Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika melancholia

melancholia

#6839625 Napisano: 23.01.2022 21:58:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

byekitty napisał(a):

mdepfs napisał(a):

Czy w lay's przychodzi potwierdzenie na maila? Na stronie było info, że przyjęte, ale na mailu cisza, a Avanti zawsze wysyła też @ potwierdzenie.

Jak przyjdzie spamowy zapis do newslettera, mimo, że się nie zapisałaś, to znaczy, że zgłoszenie dotarło 😂

serio? to moje nie dotarło

Na pewno dotarło, jak miałaś na stronie komunikat, że zgłoszenie przyjęte. W podwójnym też nic nie miałam na mejla. Ani podziękowania, ani newslettera (chociaż kliknęłam, że się zapisuję), a wygrałam.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6839332 Napisano: 21.01.2022 23:53:17 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

Świąteczna Dogrywka w Netto? Nie powinno być do dziś?

Dziś wybór, i mają jeszcze kilka dni na powiadomienie.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6838978 Napisano: 20.01.2022 16:57:37 w Czy informują/ informowali?
paula9891 napisał(a):

Kinder za wczoraj?

Tak, było dziś.  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

melancholia

#6838490 Napisano: 18.01.2022 16:37:29 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
termitek99 napisał(a):

Czy z drugiej edycji Zamojska ktoś już dostał nagrodę? PW.

Ja jeszcze czekam. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6838471 Napisano: 18.01.2022 15:37:47 w Informują
Informują z Konkurs "Ciekawa rymowanka o szczoteczce Disneya" Oral-B Carrefour

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
dziś ok 12 Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6837747 Napisano: 14.01.2022 23:18:23 w WC - rozmowy o wszystkim
kerocna napisał(a):

Sana 727

Diękuję za odpowiedź. Czyli tak jak myślałam raczej bez powaznej inwestycji się nie obejdzie, jeśli nie chcę znowu męczyć się z wyciskarką zapchaną przez włókna. Wyświetl w wątku >>
1 kerocna 0

melancholia

#6837723 Napisano: 14.01.2022 20:52:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam dobrej wyciskarki do soków w rozsądnej cenie, tak do maksymalnie 700-800 zł. Może ktoś jest zadowolony ze swojego zakupu i coś podpowie? Zależy mi, żeby wyciskarka dobrze wyciskała sok z selera naciowego oraz z zielonych liści. Bo mój stary model ciągle się zapycha i zacina. Przeglądam różne artykuły, polecenia, filmiki, no ale to wszystko reklamy, więc trudno mi zaufać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6837375 Napisano: 13.01.2022 14:05:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O jakie życzenia chodzi w Milce? Karlsbad żyje jeszcze świętami? Czy życzenia związane ze skokami?  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6837048 Napisano: 12.01.2022 12:25:47 w Pomocy!!!!
agnesse napisał(a):

Nie dotarła do mnie nagroda z konkursu i po rozmowie z Albedo dowiedziałam się, że zostałam negatywnie zweryfikowana- godzina na paragonie była późniejsza niż moje zgłoszenie. Nie pamiętam dokładnie chronologii całej sytuacji, bo miała miejsce we wrześniu, ale nigdy nie wysyłam zgłoszenia przed otrzymaniem paragonu. W sklepie powiedziano mi, że nie ma możliwości, aby godzina w kasie fiskalnej była źle ustawiona. Nie wiem, w jaki sposób mogę udowodnić, że moje zgłoszenie było zgodne z regulaminem. Czy ktoś miał kiedyś podobną sytuację? Czy jest możliwe, że u organizatora jest błąd w systemie?   

Z 30 na 31 października była zmiana czasu, może zwróc na to uwagę agencji? Jeśli sklep nie cofnął czasu, to mogłaś zrobić zakupy np. o godzinie 13:15, dodać zgłoszenie o 13:30, a na zegarze w systemie agencji była cofnięta godzina 12:30. Sklep się raczej do tego nie przyzna, ale sama miałam kiedyś złą datę na paragonie.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6836744 Napisano: 11.01.2022 10:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isana123 napisał(a):

Czy Amooco poda nr zwycięskiego paragonu ? Zgłosiłam parę sztuka na siebie, a oni nie piszą jaki nr chcą...

Nie łatwiej wysłać im wszystkie? Ja zawsze tak robię, przecież i tak mogą poprosić o wszystkie zgłoszone do weryfikacji, a tak mają je od razu. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6835409 Napisano: 04.01.2022 18:46:43 w Wkurza mnie...
zdolnabestia napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

No i jak, wyjaśniło się już? Też mnie ciekawość zżera i trzymam wątek otwarty emotka

Tak, ale nie ma się czym chwalić. Okazało się, że jeszcze z czasów studiów zapomniałam oddać jakieś książki do biblioteki emotka  Podobno dostałam dwa lata temu przedsądowe wezwanie do zapłaty, ale nic takiego sobie nie przypominam, bo bym oddała książki i zapłaciła. A teraz przyszło mi sądowe wezwanie do zapłaty trzech stówek. Wstydu się najadłam, no ale naprawdę gdzieś mi się zapodziały te książki i kompletnie o tym zapomniałam  emotka  dobrze że wystarczy tylko to uregulować... więcej już chyba żadnej książki nie pożyczę.  Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6834557 Napisano: 30.12.2021 19:44:32 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Współczuję i rozumiem doskonale Twój niepokój. emotka Ja ugrzęzłam w takich sprawach spadkowych i na razie wygrzebać się nie umiem. Pisma z rozmaitych sądów dostaję praktycznie prawie co tydzień. Nawet nie podejrzewałam, jakie błędy są w pismach urzędowych, księgach wieczystych, dokumentacji sądowej itp. emotka Wspomniałaś o radcy prawnym. Może warto jego zapytać? Trzymam kciuki, aby szybko i pomyślnie się to zakończyło. emotka

Dzięki emotka Ja jestem taką panikarą, że już dawno chyba bym siedziała u jakiegoś adwokata, no ale faktycznie najpierw muszę się dowiedzieć co to. Może naprawdę tylko wezwanie na świadka. Chociaż to i tak nie na moje nerwy, bo za bardzo się przejmuję takimi sprawami. Banki, urzędy, sądy, zawsze mnie stresują. Podziwiam ludzi, którzy latami muszą rozwiązywać jakieś sprawy. Chyba za dużo reportaży interwencyjnych oglądam, gdzie ludzie są w coś wrabiani emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

melancholia

#6834549 Napisano: 30.12.2021 18:56:46 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

melancholia napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

melancholia napisał(a):

glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami.

A nie masz dzieci, które powinny odrzucić spadek po tobie?

Wszyscy w mojej rodzinie odrzucili, pomagał nam radca prawny, więc nie sądzę, że coś przeoczyliśmy. Próbowałam tam wpisać i 2 i 5, ale dalej nic mi nie wyszukuje. No trudno... muszę jakoś wytrzymać do jutra, aż odbiorę z poczty 

Oby, bo żeby odrzucić spadek w imieniu osoby małoletniej trzeba mieć zgodę sądu rodzinnego. Do dziedziczenia powołane są też dzieci, które w chwili śmierci spadkodawcy były poczęte, a jeszcze nie narodzone. Jeśli to wszystko robiliście tak, jak powinno to pewnie chodzi o coś innego.A spróbuj wpisać numer pomiajajc te pierwsze 2 lub 3 znaki. Może to rzeczywiście jakis skrót sądu/wydziału

Tak, przez to wszystko radca nas przeprowadził, żeby zabezpieczyć dzieci. No i to było jakieś 2 lata temu, od tamtej pory zdążyłam już o tym zapomnieć. Bo wszystkie dokumenty na odrzucenie spadku mamy zabezpieczone.

Jedyne co mi na myśl przychodzi, to miesiąc temu moja mama była świadkiem w sprawie u swojego byłego pracodawcy, który pozwał swoją byłą żonę, też tam zatrudnioną, podobno chce od niej jakiegoś zwrotu pieniędzy. Sprawa ciągnie się latami, a ten były szef wciąż ją przeciąga i nie chce żadnej ugody. Powołuje na świadków, kogo się da. Ja go osobiście nie znam, ale on chyba wie, jak się nazywam i że mieszkam pod jednym adresem z mamą. Przeszło mi przez myśl, że i mnie powołał jako córkę byłej pracownicy, żeby dalej to ciągnąć... myślałam, że sobie sprawdzę po numerze przesyłki, gdzie była nadana, bo jak w mieście, w którym toczy się tamta sprawa, to trochę bym się uspokoiła... no ale żadnej opcji z tym numerem mi nie wyszukuje. Z drugiej strony to może dostałabym to wezwanie w jednym terminie z mamą, a nie miesiąc po jej zeznaniach. A że jestem osobą nerwową i nie lubię takich niejasnych sytuacji, to do jutra wypiję chyba litry melisy. Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6834544 Napisano: 30.12.2021 18:36:37 w Wkurza mnie...
zielonaszpilka napisał(a):

melancholia napisał(a):

glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami.

A nie masz dzieci, które powinny odrzucić spadek po tobie?

Wszyscy w mojej rodzinie odrzucili, pomagał nam radca prawny, więc nie sądzę, że coś przeoczyliśmy. 

Próbowałam tam wpisać i 2 i 5, ale dalej nic mi nie wyszukuje. No trudno... muszę jakoś wytrzymać do jutra, aż odbiorę z poczty  emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 sylwiabe

melancholia

#6834535 Napisano: 30.12.2021 18:13:04 w Wkurza mnie...
glena napisał(a):

583 010 ?

Niestety, też błąd. Wydaje mi się, że w środku to R, nie wiem tylko, czym jest ten pierwszy znak. Już nawet myslałam, że to skród od Sąd Rejonowy 3, ale to wydział rodziny i nieletnich, a ja nie mam nic wspólnego z takimi sprawami. Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6834530 Napisano: 30.12.2021 18:05:39 w Wkurza mnie...
Dziękuję Wam za miłe słowa emotka  Chociaż dalej siedzę i kombinuję, co to może być... Jeszcze listonosz tak nabazgrał numer przesyłki, że nie mogę wyszukać jej w systemie i sprawdzić skąd jest... może ktoś z Was będzie potrafił to odczytać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6834471 Napisano: 30.12.2021 15:20:55 w Wkurza mnie...
mampytanie napisał(a):

melancholia napisał(a):

Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to... 

a może księgi wieczyste, jak kupowałaś / sprzedawałaś nieruchomość emotka

No właśnie zero takich spraw. Nawet na Allegro czy OLX nic nie kupuję. Jak już zamawiam coś z w internecie, to w sprawdzonych sklepach, więc wątpię, żeby te firmy miały jakieś sprawy w sądach i że wzięliby mnie na świadka spośród tylu klientów. Jedynie to jakieś 2 lata temu u notariusza odrzuciłam spadek, ale myślę, że na tym sprawa powinna być zamknięta. Tyle ostatnio się naczytałam o oszustach, że teraz boję się, że ktoś gdzieś wykradł moje dane i mnie w coś wrobił... Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6834450 Napisano: 30.12.2021 14:08:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dzisiaj znalazłam u siebie awizo z poleconą przesyłką sądową i chyba zaraz zejdę na zawał co to... nigdy nie miałam do czynienia ani z sądem, ani nawet z policją. Nie mam żadnych długów, nie jeżdżę samochodem, żeby mieć mandat, nie mam z nikim żadnego konfliktu... Już mam w głowie milion czarnych scenariuszy co to...  Wyświetl w wątku >>
0 0

melancholia

#6834351 Napisano: 30.12.2021 01:31:52 w Avanti
ewikewikk napisał(a):

Dziś w wynikach jest pani Larysa. Myślicie, że tak świetnie pisze po polsku, z takim pomysłem i tak sprawnie gramatycznie, że bije na głowę starych wyjadaczy? Najwyraźniej...

Oj, chyba troszkę Cię poniosło. Przecież wiele Polek nosi imię Larysa. Poza tym nawet gdyby była z Ukrainy, to nie znaczy, że musi kaleczyć język polski. Można być z Ukrainy i uczyć polskiego Polaków. Szanujmy się emotka  Czy polskie imię w UK też może kojarzyć się tylko z pracą fizyczną? Bo Polak nie da rady nauczyć się języka angielskiego i zawsze ma być w cieniu Anglików... 

Wyświetl w wątku >>

melancholia

#6811807 Napisano: 29.09.2021 21:13:32 w Pomocy!!!!
magdalena-chili napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy ktoś ma konto w ING? Dzisiaj pobrano mi 10 zł jako opłatę za przelew elixir, ale ja żadnego przelewu nie robiłam... poza tymi 10 zł, żadne pieniądze nie zniknęły mi z konta... Jeden przelew dostałam, ale czy to możliwe, że ktoś wysyłając mi pieniądze, wyslała je elixirem na mój koszt? Zastanawiam się czy nie przelać tych pieniędzy na inne konto, zanim jutro nie pójdę do banku, bo tylko tyle dowiedziałam się na infolini. Do niczego mi to nie pasuje... czy to może być jakieś oszustwo? Odbiorcą tych 10 zł jest Bank... ale nie mam w historii transakcji żadnego przelewu, za który mogłaby być to opłata. Żadnej wypłaty z bankomatu, ani nic z tych rzeczy. 

nie ma takiej opcji, że ktoś wysyła Ci elixir na Twój koszt. Może to jakaś opłata, np za prowadzenie rachunku (czasem by rachunek był bezpłatny trzeba spełnić szereg warunków i np jednego nie spełniłaś w tym miesiącu?)? Jaki jest dokładny tytuł tego przelewu/opłaty? może jakieś ubezpieczenie, np karty...? 

Dokładny tytul to: Opł.Przel.Expr.ELIXIR/BlueCash a odbiorcą jest bank ING. Sprawdzałam różne opcje, ale wszystkie odsetki za oszczędności, opłaty za konto, ubezpieczenia, prowizje, itp... są dokładnie opisywane. Takie coś pobrało mi po raz pierwszy. A nie wypłacałam ostatnio pieniędzy z bankomatu, ani nie robiłam przelewu, a na infolinii mówili, że to musiała być opłata za przelew.  Wyświetl w wątku >>
0 0