Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika drogadozdrowia

drogadozdrowia

#6609502 Napisano: 13.06.2019 10:16:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pioge7 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

chciałem się dopytać czy posiadanie dwóch kont na forum jest w porządku? Nie chodzi o zgodność z regulaminem (ale może regulamin warto poprawić w tym zakresie by nie można było mieć kilku kont) tylko o pewnego rodzaju bezkarność. Jeśli chciałbym kogoś obrazić bez uszczerbku karno-punktowego to zakładam inne konto i jestem w sferze nawet zamknięcia konta bezkarny i bezpieczny emotka

jestem jak najbardziej za!!! Po co komuś dwa konta? Tak być nie powinno. Powinno się mieć 1!

Można odwrócić to pytanie dlaczego nie można mieć dwóch kont?No i jak zamierzacie to zrobić żeby nie można było założyć dwóch kont? Wyświetl w wątku >>
0 0

drogadozdrowia

#6609492 Napisano: 13.06.2019 09:51:37 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
tadziuuu napisał(a):

chciałem się dopytać czy posiadanie dwóch kont na forum jest w porządku? Nie chodzi o zgodność z regulaminem (ale może regulamin warto poprawić w tym zakresie by nie można było mieć kilku kont) tylko o pewnego rodzaju bezkarność. Jeśli chciałbym kogoś obrazić bez uszczerbku karno-punktowego to zakładam inne konto i jestem w sferze nawet zamknięcia konta bezkarny i bezpieczny emotka

A co chciałbyś kogoś obrażać? dlatego że tylko Twoje zdanie się liczy? Wyświetl w wątku >>
0 1 tadziuuu

drogadozdrowia

#6609421 Napisano: 13.06.2019 00:51:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Ja bym powiedział że wątek Wkurza mnie powinien zostać usunięty,jeśli nie zmienią się zasady panujące tam.Przecież tam można pisać o wszystkim a ziolko mówi żeby się przenieść gdzie indziej.
Poza tym ludzie wpisują tam jakieś prowokacje nie dotyczące konkursów tylko swojego prywatnego życia.Prawdę mówię? Wyświetl w wątku >>
0 1 tadziuuu

drogadozdrowia

#6608985 Napisano: 12.06.2019 00:31:44 w Giełda Kodów ; )
Kasztelan 60 gr Wyświetl w wątku >>
0 0