Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#7140444 Napisano: 18.11.2023 22:14:34 w Wkurza mnie...
Malena_ napisał(a):

Wkurza mnie reakcja znajomych na wygrane nagrody. Reagują specyficznym zdziwieniem, niedowierzaniem, czasem sarkazmem.
Niektórzy myślą, że te nagrody z nieba spadają. Nie zdają sobie sprawy ile czasu poświęcamy na pisanie odpowiedzi itd. Czasami czuję się,  jakby odbierali mi radość z wygranej swoim zachowaniem. Nie wiem z czego to wynika. Jakby ktoś mi się pochwalił wygraną to bym pogratulowała i się szczerze ucieszyła. 
A jakie są Wasze doświadczenia w tym temacie ?  Ja się przekonuję, że realnym życiu chyba lepiej wygrane zachować dla siebie..

Lata temu wygrałam samochód w loterii, doświadczenie słodko-gorzkie, fala (z braku lepszego słowa) hejtu trochę przyćmiła mi radość z wygranej. Po pierwsze pod postem organizatora pojawiło się dużo negatywnych komentarzy, że loteria była ustawiona, że na pewno ktoś z rodziny organizatora i wiele innych przykrych rzeczy, oczywiście nieprawdziwych. Po drugie rozeszło się po mojej okolicy, jedna osoba z rodziny do dziś się do mnie nie odzywa, bo miała przez ten samochód w domu kłótnię rodzinną, którą sąsiedzi słyszeli i rozgadali dalej. Pocztą pantoflową doszło do mnie, że z kolei moja sąsiadka też wypytuje wszystkich o te moje nagrody, było nawet maglowanie kuriera. Na szczęście emocje opadły i ludziom się znudziło, ale ja też niczym się nikomu już nie chwalę i trzymam w tajemnicy jak się da. Cieszy mnie też bardzo, że organizatorzy odeszli od list z imieniem, nazwiskiem i miejscowością, bo były obce osoby ze świata konkursów, które wiedziały więcej o moich wygranych niż ja. Niestety wystarczy jedna zazdrosna osoba na sto szczerze cieszących się z tobą, żeby popsuć radość z wygranej. Do bogatych nie należę, ale dzięki konkursom zrozumiałam czemu często, gdy ktoś się dorabia, to odcina się od wielu ludzi i robi bardziej skryty, czasami zawiść innych potrafi tak dokuczyć, że człowiek ma ochotę tylko schować się do dziury. Na szczęście tu na forum jest fajna społeczność, gdzie można w miarę anonimowo pochwalić się nagrodą i ludzie szczerze razem się cieszą. Wyświetl w wątku >>

melancholia

melancholia

#7132708 Napisano: 20.10.2023 21:10:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

melancholia napisał(a):

mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

Mnie też niedawno przepadła u nich nagroda emotka  Wiadomość o wygranej wysłana późną godziną w piątek, czas na odesłanie danych do niedzieli, nie było zmiłuj w poniedziałek. Najśmieszniejsze, że to była nagroda z rezerwy, więc prawdopodobnie ktoś przede mną też nie zdążył. Dla mnie to bardzo słabe z ich strony, że widzą, że te dwa dni często nie wystarczają, a nie zmieniają nic, aby komfortowo odbierało się nargody. W końcu za to mają płacone, żeby te nagrody wyadać, a nie robić wyścig z czasem. Omijam tę agencje od tamtej chwili.

Masz w regulaminie datę losowania głównego, to Nasz biznes żeby pilnować ale szkoda, te 5 dni chociaż powinno być.
Ja mam wygraną od Fortisa z rezerwy, to nie przepada, a wiele agencji pozostawia "do własnej dyspozycji" i już tych nagród nie widzimy. 
Mimo wszystko to i tak na + dla Fortis. Zresztą robotę robią podwójną, tak jak im za to płacą i nie bądźmy tacy świętoszkowaci   emotka  Wiesz ile jest lewych zgłoszeń? 
Ile osób nie ma paragonu, kupi nie to, co trzeba itp? To nie musiał być problem spóźnienia. Mnie to czasem nawet dziwi, że mają cierpliwość aby ogarniać rezerwę, a czasem rezerwę- rezerwy.

edit: i z tego co kojarzę to nie są 2 dni tylko 72h i zegar tyka od czasu, kiedy dostajesz @

Jeszcze teraz odgrzebałam tego e-maila i było podane, że dwa dni na odesłanie danych i w nawiasie dokładnie do którego dnia. U mnie to była wiadomość z piątku i data na odsełanie podana do niedzieli. Zawsze staram się pilnować terminów jak mogę, ale tu mnie zaskoczyło, bo to było z rezerwy, więc trudno było przewidzieć, kiedy mogą informować. Sprawdzałam wtedy w piątek e-mail po pracy, ale informacja o wygranej przyszła później. Przez weekend tam nie zglądałam, bo to nie dni robocze, a w poniedziałek rano było już za późno. No i jakby za to agencja ma płacone, żeby konkurs przeprowadzić, to ich praca, więc nie widzę tu żadnej "łaski" z ich strony, że mają cierpliwość. Dwa dni to bardzo mało, nawet najpilniejszej osobie może coś wypaść, wystarczy, że ci dziecko zachoruje i tracisz poczucie czasu. Jakoś większość agencji potrafi dać ludzki czas na odesłanie danych. W końcu wygrana, zwłaszcza główna, powinna być przyjemnością, a nie czymś ulotnym jak płochliwy motyl ;) Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7132703 Napisano: 20.10.2023 20:44:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrmax napisał(a):

atlantydek napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

vifordist chcesz powiedzieć, że przepadło Ci 20 000 zł?  emotka  Może napisz jeszcze do Fortisa to wyjaśnić.

Zawsze zostaje reklamacja i równoległy  kontakt ze sponsorem. Może się zlitują, jeśli agencja jest bezlitosna.

Ja u fortisa spóźniłem się kiedyś 15 minut i przepadło, ale życzę powodzenia i wierzę że sie zmienili  emotka

Mnie też niedawno przepadła u nich nagroda emotka  Wiadomość o wygranej wysłana późną godziną w piątek, czas na odesłanie danych do niedzieli, nie było zmiłuj w poniedziałek. Najśmieszniejsze, że to była nagroda z rezerwy, więc prawdopodobnie ktoś przede mną też nie zdążył. Dla mnie to bardzo słabe z ich strony, że widzą, że te dwa dni często nie wystarczają, a nie zmieniają nic, aby komfortowo odbierało się nargody. W końcu za to mają płacone, żeby te nagrody wyadać, a nie robić wyścig z czasem. Omijam tę agencje od tamtej chwili. Wyświetl w wątku >>

melancholia

melancholia

#7131996 Napisano: 18.10.2023 15:53:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
janeeyre napisał(a):

Czy Smolar informuje w razie negatywnej weryfikacji?

Chyba nie ma reguły, mnie w jednym konkursie poinformowali e-mailem o negatywnej weryfikacji przez zły sklep. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7131666 Napisano: 17.10.2023 12:10:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
KING-KONK napisał(a):

Ja w temacie: Konkurs "Ulubiony bohater Disneya" Lidl. w regulaminie jest zapis, że po wysłaniu sms-owego zgłoszenia jest zwrotna informacja o przyjęciu zgłoszenia. Ja nie dostałem. Jak to wyglądało u innych uczestników? Może to zwykłe niedbalstwo organizatora, że w regulaminie są zapisy, których w praktyce nie stosuje. A jeśli chodzi o produkty w LIDLU ze znakiem Disney to znalazłem JELLY STRIPS z serii LOVE LIFE & SUN gdzie na opakowaniu są bohaterowie animowanek.

Ja też nie mam zwrotki od nich. A dostałam raport na telefonie, że wiadomość dostarczona. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7130946 Napisano: 13.10.2023 17:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

taak napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy dostaliscie maila od Albedo z prosbą o potwierdzenie/przesłanie adresu, aby mogli wysłać zestawy Fa/schauma?

tak

Ciekawe jaki burdel maja skoro proszą o adres ?

Mnie z innego konkursu pytali o adres tydzień po regulaminowym terminie wysyłki nagrody, podałam prze mejla, mijają kolejne dni i nagrody nie widać, niedługo będzie już 20 dni spóźnienia po regulaminowym terminie, ale najważniejsze, że (jak widać po ich firmowym instagramie) w biurze był czas na zabawę w jaskiniowców... więc co tam jakieś regulaminy i terminy, niech ludzie czekają   emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7128515 Napisano: 04.10.2023 16:06:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w jednej agencji regulamin obowiązuje tylko grających, a organizator go lekceważy. Już dawno po terminie wysyłki nagrody, a jej nie dostałam. Dzwonię, piszę, dopraszam się i jestem ignorowana. Odsyłają ciągle do kogoś, a ta osoba nie odpowiada. Nie wiem jak tak można, w dodatku to nie pierwsza taka sytuacja, już kiedyś musiałam tygodniami dopominać się o wysyłkę nagrody. Żadnych przeprosin, żadnej informacji, co to za opóźnienie i dlaczego, nie rozumiem jak tak można podchodzić do swojej pracy. A raz tam przez problmemy z internetem wysłałam oświadczenie punkt 00:00, to błyskawicznie napisali, że nagroda przepadła, szkoda, że sami wobec siebie tacy restrykcyjni nie są... Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7127925 Napisano: 02.10.2023 13:33:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 zł do Ani Kruk z Always Carrefour Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7127921 Napisano: 02.10.2023 13:23:43 w Informują
Informują z Konkurs "Poczuj komfort, zyskaj piękno" Always Carrefour

Rodzaj powiadomienia: email
Dodatkowe informacje:
po 13 Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7126751 Napisano: 27.09.2023 12:50:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Credo89 napisał(a):

melancholia napisał(a):

A według mnie fajne wybierają te zdjęcia na główne nagrody, takie normalne, ciepłe, z jednej strony mają w sobie urok i nie są to przypadkowe kadry, a z drugiej nie są przerysowane, przekombinowane, żaden tam przerost formy nad treścią, że ktoś pomalował samochód czy łódkę w barwach Dzień dobry TVN emotka  Każdy ma swój gust, nie widzę sensu od razu obrażać się na agencję, bo spodobało się im coś innego.

Fajne, ciepłe i zarazem takie nijakie emotka  o ile pierwszy etap jestem na tak, o tyle aktualny to według mnie jakieś nieporozumienie ale oczywiście zwycięzcy gratuluję, w końcu miał naprawdę dużo szczęścia, zupełnie jak w loterii, a nie konkursie emotka

Rozumiem czyjeś rozgoryczenie przegraną, ale czy nie szkoda wam nerwów na takie drobne uszczypliwości? Trzeba kogoś zdołować i wbić szpilę, że na pewno jego wygrana to przypadek i nie ma możliwości, że zdjęcie po prostu kogoś ujęło... dla mnie w dobie tych tworów AI, filtrów, przerabiania wszystkiego, co się da, wklejania, co się da... fajnie, że wygrała naturalność i czyjś szczery uśmiech emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7126741 Napisano: 27.09.2023 12:32:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A według mnie fajne wybierają te zdjęcia na główne nagrody, takie normalne, ciepłe, z jednej strony mają w sobie urok i nie są to przypadkowe kadry, a z drugiej nie są przerysowane, przekombinowane, żaden tam przerost formy nad treścią, że ktoś pomalował samochód czy łódkę w barwach Dzień dobry TVN emotka  Każdy ma swój gust, nie widzę sensu od razu obrażać się na agencję, bo spodobało się im coś innego. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

melancholia

#7126191 Napisano: 25.09.2023 13:39:01 w Czy informują/ informowali?
Za drugi etap loterii Kinder talentów były już wiadomości? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7125854 Napisano: 23.09.2023 15:30:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zdesperowany_kot napisał(a):

Czy komuś udało się kupić za bon Deichmann z Żywiec Zdrój na kwotę niższa niż opiewa bon? Wybrałem sobie byty za 299zl ale nie chce mi przejść płatność

Jeśli chodzi o zakup w internecie, to w regulaminie jest taki zapis:

 w przypadku sklepu internetowego w celu wykorzystania kodu wymagany jest minimalny wydatek w wysokości 49 zł (aby wykorzystać kod na kwotę 300 zł konsument musi złożyć w sklepie internetowym zamówienie o wartości minimum 349,00 zł). 

Wyświetl w wątku >>
1 gregory04 0

melancholia

#7125714 Napisano: 22.09.2023 16:49:38 w Czy informują/ informowali?
Kinder talenty informował dziś za drugi tydzień/etap? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7125315 Napisano: 21.09.2023 13:28:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Ktoś też jeszcze czeka na bony z Activia Intermarche od Albedo? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

melancholia

#7123366 Napisano: 13.09.2023 15:45:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
melancholia napisał(a):

Żywiec funduje mi buty w Deichmann emotka

Do butów głośnik z Garage emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7123346 Napisano: 13.09.2023 15:07:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żywiec funduje mi buty w Deichmann emotka Wyświetl w wątku >>