Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6598965 Napisano: 13.05.2019 17:15:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jakiś sposób na i360? Jednak odmówili mamie podania numerów zgłoszonych paragonów carex, kazali przesłać skany wszystkich zgłoszonych... A ja mam elegancko wszystko w jednej kopercie, swoje, mamy i nie zapisałam który paragon jest czyj. Pożegnanie z nagrodą czas zacząć? emotka W loteriach nie wygrywam, więc w szansę trafienia na właściwe paragony mamy widzę jako okrągłe zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598865 Napisano: 13.05.2019 14:15:06 w moje dzisiejsze wygrane :)

wilhelmzdobywca

#6598680 Napisano: 13.05.2019 09:48:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

nswe69 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Może mi ktoś podać nr tel do agencji i360 chodzi o loterie carex  nie wiem jaki paragon wygrał - bardzo proszę emotka

221015883

Hmm czy ktoś dzwonił pod inny numer? Ten jest niestety niepoprawny albo nie działa emotka

ten jest "carexowy" i działał, bo dzwoniłem chwilę wcześniej aktywować kartę, a inny https://www.i360.com.pl/#kontakt

Dziękuję, w takim razie może mama coś źle wpisała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598672 Napisano: 13.05.2019 09:39:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nswe69 napisał(a):

violka88 napisał(a):

Może mi ktoś podać nr tel do agencji i360 chodzi o loterie carex  nie wiem jaki paragon wygrał - bardzo proszę emotka

221015883

Hmm czy ktoś dzwonił pod inny numer? Ten jest niestety niepoprawny albo nie działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598260 Napisano: 11.05.2019 10:15:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mama się przyznała, że jakiś sms z gratulacjami przyszedł... emotka Zatem wczoraj - zestaw produktów carex emotka Niespodzianka wielka, bo zgłaszane przez stronę, a na liście widniała tylko końcówka telefonu, więc po sprawdzaniu wyników wykluczałam wygraną emotka
PS. Nie zapisałam sobie, który paragon zgłaszają na nią, który na siebie... odpiszą na mail? Na weryfikację jest tylko 3 dni i akurat weekend wypada emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6598212 Napisano: 10.05.2019 22:58:06 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

Gdy nie ma się ustawinych raportów dostarczeń,nie ma się pewności dostarczenia sms np wyśle się do kogoś sms do którego dawno się nie pisało, i póki nie zadzwoni się to nie wiemy czy nr jest aktualny.(niektórzy zmieniają nr bo za dużo osób go ma,albo zmienają sieć)No i skoro nieprzychodziły zwrotki to można było się tego domyślic że coś jest nie tak.Ja jakiś czas temu kupiłem starter z Tu biedronka i nie udało się wysłać żadnych sms pod numery 4 cyfrowe itp.  ale za jakiś czas przyszedł sms że usłyga sms specjalny jest zablokowana do pierwszego doładowania.Głupota po co wprowdzają takie coś niby...

Racja emotka Po braku zwrotek już zaczęłam szukać na forum, ale zrozumiałam, że smsy się wysyłają, tylko nie przychodzą zwrotki (to mi się wydało najbardziej prawdopodobne, bo tak jak mówię, już wtedy wiedziałam, że Kinder Bueno się wysłało, a to był numer bardziej... premium emotka ). No właśnie dla mnie głupota, czemu ograniczają obsługę numerów... Premium sms można osobno zablokować / odblokować na własne życzenie i to powinno wystarczyć... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6598097 Napisano: 10.05.2019 16:53:21 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

Ale tam się zaznacza opcję wysyłaj raport dostarczenia i w wysłanych jest wtedy zielny ptaszek-sms dostarczony,czerwony krzyzyk- niedostarczony i przychodzi raport dostarczenia(ustawia się to po to by wiedzieć czy doszedł sms do kogoś kto ma wyłączony tel. lub jest poza zasięgiem.Co do tych smesów które nie dochodziły to trzeba gdzieś zgłosić do rzecznika praw konsumenta, iść na drogę sądową,przecież masz nr. tel i nie mogą ci ograniczać wysyłania smesów bo nie informują o tym przy zakupie startera.Ja bym ich postraszył że zrobię im reklamę i stracą mnóstwo klientów.To jest wogóle dziwne bo sam wysyłałem z Virginmobile na olej wielkopolski, a on też ma 4 cyfrowy numer.Przed chwilą sprawdzałem doszły.

Nie chciałam mieć ustawionych raportów, bo to numer z którego na co dzień korzystam, smsuję, no i zwykle wszystko dochodziło a miałabym niepotrzebne powiadomienia... Teraz się wkurzam, bo po prostu zakładałam, że dopóki NIE PRZYJDZIE komunikat "nie wysłano wiadomości", to znaczy, że wiadomość została wysłana... a jednak najwyraźniej nie emotka Napisałam im, że w takim razie poproszę listę numerów, jakie obsługują, a jakich nie, bo skąd niby mam to wiedzieć?! Wcześniej wysyłałam na smolar lody Kinder Bueno i normalnie dostałam potwierdzenie udziału, więc nie wpadłabym na pomysł, że są jakieś wyłączenia niektórych numerów... Dopiero pogrzebałam na forum i zobaczyłam, że kilka osób też miało problem i zdecydowałam się napisać do obsługi klienta emotka Ech, szkoda zgłoszeń... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6597265 Napisano: 08.05.2019 22:49:40 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

ziolko napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zaczynam się powoli denerwować....w niedzielę wybieram się na komunię a mam coraz większe problemy z chodzeniem...Prawa pieta coraz bardziej Mnie boli.....Myślałam że to rozchodzę,wymasuję a tu z dnia na dzień coraz gorzej......ech.... emotka

Tylko pięta Cię boli?czy dalej noga również? np. łydka? 
Byłaś u jakiegoś lekarza? 
Może to być ostroga piętowa a może być coś innego, np. zakrzep w nodze. Postaraj się iść do lekarza, niech Ci zrobią USG Doppler. W najgorszym przypadku na wieczorynkę, bo z zakrzepem nie ma żartów.
Własnie przy nim ból jest narastający, nie mija mimo upływu czasu. NIE MOŻNA wtedy masować nogi, bo skrzep może się urwać. 

Boli tylko pieta,ale podczas chodzenia.
Ból pojawia się po godzinie do dwóch od rozpoczęcia pracy(pracuję w Leroy na dziale drzewnym i jest dużo chodzenia ) .Jak usiądę jest ok,jak wstaję to taki ból  pulsujący.siadam z powrotem i ból mija....Zwolniłam się dzisiaj z pracy -kulejąc praca żle wygląda a na jutro wzięłam wolne.Teraz siędzę przed komputerem i jest ok.
Wszystko zaczęło się z 4 dni temu-może stopy przemęczone????. Ciężka praca plus co wieczór przez godzinę uprawiałąm nordic walking .
Schudłam około 4kg,ale to i tak kropla w morzu potrzeb.Jestem osobą wysoką i otyłą  emotka  
Kiedyś stopą weszłam w gałązkę,wbiła się w ta piętę i nie chciała wyjść i podobnie bolało : ( 
Ide do lekarza dopiero w piątek,ponieważ nie ma miejsca.....i zobaczymy co powie..

Mam tak ilekroć założę pewne buty na cienkiej podeszwie emotka Może spróbuj przez jakiś czas pochodzić w innych i zobacz, czy problem się pojawia. Może u lekarza wszystko wyjdzie ok, a okaże się, że to tylko zwykłe odparzenie emotka

W temacie: tak, mam potwierdzenie z virgin - oni naprawdę nie obsługują większości numerów czterocyfrowych emotka Moje piękne wymyślne Lidle, Tymbarki, Colgate, Farmio... itd. oglądałam tylko JA emotka Kupiłam starter plusa i koniec z tym emotka

Ale przecież jak się wysyła to sprawdza się samemu czy wiadomość została dostarczona-w wiadomościach wysłanych lub wyświetla się komunikat "wiadomości nie udalo się wysłać"

Dokładnie to im napisałam emotka Wiadomości miałam w wysłanych, po zalogowaniu na koncie - w wyciągu, a na telefonie się nie wyświetliło (przy mmsach czasem dostawałam powiadomienie, coś jak w messengerze)... a tu kompletne zero emotka Łaskawie odpisali, że opłata nie została naliczona... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6597261 Napisano: 08.05.2019 22:36:23 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

ziolko napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Zaczynam się powoli denerwować....w niedzielę wybieram się na komunię a mam coraz większe problemy z chodzeniem...Prawa pieta coraz bardziej Mnie boli.....Myślałam że to rozchodzę,wymasuję a tu z dnia na dzień coraz gorzej......ech.... emotka

Tylko pięta Cię boli?czy dalej noga również? np. łydka? 
Byłaś u jakiegoś lekarza? 
Może to być ostroga piętowa a może być coś innego, np. zakrzep w nodze. Postaraj się iść do lekarza, niech Ci zrobią USG Doppler. W najgorszym przypadku na wieczorynkę, bo z zakrzepem nie ma żartów.
Własnie przy nim ból jest narastający, nie mija mimo upływu czasu. NIE MOŻNA wtedy masować nogi, bo skrzep może się urwać. 

Boli tylko pieta,ale podczas chodzenia.
Ból pojawia się po godzinie do dwóch od rozpoczęcia pracy(pracuję w Leroy na dziale drzewnym i jest dużo chodzenia ) .Jak usiądę jest ok,jak wstaję to taki ból  pulsujący.siadam z powrotem i ból mija....Zwolniłam się dzisiaj z pracy -kulejąc praca żle wygląda a na jutro wzięłam wolne.Teraz siędzę przed komputerem i jest ok.
Wszystko zaczęło się z 4 dni temu-może stopy przemęczone????. Ciężka praca plus co wieczór przez godzinę uprawiałąm nordic walking .
Schudłam około 4kg,ale to i tak kropla w morzu potrzeb.Jestem osobą wysoką i otyłą  emotka  
Kiedyś stopą weszłam w gałązkę,wbiła się w ta piętę i nie chciała wyjść i podobnie bolało : ( 
Ide do lekarza dopiero w piątek,ponieważ nie ma miejsca.....i zobaczymy co powie..

Mam tak ilekroć założę pewne buty na cienkiej podeszwie emotka Może spróbuj przez jakiś czas pochodzić w innych i zobacz, czy problem się pojawia. Może u lekarza wszystko wyjdzie ok, a okaże się, że to tylko zwykłe odparzenie emotka

W temacie: tak, mam potwierdzenie z virgin - oni naprawdę nie obsługują większości numerów czterocyfrowych emotka Moje piękne wymyślne Lidle, Tymbarki, Colgate, Farmio... itd. oglądałam tylko JA emotka Kupiłam starter plusa i koniec z tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6596097 Napisano: 06.05.2019 14:15:54 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Nie wierzę, bo przy kierowniczce też nie zostało mi wydane potwierdzenie, ani nawet paragon, musiałam się upominać. Kto wie, może kasjerka to jakaś konkursowiczka i sama zgłasza takie paragony, wcale bym się nie zdziwiła.

Ej, ale moment, wystarczy ze mam znalezione w koszu potwierdzenie czyjejs platnosci Visa i moge sama takie zglosic do loterii, nie musze byc wlascicielem tej karty?!??!!?

Teoretycznie nie wystarczy, bo przy wygranej niby mogą weryfikować dane posiadacza karty. Jak to w praktyce wygląda, nie mam pojęcia emotka Bardziej chodziło mi o sam paragon, bo kupowałam wtedy Danonki. Na dwa paragony dwa razy musiałam się dopomnieć, dziwi mnie, że kasjerzy jak ktoś prosi o paragon, dalej z automatu chowają kolejny. Gdybym stała na kasie i ktoś prosiłby specjalnie o paragon, który zmięłam i chciałam wyrzucić/schować/cokolwiek, to przy drugiej płatności już bym była czujniejsza i go po prostu wydała od razu... Ręce mi czasem opadają.

A teraz mam nowy powód do wkurzenia emotka Normalnie złoty poniedziałek emotka Czytam stare wpisy na forum i ... czy ja dobrze widzę, że smsy na płatne numery z virgin po prostu nie dochodzą, bo nie? emotka Nawysyłałam się na tymbarki, farmio, wszędzie pusto, ale myślałam, że po prostu nie wygrywam. A tu wpisy na forum, że virgin nie obsługuje niektórych płatnych numerów. Nie dostawałam zwrotek, ale nie wpadłam na to, że bez żadnego powiadomienia jak to czasem wyskakuje "wiadomość nie została wysłana", moje smsy mogły pójść w siną dal emotka Wygrał ktoś w ogóle, mając numer w virgin? Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

wilhelmzdobywca

#6595972 Napisano: 06.05.2019 11:42:02 w Wkurza mnie...
elizam napisał(a):

Chciałabym żeby to było takie proste... pisałam że nie mogłam się doprosić, bo ciągle jakieś wymówki mają kasjerzy...

Wystarczy JEDNA skarga do kierownika i skończą się wymówki. Kasjer ma obowiązek wydać potwierdzenie przelewu, to regulują przepisy i można ogromną karę zapłacić za niewydanie czy wręcz pytanie "czy drukować potwierdzenie" 

Nie wierzę, bo przy kierowniczce też nie zostało mi wydane potwierdzenie, ani nawet paragon, musiałam się upominać. Kto wie, może kasjerka to jakaś konkursowiczka i sama zgłasza takie paragony, wcale bym się nie zdziwiła.
Robić większy szum w sklepie, w którym z powodu lokalizacji robię czasem jakieś zakupy to też nie jest moja metoda, ostatecznie tylko przez loterię w ogóle tego świstka potrzebuję i tak samo jak bezaczek7, wkurzam się bardziej, że nie doczytałam regulaminu, bo mogłam wygenerować potwierdzenie z banku przed zgłoszeniem... Nieprzyjemnie po prostu jak obsługa mści się jakby na klientach zachowaniem za swoje zmęczenie, jakby pracowali tam za karę. Wyświetl w wątku >>
1 azaflora 0

wilhelmzdobywca

#6595964 Napisano: 06.05.2019 11:29:23 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

nie wiem jak z żabkowymi terminalami ale do momentu kolejnej płatności kartą przez innego klienta można w każdej chwili wydrukować kopie potwierdzenia płatności. Sam pracuje w sklepie i raz zamiast nacisnąć TAK (czy drukować kopie dla klienta) dałem NIE. klient nie chciał ale dla samej zasady poszperalem w terminalu i kopia wychodzi. Kwestia dwóch przycisków emotka

Mam jedną żabkę, gdzie pełna kultura, dzień dobry, proszę, do widzenia, czy potrzeba potwierdzenie itp., no i drugą gdzie robią łaskę,
że sprzedają cokolwiek i ta druga jest niestety bliżej. Najwyraźniej kwestia chęci kasjerów, a tego brakuje...

elizam napisał(a):

Wystarczy brać z Żabki potwierdzenie płatności kartą i problem z głowy... 

Chciałabym żeby to było takie proste... pisałam że nie mogłam się doprosić, bo ciągle jakieś wymówki mają kasjerzy... Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

wilhelmzdobywca

#6595856 Napisano: 05.05.2019 23:29:34 w Wkurza mnie...
chaber20 napisał(a):

alan84 napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

chaber20 napisał(a):

Okresie Promocyjnym, ale przed datą wysłaniem wylosowanego Zgłoszenia i nie wcześniej
niż 10 kwietnia 2019 r. o godzinie 00:00:00,

No to teraz sie dodatkowo wkurzylam, butelka i worek przepadna, tak wymeczone kilkunastoma zgloszeniami emotka  nosz kurde...  emotka

To i ja wkurzylam. Nie doczytalam o dacie wyciągu i wygenerowałam w trakcie wysyłania formularza laureata. 3 nagrody przepadly  emotka

Sporo nas, marna pociecha emotka

zobaczymy jak podejda do tego. jest nadzieja...

Spojrzałam teraz na moje potwierdzenie transakcji i nie ma tam informacji o dacie i godzinie wygenerowania wyciągu, więc nie ma podstawy żeby stwierdzić że został on wystawiony po zgłoszeniu.  Może rzeczywiście jest nadzieja...

U mnie w pko jest godzina na samej górze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595849 Napisano: 05.05.2019 22:30:06 w Wkurza mnie...
chaber20 napisał(a):

Okresie Promocyjnym, ale przed datą wysłaniem wylosowanego Zgłoszenia i nie wcześniej
niż 10 kwietnia 2019 r. o godzinie 00:00:00,

No to teraz sie dodatkowo wkurzylam, butelka i worek przepadna, tak wymeczone kilkunastoma zgloszeniami emotka  nosz kurde...  emotka

To i ja wkurzylam. Nie doczytalam o dacie wyciągu i wygenerowałam w trakcie wysyłania formularza laureata. 3 nagrody przepadly  emotka

Sporo nas, marna pociecha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595755 Napisano: 05.05.2019 16:22:34 w Wkurza mnie...
psotka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka

A ten konkurs visa się przypadkiem nie skończył?

Już końcówka, chyba do 7.05. Wyświetl w wątku >>
1 psotka 0

wilhelmzdobywca

#6595751 Napisano: 05.05.2019 16:16:37 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

A propos tego... wkurza mnie, że w sklepach kasjerzy sami z siebie nie dają potwierdzenia transakcji. Ale też to ciągłe: " Potwierdzenie drukować?"

Akurat zazwyczaj mi niepotrzebne i cieszę się, że nie dają więcej niepotrzebnego papieru, ale tym razem mam wyjątkowo pecha, bo nawet proszę o potwierdzenie, ale nie dają, bo nie. Dziś np. usłyszałam, że już za późno, bo terminal zdążył przetworzyć transakcję, a to trzeba powiedzieć na początku... Strasznie pod górkę mam z visą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595747 Napisano: 05.05.2019 16:09:10 w Wkurza mnie...
Ha ha i wkurzę się jeszcze raz na visę, bo akurat skoczyłam po jedną rzecz do żabki, standardowo nie dostałam potwierdzenia "bo komu to potrzebne" i wychodzi na to, że muszę czekać z loterią do jutra albo i wtorku, aż bank litościwie rozliczy transakcję i będę mogła pobrać wyciąg emotka Tym samym oszukują, że do loterii liczą się wszystkie zgłoszenia dokonane w "okresie promocyjnym", bo ktoś, kto kupi coś ostatniego dnia po 17:00 i nie weźmie papierowego świstka, nie będzie mógł zgłosić zakupu do loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595600 Napisano: 04.05.2019 16:48:03 w Wkurza mnie...
[quote=

alan84] 3) data wystawienia lub wygenerowania Wyciągu z Bankowości Elektronicznej przypada w
Okresie Promocyjnym, ale przed datą wysłaniem wylosowanego Zgłoszenia i nie wcześniej
niż 10 kwietnia 2019 r. o godzinie 00:00:00,

No właśnie emotka Nawet bym na to nie wpadła... Wiedziałam, kiedy była robiona transakcja i w sumie nie skojarzyłam, że na każdym wyciągu rzeczywiście JEST data wygenerowania i będzie musiała być wcześniejsza... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595556 Napisano: 04.05.2019 12:28:34 w Wkurza mnie...
Jak nie wygrywam w loteriach, tak właśnie trafiła mi się butelka termiczna z visy, na której mi zależało. Po ochłonięciu okazało się, że do tej transakcji nie mam potwierdzenia płatności, wygenerowałam więc sobie wyciąg z banku (wykłócałam się z bardzo niekumatym kasjerem o każde potwierdzenie z kilku kolejnych transakcji, za każdym razem miął je i wyrzucał do kosza, po czym na moją prośbę wyciągał z łaską kupon na colę/loda i musiałam tłumaczyć, że nie o to mi chodzi, więc w końcu dałam spokój, wiedząc, że potwierdzenie z banku też się liczy...). Czytam regulamin dokładniej, no i d**a. Wyciąg musi być wygenerowany przed zgłoszeniem emotka Myślałam, że wystarczy, że płatność nastąpiła przed zgłoszeniem, co widać na wyciągu... Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595356 Napisano: 03.05.2019 10:58:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
halliday napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

messi napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

A propos piwa i bramek, z czego może być cały czarny kluczyk z puszki, z 10-znakowym kodem? emotka

Odpada cola zero, heineken, żywiec, nowe EB... już nie mam pomysłu emotka

warka strong pewnie emotka

Dziękuję, ale też nie! emotka Tam jest niby 12 znaków, a mam czarny po obu stronach i kod jak wół na 10 znaków emotka Bardziej mnie wciągnęło dochodzenie niż chęć zgłoszenia kodu, nawet w sklepie podejrzliwie oglądałam puszki, ale nie widziałam nic podobnego emotka Na jakiś stary nie wygląda, a nawinął mi się pod nogi dzisiaj w dość często sprzątanym miejscu emotka


burn? Tiger, redbull?

Też nie pasuje, chyba że ktoś wypił jakiegoś starocia emotka Ale dzięki za naprowadzenie, brałam pod uwagę tylko piwa i colę, a przecież energetyki też są w puszkach emotka Chociaż... To mogłoby być to: https://www.e-kon...s/loteria-burn.html, bo widzę na zdjęciu czarną zawleczkę, hmm. Swoją drogą nie znajduje mi tego konkursu wyszukiwarka na stronie, dopiero z przekierowania google mogę się tu dostać - jest jakiś limit czasowy, kiedy widać konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0