Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#7064683 Napisano: 30.11.2022 16:00:07 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
W jakim sklepie widzieliscie Bakal Crunch? 
Byłam w Auchanie, Stokrotce i Dino i nie ma  emotka
Oprocz Carrefour (nie mam go w okolicy) bo widziałam ze ktos odpowiedzial emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7057727 Napisano: 03.11.2022 19:16:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic nic nic wielkie nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#7053556 Napisano: 14.10.2022 21:08:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kinder Bueno...Moją wygraną są kilogramy na plusieemotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

kukuleczka

kukuleczka

#7050369 Napisano: 30.09.2022 23:05:16 w Wkurza mnie...
Zostawiam konkursy na ostatnią chwile.ZAWSZE.
Jak będą czytać moje odpowiedzi z Visa to myślę że będą płakać...co za shit muszą czytać emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6975242 Napisano: 11.09.2022 08:08:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków Nivea. Mam nadzieję,  że to zapowiedź dobrego września emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6952096 Napisano: 10.09.2022 09:47:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wbiłam mnóstwo kodów z Almette i chcialabym miec choć ułamek takiego szczęścia jak p.Jacek z Aleksandrowa Łódzkiego emotka  swoją drogą jak ten pan ma tyle szczęścia to chyba dla niego lepiej byłoby zagrać w lotto o miliony a nie jakieś tam marne 1000zl  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6880013 Napisano: 01.09.2022 16:51:47 w Wkurza mnie...
FBsebastian3 napisał(a):

Coraz częściej internauci wrzucają takie oti zdjecia. Betonoza dotknęła rowniez i moje miasteczko. Hipokryzja zielonych. Górą interes. Ps. To nie moje miasteczko

Ten ryneczek z fontanną byl boski emotka  piękny! 
Niestety betonoza już dotarła do każdego miasta. Zupełnie nie wiem dlaczego emotka

A w temacie co mnie wkurza- konkursy promocyjne z margarynami, czipsami, majonezami, colą i wszystkim niezdrowym emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6877771 Napisano: 23.08.2022 06:47:26 w Allegro.pl - bez linków
asther napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Chcę kupić rzecz na allegro. Sprzedawca udostepnia tylko wysyłkę kurierem DPD.
Czy ktoś wie czy jak juz sprzedawca nada towar będę mogła przekierować tą paczkę do punktu odbioru?
Teraz nie ma takiej możliwości

sprzedawca płaci pieniądze za każde przekierowanie, więc to dosyć zła praktyka. 

Nie miałam o tym pojęcia. Myślałam ze przekierowanie jest darmowe dla jednej i drugiej strony emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6877747 Napisano: 22.08.2022 21:14:53 w Allegro.pl - bez linków
Chcę kupić rzecz na allegro. Sprzedawca udostepnia tylko wysyłkę kurierem DPD.
Czy ktoś wie czy jak juz sprzedawca nada towar będę mogła przekierować tą paczkę do punktu odbioru?
Teraz nie ma takiej możliwości Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6877472 Napisano: 21.08.2022 21:11:22 w Żegnamy zmarłych
mia napisał(a):

Dziś po południu zmarła moja Babcia. emotka 8-go września skończyłaby 101 lat. Przeżyła wiele - twardy los wiejskiej kobiety, II wojnę światową, strach i głód, przedwczesną śmierć męża i dwóch synów... Ale była zawsze pełna optymizmu i pogody ducha, którą zapewne dawała Jej też głęboka wiara.
Do końca zachowała światły umysł i świetną pamięć. Zmarła w domu, w otoczeniu rodziny i przede wszystkim dwóch kochających córek, które opiekowały się Nią przez ostatnie lata. emotka Daj Boże kazdemu z nas taki koniec...

Dzisiaj oprócz żalu, który pomału dopiero dociera do mnie, bo przecież Babcia była dla nas wieczna, uświadomiłam sobie że pękła pewna nić łącząca mnie z przeszłością... Od dziś nie żyje już nikt z moich przodków. emotka

Ściskam Cię bardzo mocno emotka Zawsze to będę powtarzać, że rodzice, rodzeństwo są super ale babcie są fantastyczne emotka   Wyświetl w wątku >>
[*] 1 mia

kukuleczka

#6876215 Napisano: 15.08.2022 15:23:49 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

mama_91 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które często biorą udział w konkursach, gdzie trzeba coś napisać. Z Waszego doświadczenia, częściej wygrywają wierszyki czy proza? emotka  

Wygrywa element losowania i szczęścia, bo wiadomo, że tych wszystkich zgloszen przecież nikt nie czyta.A że konkursowicz i tak się z gruntu rzeczy stara zazwyczaj, żeby jego zgłoszenie było arcyciekawe,to już inna sprawa.Losuja pewnie z 1000 zgloszen i z tego wybierają moim zdaniem.

A ja sie do końca się zgodzę emotka  wypowiem się w odniesieniu do konkursów na fb. Większość organizatorów (wieksze firmy agd, rtv, herbaty, kawy, marki odzieżowe itp) czyta komentarze. Często wygrywałam mimo, że komentarzy bylo 300 czy 600. Pisałam prozą, cos innego niz wszystkie wypowiedzi, czesto zabawnie i nietuzinkowo. Nie raz byłam pewna, że wśród tych 500 innych komentarzy moja odpowiedź wygra. I tak tez było.
Dodam, ze zdarzylo mi sie, ze wygralam 2 razy na danej stronie na fb wartosciowe nagrody. Miedzy wygranymi było chyba 3 miesiące roznicy, a moje wypowiedzi byly (wg mnie)  wyróżniające się wśród innych. Wątpię więc ze bylo to losowanie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mama_91 0

kukuleczka

#6875710 Napisano: 11.08.2022 20:50:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
lay's 500zł emotka  i ......100zł allegro z żywca!  emotka  chociaż ta nagroda jest mniejsza, to z niej jestem zaskoczona najbardziej bo w całej loterii ustrzeliłam już ponad 1200zł do allegro  emotka
A wczoraj stuknęły 3 oficjalne lata na forumemotka (zaglądałam dłużej). Cieszę się, że tu jestem- wokół mnie pełno wygranych bądź zakupionych z nagrody pieniężnej przedmiotów, które mi super służąemotka Uwielbiam konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6874337 Napisano: 04.08.2022 22:06:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 

Dla mnie również planeta kręci się nieco za szybko emotka Bardzo pomógł mi zakup spersonalizowanego planera na początku roku - jedynie na czas dwutygodniowego urlopu odłożyłam go w kąt, to mój wierny kompan emotka Wymyślam też różne metody regularnego "wykrawania" dla siebie kawałeczka z czasowego tortu codzienności: tu godzinka, tam dwie... emotka

Mnie tez. Zauważam to w szczególności podczas tygodnia roboczego. Mam wrażenie, że czas płynie w trybie "turbo". Kończę pracę o 15, więc omijam największe korki w mieście, a mimo to jak wrócę (choć jadę ok 10min),  wskoczę po pieczywo i ewentualne brakujące produkty (mam sklepik osiedlowy tuż pod blokiem), zrobię obiad, poprasuję kilka ubrań lub wrzucę pranie jest juz 18. Jak? emotka   sprzątanie 1xtydzien, tak samo odkurzanie. A jest nas dwójka, bez psa czy kota więc mieszkanie ledwo co się brudzi... A mimo to czasem przez cały tydzień nie mam czasu na konkursy.. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6874101 Napisano: 03.08.2022 21:35:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kinder bueno, co mnie cieszy bo o niego grałam  emotka
A do tego rano monety z Zywca na znalezione kapsle  Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6873826 Napisano: 03.08.2022 09:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

fellow napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Też to mam, tyle że u mnie komentarze znikają nie za "spam", a za "reklamę". Co ciekawe, kiedy np. mój chłopak doda identyczny komentarz, ale ze swojego konta to wszystko jest okej... emotka   

mam to samo, głownie na profilu josera oraz któregoś kina. Czasami zdarza się na jeszcze innych. Nie wiem z czego to wynika. Ot, spam i koniec. Zgłoszenie znika a ja dostaję powiadomienie że spamuję... Próbowałam się dowiedzieć od FB dlaczego tak jest ale nikt mi nie odpisał. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o informację emotka
nanajka81 napisał(a):

fellow napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Też to mam, tyle że u mnie komentarze znikają nie za "spam", a za "reklamę". Co ciekawe, kiedy np. mój chłopak doda identyczny komentarz, ale ze swojego konta to wszystko jest okej... emotka   

mam to samo, głownie na profilu josera oraz któregoś kina. Czasami zdarza się na jeszcze innych. Nie wiem z czego to wynika. Ot, spam i koniec. Zgłoszenie znika a ja dostaję powiadomienie że spamuję... Próbowałam się dowiedzieć od FB dlaczego tak jest ale nikt mi nie odpisał. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o informację emotka

Też tak mialam pare miesiecy temu. Zwykly komentarz do konkursu- zadnych tresci wulgarnych, obraźliwych nawet prześledziłam słowo po slowie- żaden ciag nie tworzył przypadkowego slowa wulgarnego czy nieetycznego. Ko kurs wtedy trwał jakies 2 tyg wiec sprobowalam dodac komentarz pod sam koniec konkursu. I też klops, fb chyba zapamiętał że na tej stronie z automatu blokuje mi komentarze :/ Fb mi nie odpisał do dzisiaj, na forach czytałam ze się nie da z tym nic zrobić  Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6872216 Napisano: 25.07.2022 20:34:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zl zalando orbit i na znaleziony kapsel w lesie 100zl do allegro z Zywca  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6864467 Napisano: 11.06.2022 21:14:40 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Wkurza mnie plotkowanie i że ludziom chce się wymyślać niestworzone historie, żeby mieć temat do rozmów. Czegóż to się człowiek o sobie nie dowie... i tak już ograniczyłam grono znajomych do minimum, nie rozmawiam nawet o "pogodzie". Nie mam social mediów, to jak nie mogą zajrzeć do portfela i pod kołdrę, to sami sobie coś dopowiedzą. Tyle ciekawych rzeczy można robić: uczyć się języków, czytać książki, podróżować, a ludziom tylko ploty w głowie. Powinno powstać osiedle dla ludzi, którzy chcą zachować anonimowość i nie obchodzi ich życie sąsiadów. Pierwsza bym się wprowadziła. 

Oj tak. Ja kilka lat temu zerwałam kilka znajomości, w tym z długoletnią przyjaciółką. Okazało się ze plotkuje o mnie za plecami i chyba nigdy nie cieszyla się z moich drobych sukcesow czy dobrych rzeczy w moim życiu. 
Ale duzo osób tym się karmi- plotkami, oczernianiem bądź rozdmuchiwaniem afer, cudzymi niepowodzeniami. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6862004 Napisano: 28.05.2022 14:41:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł z Zywca  emotka   szok bo to już 3 raz Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6857295 Napisano: 04.05.2022 17:48:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olywka serdecznie i SZCZERZE gratuluję  emotka  to dzięki  takim wpisom aż chce się grać   emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0