Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6623879 Napisano: 26.07.2019 00:24:50 w Visa Konkursy
darog napisał(a):

przyślą,,,przyślą...niecierpie cwaniakowania, pogubili się i tyle. nie ndaruje piłeczek- tym bardziej = że chłopaki od kilku tygodni na nie czekają. napiksali "wszysskie nagrody pozytywnie zweryfikowane zostały wysłane" ..dziwne- 3 worki pozytywnie zweryfikowali,, ale piłki juz nie??  oj.,..zadarli/.

Ale jak do tego dojść? Czas na złożenie reklamacji minął, gdy ja spokojnie czekałam jeszcze na paczkę (bo przecież chyba zdarza się, że wysyłają po terminie...). Ja się mogę upierać, że formularz przesłałam (bo przesłałam i mam zrzut ekranu), a oni, że nie dostali formularza : Nie jest to samochód, ale cieszyłam się po ustrzeleniu tej butelki termicznej... emotka I właśnie dziwne, jeśli problem się pojawia przy droższej niż worek nagrodzie... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6623512 Napisano: 25.07.2019 01:30:33 w Visa Konkursy
darog napisał(a):

Vivacia napisał(a):

bonitta napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Jest nowa loteria Visy, więc odświeżam wątek emotka
Przy okazji problemy, bo sporo osób pisze, że dostało masę pustych maili od Visy. I to najprawdopodobniej dostaje się je, gdy brało się udział w poprzedniej loterii a nie tej.
Profil FB Visy ukrywa wszelkie komentarze związane z tematem, co mnie osobiście bardzo drażni emotka
Ktoś pisal bezpośrednio do agencji, pytać, co im się tam powaliło? emotka

W mailu była informacja o loterii. Dostali to wszyscy którzy brali udział w ich ostatnich konkursach. Wyników wczorajszego losowania jeszcze nie było. Takie info dostałam z agencji.

Mail z informacją o loterii owszem, był, wczoraj wieczorem.
Plus cała masa pustych dzisiaj rano emotka
Więc agencja chyba sama nie wie, co wysyła albo że jakiś błąd im się wkradł emotka

Faktycznie ta agencja nic nie wie.. Ponad miesiac upominamy się o piłki z "visa żabka" a oni na to: że worki i butelki przeszły weryfikacje a piłki nie?niezły numer! 100% dokładności i rzetelności (z naszej strony) ale agencyjka piłek wydać nie chce..worków nie żałowali..

Dopiero znalazłam ten wątek emotka Czy też tłumaczą to u Ciebie "brakiem otrzymania formularza"? Wysłałam im nawet zrzut ekranu zrobiony po przesłaniu, dostałam taką samą odpowiedź, jak z automatu. Zresztą to walenie głową o ścianę, jak z "Misia" - nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6623308 Napisano: 24.07.2019 14:13:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delfinka101 napisał(a):

Też mam chyba z 10 pustych, bez tematu

U mnie też przyszły, ale mam wrażenie, że testują po prostu jakiegoś robota do odpowiedzi... "Walczę" z nimi od żabkowej loterii, bo nie dostałam nagrody. Na każdą moją wiadomość uzyskuję maila od nich o treści "z tego adresu e-mail nie otrzymaliśmy wypełnionych formularzy"... Nieważne co ja napiszę, treść ich wiadomości się nie zmienia. Przestałam wierzyć, że siedzi tam człowiek. Więc może robot wczoraj się zepsuł i wysyła też puste maile emotka

misiamarysia napisał(a):

Ja też właśnie dostałam dwa puste maile, a nie rejestrowałam się w tym roku nigdzie, bo nie będę brać udziału w tym roku, więc mają dane z poprzednich lat i je przechowują.

To ciekawe, chyba średnio legalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6623054 Napisano: 23.07.2019 20:52:47 w Wkurza mnie...
wilhelmzdobywca napisał(a):

Wkurza mnie, że firmy nie podchodzą poważnie do pisemnych zgłoszeń problemów - dopiero jak się dzwoni i zrobi awanturę, może ktoś się przejmie. A ja nie lubię, wolę pisać. W ostatnich dwóch tygodniach na kilka różnych zgłoszeń, do różnych firm, bez odpowiedzi wiszą 3, w 1 dostałam odpowiedź mniej więcej "przykro nam, ale czas minął", a w 2 odpowiedź była zupełnie jak z automatu, w stylu "dziękujemy za zgłoszenie, w razie dalszych problemów prosimy o kontakt." SERIO. emotka

Od tego wpisu otrzymałam 3 maile, z czego 2 to zaległe odpowiedzi po wielu dniach, a jeden to kolejna odpowiedź, mimo że już do firmy nie pisałam emotka Jeśli to forum tak zaklina, to już się nie dziwię, że tyle osób pisze w wątku "nic dziś nie wygrałam/em" i ... wygrywa emotka Chyba też zacznę częściej się skarżyć, niesamowite emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

wilhelmzdobywca

#6622834 Napisano: 23.07.2019 12:17:42 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Wkurza mnie, że firmy nie podchodzą poważnie do pisemnych zgłoszeń problemów - dopiero jak się dzwoni i zrobi awanturę, może ktoś się przejmie. A ja nie lubię, wolę pisać. W ostatnich dwóch tygodniach na kilka różnych zgłoszeń, do różnych firm, bez odpowiedzi wiszą 3, w 1 dostałam odpowiedź mniej więcej "przykro nam, ale czas minął", a w 2 odpowiedź była zupełnie jak z automatu, w stylu "dziękujemy za zgłoszenie, w razie dalszych problemów prosimy o kontakt." SERIO. emotka

tak dziala niestety wiekszosc firm...czasami stawiam sobie pytanie, jak taka firma funkcjonuje na rynku? Masakra...

No właśnie... mają standardy obsługi, osobne biura obsługi klienta... To duże firmy, m. in. Amazon, Payback, mam wrażenie, że bardziej przejęłaby się Pani Stasia z osiedlowego sklepu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6622812 Napisano: 23.07.2019 11:58:06 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że firmy nie podchodzą poważnie do pisemnych zgłoszeń problemów - dopiero jak się dzwoni i zrobi awanturę, może ktoś się przejmie. A ja nie lubię, wolę pisać. W ostatnich dwóch tygodniach na kilka różnych zgłoszeń, do różnych firm, bez odpowiedzi wiszą 3, w 1 dostałam odpowiedź mniej więcej "przykro nam, ale czas minął", a w 2 odpowiedź była zupełnie jak z automatu, w stylu "dziękujemy za zgłoszenie, w razie dalszych problemów prosimy o kontakt." SERIO. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6622223 Napisano: 21.07.2019 09:58:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy próbował ktoś w jakiś sposób udowodnić, że loterie Kropki Bordo to ściema? emotka Widziałam mnóstwo opinii na forum, żeby omijać je z daleka. Przypadkiem w moje ręce wpadły Zozole, więc zajrzałam na stronę - niby nagrody dzienne są przyznawane w godzinach 9-21, a formularz... normalnie działa w środku nocy emotka Oczywiście wśród laureatów Pole, Henie, Czarki, a nawet szczęściarz-dyslektyk Aleksnader emotka Wszyscy często się przeprowadzają i nie mają polskich znaków na klawiaturze. Czy oni nawet nie starają się zachować pozorów rzetelności?


Ja wygrywam w kropce bordo, chociaż loteria zozole mnie faktycznie bawi... pierwszy raz widzę aż takie cos:)) 

Pewnie nagroda pasuje bardziej "bociarzom" niż jakieś namioty emotka W takim razie gratuluję wygranych, myślałam, że żaden śmiertelnik nie ma tam szans emotka a może po prostu oni sami zdrabniają te imiona z listy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6622209 Napisano: 21.07.2019 02:02:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy próbował ktoś w jakiś sposób udowodnić, że loterie Kropki Bordo to ściema? emotka Widziałam mnóstwo opinii na forum, żeby omijać je z daleka. Przypadkiem w moje ręce wpadły Zozole, więc zajrzałam na stronę - niby nagrody dzienne są przyznawane w godzinach 9-21, a formularz... normalnie działa w środku nocy emotka Oczywiście wśród laureatów Pole, Henie, Czarki, a nawet szczęściarz-dyslektyk Aleksnader emotka Wszyscy często się przeprowadzają i nie mają polskich znaków na klawiaturze. Czy oni nawet nie starają się zachować pozorów rzetelności? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6622086 Napisano: 20.07.2019 11:47:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
asana napisał(a):

Głośnik z Żywca, nareszcie coś wpadło

A ja się turlałam ze szczęścia jak o 9:11 wygrałam bon 10 zł emotka Teraz tylko lekko podskakuję emotka emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6621445 Napisano: 18.07.2019 13:14:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Lays - nie trzeba trzymać kodu z paczki, prawda?

nie jest potrzebny

Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6621441 Napisano: 18.07.2019 13:08:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lays - nie trzeba trzymać kodu z paczki, prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6621269 Napisano: 17.07.2019 23:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

Czy jadąc na wczasy tez bierzecie pudło paragonów? emotka

Ja ostatnio wiozłam torebkę z kapslami... Paragonów siatka też przejechała w tę i z powrotem, wolę nie myśleć, o ilu konkursach zapomniałam emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6620736 Napisano: 16.07.2019 12:25:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Puszka wasa emotka Dobrze, że całkiem ładna... Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6619732 Napisano: 12.07.2019 23:27:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
U mnie dziś w południe Instax mini z Actimela, tak się cieszę emotka
I... kod na film z orzeszków crispers - byłam pewna, że to nagroda gwarantowana... a to bramki emotka Już się nie dziwię, że miałam szarą kropkę przy konkursie emotka

Aaach i 30 zł z Żywca! emotka Po chyba 100 zgłoszonych kodach emotka Co za dzień, piątek dwunastego hahaha emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6619243 Napisano: 11.07.2019 15:11:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ryjek92 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy wszyscy dostali już rower z kasy na grilla? Do jutra miały dojść, spodziewałam się chociaż wiadomości od firmy kurierskiej o nadaniu... Przychodzą bez zapowiedzi? emotka

Bez zapowiedzi, żadnego awizo e-mail ani tel. Co więcej agencja nie podała nawet mojego numeru tel do kuriera i zostawił mi kartkę w drzwiach emotka

No ładnie, już widzę zadowoloną minę kuriera, który wtarga rower (zaraz ... mam nadzieję, że wtarga emotka ) pod drzwi, akurat jak wyjdę do sklepu. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6619238 Napisano: 11.07.2019 15:07:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali już rower z kasy na grilla? Do jutra miały dojść, spodziewałam się chociaż wiadomości od firmy kurierskiej o nadaniu... Przychodzą bez zapowiedzi? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6616085 Napisano: 03.07.2019 11:34:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

ŻABKA VISA.
https://www.visa.pl/campaign/promocje/Regulamin.pdf
Nie widze zapisu: do kiedy mają przesłać nagrody?

Do kiedy reklamacje? "6 mies od daty wymagalności"//

Coś odpisali? emotka Prawie zapomniałam o mojej butelce termicznej, może jednak nie uznali wyciągu wystawionego po zgłoszeniu? Nie ma mnie nawet na liście laureatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6615598 Napisano: 02.07.2019 00:24:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Aaaaach rower z Develey! emotka emotka Jeśli musiałam NIE WYGRAĆ w żywcu, góralkach, prince polo, ... (dowolna loteria bramkowa emotka ) żeby go zdobyć, to się wreszcie z tym godzę, bo i tak wolę rower emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6615315 Napisano: 01.07.2019 12:32:58 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Ja i moje robico! emotka Od początku konkursu miałam dwa kefiry i pomysł na film, no i co? Kefiry ledwo wypiłam (nie lubię), scenariusz mogę wrzucić do szuflady, tadaaaam . emotka Dlaczego dopiero bliskość północy mnie motywuje do działania? Kopciuszek ze mnie czy co emotka

Ale co dopiero dziś wymyśliłaś ten scenariusz?

Tak szczerze pytasz, czy to ironia? emotka Bo napisałam przecież, że pomysł miałam od początku, pierwszego czy drugiego etapu. Po prostu jak zwykle wszystko inne było ważniejsze (np. inne konkursy, którym się data kończyła emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6615159 Napisano: 01.07.2019 00:33:06 w Wkurza mnie...
Ja i moje robico! emotka Od początku konkursu miałam dwa kefiry i pomysł na film, no i co? Kefiry ledwo wypiłam (nie lubię), scenariusz mogę wrzucić do szuflady, tadaaaam . emotka Dlaczego dopiero bliskość północy mnie motywuje do działania? Kopciuszek ze mnie czy co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0