Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psotka

psotka

#6743759 Napisano: 13.11.2020 06:59:26 w WC - rozmowy o wszystkim
gonika napisał(a):

Jeszcze z Netflixa
- na czasie pandemia "Ku Jezioru"
- lekki horror "Nawiedzony dwór w Bly"
- SF psychologiczny "Platforma"

Platformy nie polecam - bezmyslny, okrutny, krwawy. 

Bly - nastawilam sie na cos, a wyszlo nic.

Polecam Contratiempo, Ratownika, Byly lokator i trylogia baztan Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

psotka

#6743206 Napisano: 10.11.2020 20:02:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Jakiej firmy mozecie polecic kubek termiczny? zeby trzymal cieplo, nie przeciekal i nie byl jednorazowka? cena max 50 Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6742337 Napisano: 07.11.2020 11:43:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy 5 etap Somersby Apple jest rozwiazany? trwal do 31.10. Na stronie jest info:

GRATULUJEMY WSZYSTKIM
ZWYCIĘZCOM!TRAFIŁO DO WAS
AŻ 2000 NAGRÓD Z KOLEKCJI EKO! Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6735477 Napisano: 12.10.2020 11:26:55 w Czy informują/ informowali?
e563 napisał(a):

Czy informowali z konkursu Topaz ,,Szkoła Przyszłości'?

Chyba nie. Termin byl do 10. Ktos jeszcze czeka? Albo nikt sie nie chwali Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6735401 Napisano: 12.10.2020 09:08:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Somersby od dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6735118 Napisano: 10.10.2020 13:36:14 w Wkurza mnie...
lusienka napisał(a):

Dostałam pozytywny test na covid emotka
I jak ja teraz zakupy będę robic na konkursy emotka

Akurat w tym przypadku bardziej modlilabym sie o łagodny przebieg choroby i nie trafienie pod respirator.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6735086 Napisano: 10.10.2020 09:44:34 w Czy informują/ informowali?
Czy topaz ze szkoly przyszłości informowal? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6734128 Napisano: 06.10.2020 15:37:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To ja z innej beczki. W październiku 2019 wygralam bon za opinie w Kauflandzie. W tym roku tez zglaszam paragony. Jednak nie wypełniam ankiety na 100% pozytywnie np. czy jest balagan pod sklepem albo czy paragon byl prawidłowy. Zeby znow wygrac trzeba wypelniac te ankiety pozytywnie i chwalace? Bez negatywow? Ktos moze sie pochwalic? Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6734004 Napisano: 06.10.2020 07:29:39 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Szukam pomocy dot. samsunga J3: chcę zainstalować aplikację 150 MB, a dostępne miejsce to 378 MB. Wciąż pokazuje mi brak miejsca itp.itd... O co kaman ???   emotka

Mozesz dokupic karte pamieci. Ja tak zrobiłam gdy mialam zdjecia z wakacji i tez sie cial Wyświetl w wątku >>

psotka

#6733927 Napisano: 05.10.2020 18:35:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Lubella w Auchan musi miec naklejke konkursowa? Akurat makaron spagetti nie ma, a ten chce kupic. Krajanka mial naklejke. A muszelki i kokardki nie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6733437 Napisano: 03.10.2020 10:39:57 w WC - rozmowy o wszystkim
flinta_13 napisał(a):

Mam pytanie emotka  
Kupilam wczoraj w Biedronce legginsy i okazuje się że za małe emotka  
Czy jest możliwość wymiany na większe z tym,że pobralam naklejki z FAJNIAKOW a wiem że wtedy zwrotu nie ma..ale czy wymiana jest ??? Ktoś coś wie ? Będę wdzięczna..bo nie wiem.czy specjalnie jechać emotka  

biedronka szybko odpowiada na messendzera Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732403 Napisano: 29.09.2020 13:39:29 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka

Ja bardziej polecam ofertę Plush za 25zł mamy co miesiąc 20gb, po korzystaniu z tej oferty przez 3 miesiące otrzymujemy co miesiąc 60gb za tą samą cenę, a po pół roku otrzymujemy już 80gb w każdym miesiącu za 25zł, a po roku 100gb. Umowę możemy zerwać w każdej chwili z wyprzedzeniem 30 dniowym bez dodatkowych kar umownych.

Można wybrać drugą taryfę 5 zł droższą i tam mamy na pierwsze 3 miesiące 40gb(co miesiąc), po 3 miesiącach mamy już 80gb, po pół roku 100gb, a po roku 120gb i to za 30zł/mies.

Podobną ofertę ma nju mobile, ale to działa na nadajnikach Orange więc będzie u ciebie tak samo działać jak teraz masz.
https://www.plush...u.pl/internet/oferta

Dzieki Poczytam sobie. Wyświetl w wątku >>
0 1 donia7

psotka

#6732395 Napisano: 29.09.2020 13:12:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Moze ktos bedzie chetny na wymiane?

Dostalam bon urodzinowy 20 zl do orsay. Nie wchodza rzeczy przecenione.

Wolalabym kod do ikea. Jutro sie wybieram.  Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732394 Napisano: 29.09.2020 13:10:30 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok

to w takim razie nic nie zrobisz, bez kary umownej. Ponieważ w regulaminach nie mają zapisane minimum prędkości jakie musi być.
Próbowałaś modem ustawić w innym pokoju? Może się podłączy do innego nadajnika i będzie lepsza prędkość.
Albo antena zewnętrzna?
Także bym proponował sprawdzić czy na zasięgu 3g nie będzie lepiej działać?

Nawet sprawdzilam oferte play - za 35 zl jest 70 giga. Ja w orange place 45 i mam 50 giga. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732326 Napisano: 29.09.2020 10:21:46 w WC - rozmowy o wszystkim
halliday napisał(a):

psotka napisał(a):

Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki

w każdy miejscu może być inny lepszy internet. Najlepiej sprawdź jakiej sieci najbliżej masz nadajnik z LTE, wtedy kup jakiś starter i aktywuj jakiś mały pakiet aby sprawdzić jak działa ten internet. Jak będzie ci odpowiadała to kup abonament tej sieci albo szukaj dalej.

Ale orange masz abonament na czas określony czy jak?

Umowa na 2 lata. Zostal jeszcze rok Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6732261 Napisano: 28.09.2020 21:46:32 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos sie orientuje jaki internet mobilny jest najlepszy?

t-mobile
play
plus?

mam orange ale wieczory z netflixem odpadaja. nieustannie sie muli. koleczko sie kreci. nie da sie ogladac. przypomina mi to poczatki internetu w 2008 roku. Zamiast naprzod to sie cofa w rozwoju. Warszawa. Moze ktos pracowal w orange - jak bezproblemowo sie od nich uwolnic? gdy przenosilam od nich numer to trwalo to cale wieki Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730982 Napisano: 22.09.2020 21:22:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może ktos się orientuje jak wygląda rozmiarówka z Somersby? Damska M - da się rękę włożyć?  emotka  Regulamin mówi,  że nie można wybierac Wyświetl w wątku >>
0 0

psotka

#6730648 Napisano: 21.09.2020 16:31:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bomberka sparkling rose emotka  czy M jest rzeczywiscie mala? Wyświetl w wątku >>

psotka

#6730221 Napisano: 19.09.2020 10:30:48 w moje dzisiejsze wygrane :)

psotka

#6730220 Napisano: 19.09.2020 10:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

psotka napisał(a):

i drugie pytanie - kod z Lion. wpisalam kod na stronie, strona się zawiesiła.  ponownie wpisałam kod z batona. wyskoczył komunikat że kod już wykorzystano. jest jeszcze szansa na wyjaśnienie? czy przepadło? 

gdy wygrasz powinien przyjść @

Wpisalam tylko kod, captcha i strona sie zawiesila. Wiec nie podalam nawet mejla Wyświetl w wątku >>
0 0