Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6602313 Napisano: 22.05.2019 18:13:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mayteq napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Czy ktoś wygrywa w ogóle w Blikomanii? Wiem, że już nazbierali pewnie mnóstwo pustych kont (pewnie bardziej im się opłacało reklamować wszędzie loterię niż wydawać nagrody... emotka ), ale żeby tak... nikt?

ani ja ani mój mąż tam nic nie wygraliśmy. konkurs bezsensu.

codzienna transakcja już mnie męczy

W Blikomanii grubo ponad 200 zgłoszeń mam i nie wygrałem ani raz.

No właśnie aż się wierzyć mi nie chce... Też płacę gdzie się da blikiem drobne kwoty, mam wrażenie,  że więcej z tym niewygody niż pożytku, a to terminal się zacina, a to internetu w telefonie nie łapie, a to kasjerka źle kliknie, a to sama zapomnę zapłacić, znudziło mi się : Niby można się wypisać, ale jeszcze się łudzę, że coś wpadnie... chyba jak wszyscy i chyba to tylko złudzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6602283 Napisano: 22.05.2019 16:26:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrywa w ogóle w Blikomanii? Wiem, że już nazbierali pewnie mnóstwo pustych kont (pewnie bardziej im się opłacało reklamować wszędzie loterię niż wydawać nagrody... emotka ), ale żeby tak... nikt? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6602256 Napisano: 22.05.2019 15:25:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
pioge7, udało się emotka Wiadomość od mamy, że wyślą zestaw carex, po tym jak przesłałam im skan różnych paragonów z tym zgłoszonym włącznie emotka Więc jednak wygrana! emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6602070 Napisano: 21.05.2019 22:33:24 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

alan84 napisał(a):

malenka napisał(a):

Od kilku godzin obserwuję jak podnosi się poziom sąsiadującej z moją działką rzeki. Jeśli nie przestanie padać to w nocy zaleje nam dom. Miesiąc temu wyremontowaliśmy kuchnię i sypialnię. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić, siedzę, patrzę na wodę i czekam na cud.

współczuję, mam nadzieję że nie będzie źle.. Ale zastanawia mnie jedno. Przecież nie buduje się domów nad rzekami, strumykami itd... właśnie z tego powodu.

W tym roku jest przecież bardzo sucho... Co będzie jeśli trafi się mokra wiosna? emotka Współczuję również, ale ja bym nie ryzykowała tak dobytkiem.

Dom został postawiony ponad 20 lat temu w czasach kiedy nikomu do głowy nie przyszło, ze ta mała rzeczka może wystąpić z tak wysokich brzegów.
Akurat u nas ta wiosna jest bardzo deszczowa. W maju było chyba z 5 dni słonecznych. Kwiecień był niewiele lepszy.

Rozumiem emotka No to faktycznie klapa emotka Trzymam kciuki, żeby nic się nie stało. Ale zazdroszczę też trochę deszczu, w wielu miejscach bardzo by się przydał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6602056 Napisano: 21.05.2019 21:50:48 w Wkurza mnie...
alan84 napisał(a):

malenka napisał(a):

Od kilku godzin obserwuję jak podnosi się poziom sąsiadującej z moją działką rzeki. Jeśli nie przestanie padać to w nocy zaleje nam dom. Miesiąc temu wyremontowaliśmy kuchnię i sypialnię. Najgorsze, że nic nie mogę zrobić, siedzę, patrzę na wodę i czekam na cud.

współczuję, mam nadzieję że nie będzie źle.. Ale zastanawia mnie jedno. Przecież nie buduje się domów nad rzekami, strumykami itd... właśnie z tego powodu.

W tym roku jest przecież bardzo sucho... Co będzie jeśli trafi się mokra wiosna? emotka Współczuję również, ale ja bym nie ryzykowała tak dobytkiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6600529 Napisano: 16.05.2019 16:03:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elizam napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Odpisywali, że wszystko się zgadza, bo pytałaś o to? Czy potwierdzali automatycznie? U mnie po przesłaniu wyciągu przez formularz nic nie przyszło. Ale miałam wyciąg wygenerowany PO zgłoszeniu do konkursu, więc jak już pisałam w wątku o wkurzeniu, teoretycznie nie mam prawa do nagrody emotka

Poprosili o dosłanie potwierdzenia (wydruku z Żabki oraz ujęcie zdjęcia karty) bądź wyciąg szczegółowy transakcji. Kiedy im wysyłałam na końcu maila pytałam czy teraz już jest ok i zawsze odpisywali. 

Aa, rozumiem. Już myślałam, że z automatu przychodziły potwierdzenia. W takim razie będę niecierpliwie czekać - czy przyjdzie nagroda, czy nie. Kolejna loteria emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6600499 Napisano: 16.05.2019 15:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elizam napisał(a):

Czyżby visa miała jednak rezerwę? Właśnie dostałam maila z prośbą o przesłanie potwierdzenia płatności kartą visa, choć wszystkie wcześniejsze wygrane już zweryfikowałam, i odpisywali mi wcześniej na każde przesłane potwierdzenie że wszystko się zgadza. Tylko 4 razy trafiłam na setki zgłoszeń, a tu chcieli piątego potwierdzenia... 

Odpisywali, że wszystko się zgadza, bo pytałaś o to? Czy potwierdzali automatycznie? U mnie po przesłaniu wyciągu przez formularz nic nie przyszło. Ale miałam wyciąg wygenerowany PO zgłoszeniu do konkursu, więc jak już pisałam w wątku o wkurzeniu, teoretycznie nie mam prawa do nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6600000 Napisano: 15.05.2019 14:04:53 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dołączam się... Toblerone emotka Cicha nadzieja kazała czekać do dziś, a tu 0 na parę zgłoszeń, jak ze wszystkim (no, poza wiśniowym Danio emotka ). Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599652 Napisano: 14.05.2019 20:06:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

mamamichasia napisał(a): Czapka Valentino Rossi z tego
konkursu: https://www.e-kon...-katalonia-2019.html
ale jestem przekonana, że w momencie, kiedy brałam w nim udział nie był
wymagany zakup Monstera, tym bardziej w Intermarche. We Wrocławiu nie
ma nawet Intermerche, więc jak mogłam podać dane paragonu zgłaszając się
przez formularz na stronie? Możliwe, że regulamin zmienił się już po
rozpoczęciu konkursu czy jakimś cudem udało mi się zgłosić? Na pewno nie
kupowałam Monstera, ani nie byłam w Intermarche. Ktoś pomoże mi
wyjaśnić ten fenomen? Szkoda, że przepadnie mi czapka, bo miała być
prezentem dla synka emotka

Odpiszę tutaj, żeby nie spamować MDW. Nie wiem, kiedy brałaś udział, ale na pewno parę dni przed zakończeniem konkursu był zapis w regulaminie o wymaganym zakupie w Intermarche. Mogłaś pomylić z drugim konkursem, było kilka podobnych z Monsterem (chociaż chyba wszystkie wymagały zakupu w jakimś sklepie). Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6599293 Napisano: 14.05.2019 11:30:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):


No to jesli odebrałaś, to nie dziwiłbym się, że system nie pozwala jej odebrać ponownie emotka

Zrozumiałam, że ponownie wyświetli się ta sama nagroda emotka Dopracujcie lepiej regulamin, jest się do czego przyczepić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599280 Napisano: 14.05.2019 10:59:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

Ale na ten zwycięski kod odebrałaś już nagrodę, czy jeszcze nie?

Odebrałam - czyli same kody weryfikuje poprawnie? No dobra, to już się nie martwię, jeszcze tylko żeby paragony z kodami wypluwało z kasy, bo sama prawie machnęłam ręką, a pracownica się zdziwiła, że jeszcze coś się po długiej chwili wydrukowało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599264 Napisano: 14.05.2019 10:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
case napisał(a):

bandit napisał(a):

Mam odpowiedz z NAV co do DANIO 
w nocy nie działała loteria bo serwery były przeciążone

Prawda.

A ja powtarzam to co wcześniej, bo problem się powtarza i niestety będzie powtarzał - statystycznie widzimy, że około 1,5% telefonów nie obsługuje prawidłowo strony loteryjnej, pracujemy nad tym, żeby ten procent zmniejszyć, ale całkowicie się nie da, więc...

Jeżeli po wpisaniu kodu, kliknięciu "gotowe" i potrząśnięciu telefonem nic się nie dzieje, tj nie odpala się animacja losowania, nie martwcie się, bo:
a) po ok. 4 sekundach wyskoczy przycisk "losuj", który pozwoli ręcznie przejść dalej
b) nagroda jest przypisywana do kodu w momencie kliknięcia "Gotowe" po jego wpisaniu - ciąg dalszy to (tylko i aż) bajer emotka i powiadomienie o wygranej bądź jej braku.
Jeżeli na tym etapie coś się zawiesi, nie zadziała, wystarczy wpisać kod ponownie.

Jeżeli zwróci komunikat "kod został już wykorzystany" - niestety nie ma wygranej.
Jeżeli przejdzie do ekranu "podaj numer telefonu" - oznacza to, że jest wygrana, a jaka - dowiesz się z smsa po wpisaniu numeru.

Mam wątpliwości emotka Wpisałam przed chwilą jeszcze raz zwycięski kod i otrzymałam komunikat o wykorzystanym kodzie. Chyba że działa to inaczej dla tych, którym... działa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599248 Napisano: 14.05.2019 10:31:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Danio wiśniowe przed chwilą - jak dotąd jedyne, co mogłam ustrzelić w loterii emotka
Przy okazji... regulamin to tylko lorem ipsum, serio? emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6599213 Napisano: 14.05.2019 09:42:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

emotka w nocy o 3 to sie robi szybko a nie czeka emotka

Właśnie dlatego próbowałam być sprytna i uzupełnić formularz wcześniej emotka Niestety nie pozwalają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599206 Napisano: 14.05.2019 09:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bandit napisał(a):

Loteria MILKA próbowałem w nocy wprowadzic zgłoszenie i dostałem 'nieprawidłowy token' - ktoś też tak miał ?
Organizator odpowiedział że nic o tym nie wiem i żebym dał screena. 
Pierwszy raz zdarzyło się to 12.05 - nie zrobiłem screena i ponownie dzis 14.05 około 3 w nocy - już zrobiłem screena i wysłałem im.

Ktos też to widział ?

pozdrawiam
Krzysiek

Miałam tak, gdy wcześniej uzupełniłam sobie dane paragonu itp., a zgłoszenie wysłałam po dłuższym czasie emotka Musiałam zamknąć stronę i wypełnić wszystko od nowa. Może też za długo czekałeś? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6599036 Napisano: 13.05.2019 19:13:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

trojan napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Jakiś sposób na i360? Jednak odmówili mamie podania numerów zgłoszonych paragonów carex, kazali przesłać skany wszystkich zgłoszonych... A ja mam elegancko wszystko w jednej kopercie, swoje, mamy i nie zapisałam który paragon jest czyj. Pożegnanie z nagrodą czas zacząć? emotka W loteriach nie wygrywam, więc w szansę trafienia na właściwe paragony mamy widzę jako okrągłe zero emotka

tutaj sobie sprawdź jakie zgłoszenia wysłałaś z tego numeru https://imiedlaje...ktywnosci-uczestnika
  

Wpadłam na to na początku i prawie skoczyłam ze szczęścia - tylko że... nie aktualizowali zgłoszeń, przynajmniej w moim przypadku mam tylko jedno z pierwszego dnia loterii, a już drugiego, z kilkunastu dni później, ani pozostałych - nie ma... emotka


pioge7 napisał(a): Próbuj. emotka  
chyba w smsie są 3 dni jak się nie mylę... nie kojarzę. Powiem ci tyle, nie
zrobisz nic to nie dostaniesz nagrody. Oni chcą dany paragon (wiedzą
jaki) i go dostaną. Jak nie wyślą nagrody, trudno, ale cos przynajmniej
robisz. 
Na przyszłość faktycznie weź i sobie podpisuj emotka  jak się mówi mądry Polak po szkodzie. 
Jeśli nie uznają to przepraszam z góry za robienie nadziei ale jak tak będzie
to znaczy że nie pracują tam ludzie tylko roboty emotka
powodzenia i jak nie zapomnisz, napisz jak się to skończyło emotka   

Tak, są 3 dni, w regulaminie też, ale według pracownicy "robocze" dni, chociaż tu już w ogóle wolę nie ryzykować. Masz rację emotka I absolutnie nie masz się o co martwić, bo na nic się nie nastawiam - wiadomość o wygranej była niespodzianką, teraz będzie kolejna niespodzianka, jeśli nagroda przyjdzie emotka Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

wilhelmzdobywca

#6598999 Napisano: 13.05.2019 17:58:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Powiem tak nie takie rzeczy się robiło emotka

jesli nie masz pewności a oni nie chcą ci podać numeru co masz do stracenia?
Nie wyślesz stracisz nagrodę... wyślesz wszystkie i nie uznają, też stracisz ale będziesz mieć pewność że coś zrobiłaś. 
Jak dla mnie elegancko im wysyłam wszytski paragony i opisuję sytuację w emailu, że mama ma swoje i twoje paragony razem i nie wiesz który wysłać dlatego wysyłasz wszystkie zgłoszone przez mamę i ciebie. 
Co mają nie uznać? 
Wygra paragon numer 12345 a ty wyślesz inne i numer 12345 to mają ten wygrany. 
Wiele razy się tak robiło, że jak nie wiesz jaki wygrywa wysyłasz wszyskie. 
Mi tak albedo kiedyś zadzwoniło z nożem. Powiedzieli wysłać wszystkie. Wysłałem wszytskie swoje, brata mamy... 
przysłali nagrodę... potem okazało się że jest rezerwa rezerwy... dzownią do mamy. Wysłałem im oświadczenie bez paragonu i opisane ze paragon wysłałem wcześniej. I nagrodę wysłali. 
Wiedz że jak nie zrobisz nic to nagroda przepadnie, a jak wyślesz to może się udać. A wypierze ze sie uda i bez problemu ci wyślą emotka  

Dziękuję za iskierkę nadziei emotka Mam niezłą nauczkę na przyszłość (dobrze, że to nie bon do ITAKI emotka ) ale faktycznie wyślę wszystkie, bo nie mam nic więcej do stracenia emotka Swoją drogą, oni też mają niezły bałagan. Obiecywali oddzwonić, nie oddzwonili, pani mówiła, że na odesłanie są 3 dni robocze, w regulaminie nie ma nic o "roboczych"... itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598996 Napisano: 13.05.2019 17:44:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

W Danio w biedronce wychodzi dziennie 18x bon i 180x serek.
Wygrał ktoś serek?
Bonów sporo na forum.

Patrząc na ilość zgarniętych z rana bonów, to nawet się już nie opłaca grać emotka Tam są bramki normalnie, czy konkurs kto pierwszy, ten lepszy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598982 Napisano: 13.05.2019 17:25:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buziolek napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

"A ja mam elegancko wszystko w jednej kopercie, swoje, mamy i nie zapisałam który paragon jest czyj" - to jest mój problem emotka Wątpię, by się nie czepili, jeśli odeślę im paragony innego uczestnika emotka

Polecam podpisywanie paragonu z tyłu ołowkiem, później można zmazać gumką, ja tak robię emotka

Mądry Polak po szkodzie emotka Oczywiście że tak zrobię w przyszłości, tylko co teraz emotka Całe szczęście, zapas mydła mam z samych zgłoszeń i nie jest aż tak żal nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598973 Napisano: 13.05.2019 17:20:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Jakiś sposób na i360? Jednak odmówili mamie podania numerów zgłoszonych paragonów carex, kazali przesłać skany wszystkich zgłoszonych... A ja mam elegancko wszystko w jednej kopercie, swoje, mamy i nie zapisałam który paragon jest czyj. Pożegnanie z nagrodą czas zacząć? emotka W loteriach nie wygrywam, więc w szansę trafienia na właściwe paragony mamy widzę jako okrągłe zero emotka

Wyślij wszystkie emotka  zeskanuj i odeślij emotka  czemu masz się żegnać z nagrodą? Ja zgłaszałem od początku marca na mnie 5 paragonów. Wygrałem w ostatnim etapie... nie wie który paragon wiec wysłałem wszytskie. Zrob to samo. Oni sobie sprawdzą czy nadałaś im zwycięski i będzie po sprawie emotka  nagroda nie przepadnie emotka  

"A ja mam elegancko wszystko w jednej kopercie, swoje, mamy i nie zapisałam który paragon jest czyj" - to jest mój problem emotka Wątpię, by się nie czepili, jeśli odeślę im paragony innego uczestnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0