Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika patrosskorap

patrosskorap

#6784697 Napisano: 30.05.2021 01:14:56 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
mstelmas11 napisał(a):

Czy ktoś już dostał kod na wypłatę z Euronetu 100 zł z TCHIBO, co wygrał 17 maja?

Ja z 20.05 i jeszcze czekam... Wyświetl w wątku >>
0 0

patrosskorap

#6750031 Napisano: 06.12.2020 02:12:48 w Smolar
superloser napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

pikawka napisał(a):

makaronik napisał(a):

margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  :zbanowany:

nie od razu Rzym zbudowano, nie poddawaj się :) 

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają.

Ja wysyłam 1, max 2 zgłoszenia  - wygrywam dosyć często. Jeżeli chodzi o tekstowe, to miałam ponad roczna przerwę w wygranych, aż w końcu napisałam tekst w całkowicie innym stylu i wygralam. Kolejne pisze w tym samym klimacie i często coś wpada. 

Jak widać , zdania są podzielone. Już milion razy była tu dyskusja o rzekomej niekompetencji Smolara. 

Mi w kretywnym u smolara udało się po roku grania. A potem już jakiś poszło. 
Ja poki co mam bardzo pozytywne zdanie o tej agencji. I w loteri i w kreatywnych idzie u nich wygrać. 
Ostatnio 1 zgłoszeniem klocki z inpost. 

Jeśli ktoś gra na kilka kilkanaście i więcej numerów i potem po wygranej miesza dane, raz pod danym mailem jest taki numer telefonu raz taki to ja się nie dziwię, że to im może podpaść.. .. 

Co człowiek, to opinia, dla mnie to najlepsza agencja ze wszystkich, wiarygodna, uczciwa, pomocna, profesjonalna. Gram od lat na ten sam numer i w kreatywnych, i w loteriach, i nikt mnie tam nie zablokował. Za to są inne w których nie wygrywam nigdy, choćbym wyszła z siebie i stanęła obok, po prostu mój styl im się widocznie nie podoba. Ale nigdy jeszcze nie wysłałam 500 paragonów na konkurs, więc się nie wypowiadam o graniu hurtowym, czy jest blokowane w jakiś sposób, bo nawet przy wkładzie 1 zł dałoby to aż 500zł na jeden konkurs, to już lepiej sobie kupić to, co jest nagrodą, a nie liczyć na szczęście. Tak szczerze, to jakby ktoś mi dał 500 zł i powiedział, że mam za to zagrać w loterii, to bym kupiła LOTTO (a te 500 to przy moim założeniu, że wkład to 1 zł na każdy paragon, więc pewnie mowa o dużo większych pieniądzach).
I żeby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji - nikomu nie zaglądam do kieszeni i nie krytykuję, niech każdy gra jak lubi i jak go stać, ja jedynie bronię SMOLARa.

Tez uwazam, ze Lotto jest uczciwszą formą hazardu od loterii Smolara.
Kupisz 100 zakladow to masz 100 szans na wygranie nawet 100 razy.
U Smolara musisz grac na 100 roznych danych, by kazdy "los" miał uczciwa szanse na wygrana.
99% regulaminow działa na szkode gracza, ktory rejestruje  wiecej niz 1 paragon na osobą... nawet teraz w Kauflandzie.

No i właśnie na Kauflandzie poległem. Cóż z tego, że ze Smolarem ciężko, jak na oczekiwanie "numer paragonu" podałem numer paragonu, a potem na grafice w załączniku patrzę a tam... numer transakcji z dołu paragonu.
A tu natychmiastowa wpadła, i co? ... emotka Wyświetl w wątku >>
1 makaronik 0

patrosskorap

#6736400 Napisano: 15.10.2020 02:44:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Moja nadzieja konkursowa przerodziła się w ...dalszą nadzieję konkursową, bo zalogowałem się do PlanetPlus i przyznali zaległy cashback z czerwca, który najpierw odrzucili. Sami z siebie teraz przyznali emotka  

Cuda się zdarzają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

patrosskorap

patrosskorap

#6732280 Napisano: 29.09.2020 01:17:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

u mnie gorzej niż nic kilka dni temu ustrzeliłam 100 zł z Prymatu odesłałam dane i dziś negatywna weryfikacja,bo Kucharek produkowany przez Prymat to nie Prymat tak mi odpisali emotka

Ech, nie dość że ciężko w tym Prymacie to jeszcze tak wychodzi... ja osobiście bym się zdziwił, gdybym tam coś ustrzelił.
Mój wrzesień:
Grześki: 1/9
Prymat: 0/62 !!!
Winiary: 0/4
Milka: 0/21 !!
Atriumy: 8/25... no tu chociaż.
Lion nic, Kinder Bueno nic, liczę na... Almette, Tigera i Blacka emotka  haha Wyświetl w wątku >>
0 0

patrosskorap

#6729387 Napisano: 16.09.2020 01:31:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
Paragon Carrefour z Atrium podarował:
- 30 PLN do Atrium w loterii, oraz:
- GoPro HERO7 z Nestle

Wyświetl w wątku >>

patrosskorap

#6729038 Napisano: 15.09.2020 00:00:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
"W naszej Loterii pn. „Wyczaruj roczną pensję” wygrałeś kartę prezentową o wartości 30 zł do wykorzystania w Centrum Handlowym Atrium Targówek ."

x2, zgłoszenie za zgłoszeniem emotka Wyświetl w wątku >>

patrosskorap

#6728626 Napisano: 13.09.2020 01:59:25 w moje dzisiejsze wygrane :)

patrosskorap

patrosskorap

#6720489 Napisano: 06.08.2020 18:14:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Upominek od marki OLD SPICE: żel pod prysznic + okulary słoneczne
z konkursu:
https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-lato-w-okularach.html Wyświetl w wątku >>

patrosskorap

#6709078 Napisano: 12.06.2020 00:44:38 w Połączenia nieodebrane
bibeck napisał(a):

a ktoś może kojarzy ten numer? 

22 873 76 17

tak, Unique One Wyświetl w wątku >>
1 bibeck 0

patrosskorap

#6708708 Napisano: 10.06.2020 13:28:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
IV stopień - piłka nożna Nike o wartości 50 zł
z konkursu
https://www.e-kon...sieci-carrefour.html

SMS przed chwilą Wyświetl w wątku >>

patrosskorap

#6708582 Napisano: 10.06.2020 02:34:02 w Moja pierwsza wygrana!
Pierwsza wygrana była za udział w konkursie "zrób zdjęcie bałwanowi" - a miałem wtedy może 13-15 lat. W ruch poszło Google (lub wyszukiwarka zdjęć Yahoo) i zdjęcie bałwana było już po 5 minutach...
Nagroda? 
Karma z podkradania zdjęć wróciła, bo nie czytałem nawet co jest nagrodą. A była to książka adresowana do wieku 6-10 lat o tym, jak trzeba ładnie pisać i kaligrafować w zeszycie. Ale - chociaż minęło od tego czasu około 15 lat, książka jest do dziś emotka

Zabawa z konkursami "na poważnie" - 2017, gdzie z nudów ułożyłem rymowankę na konkurs i wygrałem Iphone'a, dała motywację że "da się" emotka Wyświetl w wątku >>

patrosskorap

#6708581 Napisano: 10.06.2020 02:05:28 w Smolar
Dziwnie podpinają wyniki na stronie - chyba dopiero po pozytywnej weryfikacji oświadczenia laureata, dobrze myślę, czy źle? emotka  Czy zależnie od konka?
Ile czasu, z Waszego doświadczenia, Smolarowi zajmuje weryfikacja ww, a potem wysyłka? Wyświetl w wątku >>
0 0

patrosskorap

patrosskorap

#6707314 Napisano: 04.06.2020 01:56:51 w Konkursy firm tytoniowych
Cześć;

Wiecie może coś więcej o przypadkach wygranej w Vype, https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zakaz-sprzeda-y-papieros-w-mentolowych-2020-zakaz-mentoli-18.html lub jego poprzedniku, który trwał bodajże, o ile dobrze pamiętam, do 1.05 lub 1.06?
Obecnie dzienne po 250 PLN, główna 10 000 PLN, ale ani widu ani słychu o tym, żeby ktokolwiek cokolwiek wygrał, a seria konkursowa trwa drugi, trzeci miesiąc? Wyświetl w wątku >>
0 0

patrosskorap