Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika FBkatarzyna36

FBkatarzyna36

#6632310 Napisano: 22.08.2019 08:57:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

A ja u Smolara wygrywam, za to Los Mejores to jest agencja, która dała mi max zestaw past i to też nie zawsze mam taki rarytas  :win

No to gratulacje emotka Możesz tylko zdradzić czy znalazłaś jakiś złoty środek, czy różne odpowiedzi wygrywają emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6632308 Napisano: 22.08.2019 08:51:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katsal napisał(a):

reniii napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche

Tak, wiele osób wygrywa. Wystarczy poczytać wątek Moje dzisiejsze wygrane emotka każda agencja lubi co innego, do niektórych są "klucze" emotka

Przejrzałam i faktycznie sporo osób wygrywa emotka

Tak, agencje lubią różne teksty. Ja u Albedo nigdy nic nie wygrałam ani prozą, ani wierszem, ani w loteriach nawet. Chyba wie, że jej nie lubię.

Ja nie wygrywam u Smolara...nigdy,przenigdy,nic ... ani loteria, ani kreatywne emotka

U Smolara też mi się nie udało emotka Te pytania są banalne ale pewnie jak się nie znajdzie złotego środka to marne szanse na wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6632291 Napisano: 22.08.2019 07:46:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

soulfly napisał(a):

reniii napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche

Tak, wiele osób wygrywa. Wystarczy poczytać wątek Moje dzisiejsze wygrane emotka każda agencja lubi co innego, do niektórych są "klucze" emotka

Przejrzałam i faktycznie sporo osób wygrywa emotka

Tak, agencje lubią różne teksty. Ja u Albedo nigdy nic nie wygrałam ani prozą, ani wierszem, ani w loteriach nawet. Chyba wie, że jej nie lubię.


Skoro tak, to co lubi Albedo? 

Sama chciałabym to wiedzieć. Ale tego nikt nie zdradzi. Może faktycznie jest jakieś słowo klucz.

Też bym chciała wiedzieć emotka No nic trzeba próbować może akurat się uda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6632226 Napisano: 21.08.2019 21:09:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche

Tak, wiele osób wygrywa. Wystarczy poczytać wątek Moje dzisiejsze wygrane emotka każda agencja lubi co innego, do niektórych są "klucze" emotka

Przejrzałam i faktycznie sporo osób wygrywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6632215 Napisano: 21.08.2019 20:30:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

FBkatarzyna36 napisał(a):

Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D

"markecie" ? Możesz sprecyzować? 

/np. konkursy intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6632209 Napisano: 21.08.2019 20:10:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wygrał coś kiedyś w konkursach w markecie? Tam trzeba najczęściej kupić produkty za jakaś kwotę i odpowiedzieć na pytanie. Ja tyle razy brałam udział i nic. Może jest jakiś klucz odpowiedzi ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6629742 Napisano: 13.08.2019 14:42:58 w Czy informują/ informowali?
Czy Palmolive już informował o wygranych skuterach elektrycznych? I jeszcze pytanie czy z Pringlesów już informują o wygranych głośnikach?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6624169 Napisano: 26.07.2019 17:55:37 w moje dzisiejsze wygrane :)
Prymat- wyróżnienie nóż szefa kuchni emotka Wyświetl w wątku >>

FBkatarzyna36

#6622324 Napisano: 21.07.2019 20:46:41 w Wygraj mi / Wygram za...
Czy komuś się udało wygrać głośnik z Żywca? Mi wpadają same zniżki do Empiku;) Wyświetl w wątku >>
0 0

FBkatarzyna36

#6621850 Napisano: 19.07.2019 14:31:33 w moje dzisiejsze wygrane :)