Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6615098 Napisano: 30.06.2019 22:56:04 w Paragony na trwające konkursy
Upsss kupiłam nie ten serek hochland na grilla, a zgłoszenie wysłane, nie ma ktoś może? emotka Za np. różne kapselki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6614546 Napisano: 28.06.2019 15:09:53 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

koper napisał(a):

Zlodowana loteria... Dziś ostatni dzień, więc oficjalnie już wiem, że nie padła żadna z "moich" dat...

Moje też nie. Siostrze wpadły ale +1
zamiast 29.12 było 30.12 itp... 

U mnie dosłownie tak samo. Za każdym razem sąsiednie daty, +/- 1, aż bolało. Sprawdzałam każdego dnia, nawet na wyjeździe, no i nic. Mam taką skuteczność w pudłowaniu, że żałuję, że nie pasuje mi bardziej loteria powerade - za każdym razem miałabym tam szansę na losowanie głównej nagrody emotka Zgłosiłam 1 etykietkę, oczywiście pudło, ale przecież do nagrody też mnie nie wylosują... emotka Z kilograma znalezionych w maju kapsli Żywca już mało zostało, a to ciągle "nie ten raz"...
Jak oszukać przeznaczenie, jest jakaś loteria gdzie wygrywa przegrany? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6613819 Napisano: 26.06.2019 19:44:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kod na Danio wiśniowe wchodzi przy dowolnym zakupie, zakupie Danio czy zakupie produktu marki Danone? emotka Zapisałam sobie "dowolny zakup" a strona loterii jest już profesjonalnie wyłączona...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6613279 Napisano: 25.06.2019 14:46:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

DO kiedy ważne są karty z głoda do Biedronki?

Mam zapisane, że do 29.06., ale głowy nie dam emotka
Oj, chodzi mi oczywiście o kod na darmowe Danio wiśniowe, bo o karcie przedpłaconej nie mam co marzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6612809 Napisano: 24.06.2019 15:27:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):


opakowania po górlakach można wyrzucić emotka  

Właśnie sprzątałam i postanowiłam dla pewności sprawdzić na forum emotka Zawsze można na Was liczyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

wilhelmzdobywca

#6612061 Napisano: 21.06.2019 15:08:28 w Wkurza mnie...
Poszłam po paczkę, głupi dzwonek z Danonków. Specjalnie dzwoniłam do punktu Pickup żeby przetrzymali ją do dzisiaj, bo wyjeżdżałam, zgodzili się. Wyprawa na godzinę, ale ok, umawiałam się, że dziś odbiorę, to pojechałam. W punkcie powiedzieli, że pół godziny wcześniej wróciła do magazynu, a w magazynie, że już zdążyli nadać ją od nowa i wraca do nadawcy. A niech tam sobie organizatorom dzwoni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6607947 Napisano: 08.06.2019 15:42:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

cOŚ "POKIĆKAŁAM"  Chciałam również zapytać czy sprawa kapsla się wyjaśniła? bo też mi się trafił i w żadnym sklepie nie znalazłam takiej ofert. Obwąchałam-świeże piwko aż ochoty nabrałam na ten płyn

Dosłownie 10 minut temu znalazłam kolejny, więc chciałam wznowić poszukiwania emotka Dziękuję, grafiką pasował do Somersby właśnie, ale niczego nie mogłam znaleźć na temat loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6607927 Napisano: 08.06.2019 14:09:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

FBilona napisał(a):

darog napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Słuchajcie, tylko ja nie widzę w takich piramidowych cytatach odpowiedzi? emotka Raz mi się też zdarzyło dodać pusty komentarz, ale tu FBilona dwa razy odpowiada "na pusto", wcześniej też tak ktoś mi odpisał i nie wiem, coś mi się blokuje w przeglądarce czy tu faktycznie nie ma nic poza cytatem? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6605686 Napisano: 02.06.2019 18:40:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

pini napisał(a):

Hmmm, biały kluczyk z 12-znakowym kodem, co to?

Może coś od coli? emotka

Znaczy, nie białe, tylko srebrne...

Tym bardziej coś od coli emotka Sprite? Fanta? Wyświetl w wątku >>
2 pini, aster222 0

wilhelmzdobywca

#6605679 Napisano: 02.06.2019 18:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

Hmmm, biały kluczyk z 12-znakowym kodem, co to?

Może coś od coli? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6605140 Napisano: 31.05.2019 13:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

rufus napisał(a):

Czarna zawleczka z 8 znakowym kodem, co to? :P 

Eb?

Weszło dzieki emotka

a moze podsumowanie jakies? czesto widze czerwone zawleczki, ale sie nawet nie schylam emotka

Czarne - EB
Czerwone- ?
inne.....

Mam oranżadę Helena w puszce i ma czerwoną zawleczkę, bez kodu oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6604886 Napisano: 30.05.2019 21:21:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ej... co jest emotka czemu moja odpowiedź powyżej się nie dodała, tylko pusty cytat? Czasem widzę takie posty, nie wiedziałam, co jest nie tak emotka

No nic, napiszę jeszcze raz: nie wiem, kapsel leżał przy krawężniku, ale nie wyglądał na jakiś bardzo stary... może to coś niealkoholowego? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6604885 Napisano: 30.05.2019 21:17:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? 

Nie spotkałam się z takim kapslem. Może to jakieś lokalne piwo? Albo stara loteria?

Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6604746 Napisano: 30.05.2019 13:18:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka

Czy pod spodem jest jakiś kod?To od jakiegoś piwa może być.Owocowego np. Reeds.

Tak, dopisałam na poprzedniej stronie - jest kod, 2 rzędy po 5 znaków. Zanosi się na loterię Redd's? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6604694 Napisano: 30.05.2019 10:56:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A oni mają szklane kapslowane? Chyba tylko plastik emotka Na odwrocie jest kod, 2x 5 znaków w dwóch liniach. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6604687 Napisano: 30.05.2019 10:42:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kojarzy, co to może być? emotka Przyturlał się do mnie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6602572 Napisano: 23.05.2019 12:15:58 w Wkurza mnie...
U mnie tyle dobrego, że krzywi się, ale akceptuje... Chyba zna mnie dobrze, bo w pierwszym tygodniu mojej obsesji, podczas wizyty w sklepie usłyszałam od niego "Naprawdę myślisz, że nie widzę, że wybierasz koszyk tak długo, bo szukasz jakiegoś z paragonem, a udajesz, że niby rączka ułamana albo brudne?" i prysła bańka, a czułam się wtedy taką mistrzynią konspiracji emotka emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6602538 Napisano: 23.05.2019 11:38:00 w Wkurza mnie...
Haha w grupie raźniej, a już się bałam, że tylko mną tak silnie zawładnęło konkursowe życie emotka Odkąd jestem z Wami, nie umiem przejść obojętnie obok koszyka, w którym leży paragon, wiem już, w której Biedronce ludzie zostawiają dużo świstków, dostaję zeza rozbieżnego idąc obok linii kas, ale wczoraj przebiłam siebie emotka Wyszłam na spacer do małego parku, obok którego były koncerty. Spacer mi się przedłużył na jakieś 2 godziny. Chyba rozdawali tam żywca, bo zbierałam kapsle jak na grzybach. Bez dziecka, bez psa, dobrze że mało ludzi chodziło, bo ile razy można udawać, że się wiąże buta emotka Jak z tego worka nie wygram nawet zniżki do empiku, porzucam loterie na dobre... i nie pomoże, że wydzwoniłam dziś dzwonek z Danonków na te moje dziesiątki loteryjnych zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6602499 Napisano: 23.05.2019 10:08:39 w moje dzisiejsze wygrane :)


10:02, skuteczność 1/...15? emotka Ostatnim paragonem, jaki miałam i postanowiłam mieć, i to tylko dlatego, że naszła mnie ochota na danonki, a były przecenione emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6602319 Napisano: 22.05.2019 18:27:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yonex napisał(a):

W Blikomanii nie liczy się ilość, tylko systematyczność. Wystarczy jedna transakcja dziennie

Nie robię tylu zakupów, żeby wychodziło więcej niż jedna dziennie emotka Właśnie systematyczność męczy mnie najbardziej, bo nie ma żadnych efektów z tego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0