Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika goslo89

goslo89

#6601601 Napisano: 20.05.2019 15:26:33 w Loterie bramkowe
cala-w-trawie napisał(a):

goslo89 napisał(a):

Wygralem lotus grill przy zgloszeniu 6 kodu. Gram dalej mam nadzieje na upolowanie akcesoria do grillowania. Udanych wygranych zycze ! Oczywiście loteria kasztelan emotka

I konto założone tylko po to, żeby napisać tego posta?

Jak dla mnie to w z tą loterią kasztelana coś jest nie tak i to zdecydowanie. Ja już z niej zrezygnowałam, nie dam się robić w konia. Ale nie dziwię się, że "ktoś" musi pisać takie posty, żeby zachęcić innych dalej do brania udziału w tej loterii. Zwłaszcza, jak jasno widać na forum, przy takiej ilości zgłoszeń (nas wszystkich), że z nagrodami to marniutko. emotka

Ale Tobie oczywiście gratuluję grila emotka
  emotka
   emotka
Tak dokładnie założyłem konto aby sie pochwalić emotka
A tak na poważnie szukałem jakiś informacji na temat dostarczenia nagród po zwrotnym e-mailu od kasztelana z informacją ze wg regulaminu nagroda zostanie wysłana najpóźniej do 21 października trochę mnie to zdziwiło ze moge dostac grilla po sezonie ale ponoć owy LotusGrill kosztuje około 700 zl i mozna grillowac na balkonie i mieszkaniu w zimę bo nie wytwarza dymu oczywiście aby nie dymilo trzeba zakupić węgiel drzewny bukowy dedykowany wiadomo niemieckiej firmy LotusGrill 45 zł 2.5 kg taka informacja jak by ktoś nie wiedział emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

goslo89

#6601423 Napisano: 20.05.2019 09:29:35 w Loterie bramkowe
Wygralem lotus grill przy zgloszeniu 6 kodu. Gram dalej mam nadzieje na upolowanie akcesoria do grillowania. Udanych wygranych zycze ! Oczywiście loteria kasztelanemotka Wyświetl w wątku >>
0 0