki, marka, rocznik, producent) można też dokumentację fotograficzną mieszkaniach zrobić w trakcie inwentaryzacji (która robicie wspólnie a nie ona sama), jeśli się na to nie zgodzi to patrz "księga wieczysta na gębę" i postępuj tak samo. 
Nie wiem jak jest umeblowane i wykończone to mieszkanie, jednak pamiętaj że jeśli coś będzie do remontu to meble będą tylko zawaligrodami , które będą przeszkadzać i coś pewnie się zniszczy. Wreszcie jeśli te meble są marnej jakości to zwrócić uwagę że (wychodząc od pierwotnej oferty) masz zapłacić właścicielce za to żeby nie organizowała i nie płaciła za wywózkę swoich gratów.
I pamiętajcie wszyscy przy takich inwestycjach nic na gębę, nic na ładne oczy i nic na biednych uczciwych staruszków.



Dzieki za cenne uwagi. Wczoraj wieczorem odkrylam ze na stronie zmienila cene z 405 na 410 tys wiec sprawa staje się mocno podejrzana.

Inne ustalenia z posredniczka, inne z wlascicielka w obecnosci posredniczki a finalnie podwyzka ceny ktora zbiega sie w czasie z negocjacja ceny podana w ofercie i zapytaniem o pozostawienie mebli i sprzetow.

Troszke nie tak wyglada to jak powinno wyglada to z mojej strony. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7089554 Napisano: 22.04.2023 13:22:47 w Kupię...
kupie

opaske miband. smartband

stan - jedynie nowy w pudelku. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7089551 Napisano: 22.04.2023 12:53:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Zapewne macie swoje doświadczenia z zakupem mieszkania, więc może ktoś doradzi:

Na stronie oferta do negocjacji jako mieszkanie wystawione umeblowane oraz z lodówką, pralką i kanapą za 405 tys. Pierwsze oglądanie z pośredniczką - sprzęty agd i meble zostają. Podczas drugiego oglądania właścicielka mówi, że nie ma negocjacji, ona chce 405 tys i kropka, a dodatkowo kanapa, lodówka i pralka są zabrane przez nią do innego mieszkania. Zatem w tej cenie traci się sprzęty, które trzeba sobie kupić. Czy w takim razie powinna obniżyć cenę? Jak się na to zapatrujecie - to normalna procedura? I kiedy można prosić o numer księgi wieczystej? Tak "na gębę" powiedziała, że jest tam wszystko ok, bez kłopotów.

I jak zabezpieczyć się przed zabraniem innych rzeczy z wyposażenia, które właścicielka ma zostawić w cenie zakupu, a potencjalnie może zabrać? Czy zawsze podpisuje się umowę przedwstępną? Jakie macie spostrzeżenia? Troszkę inne były pierwsze ustalenia z pośredniczką, aniżeli zdanie właścicielki, która może de facto zabrać wszystkie rzeczy, pomimo ustnych ustaleń, że zostawia meble itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7088636 Napisano: 17.04.2023 15:46:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Wise europeavenue Louise dostałam przelew na 10 zł
 Ktoś wie co to jest?

Zwrot procter gamble z everydayme Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7087974 Napisano: 12.04.2023 19:56:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher na pobyt w hotelu w Olsztynie w lipcu z atrakcjami dla 2 osob  😋


(Chetnie sprzedam bo urlopu brak ) Wyświetl w wątku >>

psotka

#7087514 Napisano: 08.04.2023 13:17:08 w Co można dostać gratis?

psotka

#7085926 Napisano: 27.03.2023 19:45:41 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka

Ale rozmawialiście z nią w ogóle? Prosiliście po nieotwieranie okien? Wywiesiliście kartkę z taką prośbą? A może to więcej niż jedna osoba otwiera? emotka

Otwiera ona. Chodzi 15 razy dziennie z pieskiem i ma hopsa na punkcie otwierania. A tu pizga co ma przelozenie na rachunki Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7085924 Napisano: 27.03.2023 19:41:58 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

psotka napisał(a):

Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna.

Wyjmij i schowaj klamkę  emotka

Jestem w mega bojowym nastroju bo z bolem serca robilam przelew wiec jesli ja zlapie na otwieraniu to bedzie awanti. Dzis juz 3 razy zamykalam. W lutym pootwierala drzwi na osciez i 2 okna na klatkach. Nie ma u nas bezdomnych ani nie pala fajek. Nie ogarniam baby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7085920 Napisano: 27.03.2023 19:14:57 w Wkurza mnie...
Zimno, pada, wieje, mrozy a pancia z mojego bloku non stop otwiera okno na klatce. No cos mnie trafi!

Cala zime otwiera. Od kiedy wspolnota jest traktowana jako przedsiębiorca a gaz podrozal dwukrotnie to niedoplata tysiak za jej wychladzanie nieustanne boli bardzo, oj bardzo. 

Niereformowalna. Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7082894 Napisano: 06.03.2023 18:06:52 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktos pracuje w administracji bloku lub zna sie na kosztach utrzymania.

Jest u nas w bloku osoba ktora nieustannie otwiera okno na klatce. W styczniu noc minus 8, wychodze do pracy i okno otwarte i tak jeszcze kilka razy. Wracam z pracy - wietrzy sie. Czy to otwieranie okien ma istotny i znaczacy wplyw na koszty ciepla? 

Wlasnie dostalam pierwsza niedoplate od lat (bardzo duza dla mnie kwota ktora by starczyla na 1/4 wakacji). I nie wiem czy to zasluga osoby wietrzacej do przesady czy gaz tak polecial z cenami ze heeej. Niedoplata jest na utrzymaniu kotlowni. Moze ktos zna temat? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7082731 Napisano: 06.03.2023 06:40:38 w Wkurza mnie...
Ceny mnie wkurzaja. Codziennie wiecej i wiecej. 

16 stycznia 2 tygodnie wakacji nad morzem cena 3900 za osobe. Wczoraj juz 5400 i to jest najtansza oferta. Do czego my zmierzamy Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7073149 Napisano: 08.01.2023 17:01:21 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

psotka napisał(a):

Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi? 

jaką masz antenę? bo powinno się podłączyć antena do dekodera a dekoder do tv. Główne pytanie: kupiłaś dekoder bo masz stary telewizor?

Antena wewnetrzna. Telewizor nowy plaski. Podlaczone tak: antena do dekodera, a dekoder do tv kablem hdmi. Nic nie znalazlo Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7073125 Napisano: 08.01.2023 13:32:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Może ktoś zna się na elektronice? Kupiłam już trzeci dekoder i próbuję go podłączyć. Mam telewizor, antenę wewnętrzną, kabel hdmi, dekoder. Nie wyszukuje mi ani 1 stacji. Co mam podłączyć z czym?

Kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do tv  - nie działa
kabel hdmi - telewizor i dekoder, a antena do dekodera - nie działa

bez anteny? niby prosta rzecz, a nie wiem, gdzie tkwi problem. zawsze miałam problem z anteną, bo słabo ściągała. może ktoś doradzi?  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7071631 Napisano: 31.12.2022 07:54:35 w SZUKAM....
Moze ma ktos do oddania kod do tidala?

Wzamian oddam paragon na loterie kaufland Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#7067234 Napisano: 09.12.2022 16:03:00 w WC - rozmowy o wszystkim
Moze ktos pracuje w księgowości lub zna sie na fakturach?

W pracy moge otrzymać zapomoge z tytulu leczenia. Problem polega na tym ze od roku jezdze na zabiegi do lekarza prywatnie, wydalam juz tysiace a nie dostalam ani 1 paragonu ani faktury. Kolezanki z pracy mnie nakrecily ze mogłabym dostac od pracodawcy dofinansowanie ale skoro nie mam faktur to gucio z tego. Recepcjonistka doktora powiedziala ze zbiorczo nie moga mi wystawić faktury za te kilka miesiacy bo rozliczają sie miesiecznie. Ale ja ani 1 nie dostalam paragonu. Nie bylo kasy fiskalnej ani wydruku ktorego nie zabralam (wszak konkursowicz wie ze paragon rzecz swieta). 

Czy lekarz prywatnie ma obowiązek wystawic fakture? Albo paragon? Czy jest jakas opcja? Nie to zebym sie wyklocala ale kolezanka za leczenie u dentysty dostala fakture. Moze ktos ma rozeznanie jak wygladaja przepisy w tym zakresie. Wyświetl w wątku >>
0 0