Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6679707 Napisano: 04.02.2020 09:13:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bransoletka Fantasia, dpd
Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby, ale na żywo wygląda tandetnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

kukuleczka

#6679347 Napisano: 02.02.2020 21:40:15 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

Głupie Kinder  emotka
Loteria nawet nie  mam jeszcze 14 dni, a paragon z wczoraj juz ma numer w systemie  emotka
I 2,69zl do kosza emotka  

Nie dość, ze to loteria w loterii to jeszcze źle przygotowana. A wystarczyło dodać jedno okienko weryfikujące więcej (np nr kasy fiskalnej) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6679279 Napisano: 02.02.2020 14:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBewa36 napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Mam pytanie o serwis opinie.pl . Jestem tam zarejestrowana od ok marca/ kwietnia zeszłego roku i jeszcze żadna nagroda nie wpadła. Mam 3800 pkt, wiec nawet do doładowania za 4 tys cieżko mi dobić emotka Nie dość, że mało ankiet dostaję (mam cały profil w 100% wypełniony), to często kończą ze mną "wywiad" po 10min i i tak dostaję ok 50-80 pkt. Czy wy też tak macie?

ja mniej więcej od tego samego czasu u nich jestem, ale w tym czasie chyba ze 3 razy udało mi się wypłacić po 50pln (jedno badanie w lipcu było mocno punktowane), 
niemniej jednak ostatnie 2-3 miesiące to jakaś totalna porażka, jak już trafi się ankieta, to max 80pkt i koniec. 


Ja moge najwyżej wypłacic bin 25 do zalando, ostatnio faktycznie bardzo mało ankiet, miałam dostać samsunga do testów ale trzeba było wysłać tyle swoich danych że zrezygnowałam.

też mnie zaciekawił ten test z telefonem. Zrezygnowałam w ostatniej chwili przez ilość danych jakie trzeba było podać. Z jednej strony rozumiem, ale z drugiej strony nie wiem jak ktoś to potem może wykorzystać. Czasem lepiej dmuchać na zimne Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6679264 Napisano: 02.02.2020 13:07:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie o serwis opinie.pl . Jestem tam zarejestrowana od ok marca/ kwietnia zeszłego roku i jeszcze żadna nagroda nie wpadła. Mam 3800 pkt, wiec nawet do doładowania za 4 tys cieżko mi dobić emotka Nie dość, że mało ankiet dostaję (mam cały profil w 100% wypełniony), to często kończą ze mną "wywiad" po 10min i i tak dostaję ok 50-80 pkt. Czy wy też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6679036 Napisano: 01.02.2020 10:02:40 w Wkurza mnie...
W zeszłym roku prawie w ogóle nie brałam udziału w konkursach promocyjnych i loteriach, teraz naszłam mnie chęć chociaż spróbować. Ale ja się pytam w czym? Grać o te głośniki JBL, które już kilka dobrych lat są na rynku, do wygrania były we wszystkich możliwych konkursach i na nikim już nie robią "wooow"? emotka Mam grać o maskotki albo puszki do przechowywania, które są takim szyderczym uśmiechem agencji reklamowych w naszą stronę? Albo grać o te 3 zegarki, 2 ekspresy do kawy na całą loterię, które często trwają po 1-2 miesiące? Serio? emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6678470 Napisano: 30.01.2020 12:28:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
hrabinka napisał(a):

Czy w Captain Jacku na zdjęciu mogą pojawić się osoby trzecie (które wyrażą na to zgodę w razie wu). Nie wiem jak interpretować regulamin:
Zgłoszenie nie może zawierać danych osobowych innych osób ani ich wizerunków w zakresie niezgodnym z prawem - jak jest zgoda osoby trzeciej na użyczenie wizerunku, to jest już zgodne z prawem, czy nie? #help  emotka

Zakres niezgodny z prawem- tu chodzi np ze wizerunek osoby X pojawia się wraz z produktem Z, którego osoba X nie zyczy sobie reklamowac, jest niezgodne z jej wartosciami itd.
Problem polega na interpretacji- mozna domniemywac, że wraz z zamieszczeniem np na zdjeciu osoby trzeciej ta osoba wyrazila na to zgodę. Ktos inny może nie miec tej pewności. Najlepiej zapytac samego organizatora jak to interpretuje.
Sama jestem na etapie, juz nawet nie konkursowym, a "życiowym" (problem z mieszkaniem) ze wszelkie zapisy, regulaminy lub kodeksy prawa nie rozstrzygają jednogłośnie jakiejś kwestii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6678005 Napisano: 29.01.2020 07:51:05 w Wkurza mnie...
dwaburekoty napisał(a):

...upływający czas. Czytam sobie jamniczki, pudelki, czy inne ratlerki, gdy nagle z jednej z zakładek zaczyna grać muzyka. Znam ją! Imprezowałam przy niej do białego rana. W głowie tysiąc i jeszcze jedno wspomnienie. No to googluje słowa, wbijam na jutuba, patrzę na info przy tytule: hit 2012... Czuję się jakbym ostatnie 8 lat w trybie przyspieszonym spędziła zamknięta w piwnicy.

Ja patrzę przez ostatnie 4 lata.. Boże, czasem mam poczucie zmarnowania czasu, ale z drugiej strony czuję jakby przeleciał mi przez palce nie mając na niego wpływu emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6677839 Napisano: 28.01.2020 12:55:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ja dobrze rozumiem, ze w wyniku losowania np jednego dnia będą wygrywać tylko bilety do energylandi a nastepnego na lot paralotnią?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6677639 Napisano: 27.01.2020 18:36:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

pikawka napisał(a):

Mimo wszystko wolałabym jeść i chudnąć. 
Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Przez ostatni rok przytulam dobre 10 kg. Tarczyca mi skacze ostatnio bardzo. Do tego musiałam brać sterydy przez 3 miesiące i waga też poszła w górę. I docinki ze strony np. teścia czy kogoś z rodziny p.t. Ale przytulam. No kurła.... gdzie moja figura się pytam emotka


Bo wiesz... Ty nie jesz, a grubniesz, a ktoś inny je, a chudnie. I po prostu oboje macie aktualnie jakiś problem w organizmie. Natomiast Ty "tyjesz", zaś ta inna osoba "po prostu ma świetną przemianę materii" - dla mnie to nielogiczne. Zresztą: kiedyś młodość wiązała się z lepszym zdrowiem i kondycją, tymczasem wystarczy popatrzeć, ile maleńkich dzieci jest chorych emotka Komentarze dotyczące cudzego wyglądu, rzucane zupełnie bezwiednie, no cóż -> najczęściej mijają się z rzeczywistością.

Zdrówka życzę! emotka

ja powiem więcej - komentarze dotyczące cudzego wyglądu, w ogole komentowanie np. to w czym ktoś chodzi ubrany, jakim samochodem jeździ itd uważam za bardzo, bardzo niegrzeczne. Nawet jeśli są one na płaszczyźnie rodziny.
Jedna moja dalsza ciotka przez kilka lat komentowała życie tych młodszych kobiet w naszej rodzinie - bo a to nie ma chłopaka albo męża albo krytykowała, że nie umawiają się na randki (wiek tych dziewczyn wahał się w okolicach 19-21lat, wiec były dopiero na początku życia uczuciowego). Dodam, że sama była, i nadal jest samotna od ok 25 lat. Wiec najpierw trzeba spojrzeć na siebie, żeby zacząć komentować drugiego człowieka.

Duzo zdrowia! emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6675622 Napisano: 21.01.2020 09:32:09 w WC - rozmowy o wszystkim
takaja86 napisał(a):

A ja bym miała taką prośbę żeby osoby które wygrały te wyjazdy na skoki przesłały prace która wygrały. Nic im to już nie zaszkodzi bo przecież konkurs się skończył a ja jestem ciekawa w czy gustuje Karlsbad. Myślę że nie jest to jakaś duża prośba

Choć nie wygrałam u Karlsbada, to nie prosiłabym o to. To czyjaś praca. I bez znaczenia czy ktoś wymyślił odpowiedź w pare minut, czy pisał ją 2 godziny. To forum czyta drugie tyle osób niezalogowanych (sama czytałam chyba z 10 miesięcy zanim się zarejestrowałam), więc plagiatów byłoby sporo.
Sama chciałabym wiedzieć co lubi Karlsbad bo podobają mi się te konkursy Milki, ale idąc tym tropem musiałabym zdradzić jakim patentem r (hasłami, tekstem i motywem przewodnim tych tekstów) rozgryzłam 4 agencje i tym samym wygrywałam 90% konkursów w których brałam udział.

P.S. Na milkę pisałam mega poważnie, rymem, mało błyskotliwym żartem, niesmacznym żartem - nie wygrałam. Więc próbować już nie zamierzam. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6675560 Napisano: 20.01.2020 22:24:07 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

A może to jakieś niedobitki za czwartek...

Ja jestem realistą.. Reszta wpisów o wygranych będzie jutro rano. Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

kukuleczka

#6675503 Napisano: 20.01.2020 20:37:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fantagiro napisał(a):

Czy jest sposób aby za voucher Tic Tac na okulary kupić soczewki+płyn do soczewek? dzięki może być priv emotka  

Nie da się. Probowałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6675499 Napisano: 20.01.2020 20:33:48 w Czy informują/ informowali?
malenka89 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Co z Milką?

co chwilę sprawdzam mejla, ale wydaje mi się, że jutro rano będą wysyłać info. Mało prawdopodobne, że nikt nie wygrał łącznie z 2ch dni u nas na forum emotka

Też mi się tak zdaje, choć regulamin mówi, ze powinni dzis


mnie bardziej zastanawia jak oni zdążą te nagrody wysłać jak do piątku mają dojść... 

no dokładnie nad tym samym się zastanawiam. Konkurs na ostatnią chwilę Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6675494 Napisano: 20.01.2020 20:25:12 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

Co z Milką?

co chwilę sprawdzam mejla, ale wydaje mi się, że jutro rano będą wysyłać info. Mało prawdopodobne, że nikt nie wygrał łącznie z 2ch dni u nas na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6675492 Napisano: 20.01.2020 20:22:44 w co chcielibyście wygrać?
Z przyziemnych - odkurzacz pionowy bezprzewodowy,  weekend w SPA

Z mniej przyziemnych - 5-tka w mini lotto, 100 tys z Milki lub jakiś voucher na wypasione wakacje emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6675453 Napisano: 20.01.2020 18:10:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Milka, skoro "tym razem mi się nie udało" to ja się pytam KIEDY mi się udało bo jakoś sobie nie przypominam? emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6675065 Napisano: 19.01.2020 13:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

W temacie Milki loteryjnej: kupiłam w C4 ciastka, które są w fioletowym opakowaniu z logo Milki, ale obok jest też logo Pieguski i na paragonie widnieją one właśnie jako Pieguski emotka Niby dystrybutor ten sam, co od czekolad (Mondelez), ale mam wątpliwości, czy wysłać ten paragon. Co o tym sądzicie? Patrząc po poprzednich wpisach, to i tak nie wygram, ale połudzić się można emotka

Ja tez te ciastka kupilam i na paragonie mam pieguski i wyslalam. 
Jak wygram 100 tys to pójdę po pisemną adnotację do sklepu, ze te ciastka Milki są pod taką nazwą systemową emotka Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kukuleczka

#6675005 Napisano: 18.01.2020 23:17:00 w Allegro.pl - bez linków
czy wystawiając na allegro na cel charytatywny płacę prowizję??
Nie wiem czy dobrze zrozumialam regulamin Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6674905 Napisano: 18.01.2020 13:07:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
roksana2802 napisał(a):

annnoniii napisał(a):

Milka z bierdonki grałam i nic:((a taki fajny tekst :( oni czasem tego nie losuja? 

Myślisz, że mój tekst był niefajny?:p 
Myślę, że 90% tego forum wyslalo na ten konkurs fajny tekst emotka

To tak jak moje zgloszenie do konkursu "wakacje z orange". Dalej uważam, ze wymyslilam jedno z najlepszych w mojej konkursowej karierze, najbardziej chwytliwych i nawiązujących do ówczesnych trendów Orange, a nie wygralam nawet doladowania. Po prostu nie trafilam w gust agencji. Być może inna by go nagrodzila. To też trochę jak loteria- tylko, że zależy od gustu komisji.
Tez wysłałam na milke i nie wygralam i tez mi smutno  emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

kukuleczka

#6674236 Napisano: 16.01.2020 14:35:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
Rene, mnie Twoja wypowiedz w watku MDW trochę wzruszyla.. nie mam pojęcia co Ci się przytrafiło, pewnie wtedy w lipcu oddalabys wszystkie pieniądze, zeby już, teraz wrócić do zdrowia i pełni sił, a tu los Ci się odwdzięczył za Twoją walkę.
Serdecznie Ci gratuluję! emotka
Kojarzę Twoje wpisy w watku "dziś nic nie wygralem" a dzisiaj mozesz powiedziec, ze wygrałaś więcej od nas emotka emotka Wyświetl w wątku >>