Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6730062 Napisano: 18.09.2020 14:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

melancholia napisał(a):

nikos napisał(a):

melancholia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo odpisało mi na maila twierdząc, że wszyscy laureaci konkursu FA w Auchan zostali już powiadomieni. Coś tu śmierdzi! 

Ja miałam esemesa z ostatniego etapu.

Kiedy były eski?

W piatęk albo w poniedziałek, bo 14 byłam na poczcie.

a jak pytałam czy powiadamiali, to nikt nie odpisał...

A czy każdy musi Ci się tłumaczyć? Ja nawet nie widziałam Twojej wiadomości i nie śledzę każdego wątku tutaj. I mnie nie dziwi, że ludzie przestają się chwalić, jak jest takie roszczeniowe podejście do tego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6730050 Napisano: 18.09.2020 14:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikos napisał(a):

melancholia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Albedo odpisało mi na maila twierdząc, że wszyscy laureaci konkursu FA w Auchan zostali już powiadomieni. Coś tu śmierdzi! 

Ja miałam esemesa z ostatniego etapu.

Kiedy były eski?

W piatęk albo w poniedziałek, bo 14 byłam na poczcie. Wyświetl w wątku >>
1 nikos 0

melancholia

#6730048 Napisano: 18.09.2020 14:22:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

Albedo odpisało mi na maila twierdząc, że wszyscy laureaci konkursu FA w Auchan zostali już powiadomieni. Coś tu śmierdzi! 

Ja miałam esemesa z ostatniego etapu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6729895 Napisano: 17.09.2020 22:04:35 w WC - rozmowy o wszystkim
szaradzista1 napisał(a):

W loteriadzie  lotto.pl w wynikach dominuje rodzin G., z różnymi imionami, ale np.Zbigniew G. wygrał auto i wiele innych rzeczy. Czy tacy szczęściarze,
czy właściciele kolektur? Jak uważacie?

A skąd wiadomo, że to rodzina? Ja tam widzę swoje inicjały a nawet nie grałam emotka   Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6729818 Napisano: 17.09.2020 16:27:23 w WC - rozmowy o wszystkim
Może coś z Plantwear? Mają bardzo gustowne, drewniane rzeczy. Pięknie pakowane, z możliwością personalizacji i dedykacji. Według mnie idealne na prezent. Bransoletka zawsze się przyda, jeśli nauczycielka lubi biżuterię i będzie miała wspomnienie przy dedykacji. Może też być bardziej praktycznie i drewniany notes albo planer. Tego nigdy za wiele. No i drewno wydaje mi się takie akurat. Ani za kiczowate, ani też za wystawne. 

Wyświetl w wątku >>
2 defed, mia 0

melancholia

#6729171 Napisano: 15.09.2020 12:43:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że widziałam dzisiaj już pierwszą reklamę świąteczną, a jest dopiero środek upalnego września. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, mia 0

melancholia

#6729042 Napisano: 15.09.2020 02:58:55 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Informowali już finish w Biedronce? Czy to inną zmywarka ktoś się chwali w wygranych?

To raczej z Rossmanna, bo już dostarczona. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6728699 Napisano: 13.09.2020 22:06:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

czy działa Wam teraz ta strona?
WWW.LAUREACI.SMOLAR.PL

Tak Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

melancholia

#6728075 Napisano: 09.09.2020 20:55:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

Czy w castoramie można kupić jakieś pierdoły przy kasie za kilka złotych ??? 

Ja mam paragon za 4,48 zł, dostałam zdrapkę.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6727216 Napisano: 06.09.2020 13:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w agencji Afekt są ograniczenia na dom? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6727111 Napisano: 05.09.2020 18:30:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

kupiłam pastę na konkurs https://www.e-kon...ur.html#.X1O8MdbgrL9

teraz patrzę, że tam jest lista c4 a mojego sklepu tam nie ma emotka
myślicie, że jest sens posyłać zgłoszenie emotka czy paragon do kosza, nie znam tej agencji, zresztą nieważne chyba jaka agencja czy uznają paragon jak jest z c4 ale takiego, którego nie ma wpisanego w ich załączniku? emotka

Nie dostałam kiedyś od Karlsbadu nagrody za ponad 3 tysiące, bo się zapomniałam i kupiłam w C4, którego nie było na liście. Trudno się dziwić, ja nawaliłam, nie radzę zgłaszać takiego paragonu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6726286 Napisano: 02.09.2020 11:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś dostał zwrot jakichś dokumentów nieodebranych przez agencję? Bo znalazłam dziś awizo z pobraniem na 5,9 i wygląda na to, że to z jakiegoś konkursu nieodebrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6725195 Napisano: 28.08.2020 00:35:36 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że zagapiłam się z terminem ważności dowodu i za późno złożyłam wniosek, nie dostanę nowego przed utratą ważności starego. No i w bankach już komunikaty, że zablokują mi przelewy na koncie, itp... Jestem na siebie wściekła, bo czekam na przelew z konkursu i boje się, że teraz nie dojdzie. Mam nadzieję, że w razie czego to będzie tylko na wychodzące. I że przelew konkursowy zaksięgują  emotka  I jeszcze się boję, że wyrabianie dowodu potrwa dłużej niż 30 dni przez obecną sytuację. Miałam się tym zająć wcześniej, a nie wiem kiedy mi ten miesiąc przeleciał. Praca, powrót dzieci do szkoły, awaria prądu przez burzę, ciągle coś do załatwienia, oszaleć można. Siedzę i ryczeć mi się chce, bo nie wiem jak to ogarnąć teraz.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6725126 Napisano: 27.08.2020 18:02:22 w Czy informują/ informowali?
kameleon1982 napisał(a):

Nestle ITM informowało za 1 dzien? 

Tak, dzwonili dziś. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6725006 Napisano: 27.08.2020 12:46:59 w Informują
Informują z Konkurs "Fantastyczne wspomnienia. Fa" Biedronka

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6724338 Napisano: 24.08.2020 22:26:35 w Auchan
sylwika76 napisał(a):

Czy te Syrenie ogony poszły za 19 i 20.08  ?

Ja miałam za 17.08 później już nie wysyłałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6724219 Napisano: 24.08.2020 16:40:41 w Informują
Informują z Konkurs "FA Summer Promo" Auchan

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6723419 Napisano: 20.08.2020 22:26:46 w Smolar
kiedywreszciewygram napisał(a):

Czy możliwe jest że Smolar ma jakąś czarną listę konkursowiczów?
Biorę udział praktycznie w każdej ich loterii (myślę że za kilka lat - zgłosiłem setki zgłoszeń u nich a bodajże tylko 3  razy udało mi się wygrać i to w dodatku jakieś marne nagrody. Zablokowali mnie czy coś?! Dawniej miałem inny numer telefonu.... Wysyłają informacje na stary numer ?? mimo że np w formularzu podaje aktualny?
Zawsze odsyłają informacje o wygranej w formie SMS bądź e-mail?Czy może samemu trzeba sobie sprawdzać czy się jest laureatem?
Jakieś sugestie macie może co jest nie tak że takie słabe powodzenie mam u nich emotka

Mój mąż często u nich wygrywa. Korzysta tylko ze swojego prywatnego numeru, bo nie jest konkursowiczem, gra tylko jak mu coś w oko wpadnie. W loteriach zawsze wysyła tylko jeden paragon, ostatnio miał kartę na 100 zł z jakieś żelki, za Domestosa kartę chyba na 90 zł. W kreatywnych też często wygrywa. Był kiedyś iPhone za jakieś lody, voucher na wycieczkę za coca colę na stacji benzynowej, telewizor już nie pamiętam z czego, zdarzają się też mniejsze nagrody jak zestaw kaw albo bon do sklepu. Dwa razy nagroda była wysyłana mejlem i kontakt  z ich strony zawsze miły i uprzejmy. Kiedyś myślałam, że jestem na czarnej liście TQG, bo zawsze wygrywałam w budżecie, a potem w jakimś konkursie zapomniałam się o limicie na dom, i dostałam wiadomość, że nagroda nie będzie wydana, bo przysługuje tylko jednej osobie na gospodarstwo. A jak wiadomo u nich nigdy nie ma rodzaju nagrody w esemesie, tylko przy odbiorze wiadomo. I zawsze dostawałam te najgorsze, więc myślałam, że jestem tam skreślona, ale ostatnio wpadła główna, choć były mniejsze stopnie emotka   Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6723319 Napisano: 20.08.2020 17:10:20 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś zna rozwiązanie tej zagadki? Widzę ostatnio, że zalewa facebooka i nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi. Wstyd mi, że interesuję się takimi łańcuszkami, ale zobaczyłam to przypadkiem i teraz nie daje mi spokoju emotka  

Kobieta w ciąży obudziła się i wyszła ze swojego pokoju. Podchodzi do lodówki i otwiera puszkę tuńczyka, napój gazowany, jogurt i ciastko. Co otworzyła najpierw

Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6723017 Napisano: 19.08.2020 15:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bluszczowelove napisał(a):

Hej z racji tego, że za długo nie gram w konkursach mam takie pytanie - do Was bardziej doświadczonych. Ostatnio pojawiły się wyniki do konkursu https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-kulinarny-rok-z-wsp-spolem.html

Konkursowy Ninja wygrał główną nagrodę.... i rozpętała się burza pod postem , że przepis (składniki) skopiował z jakiegoś bloga. Jak to jest w takich sytuacjach/ konkursach z autorskimi przepisami? Jeżeli składniki się nie zmieniają a np. ilość i kolejność dodawania już tak to jest to nasz autorski przepis? czy tylko modyfikacja i nie mamy prawa go użyć w konkursie? Pytam z czystej ciekawości  (bez hejtu)- bo nie ukrywam, że lubię gotować i chcę więcej uczestniczyć w takich konkursach i dobrze było by wiedzieć jak się za to zabierać żeby być fair emotka  


Nie narusza natomiast prawa autorskiego wykorzystanie pomysłu na daną potrawę, nawet gdy użyte zostaną identyczne składniki, w tych samych proporcjach i przy takiej samej procedurze praktycznego wykonania potrawy, o ile autor książki kulinarnej nada całkowicie inną formę opisowi przygotowania.

Zależy jak na to spojrzeć, ja jestem za autorskimi rzeczami, ale ogólnie przepisy trudno objąć prawami autorskimi. Biedronka też często wykorzystuje sama przepisy różnych blogerów. Wyświetl w wątku >>
0 0