Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#7121561 Napisano: 05.09.2023 13:58:52 w moje dzisiejsze wygrane :)

melancholia

#7115342 Napisano: 08.08.2023 21:19:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy możecie wysłać zgłoszenie na Silan C4? Nie pokazuje mi się formularz. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7114001 Napisano: 03.08.2023 16:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tea napisał(a):

Czy w konkursie Nivea trzeba było mieć konto na ich stronie??

Nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7113975 Napisano: 03.08.2023 16:04:35 w Udane wymiany - polecane nicki:)
geps4
Dziękuję za szybką, bezproblemową i uczciwą transakcję. Wyświetl w wątku >>
1 geps4 0

melancholia

#7113402 Napisano: 01.08.2023 19:06:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

I teraz nie wiem, czy słać paragony z Lidla na loterię Kinder emotka  Opis: Pingui Ciast. świeże emotka

Ja też mam bez gramatury i ślę, bo bez przesady, nawet duże sieci nie mają tak szczegółowo opisanych paragonów.  A o ile się nie mylę, to chyba wszystkie gramatury produktów z lodówki biorą udział. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

melancholia

#7092229 Napisano: 09.05.2023 13:10:15 w Czy informują/ informowali?
Yazpik napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Faktoria Win wczoraj wysyłała @ i tylko jeden wpis? emotka

Niech się ulituje i pochwali ktoś jeszcze, bo będę się łudził do jutra... emotka Może te jedne, jedyne kieliszki to jakaś rezerwa?

Nie, to nie rezerwa, też wygrałam wczoraj kieliszki, a grałam tylko w drugim etapie. Wyświetl w wątku >>
1 adamo86 0

melancholia

#7086292 Napisano: 29.03.2023 20:52:24 w WC - rozmowy o wszystkim
moskala22 napisał(a):

Potrzebuję pomocy (najlepiej polonisty). Każde dziecko w klasie mojego syna (5 klasa) przygotowuje prezentację wybranej przez siebie książki. Oprócz jej omówienia należy przygotowąc jakieś dodatkowe zadania dla pozostałych uczniów. I tu pojawia się problem, co można jeszcze zrobić, bo były już krzyżówki, rebusy, gra planszowa, memory, puzzle. Mam totalną pustkę w głowie emotka

To zależy jaki poziom kreatywności ucznia jest znośny dla Pani nauczycielki.

- Kontynuacja książki / nowe losy bohaterów stworzone przez dzieci.
Po zakończeniu prezentacji dziecko może zaproponować zabawę, w której wraz z innymi uczniami stworzą dalsze losy bohaterów. Jako pierwsze zainicjuje historię np. "Bohater X po wydarzeniach Y postanowił wyruszyć w miejsce Z". A następnie każde dziecko po kolei jednym zdaniem będzie musiało dopowiedzieć dalszą część historii. Mogą też ją spisać na kartce, a potem Twoje dziecko odczyta efekt. Można też dodać do tego element regionalny, że tym razem akcja historii ma dziać się w waszym mieście albo szkole.

- Wywiad z głównym bohaterem / z bohaterami książki / z autorem książki.
Po zakończeniu prezentacji dziecko może zaproponować zadanie w postaci wywiadu. Możliwości jest wiele. Prezentujące dziecko może przyjąć rolę bohatera książki albo autora, a pozostali uczniowie będą przeprowadzać z nim wywiad, zadając pytania dotyczące treści. Jeśli dzieci jest mniej i czas pozwoli, to można dobrać je w pary. I jednemu uczniowi przydzielić rolę jakiejś postaci z książki, a drugiemu uczniowi rolę dziennikarza. Można też ustawić dwa krzesła pod tablicą. I wtedy każda para mogłaby odbyć tam swój wywiad, np. z limitem do 2-3 pytań, które dla każdego bohatera przygotuje Twoje dziecko.

- Pisanie ogłoszenia / artykułu na podstawie książki.
Nie wiem, na jaki temat jest książka, ale możecie w domu przygotować wzór ogłoszenia albo artykułu z gazety, gdzie byłoby miejsce na tytuł gazety, tytuł artykułu, lead, jakieś krótkie rozwinięcie i zakończenie, podpis autora, dosłownie kilka zdań. Takie wzory rozdać dzieciom i żeby wypełniły po prezentacji, a potem wybraliby najlepszy / najciekawszy. Można to jakoś kreatywnie dopasować do treści książki. Jeśli np. w książce jest motyw domu, to może być to wzór na ogłoszenie o sprzedaż domu i wtedy dzieci musiałyby wymyślać np. jego cenę itp... Albo, jeśli książka jest o przyjaźni, to można kreatywnie przygotować wzór na kwestionariusz dla najlepszego przyjaciela głównego bohatera. I wtedy dać dzieciakom do wypełnienia na swój temat.

- Kreatywne rysowanie.
Może Twoje dziecko przygotować przybory do rysowania / malowania, jakąś dużą kartkę lub coś w tym stylu i poprosić pierwszego ucznia, aby np. lewą ręką (jeśli jest praworęczny) narysował to i to z książki. Następnie ten uczeń będzie musiał przekazać to kolejnemu uczniowi i wymyślić mu kolejną scenkę, postać czy rzecz z książki, którą tym razem będzie musiał narysować z zamkniętymi oczami, i tak po kolei, aż powstanie kreatywny rysunek na podstawie książki, a dzieciaki będą musiały się wykazać wymyślaniem zadań, np. narysuj to i to z książki stojąc na jednej nodze, używając tylko jednego koloru albo do góry nogami. Lub możesz też bardziej syna zaangażować. I to on przygotuje scenki oraz sposoby rysowania, przybory do wykorzystania, a dzieci będą tylko losowały swoje zadania. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7085858 Napisano: 27.03.2023 14:35:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

melancholia

#7083286 Napisano: 08.03.2023 18:20:07 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Miał być tysiąc na imprezę, a nawet piwa nie dali  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7082237 Napisano: 01.03.2023 21:57:02 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon Auchan Persil, wymienię na Listerine Hebe lub jakiś inny Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7075049 Napisano: 17.01.2023 18:31:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu po długiej przerwie jakaś wygrana... bon do Aldi od Tchibo. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7069189 Napisano: 19.12.2022 13:27:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs zima z Lay's i Pepsi (zimazlaysipepsi.pl)
czy tu można kupić samą Pepsi? mo zazwyczaj Avanti miału w opisach Pepsi i/lub Lays, a teraz Pepsi oraz Lays. W regulaminie też nie widze  "lub". Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7061736 Napisano: 18.11.2022 20:31:30 w SZUKAM....
masza napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

kreo42 napisał(a):

hmmm, wiadomo , ze muszą zarobić , ale ja wbijam nową książkę za 45 zł a oni mi ja wyceniają na 4.50 ? 
To chyba nie jest aż tak atrakcyjny skup?

To też zależy od popytu na książkę. Jak mają sporo na stanie jakiejś pozycji i małe zainteresowanie kupujących, to nie zapłacą dużo. Albo jak w ogóle mało kto interesuje się daną książką. Ja tam sprzedawalam i uważam, że ceny były uczciwe. Np. za książkę Agnieszki Maciąg zapłacili mi sporo, a widziałam, że szybko się u nich wyprzedają jej tytuły i ich potrzebują. Znowu za książkę, których mieli sporo na stanie zapłacili mi mniej, ale to też zrozumiałe, bo nawet nie mają pewności, że ją puszczą dalej. Biorąc pod uwagę to, że wysyłają darmowego kuriera i potem dostaje się tylko przelew bez zamartwiania się czy ktoś kupi tę książkę na ich stronie czy nie, to wygodna opcja emotka  

Wyświetl w wątku >>

melancholia

#7061725 Napisano: 18.11.2022 19:26:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga111 napisał(a):

melancholia napisał(a):

Działa Wam wysyłanie zgłoszeń na Jagermeistra? Klikam "potwierdź i wyślij" i nic się nie dzieje, guzik nieaktywny, ani na komputerze, ani na telefonie, wszystko poprawnie wpisane i zaznaczone.

Wczoraj działało.

No wczoraj własnie też mi przeszło, a dziś cały dzień nie chce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7061588 Napisano: 18.11.2022 11:37:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam wysyłanie zgłoszeń na Jagermeistra? Klikam "potwierdź i wyślij" i nic się nie dzieje, guzik nieaktywny, ani na komputerze, ani na telefonie, wszystko poprawnie wpisane i zaznaczone. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7059446 Napisano: 09.11.2022 20:45:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy często zdarza się Wam sprzedawać na OLX osobom pochodzenia Ukraińskiego? Nie chcę być źle zrozumiana, nic nie mam przeciwko nim... ale w realiach dzisiejszego internetu, zastanawiam się czy to nie jakiś scam? Wystawiłam przedmiot na OLX, dawno nic tam nie sprzedawałam, od razu odezwały się trzy takie osoby. Nie wiem, czy brać to na poważnie, czy to jakieś próby oszustwa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7059404 Napisano: 09.11.2022 17:58:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

melancholia napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy Jagermeister to jest 5 etap ?
Czy te @ idą wszystkie od razu, czy stopniowo ? Na stronie pojawia się lista ? emotka

Tak, 5 etap.
I i II stopień był o tej samej godzinie 17:09 emotka

Idą stopniowo. Do mnie 2 stopień dotarł o 17:49. Wyników tego etapu jeszcze nie ma na stronie.

Dzięki za poprawkę, u mnie akurat były o tej samej godzinie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ikropka 0

melancholia

#7059401 Napisano: 09.11.2022 17:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Finezyjna napisał(a):

Czy Jagermeister to jest 5 etap ?
Czy te @ idą wszystkie od razu, czy stopniowo ? Na stronie pojawia się lista ? emotka

Tak, 5 etap.
I i II stopień był o tej samej godzinie 17:09 emotka Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

melancholia

#7059136 Napisano: 08.11.2022 18:45:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Columbit, czemu mnie zawsze bojkotujesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#7058079 Napisano: 04.11.2022 17:40:40 w Czy informują/ informowali?
Wawel z Intermarche? Tam mialy być chyba jakoś szybko wyniki. Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0