Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika melancholia

melancholia

#7169358 Napisano: 12.04.2024 16:20:41 w Smolar
Jestemnowa napisał(a):

Tak wszystko wpisuje dobrze . SMS z przed kilku dni  emotka  bo myślałam może że dodają wyniki później niż SMS.

A próbowałaś w zakładce Laureaci? Mi kiedyś przyszedł esemes, w wynikach nic nie pokazywało, a w laureatach mnie przepuściło. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7168303 Napisano: 05.04.2024 23:37:19 w Avanti
giti napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

Dobra, wszystkich mogę  pogodzić: ważne żeby były jakiekolwiek kreatywne xD zauważcie, że praktycznie są  same loterie. Mi już wszystko jedno kto zorganizuje kreatywny konkurs, po prostu chcę widzieć fajne nagrody i przyjemne, sensowne pytania:-)


obawiam się, że będzie coraz mniej.. ? bo sztuczna inteligencja sprawiła, że chyba te konkursy nie mają sensu... nikt nie jest w stanie sprawdzić prawdziwej kreatywności uczestników, wystarczy umieć korzystać z AI i pisać odpowiedzi jedna po drugiej.. :/ bynajmniej ja w tym upatruje totalnego upadku moich wygranych od pol roku... mniej konkursow, plus wszystko przeżarte mnóstwem odpowiedzi z AI, a kiedys pewnie mniej ludzi odpowiadało bo nie miało pomysłu..

Już od kilkunastu lat ludzie piszą, że konkursy się kończą, a jakoś trwają emotka  Plagiaty to żadna nowość, od zawsze ludzie bezczelnie wykorzystywali zdjęcia, teksty z internetu, czy nawet opublikowane cudze odpowiedzi konkursowe. Aż agencje przestały w większości publikować nagradzane teksty  emotka  Pamiętam taki jeden o wznoszeniu toastów, raz jakaś konkursowiczka wygrała nim coś cennego i potem mnóstwo osób go powtarzało, praktycznie nie było wyników bez wariacji na temat tej odpowiedzi. Nie zdziwiłabym się gdyby do dziś był zgłaszany emotka  albo jak opublikowali listę nagrodzonych tekstów Garniera (?) i na forum okazało się, że wiele tekstów to plagiaty odpowiedzi forumowiczów. Takie praktyki to niestety żadna nowość w świecie konkursów. Nie doceniasz ludzi, byli samoistnymi AI zanim to było modne, np. raz cyknięte zdjęcie, a potem tylko podmienianie produktu konkursowego w photoshopie. Piszę sama, bo lubię i u mnie osobiście początek tego roku konkursowego zdecydowanie lepszy od lat 2020-2023. 

Poniżej screen sprzed 13 lat, jak plagiaty zalewały konkursy i ludzie narzekali, że się kończą emotka

Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7168293 Napisano: 05.04.2024 21:48:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Ciekawostka z mojego leclerca - nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale sklep sprzedaje ciastka wyprodukowane na rynek niemiecki (może będą mieć więcej czekolady? emotka  info na ciastkach nutelli o loterii. Aktualnie u nich do wygrania m.in. 6 razy roczny leasing auta, 6xroczna śniadaniowa gazeta, 6xśniadania na rok, 6xrok telewizji, rok gier, itd. Przy czym nagroda jest gotówką pokrywająca kwotę wypożyczenia auta na rok (14 tysięcy euro), kasę na składniki na śniadania na rok (5 tysięcy euro), koszt wykupienia rocznego abonamentu np. na netflix czy Disney (600 euro), kasę na zakup porannej gazety przez rok (550 euro), itd. i to od laureata zależy czy wykorzysta tę kasę zgodnie z przeznaczeniem czy nie. Aha, i oczywiście nie mają idiotycznych kodów na wieczkach tylko chcą skan paragonu.


No w Niemczech to konkursowicz pożyje emotka  widziałam u nich ostatnio co rozdaje Kinder... 111 x telewizor, i to nie byle jaki, bo duży, wypasiony, w przeliczeniu za ponad 5500 PLN, do tego 444 x konsola Nintendo Switch z jakimś zestawem gier. W dodatku za każdy zgłoszony paragon gwarantowane 10 euro do Media Markt albo Saturna, co prawda ważne przy zakupach za 100 Euro, ale i tak fajnie, jak na coś gwarantowanego, zwłaszcza, że wystarczy kupić jeden produkt w wielosztuku, z ciekawości sprawdziła od ilu zaczynają się te produkty i były już od 2,99 euro emotka  a dostajesz za to 10 euro zniżki i szansę na jeden ze 111 telewizorów i jedną z 444 konsol. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7167824 Napisano: 03.04.2024 16:28:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

Na jakiego @ odsyłacie dane dla Viledy? Tego, z którego informowali? Mąż dostał zwrotkę, że są na urlopie emotka

Tak, na tego, we wcześniejszych dniach odesłałam w odpowiedzi na informację o wygranej i dostałam zwrotkę od Pani, która infomowała, że dziękuję za odesłanie danych. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7167475 Napisano: 01.04.2024 14:31:10 w WC - rozmowy o wszystkim
DAIKOKU napisał(a):

Moi Kochani! czy kojarzycie konkurs w którym nagrodami były karty/vouchery do Decathlon 200 zł
kojarzę Lubisie ale jakoś nie mogę odnaleźć emaila z informacją emotka    
więc może to być inny konkurs emotka i to raczej z końcówki roku 2022 (voucher miał długi termin emotka więc się nie spieszyłam
Dziękuję za podpowiedzi, miłego poniedziałku i konkursowania emotka

Ja mam w notatkach kilka takich konkursów.

Kinder (ale to był środek 2023)
Konkurs "Kinder Dzień Dziecka" - e-Konkursy.info

Konkurs z Lubisiami na 200 zł do Decathlonu był, ale pod koniec roku 2020, organizowało Advalue, może nazwa agencji pomoże w szukaniu e-maila.
Konkurs "Lubisie – sportowo na co dzień" - e-Konkursy.info

Dużo voucherów po 200 z dawali też w tej loterii, ale to znowu środek 2023 roku
Loteria "Fuzetea" - e-Konkursy.info

Był też taki konkurs Kubusia z kartami po 200 zł, ale znowu data się nie zgadza
Konkurs "Rusz się i wygrywaj nagrody z Kubusiem" - e-Konkursy.info

i taki
Konkurs "Na szlaku pysznego smaku" Lewiatan, Groszek, Euro Sklep - e-Konkursy.info

Ogólnie to agencja AMOOCO kiedyś chętnie rozdawała te bony do Decathlonu po 200 zł, więc może poszukasz e-maila pod ich nazwą. Wyświetl w wątku >>
2 cb656, DAIKOKU 0

melancholia

#7167240 Napisano: 29.03.2024 18:23:26 w Paragony na trwające konkursy
Oddam dwa kody na Milkę Żabki (na etap pierwszy konkursu gdzie do wygrania jest 1000 x e voucher do Żabki - to nie są kody na etap drugi) za jeden paragon Viledy. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7167109 Napisano: 28.03.2024 19:53:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

WAWEL  myślicie ze tysiaki i główna juz pozamiatane?🤔..nie widziałam wpisów tylko słodkości!

Mi gdzieś mignął wpis o tysiącu. Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

melancholia

#7167004 Napisano: 28.03.2024 14:20:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!

melancholia

#7166598 Napisano: 26.03.2024 13:51:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Przez 9 lat grania kojarzę nagrody stracone na ponad 20k... Z najróżniejszych powodów. W tym bon na 5k na zakupy czy ekspres za 4k, ale był też wymarzony i wyczekany mikser czy garnki. Dziś się już tym nie przejmuję, uważam, że jest to wpisane w życie konkursowicza i należy odpuścić, zamiast się zamartwiać, bo by człowiek zwariował. Mogę się starać z całych sił, a i tak raz na jakiś czas pojawia się wpadka. A to sieć nawali i esemes przyjdzie po krótkim terminie na odesłanie danych, a to poczta/kurier zgubią przesyłkę, a to pomimo notatek i przypomnień, coś odwróci moją uwagę i przegapię termin, a to pomimo sprawdzania formularza jakaś literówka w e-mailu czy telefonie i bach... Po nagrodzie. No trudno. Nie narzucam na siebie presji, bo nikt nie jest idealny, nie robię już sobie wyrzutów sumienia, bo taki konkursowy los. Raz wygrywasz, raz przegrywasz. Raz stracisz nagrodę, raz zyskasz coś z rezerwy... Najważniejsze dla mnie po tylu latach grania, to zero oczekiwań, z nagrody cieszę się dopiero jak jest w domu. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7166483 Napisano: 25.03.2024 19:07:51 w PODZIĘKOWANIA
mamuska085
dziękuję bardzo za chęć pomocy! Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7166482 Napisano: 25.03.2024 19:07:30 w PODZIĘKOWANIA
ela
dziękuję bardzo za pomoc! Wyświetl w wątku >>
1 ela 0

melancholia

#7166385 Napisano: 25.03.2024 13:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tad_pole napisał(a):

Pamiętacie, jakie dane podawało się do konkursu C4 Wedel?

Imię i nazwisko
adres e-mail
numer telefonu
numer paragnu Wyświetl w wątku >>
1 tad_pole 0

melancholia

#7165345 Napisano: 19.03.2024 14:57:10 w Paragony na trwające konkursy
Mam kod Lays z Żabki na https://www.e-kon...arskie-emocje-z-lays wymienię na paragon Vileda z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7164913 Napisano: 16.03.2024 17:31:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Czy na konkurs https://mojewielkanocnewygrane.pl/ biorą udział wszystkie piwa ? Co oznacza kompania piwowarska ?

Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

melancholia

#7164781 Napisano: 15.03.2024 18:55:46 w Paragony na trwające konkursy
Kod na Lay'sy z Żabki wymienię na 2 paragony Listerine z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7164252 Napisano: 13.03.2024 17:07:20 w Paragony na trwające konkursy
Posiadam kod Żabka Lay's wymienię go na dwa paragony Listerine z Hebe. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7164183 Napisano: 13.03.2024 13:27:06 w Avanti
Kiedyś kup jedną paczkę i wygraj 500 zł albo 5000 zł, dzisiaj kup 4 paczki i wygraj więcej Lay'sów. Szkoda, pomijając nagrody, to brakuje tych emocji, kiedy co tydzień czekało się na publikację długiej listy laureatów i można było wypatrywać swoich inicjałów😌 Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7163758 Napisano: 11.03.2024 14:19:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
southlander napisał(a):

Być może po prostu wybierają na chybił trafił? I tak jakoś mi się nie chce wierzyć że każda agencja uczciwie deleguje zespół, i płaci dniówkę np. 2-3 pracownikom którzy mają spędzić cały roboczy dzień na przeczytaniu i uczciwym przegadaniu powiedzmy tych 3000 zgłoszeń, a do tego wybraniu które zasługują na I stopień, które na II, które na III.

Ja kiedyś w konkursie Andante dostałam nagrodę dodatkową, której nie było w regulaminie, pani z agencji wytłumaczyła mi, że komisja nie wybrała mnie do stawki konkursowej, ale przedstawicielowi sponsora tak się spodobało zgłoszenie, że wyróżnił je koszem produktów, który nie był przewidziany w regulaminie. Więc też tak nie jest do końca, że te komisje się nie zbierają emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7163280 Napisano: 08.03.2024 13:46:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Voucher WestWing z Felixa? Teraz mi się o tym przypomniało... Na e-mailu nic nie mam, a w regulaminie, że termin do dziś... Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7162979 Napisano: 07.03.2024 00:14:00 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że to ewidentnie rok loterii  emotka  co się pojawi coś nowego, to loteria... żeby chociaż było pół na pół. Marzec zbliża się do połowy i nie ma w co grać. Żadnych konkursów na dzień kobiet, żadnych na Wielkanoc. Wyświetl w wątku >>