Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6595297 Napisano: 02.05.2019 22:02:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
messi napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

A propos piwa i bramek, z czego może być cały czarny kluczyk z puszki, z 10-znakowym kodem? emotka

Odpada cola zero, heineken, żywiec, nowe EB... już nie mam pomysłu emotka

warka strong pewnie emotka

Dziękuję, ale też nie! emotka Tam jest niby 12 znaków, a mam czarny po obu stronach i kod jak wół na 10 znaków emotka Bardziej mnie wciągnęło dochodzenie niż chęć zgłoszenia kodu, nawet w sklepie podejrzliwie oglądałam puszki, ale nie widziałam nic podobnego emotka Na jakiś stary nie wygląda, a nawinął mi się pod nogi dzisiaj w dość często sprzątanym miejscu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6595200 Napisano: 02.05.2019 15:08:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A propos piwa i bramek, z czego może być cały czarny kluczyk z puszki, z 10-znakowym kodem? emotka Odpada cola zero, heineken, żywiec, nowe EB... już nie mam pomysłu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6594796 Napisano: 30.04.2019 20:20:41 w Paragony na trwające konkursy
O rety no i zapomniałam emotka Dalej mam 2 paragony do oddania z Monsterem, na ten konkurs: https://www.e-kon...rix-w-warszawie.html
Zgłoszenia są do dziś, ja nie mam do tego głowy i nie przepadam za żużlem emotka W razie czego będę przy komputerze za godzinę, do północy emotka Zgłoszenie można wysłać bez paragonu. Zamienię na cokolwiek. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6594359 Napisano: 29.04.2019 16:53:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Przecież nie będą pewnie losować zwycięzców 1. i 3.05., więc ktoś, kto zgłosi się jutro będzie musiał mieć paragon zanim zostanie ogłoszony zwycięzcą i spokojnie kupi np. 2.05. rano, a jeszcze bardziej wydaje mi się, że po prostu trzeba mieć paragon przed weryfikacją prawa do nagrody, czyli przed odesłaniem formularza itp. emotka Ja to tak rozumiem, ale nie mam się o co martwić, mojej daty i tak raczej nie wylosują, ciągnę swoją "dobrą" passę z wynikiem 0 w jakiejkolwiek loterii emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

wilhelmzdobywca

#6592894 Napisano: 24.04.2019 21:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Uczestnikiem Akcji Promocyjnej może być tylko posiadacz Karty Visa" - początek regulaminu Wyświetl w wątku >>
1 asia575 0

wilhelmzdobywca

#6592694 Napisano: 24.04.2019 13:02:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

wilhelmzdobywca

#6591799 Napisano: 20.04.2019 18:19:13 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

ja tak samo...masakra

I ja emotka Wkurzają regulaminy konkursów, a jeszcze bardziej jak organizator się ich nie trzyma... Wkurza, że zostawiłam na ostatnią chwilę zgłoszenia do konkursów (nie tylko zgłoszenia zresztą emotka ) i jak zwykle wychodzą z tym jakieś problemy, nie mówiąc o tym, że siedzę z paragonami w przedświątecznym rozgardiaszu... emotka  

Swoją drogą, patrząc po ilości wpisów na forum, jakby w Farmio były etapy dzienne, to dziś byłaby chyba kumulacja zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

wilhelmzdobywca

#6591798 Napisano: 20.04.2019 18:11:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

A moje zielone są czerwone. I jak zaznaczam na zielono, to zaraz czerwienieją  emotka

U mnie wszystkie czerwone, ale po zaznaczeniu ponownie działa poprawnie emotka Przynajmniej w zakładce konkursy dalej mam je zapisane, więc jest nadzieja, że to tylko z kolorami taki pisankowy kalejdoskop emotka

A w temacie: zgłaszam GELLWE, pomijając, że w regulaminie nagroda główna znowu ma wartość łączną, to jest też zapis dyskwalifikujący paragon, gdy "data wystawienia okazanego Dowodu Zakupu nie będzie pokrywała się z miesiącem Zgłoszenia" : Zbaraniałam. To dopiero moje konkursowe początki, ale nie widzę tam nic o etapach miesięcznych, no i co, paragonu z marca nie mogę zgłosić w kwietniu? emotka Jak to rozumiecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6591725 Napisano: 20.04.2019 01:18:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1Mamcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Farmio po 24-tej wysłane... Macie zwrotki?
Niestety zwrotka jest, że konkurs zakończył się 20-go i zapraszają do innych konkursów... emotka

Ostatnio odnoszę wrażenie, że coraz bardziej ograniczeni ludzie pracują w tych agencjach reklamowych. Mamy kwiecień, a to już nie pierwsza akcja z bramkami... emotka  nie ma to jak ustawić zegar na 00:00 jako "końcówkę" danego dnia - deb**izm.
JET

Jak miło, ja właśnie dojrzałam do wysłania sms emotka

Ja tak samo, chociaż dodałam konkurs emotka Może to tylko zwrotka, a zgłoszenia im dojdą... Strach cokolwiek zostawiać na ostatni dzień, tak samo https://www.e-kon...sz-sie-i-wygraj.html tutaj zamknęli przedostatniego dnia, ale chyba ich ktoś w markecie obstukał, bo stacjonarnie też zbierali zgłoszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6591460 Napisano: 18.04.2019 21:51:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
U mnie dziś to samo, myślałam, że z winy komputera. Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6591442 Napisano: 18.04.2019 20:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tupotka napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

ewelcia753 napisał(a):

Czy ktoś poratuje odpowiedzią lub podpowiedzią jak znaleźć 3 koszyk w konkursie Dr Gerard? Głowię się od kilku godzin i pustka. Może być wiadomość prywatna. emotka

Skoro dziś już i tak przepadło, mógłby ktoś napisać, jaka była odpowiedź? emotka Tak mi to chodzi po głowie emotka

Odpowiedź w Dr Gerard brzmiała:Muzeum pisanki emotka

Ojejku, dziękuję emotka Nie wpadłabym na to, szukałam pod Zajączki, Kurczaczki, Wystawa... emotka Pisanki ominęłam, no bo przecież są w święconce emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6591437 Napisano: 18.04.2019 20:42:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewelcia753 napisał(a):

Czy ktoś poratuje odpowiedzią lub podpowiedzią jak znaleźć 3 koszyk w konkursie Dr Gerard? Głowię się od kilku godzin i pustka. Może być wiadomość prywatna. emotka

Skoro dziś już i tak przepadło, mógłby ktoś napisać, jaka była odpowiedź? emotka Tak mi to chodzi po głowie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6590104 Napisano: 15.04.2019 11:17:07 w Paragony na trwające konkursy
Wymienię 2 x paragon z Monster 0,5 l.
Najlepiej na coś nieloteryjnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6590096 Napisano: 15.04.2019 10:46:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Voucher Tidal z taxi stories na 60-dniową subskrypcję Premium - na bezrybiu i rak ryba emotka Na marginesie, sprzedam/wymienię. Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

wilhelmzdobywca

#6589308 Napisano: 11.04.2019 18:35:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czas na mnie emotka Zarejestrowałam się, bo zdarzyło mi się od czasu do czasu wygrać coś przy okazji i z ciekawości znalazłam to forum. Przez cały marzec grałam "celowo". Efekt? Pustka emotka Góralki, Hochland, Milka, Tic Tac, Prince Polo, Carex... Nic, na kilkadziesiąt zgłoszeń. Im więcej starań, tym gorszy efekt. A patrząc po wpisach niektórzy mogliby w termosach napoje na weselu podawać jakby nie to, że pewnie już wygrali w innych konkursach zestawy kubków, szklanek albo i cały catering na takie wesele... emotka Jak żyć? emotka W kwietniu postanowiłam dać sobie spokój, skusiła mnie visa i Danonki, ale tylko po to, żeby mnie utwierdzić w przekonaniu - tu też okrągłe ZERO. Wykorzystam tylko pozostałe paragony i... żegnajcie loterie! emotka Wyświetl w wątku >>

wilhelmzdobywca

#6586591 Napisano: 03.04.2019 11:38:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

wilhelmzdobywca napisał(a):

Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka

Nie ma takiej opcji. Teoretycznie jak śledzisz wątek to z "Moje konto" -> "Powiadomienia" gdy klikniesz w link zostaniesz przekierowana do pierwszego nieprzeczytanego...

Dziękuję za odpowiedź, szkoda emotka Pozostaje poudzielać się w różnych wątkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wilhelmzdobywca

#6583736 Napisano: 25.03.2019 17:01:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Witajcie, pora na pierwszy post (wolałabym przywitać się w wątku "moje wygrane", ale chyba jeszcze długo przyjdzie mi czekać... emotka emotka ). Śledzę forum, ale nie wiem czy robię coś nie tak, czy naprawdę nie ma tutaj opcji przejścia do nieprzeczytanych postów? emotka Próbowałam klikać w znaczek "new", ale nic się nie dzieje, pozostaje przejście do ostatniej strony wątku i przewijanie od końca, ale to meeega niewygodne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0