Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6760869 Napisano: 25.01.2021 15:33:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy ktoś wie jak u Avanti wygląda sytuacja wysyłania przelewów z konkursów, gdzie są dzienne i tygodniowe, a konkurs trwa długo? Czy robią to na bieżąco, czy czekają na zakończenie konkursu i dopiero wtedy weryfikują i wszystkim na raz wysyłają? Bo trochę przeraziła mnie ta data w ich nowym konkursie, że nagrody miałby być wysłane do  dnia 28.05.2021 roku  emotka

Jak wygrakam kiedyś tysiaka w Star to przelali w trakcie trwania konkursu. 

Dzięki za odpowiedź. Czyli jest szansa, że w przypadku ewentualnej nagrody nie trzeba będzie czekać tak długo emotka   Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

melancholia

#6760860 Napisano: 25.01.2021 15:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie jak u Avanti wygląda sytuacja wysyłania przelewów z konkursów, gdzie są dzienne i tygodniowe, a konkurs trwa długo? Czy robią to na bieżąco, czy czekają na zakończenie konkursu i dopiero wtedy weryfikują i wszystkim na raz wysyłają? Bo trochę przeraziła mnie ta data w ich nowym konkursie, że nagrody miałby być wysłane do  dnia 28.05.2021 roku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6758901 Napisano: 16.01.2021 14:55:52 w SZUKAM....
konkursjusz napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

u was też wychodzi że trzeba zapłacić przesyłkę za swetry świąteczne  glade? Bo na stronie jest napisane 0 zł, a przy zamówieniu 9 zł dodają...

tak, też 9zl płaciłam

i nie czujesz, że ktoś (organizator) leci sobie w kulki i śmieje się Tobie prosto w twarz, a ten szajs z beznadziejnego materiału nie jest nawet warty 9 PLN?
Ludzie - jakieś zasady. Nie dorabiajmy cwaniaków agencyjnych.

Nie chcesz - nie graj. Proste. Innym daj robić co chcą. Jojczysz prawie w przy każdym konkursie.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6758540 Napisano: 14.01.2021 18:04:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

melancholia napisał(a):

Mityczny Hyundai od Fortuny powraca, tym razem w nowym kolorze  emotka  konkurs-wawel.pl


fortuna to mysiorki^2?

Tak się tylko śmieję, bo co konkurs to ten sam model samochodu emotka  A teraz wreszcie zmienili kolor.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6758531 Napisano: 14.01.2021 17:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś pamięta na jakie skrzynki pocztowe dochodzą zwrotki z konkursów Fortuny? Bo coś kojarzę z forum, że na niektóre domeny nie przychodzą, ale nie pamiętam na jakie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6758367 Napisano: 14.01.2021 10:39:31 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Ja polecam na włosy mech irlandzki np. taki pod linkiem. Zostawiam go namoczonego na noc w wodzie, rano wypłukuję dokładnie z piasku i miksuję z odrobiną wody. Powstaje z tego gęsta papka, przechowuję ją w słoiku w lodówce i robię z tego koktajle. Dodaję do nich tez siarkę organiczną, olej z wiesiołka i pokrzywę. Ale taką w całości, świeżą, a nie żadne herbatki czy tabletki. Poza sezonem hoduję w doniczce. Nasiona są na allegro. 

Koktajl do jedzenia, czy wcierania we wlosy?  emotka emotka

Do picia emotka  jako bazę stosuję banana, daktyla i mleko ryżowe. Do tego reszta tamtych rzeczy. Mech irlandzki polecono mi na białe plamy na paznokciach, wynikające z braku minerałów. W końcu po wielu latach i różnych sposobach, udało mi się ich pozbyć i poprawić wyniki. A stan włosów też bardzo się poprawił.  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

melancholia

#6757983 Napisano: 12.01.2021 23:50:05 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja polecam na włosy mech irlandzki np. taki pod linkiem. Zostawiam go namoczonego na noc w wodzie, rano wypłukuję dokładnie z piasku i miksuję z odrobiną wody. Powstaje z tego gęsta papka, przechowuję ją w słoiku w lodówce i robię z tego koktajle. Dodaję do nich tez siarkę organiczną, olej z wiesiołka i pokrzywę. Ale taką w całości, świeżą, a nie żadne herbatki czy tabletki. Poza sezonem hoduję w doniczce. Nasiona są na allegro.  Wyświetl w wątku >>
1 bezaczek7 0

melancholia

#6757394 Napisano: 11.01.2021 11:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
faworek napisał(a):

Myślicie, że trochę wskoczy nowych konkursów? Jakoś tak bidno i licho. 

Oby, bo cisza jak makiem zasiał. Płyn do płukania mi się kończy, pasta do zębów, żel pod prysznic, a tu nie ma na co kupić. Już prawie zapomniałam, że kiedyś były "budżety" w Kauflandzie. I chyba BONbowej promocji Milki w tamtym roku nie było. Ani nie zapowiada się na konkurs z biletami na skoki i kartami na 2 tysiące emotka   Już dawno nie widziałam też konkursu z Toyotą w Kauflandzie, który zawsze pojawiał się na nową porę roku. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6757352 Napisano: 10.01.2021 22:59:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

melancholia napisał(a):

rufus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

Pepsi Lidl już nie działa? Bot nie odpowiada na konkurs tylko standardowa odpowiedź.. emotka   emotka

U mnie wszystko działa prawidłowo

Na koncie z którego nie było wysyłane jeszcze zgłoszenie też działa. Na tym którym było, właśnie nie.

Ja właśnie teraz normalnie wysłałam z konta, z którego było już zgłoszenie. Zero problemów.

a to z opcji zglos kolejnu paragon? bo ja probowalem po usunieciu wczesniejszych wiadomosci. jakby od zera.

Tak, z opcji zgłoś kolejny paragon.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6757349 Napisano: 10.01.2021 22:44:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rufus napisał(a):

Pepsi Lidl już nie działa? Bot nie odpowiada na konkurs tylko standardowa odpowiedź.. emotka   emotka

U mnie wszystko działa prawidłowo

Na koncie z którego nie było wysyłane jeszcze zgłoszenie też działa. Na tym którym było, właśnie nie.

Ja właśnie teraz normalnie wysłałam z konta, z którego było już zgłoszenie. Zero problemów. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6756825 Napisano: 07.01.2021 19:25:03 w Wkurza mnie...
Niedawno prąd strasznie podrożał, a teraz znowu podwyżka na wywóz śmieci o ponad 100%... jak płaciliśmy 60 zł, to teraz 128 zł... i to jest ta pomoc Państwa, kiedy wszyscy rządzący mają pretensje, że chcemy pracować i prowadzić biznesy... to ciekawe z czego opłacać te rachunki? Wydałam dzisiaj w sklepie ponad 200 zł i praktycznie nic nie kupiłam. Te ceny mnie przerażają, patrząc na to jak spowalnia gospodarka. Moja sąsiadka, starsza Pani, nie wie, czy starczy jej do końca miesiąca na jedzenie po tych wszystkich podwyżkach.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6756099 Napisano: 04.01.2021 12:04:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Hochland jedna osoba może wygrać więcej niż jedną nagrodę II stopnia? Bo widzę tylko zapis o ograniczeniu na jedną główną. A chyba nie ma nic o nagrodach drugiego stopnia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6754856 Napisano: 28.12.2020 23:42:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

Nie wiem gdzie zadać to pytanie, jeśli to nie ten wątek to z góry przepraszam  emotka
Zaintrygowana wpisami podsumowującymi wygrane w 2020 roku - czy na konkursy bramkowe jest jakaś metoda / sposób czy to kwestia szczęścia i przypadku? emotka
Mnie jeszcze nigdy nie udało się w nich wygrać.. 

Gdyby istniała metoda, którą w dodatku rozdaje się na lewo i prawo, to w końcu i tak zabrakłoby nagród, bo ich pula jest ograniczona, a patent przecież znałaby co druga osoba. 

To tak samo jak z kreatywnymi. Kilka nagród, a ludzie się łudzą, że ktoś na forum poda im klucz do danej agencji, który sypie nagrodami jak z rękawa.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6752706 Napisano: 16.12.2020 14:47:21 w Smolar
A czy komuś Smolar odpowiedział? Bo nie wiem czy im spamować, czy wiedzą o tym i mają sprawę pod kontrolą.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6746166 Napisano: 20.11.2020 18:20:55 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak świątecznych konkursów. Z roku na rok mam wrażenie, że jest ich w tym okresie coraz mniej. Pamiętam, że kiedyś przed wigilią było tak dużo rozwiązań i ta radość z nagród była większa, bo akurat na święta się trafiały. A w tym roku wątpię, żeby coś sensownego się rozkręciło przed świętami. Już rok temu była susza. A teraz to dalej wciskają te koszulki Lewandowskiego... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

melancholia

#6743368 Napisano: 11.11.2020 18:06:35 w WC - rozmowy o wszystkim
kalinea napisał(a):

Dziewczyny potrzebuje waszej rady. Mam złamane serce. On ma inna, ona jest w ciąży, zaręczyli się. Jakiś czas temu opublikowałam zdjecie na instagramie napisał mi w prywatnej wiadomości ze jestem piekna kobieta. Podziękowałam bo co innego miałam napisać. Ostatnio napisał do mnie ze chce się spotkac. Na zwykły spacer żeby porozmawiać. Myślicie żeby się zgodzić? Niby to tylko spacer ale kurczę kiedys cos nas łączyło a on ma ta ciężarna narzeczona. Jak myślicie?

Jeśli oszukuje dziewczynę za jej plecami, to nie łudź się, że wobec Ciebie będzie uczciwy. Albo się ma zasady, albo nie. On ich jak widać nie ma. Zamiast zająć się ciężarną dziewczyną i swoim dzieckiem, to podrywa inne kobiety. Pytanie: po co Ci taki facet? Nawet na kolegę? Jest według mnie nieodpowiedzialny. Za młodu też się szarpałam z inną dziewczyną o takiego bawidamka. Każda z nas wierzyła, że to dla niej się zmieni i będzie wierny. A on nas zrobił w konia i jak się znudził, to trzecią zaczął bajerować jednocześnie z nami. Tacy ludzie są egoistami i nie zwracają uwagi na uczucia innych, tylko na własne potrzeby. Dobrze, że byłam wtedy młoda i nie było to aż tak poważne, ale nauczyłam się na całe życie, żeby nie plątać się w żadne relacje z takimi ludźmi. Trzeba uważać, żeby nie dać się omotać na ładne słówka i komplementy, bo można sobie przez to pokomplikować życie. Na pewno jest pełno wartościowych mężczyzn, z którymi warto spędzać czas. Szkoda nerwów na takich lowelasów. Nawet pewnie nie pomyślał jak jego narzeczona by się poczuła, gdyby się o tym dowiedziała.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6740711 Napisano: 30.10.2020 22:40:26 w Wkurza mnie...
Pierwszy mur cmentarza już rozwalony. Kto by się spodziewał takich reakcji...

https://glospowia...miera-morawieckiego/ Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6735110 Napisano: 10.10.2020 12:06:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

Czy Uniqueone oddzwania na nieodebrane ?

Tak, wysyłają nawet sms, że będą dzwonić ostatni raz. Wyświetl w wątku >>
1 domika 0

melancholia

#6732035 Napisano: 28.09.2020 02:07:18 w Zbieramy kasę!

melancholia

#6730067 Napisano: 18.09.2020 14:58:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koala33 napisał(a):

melancholia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

melancholia napisał(a):

nikos napisał(a):

melancholia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo odpisało mi na maila twierdząc, że wszyscy laureaci konkursu FA w Auchan zostali już powiadomieni. Coś tu śmierdzi! 

Ja miałam esemesa z ostatniego etapu.

Kiedy były eski?

W piatęk albo w poniedziałek, bo 14 byłam na poczcie.

a jak pytałam czy powiadamiali, to nikt nie odpisał...

A czy każdy musi Ci się tłumaczyć? Ja nawet nie widziałam Twojej wiadomości i nie śledzę każdego wątku tutaj. I mnie nie dziwi, że ludzie przestają się chwalić, jak jest takie roszczeniowe podejście do tego. 

Przepraszam, że się wtrącę, ale co jest roszczeniowego w próbie uzyskania informacji czy informowali z danego konkursu? Czy nie właśnie temu, żeby uzyskać taką informację, służy to forum? Myślę, że większość osób nie interesuje to czy wygrałaś bon czy materac - jest ponad 50 nagród na etap, nikt nic nie pisze i nie wie, to siłą rzeczy wszyscy (poza Tobą) myślą: halo, agencjo, co jest!

Raczej pretensjonalny ton, że nikt od razu nie odpowiedział. Może nie chciał, może nie widział, to zawsze dobrowolna informacja. Jak zobaczyłam dyskusję, to napisałam odpowiedź. Naprawdę muszą się teraz zgłaszać wszyscy zwycięzcy, bo inaczej kolejna teoria spiskowa, że agencja zapragnęła zostawić sobie kilka rybich ogonów? Wyświetl w wątku >>
0 0