Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6674090 Napisano: 16.01.2020 00:06:24 w Mam problem...
mariolakal napisał(a):

Szukam osoby, która jest obeznana w przepisach dot. zwrotu produktu zakupionego na odległość, który został użyty raz w celu sprawdzenia i nie spełnił oczekiwań klienta...Konkretnie chodzi mi o drukarkę zakupioną w e-sklepie media expert/odmówiono mi możliwości zwrotu/... 

Kochana to tak nie dziala. Produkt został użyty. To tak jakby kupić buty przez internet, założyć je raz na wyjście do sklepu w celu sprawdzenia jak się w nich chodzi. Buty używane. Przy kazdym zakupie jest informacja, zwrot jest możliwy ale towar nie moze nosić oznak noszenia, używania, musi być oryginalne zapakowany itd. Kilka lat pracowalam jako menadżer w dziale jakości w jednej z firm produkującej sprzety i z mojego punktu widzenia możesz zgłosić tylko reklamację. Druga sprawa jak to rozpatrzą, ale myślę ze sama tez nie chciałabyś w sklepie kupić używanej drukarki, pralki lub telefonu. Dlatrgo Ci tego nie przyjęli Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6673639 Napisano: 14.01.2020 17:10:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
Chodzi wlasnie o to, ze zdjęcie włosów JEST ŁADNE, ESTETYCZNE ale:
1. Wygralo 2-gi raz (pierwsza wygrana w pierwszym dniu, teraz kolejna)
2. Wg mnie NIE ma nic wspolnego z TEMATEM KONKURSU bo jak to ktoś wyżej napisal "celebruje leżenie z ułożonymi włosami, kwiatem i fantasją?"

Niech juz nawet sobie wygrywa to zdjecie (i te szereg innych) ale, do zadania, którego są na temat.
Właśnie to mnie najbardziej wkurza w konkursach- organizator sam nie przestrzega regulaminu i wygrywaja jedne i te same zdjecia lub te z lokowaniem produktu (mam na myśli zdjecie fantasii z czekoladą Lindt) choć regulamin tego zabrania. Takie zachowania organizatorów mnie demotywuja do jakiegokolwiek grania.
Pamiętacie jak w konkursie z akumulatorem wygrala osoba ktora napisała rzekomo odpowiedź jednym ciagiem tym samym mieszcząc sie w regulaminowej ilości znaków? To jest dokładnie to samo. Naciąganie regulaminu przez jedną i drugą stronę Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6673401 Napisano: 14.01.2020 09:27:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

[quote=kukuleczka]

nanajka81 napisał(a):

noska81 napisał(a):

[quote=
noska81]

bejca11 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Fantasia nagradza kogoś tak:
kilka dni temu: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/530dbced3236d660cbafdc21a675f4ef5514a9c2.jpeg
wczoraj: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/c641ad067dda1494c5b84fc3ceca92ba98841e10.jpeg
niby nie plagiat, niby można, więc zwycięzcy nic nie zarzucam... ale zaskoczyło mnie to Jury... szczególnie, że obraduje w niedzielę emotka

Ja się trochę wkurzylam napracowalam się nad zdjęciami i nic emotka  ok może nie przypadły do gustu ale żeby dwa razy takie samo zdjęcie? emotka  

a ja się zastanawiam o jakim smaku jest ta Fantasia emotka  bo fotoszop wszedł tu aż miło emotka   

dziś widzę kolejna praca jest bardzo podobna do tej ktora wygrala w 1 dniu (bardzo charakterystyczne włosy i ułożenie). Tam chyba ciągle nagradzają te same osoby....

 

Tez zwrocilam na to uwagę. Przypuszczam, ze to znowu jedna i ta sama osoba. Po drugie, to zdjecie z tak ulozonymi wlosami jest juz nudne. Widzialam je (z tak ulozonymi wlosami) conajmniej w 10-15 konkursach FB. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6673252 Napisano: 13.01.2020 17:58:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
W  regulaminie Fantasii zapis, że na zdjęciach nie mogą być prezentowane produkty innych firm, a tu proszę... wygrywa zdjęcie, na którym widać czekoladki Lindt.
Nie żebym sie czepiała bo jedna bransoletka mi wystarczy i już grać nie zamierzam, ale spoglądam na prace z ciekawości i niefajnie się patrze potem na taką agencję.. Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

kukuleczka

#6672983 Napisano: 13.01.2020 09:30:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
nanajka81 napisał(a):

noska81 napisał(a):

[quote=
noska81]

bejca11 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Fantasia nagradza kogoś tak:
kilka dni temu: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/530dbced3236d660cbafdc21a675f4ef5514a9c2.jpeg
wczoraj: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/c641ad067dda1494c5b84fc3ceca92ba98841e10.jpeg
niby nie plagiat, niby można, więc zwycięzcy nic nie zarzucam... ale zaskoczyło mnie to Jury... szczególnie, że obraduje w niedzielę emotka

Ja się trochę wkurzylam napracowalam się nad zdjęciami i nic emotka  ok może nie przypadły do gustu ale żeby dwa razy takie samo zdjęcie? emotka  

a ja się zastanawiam o jakim smaku jest ta Fantasia emotka  bo fotoszop wszedł tu aż miło emotka   



haha rzeczywiście... Pięknie wklejona fantazja emotka
Fantazja kokosowa, nie jadlam ale u mnie w markecie tego pelno Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6672939 Napisano: 12.01.2020 22:51:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
noska81 napisał(a):

[quote=
noska81]

bejca11 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Fantasia nagradza kogoś tak:
kilka dni temu: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/530dbced3236d660cbafdc21a675f4ef5514a9c2.jpeg
wczoraj: https://www.fantasia.com.pl/media/cache/slider_970x570/uploaded/receipt/c641ad067dda1494c5b84fc3ceca92ba98841e10.jpeg
niby nie plagiat, niby można, więc zwycięzcy nic nie zarzucam... ale zaskoczyło mnie to Jury... szczególnie, że obraduje w niedzielę emotka

Ja się trochę wkurzylam napracowalam się nad zdjęciami i nic emotka  ok może nie przypadły do gustu ale żeby dwa razy takie samo zdjęcie? emotka  


ja przypuszczam, że to jedna i ta sama osoba. Zrobiła zdjęcie z różnych ujęć, dodała notes, okulary i postanowiła wgrać kilka wersji bo a nóż któreś wygra emotka Można, ale wygrać takie zdjęcia nie powinny, jak zresztą wg mnie kilka innych. Ale to moje zdanie, jury ma inne.. Cóż... nie ma co się denerwować, to tylko bransoletki - tak to sobie tłumaczę. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6672837 Napisano: 12.01.2020 13:28:05 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Wkurza mnie Actimel, że ufundował "śmieciowe" nagrody Made in China. 
Dla mnie każda z tych nagród nie jest fajna!

Początkowo mi się nagrody spodobały ale jak zaczęłam czytać że muszę wydać 15 zł na coś czego nie piję po to aby dostać coś czego jakości i rozmiaru sprawdzić nie mogę to mi przestały się podobać. Specjalnie kupować nie będę - rękawiczki, czapki i szaliki mam, majtki - wolę jednak zobaczyć i dotknąć "na żywo". No i tyle mojego udziału w tej loterii emotka

myślę, że za 15zł można kupić fajne skarpetki, i to w 3 paku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6672834 Napisano: 12.01.2020 13:25:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

FBanna2 napisał(a):

Też macie wrażenie, że konkurs Fantasia jest ustawiony?

Nie jest ustawiony bo ja wygrałam dzienną, a ja nigdy nie wygrywam w fotograficznych konkursach emotka

A tak na serio, myślę, że każdy m szansę tylko trzeba wymyślić coś oryginalnego. Bardziej bym się zastanawiała nad "zgodnością z tematem" niektórych prac. W jednym dniu wygrało zdjęcie samego jogurtu, które trzyma dziecięca ręka na tle kocu. Zdjęcie no cóż... może i fajne, ale co ma wspólnego z tematem? Wg mnie nic. Tak samo jak jogurt na tle jakichś kwiatków czy owoców (nie pamiętam już dokładnie). To są po prostu ładne zdjęcia, ale mające nijak to samego TEMATU.

po prostu trzeba zrobić ładne zdjęcie... Myślę że kilka ze zdjęć które wygrały do tej pory były robione na konkurs Fantazji który był rok temu. Ten konkurs jest w 90% dla profesjonalnych konkursowiczów którzy wiedzą o co biega i czym zabłysnąć. Główne tematy które obecnie się tam przewijają to: szachy, gry planszowe, czytanie książek, szydełkowanie, fotografowanie, podróże, puzzle, krzyżówki... Prawie wszystkie ładnie ułożone i dobrze zrobione zdjęcie. Pewnie sporo ludzi tam szczęścia próbuje temu ciężko wygrać.

tak, niestety zgodzę się z Tobą.. ale wkurza mnie to, że w większości konkursów liczy się ładne zdjęcie a nie zgodność z tematem. Im bardziej "wywyższony" produkt promocyjny wśród kwiatków, złota itd tym lepiej. Ja wgrałam 3 zdjęcia - bez szału wg mnie, ale w pełni oddające temat i wygrałam, być może miałam szczęscie, ale ile takich nagrodzonych prac jest?  I przypuszczam, że takich "zwykłych" zdjęć było mnóstwo, ale wygrały te przekombinowane, nad którymi ktoś na pewno się napracował, ale nie będące na temat.

Tak, wygrały te przekombinowane i ładnie zrobione a temat to już inna bajka, zawsze coś można dopasować. Gratuluje Tobie wygrania - przyznaj z ręką na sercu - narobiłaś się na te zdjęcia prawda? Właśnie w tych konkursach tak jest, się nie narobisz - Twa praca zniknie pośród setek zgłoszeń które tam pewnie dochodzą...

Z ręką na sercu? Zrobienia zdjęcia, ustawienie do nich "rekwizytów" zajęło nie więcej niż 10 min. Dodam, że byłam zmęczona po całym dniu pracy więc zdjęcie na zasadzie byle zrobić i wysłać. Ale jak napisałam wcześniej - było na temat ale wg mnie bez szału, czyli pod względem pracy włożonej w to zdjęcie, kombinowania, wymyślania było po prostu zwykłe. Przypuszczam, że byłam jedną z pierwszych ktora wykorzystała dany motyw do zrobienia zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 frodo 0

kukuleczka

#6672829 Napisano: 12.01.2020 13:11:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

FBanna2 napisał(a):

Też macie wrażenie, że konkurs Fantasia jest ustawiony?

Nie jest ustawiony bo ja wygrałam dzienną, a ja nigdy nie wygrywam w fotograficznych konkursach emotka

A tak na serio, myślę, że każdy m szansę tylko trzeba wymyślić coś oryginalnego. Bardziej bym się zastanawiała nad "zgodnością z tematem" niektórych prac. W jednym dniu wygrało zdjęcie samego jogurtu, które trzyma dziecięca ręka na tle kocu. Zdjęcie no cóż... może i fajne, ale co ma wspólnego z tematem? Wg mnie nic. Tak samo jak jogurt na tle jakichś kwiatków czy owoców (nie pamiętam już dokładnie). To są po prostu ładne zdjęcia, ale mające nijak to samego TEMATU.

po prostu trzeba zrobić ładne zdjęcie... Myślę że kilka ze zdjęć które wygrały do tej pory były robione na konkurs Fantazji który był rok temu. Ten konkurs jest w 90% dla profesjonalnych konkursowiczów którzy wiedzą o co biega i czym zabłysnąć. Główne tematy które obecnie się tam przewijają to: szachy, gry planszowe, czytanie książek, szydełkowanie, fotografowanie, podróże, puzzle, krzyżówki... Prawie wszystkie ładnie ułożone i dobrze zrobione zdjęcie. Pewnie sporo ludzi tam szczęścia próbuje temu ciężko wygrać.

tak, niestety zgodzę się z Tobą.. ale wkurza mnie to, że w większości konkursów liczy się ładne zdjęcie a nie zgodność z tematem. Im bardziej "wywyższony" produkt promocyjny wśród kwiatków, złota itd tym lepiej. Ja wgrałam 3 zdjęcia - bez szału wg mnie, ale w pełni oddające temat i wygrałam, być może miałam szczęscie, ale ile takich nagrodzonych prac jest?  I przypuszczam, że takich "zwykłych" zdjęć było mnóstwo, ale wygrały te przekombinowane, nad którymi ktoś na pewno się napracował, ale nie będące na temat. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6672819 Napisano: 12.01.2020 12:19:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBanna2 napisał(a):

Też macie wrażenie, że konkurs Fantasia jest ustawiony?

Nie jest ustawiony bo ja wygrałam dzienną, a ja nigdy nie wygrywam w fotograficznych konkursach emotka

A tak na serio, myślę, że każdy m szansę tylko trzeba wymyślić coś oryginalnego. Bardziej bym się zastanawiała nad "zgodnością z tematem" niektórych prac. W jednym dniu wygrało zdjęcie samego jogurtu, które trzyma dziecięca ręka na tle kocu. Zdjęcie no cóż... może i fajne, ale co ma wspólnego z tematem? Wg mnie nic. Tak samo jak jogurt na tle jakichś kwiatków czy owoców (nie pamiętam już dokładnie). To są po prostu ładne zdjęcia, ale mające nijak to samego TEMATU. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6671697 Napisano: 08.01.2020 23:37:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś znalazł na strony Minty Dot te bransoletki z Fantasii? Bo ja nie znalazłam i się zastanawiam czy to stary, nowy czy też stworzony dla konkursu model.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6671310 Napisano: 07.01.2020 23:22:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rena-cz napisał(a):

Czy w fantasi można dodać niezliczoną ilość zgłoszeń na jedno opakowanie? Bo nie wymagają numeru paragonu, ani zdjęcia? Wystarczy kupić jeden serek i cykać zdjęcia do woli?

Jedno zgłoszenie. Tak zrozumiałam z regulaminu ( jak dobrze pamiętam punkty "Zasady konkursu") Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6670851 Napisano: 05.01.2020 22:21:15 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że ludzie śmiecą lasy i łąki. Uwielbiam spacerować po lesie. A w lesie co? Pełno butelek i petów. Spacer kończę z reklamówką śmieci i tak co weekend!
Nie mogę zrozumieć czemu ludzie nie szanują tego co jeszcze nam zostało. Jest mi wstyd po prostu jak to widzę, a jednocześnie jest mi przykro, że tak wiele osób nie dba o środowisko. W Australii lasy płoną a wraz z nimi zwierzęta, a kto wie co nas czeka za parę miesięcy? emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6669328 Napisano: 29.12.2019 19:40:42 w Nasze wygrane w minionym roku
Zacznę od tego, że nie brałam udziału w konkursach Lidla, Intermarche czu Kauflandu (wyjątek Milka Biedronka i Colgate Carrefour)
Nie brałam udziału w konkursach, w którym warunkiem był zakup promocyjnych produktów (wyjątek Ferrero x 7, Tic Tac x 5, Prince Polo kilka razy)
Nie brałam udziału w konkursach, w których do wygrania były maty, kubki termiczne, koce, koszulki, skarpety, plakaty, worki, maskotki i inne pierdoły.

Głównie brałam udział w konkursach, które nie wymagały ode mnie nakładu finansowego lub takich, których produkty rzeczywiście lubię lub ich potrzebowałam.

Ten rok zdecydowanie należy do kosmetyków, bo wygrałam ich tyle, że pod koniec roku zaczęłam się zastanawiać gdzie je trzymać emotka Ich wartość to kilka tys zł. Dosłownie każdy typ- perfumy, żele po kosmetyki, które stoją na Douglasowych półkach owinięte zabezpieczeniami, bo ich wartość to parę stów. Część zestawiłam, z części zrobiłam bogate prezenty urodzinowe, a część której nie chciałam - sprzedałam.

Sumując wszystkie nagrody i nie wchodząc w szczegóły:
- mnóstwo kart podarunkowych do sklepów odzieżowych, Sephory, Douglasa, Rossmana i innych drogerii internetowych
- 2 smartwatche
- dużo gotówki
- kilka książek, bielizna
- vouchery Allegro, Empik
- piwa Garage
- voucher Tic Tac na okulary

Największe rozczarowanie: Ferrero (przynajmniej miałam dodatek do prezentów emotka ), Orange "wakacje z Orange" emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6668682 Napisano: 24.12.2019 16:57:53 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że światek konkursów na social mediach jest ciągle zatruwany przez zawistne osoby, które rozszarpałyby za najmniejszą nagrodę. Że ludzie nie potrafią się bawić, tylko robią z tego jakieś Igrzyska. Gram rzadko, jak zobaczę jakiś fajny konkurs z rzeczą, która mi się przyda, ale w ostatnim czasie żaden konkurs nie obył się bez afery. Bez oskarżania organizatora i pretensji do zwycięzców. I co najgorsze - bezpodstawnej. Bo rozumiem, gdy ktoś ukradnie zdjęcie z internetu, to trzeba reagować. Ale gdy konkurs jest na tekst, a ktoś się burzy, że nie wygrał filmikiem, to już dla mnie jest dramat. Widzę te osoby w każdym konkursie, masowo produkują ten sam schemat i zawsze po wynikach nakręcają nienawiść i odbierają ludziom radość z wygranej. Powiem szczerze, że odechciewa się grać przez takich ludzi. Zero szacunku do organizatorów i innych uczestników. Tylko to szaleństwo w oczach, żeby wygrać za wszelką cenę. Nawet po trupach. Inna sprawa, że konkursy to dla mnie radość z tworzenia, z wolnej chwili z herbatą, kiedy mogę coś tam sobie naskrobać. A takie "roboty" konkursowe najpierw Cię zwyzywają, a potem i tak skopiują Twój pomysł i przerobią go na inny konkurs, żeby tylko wygrać. Straszny jest ten brak życzliwości, ta ślepa pogoń za nagrodami. Przegrywać też trzeba umieć. Każdy na własną odpowiedzialność decyduje się kręcić cały dzień filmik. Ryzykuje, że ten czas zmarnuje, bo komisję urzeknie krótki tekst. Sama zazwyczaj przegrywam i nie widzę w tym problemu. Nie wyobrażam sobie najpierw słodzić organizatorowi, a za chwilę szaleć z nienawiści i wszystkim psuć zabawę. 

Z ust mi to wyjęłaś.. Niestety ja też się z tym spotkałam. Choć grałam naprawdę w kilku konkursach na fb, to raz dostałam nawet wiadomość "zniszczę cię" i zostałam nazwana "krową". Cóż... szok dla mnie, bo konkursowym wyjadaczem nie jestem i nie zgarnęłam żadnych nagród typu smartfon, tv ani samochód, żeby aż tak bardzo być zazdrosnym. Tym bardziej szokuje i śmieszy jednocześnie, że na fb nagrody najczęściej mają małą wartość bo to albo zestaw herbat, książka lub jakieś kosmetyki, czyli na pozór rzeczy należących do tanich i takie, na które stać większość nas. A zazdrość i złość bije jakby mowa była o nagrodzie za xxxx zł. Szok, szok i jeszcze raz szok.

Konkursy tak jak piszesz, mają być fajną odskocznią od codzienności i jakąś formą rozrywki z ewentualnym zyskiem i tego życzę wszystkim konkursowiczom - tym zawistnym i tym bardziej życzliwym, żeby pamiętali, że gdy konkursy powodują w was wybuchy złości, zazdrości i sprawiają, że źle życzę drugiemu - pora z tym skończyć i szukać innego zapychacza wolnego czasu emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kukuleczka

#6668392 Napisano: 22.12.2019 23:33:02 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

superloser napisał(a):

asantesana napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

grappa25 napisał(a):

Ceny na OLX, chcę wystawić JBL Charge 4 cena rynkowa między 400 a 500 zł, a tu na OLX za 99 zł  i to niejedna oferta, niby nowe- to podróbki?

Ja wystawiałam rzeczy o wartości 350zl za 100zl i dopiero wtedy sprzedawałam. Niekoniecznie musi być podróbka, niektórzy chcą jak najszybciej sprzedać inni się na tym nie znają.
Niestety nawet w internecie juz jest spora konkurencja, teraz jest wysyp tych głośników, w co 2-3 konkursie można je wygrać, obecnie to juz nie jest żadna nowość na rynku.
Dobra cena skłania kupującego do szybkiej decyzji. Jakbym miala głośnik kupić 80-100zl taniej to wolałabym kupić w sklepie,mam paragon, gwarancję i możliwość zwrotu. Na olx szuka się specjalnych okazji.

I w ten sposób sami sobie psujemy rynek i kopiemy dołki, a potem jest żal i zdziwienie.

Tylko, ze sprzet spada na wartości.
Trzymanie "bo się sprzeda", jak ktoś nie ma w bloku miejsca albo potrzebuje na rachunki, też nie ma sensu.

No i ile słuchawek, głośników może jedna osoba kupić dla siebie?
Żal to raczej, że zamiast karty podarunkowej albo gotówki, agencje nagradzają towarem o zawyżonej wartości, często bez gwarancji.

Za to sens ma kupić produkt, pisać, wygrać i sprzedać za 100 zł, wielki! Jak się ktoś szanuje i potrafi myśleć, to tak sprzedaje, żeby sprzedać w dobrej cenie dla obu stron. Mówi mieszkanka małego mieszkania w bloku. 
Ps. Ostatnio sprzedałam rzecz 200 zł drożej niż konkurencja na olx (obie wygrane), bo kupujący stwierdził, że tamto za tanie i może kradzione, skoro ktoś tak tanio sprzedaje.

Ja uważam, że to zależy od produktu. Jak mowa o wspomnianym głośniku, to ja osobiscie wystawilabym go z konkretną obniżką. Powód? Gośników jest teraz pełno, to nie jest nowość na rynku i to nie produkt deficytowy. Przyklad 2- sprzedawalam smartwatcha Samsunga Active pierwszą wersję. W miastach do 100km nie bylo ani jednej sztuki w zadnym Media Markcie, Neonecie i tym podobne. Jedyne egzemplarze to porysowane powystawowki. Cena sklepowa  899zl. Sprzedalam za 849zl, ogłoszenie wisiało jakąś godzinę. Bylo to przed premierą "dwójki", wiec wykorzystałam jego popularność i deficyt. Przykład 3- sprzedawalam miesiac temu sprzęt elektroniczny (nie używany przez zwykłego Kowalskiego). Nowy w sklepie ok 900zl, używany krotko, stan idealny. Ogloszenie rok wisiało, finalnie musialam sprzedac za 200 bo tylko leżał, a na rynek zostały wypuszczone nowe, lepsze, unowocześnione wersje. Wiec miałam wybór- sprzedać za okazyjną cene czy nie sprzedać wcale i zdobić nim piwnicę.
Trzeba sprzedawac z głową, a niestety w większości ceny na olxie czasem powalają. Nie mówiąc juz o odrapanych meblach, wersalkach i ubraniach, ktore za tą kwotę mozna kupić taniej w sklepie. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6668378 Napisano: 22.12.2019 22:35:46 w Wkurza mnie...
grappa25 napisał(a):

Ceny na OLX, chcę wystawić JBL Charge 4 cena rynkowa między 400 a 500 zł, a tu na OLX za 99 zł  i to niejedna oferta, niby nowe- to podróbki?

Ja wystawiałam rzeczy o wartości 350zl za 100zl i dopiero wtedy sprzedawałam. Niekoniecznie musi być podróbka, niektórzy chcą jak najszybciej sprzedać inni się na tym nie znają.
Niestety nawet w internecie juz jest spora konkurencja, teraz jest wysyp tych głośników, w co 2-3 konkursie można je wygrać, obecnie to juz nie jest żadna nowość na rynku.
Dobra cena skłania kupującego do szybkiej decyzji. Jakbym miala głośnik kupić 80-100zl taniej to wolałabym kupić w sklepie,mam paragon, gwarancję i możliwość zwrotu. Na olx szuka się specjalnych okazji. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6668371 Napisano: 22.12.2019 22:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

jokan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy tylko ja tak mam, że przy wszystkich konkursach jest, że zero osób wzięło udział w konkursie? emotka

u mnie już że 3dni

tez tak mam, ale jak juz sie wejdzie w szczegóły konkursu..a jesli konkurs jest na liscie konkursu (nie wejdziemy jeszcze w szczegoly), to widac ta liczbę

A gdzie to w ogole widzicie? Ja nie widzę żadnej liczby, nawet zera  emotka

Jak klikniesz jakikolwiek konkurs i wejdziesz na strone to masz od kiedy do kiedy trwa, liczbe wyświetlen, kiedy opublikowano i kto organizuje
np tutaj
https://www.e-kon...ia.html#.Xf-h5fxCfYA
  • Konkurs trwa od: 20.12.2019 do: 23.12.2019
  • Wyświetleń: 47
  • Opublikowano: 22.12.2019 08:47
  • Udział wzięło: 0
  • Organizator: wroclaw.pl

ivanotta też nie mam liczby wszystkich konkursów

Dzękuję za wytłumaczenie emotka , może u mnie coś nie tak, ale u siebie nie widzę ani na telefonie ani laptopie...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6668305 Napisano: 22.12.2019 16:15:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy tylko ja tak mam, że przy wszystkich konkursach jest, że zero osób wzięło udział w konkursie? emotka

u mnie już że 3dni

tez tak mam, ale jak juz sie wejdzie w szczegóły konkursu..a jesli konkurs jest na liscie konkursu (nie wejdziemy jeszcze w szczegoly), to widac ta liczbę

A gdzie to w ogole widzicie? Ja nie widzę żadnej liczby, nawet zera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6668157 Napisano: 21.12.2019 14:27:08 w Kupię...
Kupię  w atrakcyjnej cenie kartę podarunkową (doładowaną do max 250zl) do Zalando - płacę od razu przelewem.
Ceny z propozycjami na priv Wyświetl w wątku >>
0 0