Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosiak351

gosiak351

#6845454 Napisano: 18.02.2022 16:49:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zgredek dostał skarpetkę XD a ja nawet dwie Wyświetl w wątku >>

gosiak351

#6845299 Napisano: 18.02.2022 11:23:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
milka * 4 emotka  kocham milkę i Silan tez kocham w szoku jestem! Wyświetl w wątku >>

gosiak351

gosiak351

#6845009 Napisano: 17.02.2022 10:01:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no nieeee, myslałam, ze wtedy wysyłają powiadomienie na maila - czasem jest tak w radiowych konkursach;
zresztą nie rozumiem po co to pokpiwanie, ja zapytałam i ja zrobilam wyciąg z regulaminu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

gosiak351

#6844977 Napisano: 17.02.2022 01:19:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ej a tak hipotetycznie jak nie odbierze się telefonu z Biedrusi to mieszkanie przepada?


*znalazłam:

Jeżeli w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, pierwsza próba połączenia jestnieudana, Organizator wykonuje jeszcze 2 próby połączenia z Laureatem w
kolejnym dniu, w wybranej przez siebie porze dnia Próby połączenia z Laureatem
są wykonywane w godzinach od 9:00 do 21:00. Przez nieudaną próbę połączenia z
Laureatem rozumie się: nieodebranie połączenia przez co najmniej 5 sygnałów,
włączenie się poczty głosowej, brak możliwości połączenia z użytkownikiem
telefonu (np. przebywanie poza zasięgiem, wyłączony aparat telefoniczny), odmowę
przeprowadzenia rozmowy przez Laureata, przerwanie połączenia przez Laureata,
odebranie połączenia przez osobę, która nie jest wylosowaną osobą oraz brak
możliwości przekazania podczas połączenia telefonicznego słuchawki Laureatowi.


czyli trzeba jednak odebrać emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

gosiak351

#6844779 Napisano: 16.02.2022 11:55:13 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

Dzwonili do kogoś juz z biedronki? dziś mają informować za pierwszy etap. emotka emotka emotka  cos cisza na forum, a sądzę, że ktoś od nas trafi, albo i kilka osób.

 3154 sklepów w każdym po 3 kasy pracujące 2 zmiany każda obsłuży pewnie z 80 osób dziennie * 7 dni w tygodniu i z tego ze 30% weźmie paragon - los a jest 5 wygranych na tydzień... Wyświetl w wątku >>

gosiak351

#6844770 Napisano: 16.02.2022 11:33:43 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

ale co da publiczny pręgierz, jak i tak wyróżniony nagrodę dostanie a zgłaszający zostanie zapamiętany przez organizatora

No i tu mnie masz... emotka Nie znam odpowiedzi na to pytanie. emotka Myślę, że da dokładnie tyle samo, co wyżalanie się na takie przypadku na jakimś odległym od takiego przypadku forum, czyli totalnie NIC. emotka emotka
P.S. No, może poza jedną korzyścią - wiedzą, że takiego nieuczciwego, ślepego i głuchego na krytykę Organizatora to trzeba unikać już konsekwentnie do końca. emotka Ale marna to pociecha. emotka

był ostatnio (chyba w grudniu) taki konkurs o czytnik, nei umiem tego stwierdzić czy zdjęcia które wygrały były plagiatem czy nie, bi przyznam sie, że nie chciało mi się szukać, ale zapamietałąm, że z 3 osoby pisały publicznie, że jest to plagiat i kto jest autorem (zagraniczy artysta) a oraganizator nie komentował. Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

gosiak351

#6844757 Napisano: 16.02.2022 10:54:07 w Wkurza mnie...
dorzuję jeszcze to, chociaz pewnie już o tym tu było

Możliwe jest bowiem, że w tym samym czasie dwóch twórców będzie opracowywać ten sam pomysł przy użyciu zbliżonych środków artystycznych (możliwa jest zatem tzw. twórczość równoległa). Art. 29 Pr Aut odnosi się do prawa cytatu czyli możliwości korzystania z już rozpowszechnionego utworu lub jego fragmentu. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

gosiak351

#6844753 Napisano: 16.02.2022 10:49:42 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Ostatnio kilka minut po wrzuceniu konkursu na FB o temacie w stylu "Pokaż swój Paryż" pojawiło się fajne zdjęcie ale nierealne do wykonania w 7 minut (dużo garnków poukładanych w wieżę Eiffla, bagietki, koszyk z różnymi francuskimi przysmakami, wszystko mega dopracowane). Zdjęcie wygrało. A to że pewnie było robione pod zupełnie inny konkurs (nie zdziwiłabym się gdyby w nim również wygrało) to bez znaczenia. Pasowało do tematu to bach, już, gotowe.

A przepraszam, czego oczekujesz? emotka Że na konkurs o Paryżu ktoś przyśle zdjęcie krzywej wieży w Pizie? Nie, żebym wykluczał taką możliwość, bo przecież gapiostwo konkursomaniaków nie ma sobie równych emotka czego wielokrotnie dowodziły wpisy choćby na tym forum emotka
Uważam, że to już jest zwykłe malkontenctwo i szukanie na siłę dziury w całym. Konkurs o Paryżu, to zdjęcie w temacie i tyle w temacie. Domysły sobie odpuść.  Jeszcze to liczenie ile minut upłynęło... emotka No chyba, że znajdziesz dowód, że to plagiat/kradzież z internetu czy inna nieprawidłowość. To wtedy oczywiście interweniuj. Najlepiej tak, jak to opisałem kilka wpisów wyżej, czyli publiczny pręgierz. Ale tak tu smutać ? Co to da? emotka

ale co da publiczny pręgierz, jak i tak wyrózniony nagrode dostanie a zgłaszający zostanie zapamiętany przez organizatora Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

#6844712 Napisano: 16.02.2022 09:12:47 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

byekitty napisał(a):

wystarczyłby jeden mały zapis w regulaminie: "zgłoszenie konkursowe o ilości znaków przekraczającej regulaminową i/lub dodanie do niego zdjęcia, grafiki bądź filmu skutkuje dyskwalifikacją zgłoszenia w całości".fajnie robią duże agencje socialowe (czasem) każąc wrzucić screena jakiegoś ich filmiku, który jest pod tekstem z zaproszeniem do konkursu. Wrzucając screena zostaje już tylko miejsce na tekst emotka  /wiem, wiem, że da się w komciach, ale zauważyłam, że to działa.

tylko że często organizatorzy nie trzymają się tego co mają w regulaminie. Zadanie "dokończ krótko zdanie" a wygrywają eseje na pół kilometra... Albo wierszyki... 

a bardzo często te wierszyki i zdjecia się powtarzają w różnych konkursach, nie sa pisane na ten konkretny konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

#6844680 Napisano: 15.02.2022 23:12:44 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

cb656 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

monisss napisał(a):

to ,że np jest konkurs napisz coś tam coś a ktoś wstawia filmik jak śpiewa .. no heloł ?! 

 To, że wstawia, to nic, gorzej jak wygrywa takim czymś wrr

Zauważ proszę, że tak robią nie jakieś przypadkowe świeżynki, mugole, a właśnie te nazwiska, które często można znaleźć na konkursowych stronach. Nazwijmy ich: "zawodowcy" wyznający zasadę, że tylko skuteczność się liczy, nie jakieś gupie zasady. emotka Aż kusi, by zacytować Gogola:"Z CZEGO SIĘ ŚMIEJECIE?! SAMI Z SIEBIE SIĘ ŚMIEJECIE!"
emotka

no niestety, to jest obecny konkursowy świat - trzeba się w nim wyróżnić bo nijakość jest omijana. Eseje, wiersze, rymy, piosenki, filmiki, mieszana czcionka, historie w które trudno uwierzyć - wszystko to ma większą szansę niż szczera, krótka odpowiedź.

niestety śpiewanie jest skuteczne, sama się zastanawiałam, kiedy nagroda było coś czego bardzo potrzebowałam a akutrat nie miałam kasy, ale ostatecznie się wstydziłam Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

#6844478 Napisano: 14.02.2022 22:58:36 w Wkurza mnie...
mietowa napisał(a):

katee14 napisał(a):

Ostatnio do Wedla napisałam fajny tekst, tylko potem okazało się, że wkleiłam go bez dwóch wyrazów i całość straciła sens.  I tak poszło bo nie sprawdziłam go robiąc dwie rzeczy jednocześnie. emotka

Ja kiedyś, dawno temu, napisałam na konkurs Wedla, uparcie używając słowa Wawel emotka emotka

jakoś tak w 2018 moze 2019 w e leclerc był konkurs wedla  a ja specjalnie -przejechałam całe miasto i kupilam milkę  XD Wyświetl w wątku >>
1 katee14 0

gosiak351

#6844476 Napisano: 14.02.2022 22:55:13 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wpis  życia dzisiaj zrobiłam (w moim mniemaniu ofc) i po wysłaniu zorientowalam się, że zrobiłam literówkę - i po nagrodzie emotka  

trzymam kciuki za wygraną emotka Czasami z literówkami się udaje! Przykład koleżanki która wygrała tekstem że jej przyjaciółka do wszystkich podchodzi z serem na dłoni emotka (miało być sercem)

może to serowy konkurs był XD - i weszła tym wpisem w jakąś copywriterską nadświetlną Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

gosiak351

#6844175 Napisano: 13.02.2022 16:08:29 w Wkurza mnie...
wpis  życia dzisiaj zrobiłam (w moim mniemaniu ofc) i po wysłaniu zorientowalam się, że zrobiłam literówkę - i po nagrodzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

gosiak351

#6844159 Napisano: 13.02.2022 13:44:03 w co chcielibyście wygrać?
każdemu (i sobie też) życzę po samochodzie do tych videorejstratorów emotka  i po mieszkaniu z Biedrusi na dokładkę Wyświetl w wątku >>

gosiak351

#6844151 Napisano: 13.02.2022 13:24:07 w moje dzisiejsze wygrane :)

gosiak351

#6843569 Napisano: 10.02.2022 06:07:54 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

nie dość, że kinder znowu nie dał piniaty, to lodówka odmówiła posłuszeństwa

jest taka strona na fb "uwaga śmieciarka jedzie", jest lokalna dla poszczególnych miast, często ludzie oddają rożne rzeczy, często działające  Wyświetl w wątku >>

gosiak351

#6843568 Napisano: 10.02.2022 06:05:39 w Wkurza mnie...
konkursy gdzie trzeba odebarać telefon, żeby otrzymać nagrodę Wyświetl w wątku >>