Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6854940 Napisano: 20.04.2022 13:48:48 w Avanti
mietowa napisał(a):

rufus napisał(a):

melancholia napisał(a):

mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

jak mi się odpaliła ta lista frytek to nie znalazłam Gerarda na tej liście, więc raczej nie .. raczej "tylko" 1000zł .. 

uuu, szkoda. Czyli nie mam tysiaczka. 

Moje inicjały (dosyć charakterystyczne, nie spotkałam się z  tym, żeby się kiedyś powtórzyły u kogoś innego w konkursie) były na tej liście niby "głównych", a wiadomości o frytkach nie dostałam, a kilka minut temu przyszła mi wiadomość z przeprosinami, że wysłali błędny kod. Więc albo ta lista z "tysiakami" była wynikiem błędu i wcale nie oznaczała wygranej pienięznej, tylko frytki. Albo do tysiaka dostaje się też frytki emotka

W avanti raczej dają nagrody stopniowo, głównej zapewne z tysiaków.. Będzie tysiak to i.. frytki do tego. emotka

Główne z tysiaków, ale tysiaki i frytki przyznawane są podczas jednego rzutu i tu już to inaczej działa. Tak jak w Cheetos były 5k i 100 zł podczas jednego rzutu laureatów, to nie wygrywało się 5k i 100 zł. Nie wiem, czy dobrze tłumaczę emotka .By się już tam ogarnęli trochę emotka

Tych stówek było chyba sto tygodniowo, to trudno było chociaż jedną wygrać,  a kodów jest 5 tysięcy, więc może jak ktoś wysłał dwa zgłoszenia, to jedno nagrodzili tysiakiem, a drugie kodem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6854935 Napisano: 20.04.2022 13:34:14 w Avanti
mietowa napisał(a):

monisss napisał(a):

jak mi się odpaliła ta lista frytek to nie znalazłam Gerarda na tej liście, więc raczej nie .. raczej "tylko" 1000zł .. 

uuu, szkoda. Czyli nie mam tysiaczka. 

Moje inicjały (dosyć charakterystyczne, nie spotkałam się z  tym, żeby się kiedyś powtórzyły u kogoś innego w konkursie) były na tej liście niby "głównych", a wiadomości o frytkach nie dostałam, a kilka minut temu przyszła mi wiadomość z przeprosinami, że wysłali błędny kod. Więc albo ta lista z "tysiakami" była wynikiem błędu i wcale nie oznaczała wygranej pienięznej, tylko frytki. Albo do tysiaka dostaje się też frytki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6849441 Napisano: 14.03.2022 13:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja swoją odpowiedź konkursową przemieliłam kilka razy w google translate, mam nadzieję, że teraz będzie wystarczająco kreatywnie, żeby wygrac coś u  Columbita emotka

WYGRAJ.1234.Po sprzątaniu robię sobie przerwę i proponuję deser. Z miodem i jagodami, bo jestem grzeczną dziewczynką. W namiocie mam dwa białe skórzane spodnie.

Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6849434 Napisano: 14.03.2022 12:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agaluna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

melancholia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

https://konkursy.columbit.pl/czas-na-wiosenne-porzadki/Oj, coraz większa konkurencja, a pule nagród takie same. emotka 

No to już dla mnie mocna przesada  emotka

A tutaj nowy konkurs w ROSSMANN: https://konkursy.columbit.pl/twoj-pomysl-na-relaks/ (jakby ktoś chciał - można dodać go do bazy, świeżynka)

I jeszcze ten dopisek, że odpowiedź musi być w języku polskim emotka  Skoro uczestnik ma znać polski, to po co dają opis konkursu po ukraińsku? emotka

A według regulaminu pod uwagę będzie brana: c) Poprawność językowa, słownictwo i stylistyka. Więc nie wiem po co komuś, kto musi bardzo dobrze znać język polski, informacja o konkursie w innym języku. Jeśli ktoś nie jest w stanie przeczytać po polsku o co chodzi, to jak ma w tym języku napisać poprawną stylistycznie i językowo odpowiedź. I jeszcze kreatywną...  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6849429 Napisano: 14.03.2022 12:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

https://konkursy.columbit.pl/czas-na-wiosenne-porzadki/Oj, coraz większa konkurencja, a pule nagród takie same. emotka


No to już dla mnie mocna przesada  emotka Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6846770 Napisano: 26.02.2022 00:21:42 w Wkurza mnie...
Co głupiemu po rozumie? Zalałam laptopa herbatą i wariuje mi klawiatura. Muszę klikać na ekranowej. Jakby tego było mało chwilę później zalałam wodą telefon i paragony do zgłoszenia. Lays, Kinder, Star, Listerine... wszystko do kosza. Daję  sobie zakaz na picie przy biurku. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

melancholia

#6846693 Napisano: 25.02.2022 16:20:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

melancholia napisał(a):

fefka napisał(a):

Cześć 😊Bardzo proszę o pomoc. Wygrałam TV z Lays ale nie mam pojęcia który paragon wysłać??? Z tygodnia w którym wygrałam mam kilka paragonów, bo zgłoszenia pisałam codziennie . W jaki sposób wiedzieliście z którego dnia zostaliście laureatami?? 

Wyślij wszystkie, bo i tak mogą Cię potem poprosić o dosłanie wszystkich zgłoszonych do weryfikacji. 

nigdy tak nie było emotka nie u tej agencji. 

Nawet jeśli zazwyczaj nie proszą, to i tak to mniej pracy dla obu stron, wysłać im od razu wszystkie zgłoszone. Niż wymieniać mejle. Zwłaszcza jeśli po każdych wynikach kilka osób dopytuje, który numer paragonu.  Wyświetl w wątku >>
1 byekitty 0

melancholia

#6846681 Napisano: 25.02.2022 15:00:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fefka napisał(a):

Cześć 😊Bardzo proszę o pomoc. Wygrałam TV z Lays ale nie mam pojęcia który paragon wysłać??? Z tygodnia w którym wygrałam mam kilka paragonów, bo zgłoszenia pisałam codziennie . W jaki sposób wiedzieliście z którego dnia zostaliście laureatami?? 

Wyślij wszystkie, bo i tak mogą Cię potem poprosić o dosłanie wszystkich zgłoszonych do weryfikacji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6846511 Napisano: 24.02.2022 13:51:47 w WC - rozmowy o wszystkim
Straszne, bo moi pradziadkowie i dziadkowie też uciekali z Ukrainy przez wojnę. Pamiętam opowieści babci. Jak znaleźli schronienie w lesie, a jej siostra, która była wtedy niemowlakiem, płakała tak głośno, że inni ludzie w tej kryjówce, chcieli ją udusić, żeby nikt ich nie usłyszał. To okropne, co strach robi z ludźmi. Wiem, że to naiwne, ale żałuję, że świat nie może się po prostu zatrzymać, że żołnierze nie mogą odmówić tych działań przeciwko ludzkości. Że społeczeństwo nie może odwrócić się od tego wszystkiego i zostawić polityków na lodzie z tymi ich wojnami.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6845558 Napisano: 19.02.2022 00:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

Czy informowali w piątek Kinder /PINIATY za czwartek ? Czy znów nic nie trafiłam emotka

Informowali.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6845551 Napisano: 19.02.2022 00:00:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

melancholia napisał(a):

Strona Zima z Lidlem padła?

Nie biorę udziału, ale u mnie działa

Chyba było tylko chwilowe przeciążenie, bo później też mi ruszyła emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6845540 Napisano: 18.02.2022 23:29:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Strona Zima z Lidlem padła? Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6844973 Napisano: 16.02.2022 23:31:40 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że moja kotka dba o środowisko i żyje w duchu zero waste. Nie pozwoliła mi wyrzucić pudełka i wypełnienia po nagrodzie z Ptasiego Mleczka i od kilku dni wykorzystuje je jako najwygodniejsze łóżko.   emotka
Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6844228 Napisano: 13.02.2022 19:47:39 w WC - rozmowy o wszystkim
toka napisał(a):

Nie wiecie czy można zadzwonić do lekarza po e-poradę z bólem gardła zeby wylądować na zwolnieniu a nie na tescie covid ?

Ja dostałam zwolnienie przez Telemedi, konsultacja online.  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6843672 Napisano: 10.02.2022 14:17:07 w Zdjęcia naszych wygranych
Czy ktoś mógłby wrzucić zdjęcie, co zawiera ten walentynkowy box z Ptasiego Mleczka? Czekam na swój, ale jakoś ciekawość mnie zżera emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6841610 Napisano: 31.01.2022 20:23:07 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
zaczytana-pola napisał(a):

W ub tygodniu wysyłali sms z informacją, że będą dostarczali nagrody z konkursu https://www.e-kon...agrod-intermarcheCzy ktoś dostał nagrodę?

Też miałam esemesa, że będzie dostarczona w tamtym tygodniu i nic nie dotarło. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6841071 Napisano: 28.01.2022 16:32:05 w Avanti
marzenier napisał(a):

A ja jestem coraz bliżej wiary w to,że Avanti lekko przyblokowywuje za często wygrywające nazwiska...Nie twierdzę,że dożywotnio ale tak,na jakiś czas,coby się w d...ie nie poprzewracało,od tego nagrodowego dobrobytu emotka  .oczywiście,to tylko moje twierdzenie i nie mam na to twardych dowodów,ani nawet nie mam jak tego na 100% sprawdzić,tak tylko "głośno tu pisze" 

Ja gram u nich od wielu lat i nie zauważyłam czegoś takiego. Mam ciągle ten sam e-mail i ten sam numer telefonu. Wiadomo, że nie zawsze wygrywam, bo nie jestem geniuszem i nie zawsze piszę dobre teksty, ale bardzo często wygrywam u Avanti. Najczęściej są to nagrody 2 stopnia: słuchawki, głośniki, bony, ale zdarzały się też lepsze nagrody. Np. 10 tysięcy w Starach czy 5 tysięcy w podwójnym. Nigdy nie zauważyłam u nich dłuższej przerwy bez nagród. Jak jakiś konkurs przegram, to mam świadomość, że to z własnej winy, bo np. pisałam zgłoszenie na ostatnią chwilę, na 15 minut przed zakończeniem konkursu. Albo wysłałam coś, żeby tylko wyslać, bo nie podeszło mi pytanie. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6840670 Napisano: 26.01.2022 22:32:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Milka DC czy ktoś ma też problem z wysłaniem? Wszystko mam dobrze wpisane w formularzu.
Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6839803 Napisano: 24.01.2022 16:29:07 w Wkurza mnie...
sambolera napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że w przychodni wypisali mi jakąś dziwną receptę. Poza tymi, które biorę, były też leki, których nigdy nie potrzebowałam i to w ogromnych ilościach, np. po 4 opakowania. Akurat ktoś za mnie to załatwiał i wykupował mi receptę, więc nie wiedział, że nie potrzebuję ich tylu. A teraz nie da się tego odkręcić. Apteka zwrotów nie przyjmuje, a w przychodni jeszcze mieli pretensje, że wszystko dobrze wystawili i umywają ręce. Więc zostałam z 12 opakowaniami niepotrzebnych leków. Najgorsze, że nawet nie mogę ich oddać w aptece, żeby przekazali komuś potrzebującemu... mogę jedynie zostawić do utylizacji emotka  tyle dobrych, nieotwartych leków pójdzie do "kosza". 

Próbowalas rozmawiac z kierownikiem apteki? Wytlumaczyc sytuacje? Moze zaszla jakas pomylka i te leki nie byly na Ciebie. Na pewno dojda do tego ktory lekarz to wypisal. Moze uda sie tak rozwiazac ze leki trafia do wlasciwej osoby. I leki nie musza isc do kosza. Moga isc do hospicjum np. 
W Warszawie organizacja MedycyNa Ulicy przyjmuje

To było tylko przedłużenie recepty, bo kilka leków mi się skończyło. To zawsze robią panie na recepcji. Osoba, która mi to załatwiała dostała tylko kod do apteki. A tam wydali te leki. W aptece tiwerdzą, że nic nie mogą zrobić bo takie były wypisane. A w przychodni pani tylko się oburzyła, że tak miała w komputerze zapisane. Już chciałam na to machnąć ręką, bo nie mam nawet jak się tam zjawić i to osobiście wyjaśnić. Szkoda mi tylko tych leków. W aptece powiedzieli, że można je oddać jedynie do utylizacji. Nie wiedziałam, że można gdzieś na własną rękę oddać leki na receptę, może znajde w okolicy takie miejsce.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

melancholia

#6839781 Napisano: 24.01.2022 15:54:21 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że w przychodni wypisali mi jakąś dziwną receptę. Poza tymi, które biorę, były też leki, których nigdy nie potrzebowałam i to w ogromnych ilościach, np. po 4 opakowania. Akurat ktoś za mnie to załatwiał i wykupował mi receptę, więc nie wiedział, że nie potrzebuję ich tylu. A teraz nie da się tego odkręcić. Apteka zwrotów nie przyjmuje, a w przychodni jeszcze mieli pretensje, że wszystko dobrze wystawili i umywają ręce. Więc zostałam z 12 opakowaniami niepotrzebnych leków. Najgorsze, że nawet nie mogę ich oddać w aptece, żeby przekazali komuś potrzebującemu... mogę jedynie zostawić do utylizacji emotka  tyle dobrych, nieotwartych leków pójdzie do "kosza".  Wyświetl w wątku >>
0 0