Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6683049 Napisano: 15.02.2020 11:55:40 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Trochę mnie nie było, ale dotąd miałam zawsze jedno powiadomienie dotyczące obserwowanego wątku, z najnowszym postem. Coś się zmieniło? Po
nieobecności mam kilkadziesiąt powiadomień, tak jakby każda odpowiedź generowała powiadomienie, wątków obserwuję 4-5 emotka

 Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6633035 Napisano: 25.08.2019 00:09:14 w Giełda Kodów ; )
12 kodów LECH wymienię na... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6630547 Napisano: 15.08.2019 21:19:41 w Co to za zawleczka?
as32572 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czarna zawleczka - 10 znaków.
Czerwona z wierzchu, srebrna od spodu - 8 znaków.
Co to może być? emotka

Czerwona z wierzchu, srebrna od spodu - 8 znaków. LECH

Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6630462 Napisano: 15.08.2019 14:49:30 w Giełda Kodów ; )
Kody lech zamienię na kody żywiec emotka Tylko dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6630455 Napisano: 15.08.2019 14:20:04 w Paragony na trwające konkursy
11-12 kapsli Lech wymienię na kody z żywca emotka priv Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6630453 Napisano: 15.08.2019 14:11:41 w Co to za zawleczka?
Czarna zawleczka - 10 znaków.
Czerwona z wierzchu, srebrna od spodu - 8 znaków.
Co to może być? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6629927 Napisano: 13.08.2019 23:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

superloser napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

  superloser, nie wiem czy my się rozumiemy - mi nie chodzi o nieodebrane nagrody, tylko o niewydane z powodu nie wiem... zamknięcia bramki bez zgłoszenia.

Skoro zapis w regulaminie jest;
Laureatem Nagrody Puli zostaje Uczestnik, który zarejestrował Kod w najkrótszym okresie po wylosowanym wyznaczniku czasu. Laureatowi temu przysługuje prawo do Nagrody Puli (po spełnieniu pozostałych warunków Regulaminu) przypisanej w Losowaniu do danego wylosowanego wyznacznika czasu, z zastrzeżeniem dalszego zapisu. W przypadku, kiedy dany Kod spełnia warunek najkrótszego okresu rejestracji po więcej niż jednym wyznaczniku czasu Laureatowi przysługuje prawo wyłącznie do jednej Nagrody Puli najwyższego stopnia (Nagroda II Stopnia jest najwyższą Nagrodą Puli, Nagroda VI Stopnia jest najniższą Nagrodą Puli)  Nagród Puli spełniających warunek „wyznacznika czasu”. 

...to nie ma opcji "zamknięcia bramki" 
Jest kumulacja nagród, aż do "wyczyszczeni" OKNA czasowego zgodnie z zasadą, ze nagrody rozdane sa od najlepszej do najgorszej...

Ale załóżmy, bramka otwiera się 23:57:59. Nikt nie zgłosi już do północy kodu. Nagroda według regulaminu w takim razie po prostu przepada emotka

Wiesz, ze mozna zrobić "ramki" do tych bramek i ostatnia bramka moze być o 23:00:00 - co daje 60 minut na rozdanie ostatniej nagrody emotka
 Regulamin nie daje klarownych info, ale wiadomo, ze kumulacja nagród przypada w ciągu dnia a nie "spania". I mozna wybrać 1000 bramek czasowych od 9ej do 18ej, 300 od 6ej do 8:59:59 a pozostał 226 na dobranoc... 

No dobrze, oczywiście emotka Ale tu już wchodzimy głębiej w system, a chodziło mi tylko o istnienie lub brak rezerwy emotka Na marginesie, właśnie wpadła dyszka, nie dam się zmarnować bramkom na dobranoc emotka   Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6629916 Napisano: 13.08.2019 22:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

  superloser, nie wiem czy my się rozumiemy - mi nie chodzi o nieodebrane nagrody, tylko o niewydane z powodu nie wiem... zamknięcia bramki bez zgłoszenia.

Skoro zapis w regulaminie jest;
Laureatem Nagrody Puli zostaje Uczestnik, który zarejestrował Kod w najkrótszym okresie po wylosowanym wyznaczniku czasu. Laureatowi temu przysługuje prawo do Nagrody Puli (po spełnieniu pozostałych warunków Regulaminu) przypisanej w Losowaniu do danego wylosowanego wyznacznika czasu, z zastrzeżeniem dalszego zapisu. W przypadku, kiedy dany Kod spełnia warunek najkrótszego okresu rejestracji po więcej niż jednym wyznaczniku czasu Laureatowi przysługuje prawo wyłącznie do jednej Nagrody Puli najwyższego stopnia (Nagroda II Stopnia jest najwyższą Nagrodą Puli, Nagroda VI Stopnia jest najniższą Nagrodą Puli)  Nagród Puli spełniających warunek „wyznacznika czasu”. 

...to nie ma opcji "zamknięcia bramki" 
Jest kumulacja nagród, aż do "wyczyszczeni" OKNA czasowego zgodnie z zasadą, ze nagrody rozdane sa od najlepszej do najgorszej...

Ale załóżmy, bramka otwiera się 23:57:59. Nikt nie zgłosi już do północy kodu. Nagroda według regulaminu w takim razie po prostu przepada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6629859 Napisano: 13.08.2019 20:14:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

kreatia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

czy zauważyliście, ze ostatnio w konkursach/loteriach same shitowe nagrody...
Jak zaczynalam swoją przygodę z konkursami pamietam pulę laptopów, pralek; zmywarek itp...
A teraz fartuszki, czapeczki....

A zgłoszeń tyle samo lub więcej  emotka

Ale też patrząc po wątku mdw, pozycja wielu forumowych konkursowiczów tkwi niezmiennie wysoko w rankingach emotka  

Mówisz o rankingach 10zl zniżek do empiku, czy serkow Danio? emotka  

Haha nie, nie jest przecież aż tak źle emotka Choćby o budżecie.
Zgadzam się oczywiście, że często nagrody są takie... badziewne emotka Myślę, że trochę chcą uciąć koszty, za małe czapeczki chyba nie trzeba choćby podatku odprowadzać. Mnie się to nie podoba z punktu widzenia ekologii, widzę sama jaką mam tendencję do zagracania się gratisowymi gadżetami, ale próbuję to zmienić. Jedyny "śmieć" z jakiego się ostatnio ucieszyłam, to torba Redd's, bo będzie wielorazowa na zakupy emotka

e: Jeszcze jedno. Nie da się oczywiście jednoznacznie po mdw oceniać, bo 10 do empiku i Danio pojawia się tam, a o większych nagrodach, jak wiele osób zauważyło, coraz częściej się nie pisze emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

wilhelmzdobywca

#6629855 Napisano: 13.08.2019 20:02:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

ladyinred napisał(a):

czy zauważyliście, ze ostatnio w konkursach/loteriach same shitowe nagrody...
Jak zaczynalam swoją przygodę z konkursami pamietam pulę laptopów, pralek; zmywarek itp...
A teraz fartuszki, czapeczki....

A zgłoszeń tyle samo lub więcej  emotka

Ale też patrząc po wątku mdw, pozycja wielu forumowych konkursowiczów tkwi niezmiennie wysoko w rankingach emotka

superloser napisał(a):

Ale to NIE DOTYCZY 1500 "nagród dziennych" tylko tych 26  emotka  Bo Emikowe kody szły na Email automatycznie.
I wiem, ze wartość 1500 wzbudza "WOW, aż tyle" , ale w Kasztelanie fartuchy i koce są na wage złota, więc może Twoja interpretacja jest właściwa... Dużo konkursowiczów widzi ILOŚĆ a nie jakość ...

My bad, sorry emotka

  superloser, nie wiem czy my się rozumiemy - mi nie chodzi o nieodebrane nagrody, tylko o niewydane z powodu nie wiem... zamknięcia bramki bez zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

wilhelmzdobywca

#6629616 Napisano: 13.08.2019 11:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy w Żywcu będzie jakaś rezerwa? emotka Ślepa jestem albo w regulaminie nic nie ma, a nie uwierzę, że te 1500 nagród dziennie faktycznie schodzi :

"5.7. Nagrody nieodebrane lub których Organizator nie może wydać w oparciu o postanowieniai warunki Regulaminu pozostają do dyspozycji Organizatora."

Dziękuję bardzo, czytałam od góry do dołu i od dołu do góry, więc jednak jestem ślepa. Właśnie tej informacji potrzebowałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6629605 Napisano: 13.08.2019 10:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy w Żywcu będzie jakaś rezerwa? emotka Ślepa jestem albo w regulaminie nic nie ma, a nie uwierzę, że te 1500 nagród dziennie faktycznie schodzi :

Zniżka to nie nagroda. W Empiku drukuje sie darmowo do paragonu.
Dużo ludzi pracuje w barach, knajpach nad jeziorem więc kapsle są darmowe w hurtowych ilościach. Gdyby był wymagany paragon, to by zainteresowanie spadło drastycznie  emotka  I by nie było ponad 2000 zgłoszeń dziennie. 
A rezerwa to chyba tylko od 10tys zł. i sprzetu, bo 30zl Empik szedł bez wpisywania adresu.

To wciąż nie rozwiewa moich wątpliwości emotka Czy zniżka to nagroda - to inna bajka, ale jaka by nie była, organizator przewidział wydanie iluś zniżek, czy wydał...? Wiem, że hurtowo można zgłaszać na potęgę, ale mimo wszystko, tam co 1.5 minuty powinna wypadać nagroda. Może jest ponad 2000 zgłoszeń dziennie, ale nawet kelner nie byłby w stanie zgłaszać kapsli przez pół doby... Przy każdym zgłoszeniu podaje się e-mail, więc wysłanie maila z informacją o rezerwie to nie problem. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6629524 Napisano: 13.08.2019 01:30:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Żywcu będzie jakaś rezerwa? emotka Ślepa jestem albo w regulaminie nic nie ma, a nie uwierzę, że te 1500 nagród dziennie faktycznie schodzi : Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6626507 Napisano: 02.08.2019 12:38:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Torba REDD's - nie ogarnęłam, że tam nagrody były zróżnicowane etapami... emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6626357 Napisano: 02.08.2019 00:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie, wchodzi wam kod z coca cola do ukladajhistorie?
chce odebrać zestaw do Mdonalda i cały czas wyskakuje ze kod nie wlasciwy, nie wiem co robie zle?
mam ok 10 kodów z etykiet z coli i kilka zawleczek i żaden kod nie wchodzi. Dlaczego? Ktoś mi podpowie

U mnie nie wchodzi, już sobie dałam spokój, po wielu próbach i wyczyszczeniu wszystkiego, co mogłam.

Sprawdźcie, czy "O" to nie 0 lub... "Q" - miałam dziś kod z tak słabo nadrukowanym na etykiecie "wąsem" od literki, i to w trzech miejscach, że gdybym się nie domyśliła, wywaliłabym etykietkę... Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6626084 Napisano: 01.08.2019 12:25:57 w Wygraj mi / Wygram za...
Czy ktoś mógłby mi wygrać koszulkę Lecha z autobusem, najchętniej za różne kapselki? (Lech, Heinneken, Żywiec, Sommersby) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6625904 Napisano: 31.07.2019 23:31:57 w Paragony na trwające konkursy
3 kody warka - zgłoszenia do dziś. Wymienię na cokolwiek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6625731 Napisano: 31.07.2019 16:56:29 w Wkurza mnie...
Ale to jest jakaś plaga prawdziwa, tam naprawdę są inni ludzie : Mam wrażenie, że ci co tak wypytują, sami mają taki przedmiot na sprzedaż i nie chcą swojego pudełka otwierać, więc wypytują... Inaczej mi się w głowie nie mieści, a też mam takie sytuacje...

edit: nie wiem co się dzieje, ucina mi cytat z powyższej wypowiedzi @sylzab2294 emotka i emotki! emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6625064 Napisano: 30.07.2019 00:37:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Przy przeglądaniu strony na telefonie nie da się kliknąć w połowę zawartości rozwijanego menu - jest pod reklamą emotka Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

wilhelmzdobywca

#6624923 Napisano: 29.07.2019 18:52:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Plakat Somersby, ja się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>