Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6797835 Napisano: 28.07.2021 15:31:07 w Zapowiedzi konkursów
Hebe od 29



Hebe od 01.08




Natura chyba od 29
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6797726 Napisano: 27.07.2021 19:18:27 w Zapowiedzi konkursów
Konkursy w Lidlu (dodane już do bazy)

ten już trwa od 26

Cortes i gra muzyka! (corteskonkurs.pl)

a ten od 29

https://olimpiadanagrod.pl Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6796084 Napisano: 19.07.2021 18:08:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pawelkoo napisał(a):

joan napisał(a):

melancholia i lucya -> weszłam w linka z hulajnogami MI i ze zdjęć wynika, że każda oryginalna hulajnoga MI posiada z jednej strony logo "mi.com" emotka https://mi-store....m_Hulajnogi-248.html
W dodatku hulajnogi MI nie nazywają się "MI365", lecz "M365".

Trudno mi się wypowiadać w sposób wiążący, ale chyba wysłano Wam podróbki. Wprowadzanie do obrotu podrobionych towarów jest karalne (dla organizatora również!), co skutkować może dla Was problemami w momencie chęci odsprzedaży hulajnogi (do czego macie przecież prawo, bo to Wasz sprzęt). Może warto porozmawiać z lokalnym Rzecznikiem Praw Konsumenta? Powodzenia.

Już w tamtym roku pisałem o tym, że z tymi hulajnogami z Kaktusa jest coś nie tak i że wysyłają jakieś podróbki/klony.
Jak widać niewiele się zmieniło emotka

A czy wiadomo jak to się skończyło? Wymienili? Bo nie wiem czy jest sens się z nimi szarpać...  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6796047 Napisano: 19.07.2021 16:55:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

lucya napisał(a):

No właśnie nie, też mnie to zmyliło. Nazwa modelu Xiaomi to M365, na hulajnodze nie ma logo w miejscu, gdzie powinno być logo w oryginale, a instrukcja wygląda jak tłumaczona przez translator.


Najlepiej zapodaj tu na forum zdjęcie instrukcji z danymi modelu, będzie łatwiej wyszukać w sieci.

Jeśli chodzi o instrukcje obsługi, użytkuję wygrany nawilżacz powietrza MI, który posiada min. funkcję o nazwie "znakomity kunszt" emotka Prestiż level master.

Nawet nie podali infoormacji o producencie, albo ja nie widzę...

Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6795635 Napisano: 16.07.2021 18:58:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smakowita oszalała, że chce pesel oraz numer i serię dowodu na takie marne nagrody? I to jeszcze mam to przez kuriera podać  emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6795491 Napisano: 16.07.2021 11:56:07 w Wkurza mnie...
Oszaleję. Od rana już 6 telefon ze spamem. Za każdym razem inny numer. Co to za plaga? Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6795310 Napisano: 15.07.2021 14:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mamimamu napisał(a):

Czy z Łowicza przychodzą Wam zwrotki? 

Tak. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6794564 Napisano: 12.07.2021 12:17:05 w Pomoc potrzebującym!
Czy są tu miłośnicy koni?  emotka
15-letnia klacz, która spodziewa się źrebaka... Niestety, zamiast zostać mamą i biegać ze swoim potomkiem po łąkach z wiatrem w grzywach, najprawdopodobniej trafi na rzeź... razem ze swoim nienarodoznym dzieckiem emotka  
Serce mi pęka na myśl jaki strach będzie czuła wiedząc, że idzie już na rzeź i że w żaden sposób nie może uchronić swojego malucha emotka  



Może ktoś zechce dołączyć się do pomocy, wpłacając grosz czy udostępniając zbiórkę dalej... Może wydarzy się cud.

Zbiórka tutaj:

To jeszcze nie czas.... W brzuszku rodzi się nowe życie - RatujemyZwierzaki.pl Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6794563 Napisano: 12.07.2021 12:09:47 w Informują
Informują z Konkurs na dwóch kółkach! Tchibo, Intermarche

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6782401 Napisano: 19.05.2021 15:01:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kiedystobylo napisał(a):

I kolejne moje pytanie o Karlsbad dziś emotka . Gdzieś kiedyś mi się rzuciło w oczy na forum/ubzdurało, że w Karlsbadzie należy mieć zakup promocyjny z tego samego dnia, co zgłoszona odpowiedź konkursowa. Nie widzę jednak nic takiego w regulaminie ostatniego konkursu (Carrefour). Czy ktoś mógłby zweryfikować? 

Wygrałam ostatnio i nie zgłaszałam w dniu zakupu, tylko później.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6779945 Napisano: 08.05.2021 15:46:45 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w końcu naprawdę nastały te czasy, kiedy trzeba kupić batonika, żeby wygrać batonika za 9 zł... czy im nie szkoda kasy na logistykę? Naprawdę opłaca im się packować kilka batoników? Jak chcieli wypromować nowy produkt, to mogli dorzucić gratis do jakiejś konkretnej nagrody, nawet te 100 zł do Empiku plus takie batoniki. Wydać ok 2 zł, napisać zgłoszenie, potem odesłać dane i czekac na kuriera, żeby dostać batoniki za 9 zł... 
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6778995 Napisano: 04.05.2021 13:42:32 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

Debata nie ma sensu.
Ty szukasz logiki, ktorej brak  emotka
Zastraszanie adwokatami skonczy sie, ze dzieciaki dodatkowo "straca" dziadkow...
A skoro dziadkowie chca miec grób syna dla siebie, swiadczy o braku silnej wiezi z synowa.

Rodzic ma niepisane pierwszenstwo w oplakiwaniu swego dziecka...

A co to znaczy mieć pierwszeństwo w opłakiwaniu? Pytam poważnie jak to widzisz, bo ja nie potrafię sobie tego wyobrazić. Dzieci mają zaczekać ze swoją żałobą, aż dziadkowie dojdą do siebie? I wtedy będą mogły łaskawie przejść swój smutek? Tak się nie da, bo po stracie cierpi się tu i teraz.  Jak można tutaj w ogóle dyskutować kto bardziej cierpi? Dla każdego z nich to wielka tragedia. Ktoś stracił syna, ktoś męża, ktoś ojca... nie ma się co licytować. Każdy cierpi i każdy chce ukoić swój ból.

Jeżeli dziadkowie "chcą grób syna" tylko dla siebie i nie pozwalają, żeby wnuczki opłakały ojca, to raczej tu nie ma czego tracić. Bo nie sądzę, że taka babcia zaprasza wnuczki w niedzielę na rosół i jest dla nich kochana, a w poniedziałek wyrzuca znicze od nich.

Ja bym spróbowała na początku z jakimś mediatorem, który podszedłby do nich pokojowo i spróbował wytłumaczyć. Jeśli to nie podziała, to wtedy jakieś kroki prawne. Ja ostatnio korzystałam z portalu eporady24 bardzo szybko dostałam profesjonalną odpowiedź. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6778147 Napisano: 28.04.2021 18:41:58 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Rehabilitant podniósł cenę z 60zl do 70zl, parkowanie przy szpitalu z 4 zł na 5 zł. Wywóz śmieci 35 zł od osoby. Podatek za las 100% do góry / fakt że place symboliczną złotówkę ale taki SKOk? /. No i pewnie w niedługim czasie podatek katastralny bo wiele krajów ini już ma więc trzeba resztę wyskubać. Wszędzie parkometry, chociaż zrobiliby 1h na załatwienie sprawy-zapomnij. Budowlanka to jak pstrągi do tarła

Jak przejrzałam wydatki z poprzedniego roku, to wyszło mi, że w tym płacę miesięcznie więcej o 375 zł za same podstawowe rachunki. Nie wiem jak to dalej będzie.  Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6775494 Napisano: 14.04.2021 17:02:52 w Popraw sobie humor...
Wizualizacja nagrody wedle organizatora kontra rzeczywistość
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6774719 Napisano: 10.04.2021 16:58:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Serio Smolar daje w loterii używany, dwudziestodwuletni samochód za ponad 180 tysięcy złotych emotka  Zabawne, że jak rozdają nowe auta, to zawsze za połowę takiej wartości. Home Office naprawdę źle wpływa na pracowników agencji reklamowych... szastają budżetami na chińskie miśki, 10000 drinków, obieraczki do warzyw, trzy dni w Zakopcu za 50 tysięcy zł, stare samochody albo koszulki dla dzieci... Pewnie zanim te koszulki dojdą, to dzieciaki zdążą z nich wyrosnąć.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6768449 Napisano: 07.03.2021 19:42:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
samuraj napisał(a):

Tego jeszcze nie grali emotka
kup dowolne produkty Aviko za minimum 10 złotych i wygraj czekoladowego zajączka emotka

emotka

Chyba większym żartem jest to, że sporo osób zadeklarowało swój udział. Ja choć czasem kupuję te produkty, to nigdy nie wezmę w tym udziału i z marką chyba też się pożegnam. Bo dla mnie taki konkurs, to jak dostać w twarz od sponsora i organizatora. Wydać sporo pieniędzy na ich produkty, pisać im tekst reklamowy, potem bawić się w oświadczenia, czekanie na kuriera... a to wszystko dla kawałka czekolady... A i jeszcze trzeba wygrać ten kawałek czekolady. Po prostu kpina z konsumentów.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6766314 Napisano: 23.02.2021 16:46:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy karty Lidl z konkursu Pepsi są wielokrotnego użytku? Czy trzeba od razu 100 zł wydać? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6764353 Napisano: 11.02.2021 12:13:23 w Wkurza mnie...
"Elegancka ściereczka" to mój nowy hit, jeśli chodzi o nagrody w 2021 roku. Ciekawe co będzie kolejne? Rolka papieru toaletowego? Tylko koniecznie niech dopiszą, że LUKSUSOWA rolka papieru... może z takim wyszukanym przymiotnikiem konkursowicz nie zorientuje się, że gra o, za przeproszeniem, g***o, a nie nagrodę.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6762471 Napisano: 01.02.2021 23:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś też dzisiaj nie dostał bonu z Tyskiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6761129 Napisano: 26.01.2021 18:56:29 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

Wkurza mnie świadomość, że znany mi świat przemija. Zawsze się zastanawiałam jakie to uczucie. Teraz wiem. Jak w książce "Przeminęło z wiatrem". Na naszych oczach znika klasa średnia, a to ona nakręcała pracę dla brukarzy, tynkarzy, murarzy itp. Młodzi słabo płatne prace, zero zdolności kredytowej i wizja mieszkania marna. Kiedyś budowano bloki, jakąś szansa była. Dzisiaj zadecydują banki, których będzie coraz mniej bo rekiny połkną plotki. Nie będzie to świat dla indywidualności. Indoktrynacja dzieci i masowy wpływ na ich wychowanie. Jesteś niesforny to Cię zamkną jak dzisiaj Niemcy. Test-wynik będzie taki jaki oni zachcą. Jesteśmy bez twarzy, bez praw ko stytucyjnych, nie pozwala nam się oddychać. Znikają stanowiska pracy. Rosną koszty utrzymania w tempie miwuacym"za dobrze Wam się zyło" spuszczajcie z tonu, wakacje zagraniczne dla plebsu? Może w ogóle nie pozwolą nam się przemieszczać. Do kwaterują lokatorów, odbiorą narzędzie do pracy, dadzą rekompensatę żenująco niską. To już było. W Davos jako pierwszy zabrał głos.... walec zaczął się toczyć. Za długi przejmą lasy, surowce, branże. Boję się 

Wciąż wiele od nas zależy. U mnie dużo ostatnio inicjatyw, gdzie powstają nowe miejsca, które np. sprzedają lokalne produkty. I widzę, że zainteresowanie jest, chociaż pandemia psuje te plany, ale my wciąż możemy egzekwować swoją wolność. Wspierając np. takie inicjatywy. Lokalni produkują, mają zarobek, sami sobie są szefami, lokalni też to potem sprzedają. Ostatnio coraz częściej szukam takich sklepów i nawet myślę nad konkursową emeryturą, bo to przestaje być zgodne z moim nastawieniem do życia. Latać do marketów po te batony od firm, których nie chcę już wspierać. Niestety, młodym trudno przegadać. Mój siostrzeniec narzeka, ale śmieje się jak mu mówię, że sam sobie taki los gotuje, bo ciągle tylko McDonald. Tam też pracuje na bardzo kiepskich warunkach i nie rozumie, że wspieraniem takich firm, sam sobie odbiera szansę na to, aby mógł stworzyć swój lokal i się z niego utrzymać. To, co tam zarobi, to i tam wyda na jedzenie. Może ludzie się jeszcze obudzą?  Wyświetl w wątku >>