Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6668005 Napisano: 20.12.2019 17:44:18 w Czy informują/ informowali?
Czy Wawel Miksołajki informował? Na fb napisali, ze konkurs rozstrzygnięty, ale nikt w komentarzach się nie pochwalił.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6667919 Napisano: 20.12.2019 13:12:14 w Kupię...
KUPIĘ NA JUŻ - 2 vouchery na zakup biletów do MULTIKINA Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6667689 Napisano: 19.12.2019 16:32:16 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Mnie wkurza klub kantar- 10.32 dostałam mejla o ankiecie, 10.33 wypełniam i za chwilę "dziękujemy, ale z osobami o takich danych demograficznych przeprowadziliśmy już badanie". Wniosek? Mejle o nowej ankiecie nie są wysyłane do wszystkich o tej samej godzinie, bo wątpię ze wszyscy od razu mają możliwość wypełnienia ankiety...

może szukają dodatkowych informacji do starych ankiet ?
albo dany produkt mają przypisany dla rejonu o "odpowiedniej" populacji?
A może zamiast pisać "to dla facetów", bezpiecznie idą w "demograficzne przyczyny" ?

Nie będę szukać przyczyny, powodów moze być wiele. Wiadomo jak ankieta dotyczy produktów dla dzieci, to całkowicie dla mnie zrozumiale - nie spelniam wymogów. Ale jak juz 12 z rzędu badanie, kończy się dla mnie tymi słowami, to sądzę ze cos jest nie tak. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukuleczka

#6667565 Napisano: 19.12.2019 11:08:16 w Wkurza mnie...
Mnie wkurza klub kantar- 10.32 dostałam mejla o ankiecie, 10.33 wypełniam i za chwilę "dziękujemy, ale z osobami o takich danych demograficznych przeprowadziliśmy już badanie". Wniosek? Mejle o nowej ankiecie nie są wysyłane do wszystkich o tej samej godzinie, bo wątpię ze wszyscy od razu mają możliwość wypełnienia ankiety..

Wkurza mnie tez zachowanie ludzi w gorączce przedświątecznej. Denerwuje mnie ze ludzie odkładają produkty, z których rezygnują gdzie popadnie. Przykład z wczoraj? Świeżo zapakowana wędlina w plasterkach na polce z karmą dla kota, podpaski na regale z książkami a ozdoby świąteczne zdobią regał z słodyczami. Tak ciężko odnieść na miejsce? I o jeżeli podpaski się nie zepsuja, tak ta wędlina po kilku godzinach lezenia juz tak. Szkoda, ze ludzie szanują swoje pieniądze, ale cudzych juz nie potrafią. Tak samo wkurzają mnie leżące paragony na podłodze i na parkingu.. Wiem, ze jako konkursowicz powinnam sie cieszyć, ale nie- nie cieszę sie, za to wkurza mnie to strasznie.. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6666023 Napisano: 12.12.2019 22:56:30 w Wkurza mnie...
Końcówka roku i potwierdza się znowu zasada, że jak odpowiedź konkursowa mi się mega podoba i sama jestem pod wrażeniem co wymyśliłam, to nie wygrywam. Kiedy piszę co mi na myśl przyjdzie, a odpowiedź jest "z du**y" - ZAWSZE. No kurde ZAWSZE...

Czy tylko ja jestem ciągle zmęczona? Nie potrafię wyjść rano z łóżka, a już po 3h w pracy mam dość i spoglądam z utęsknieniem na zegarek aby wrócić do domu. Brak mi sił i motywacji. Jednym słowem jestem ciągle zmęczona i bez energii. Dołuje dodatkowo, że o 16 już ciemno emotka   Powietrze jest tak zanieczyszczone, że nawet wyjście kilkaset metrów do sklepu jest katorgą, więc nawet spacer nie sprawia przyjemności emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6665601 Napisano: 11.12.2019 16:04:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komuś działa strona konkursu Terravity https://terravita-konkurs.pl/ ? Konkurs zakonczony, nie wiem czy mam slabe połączenie z internetem ale nie dziala mi. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6664950 Napisano: 09.12.2019 16:13:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

Czy dostaliście jakieś powiadomienie o umieszczeniu życzeń z "#ZalodowanePrezenty na Święta"? u mnie wyświetliło komunikat, że życzenia po akceptacji moderatora zostaną opublikowane a do dziś ich nie ma emotka  wysłane były w piątek.

 około 2 tygodnie po wysłaniu życzeń dostałam mejla o weryfikacji i dopiero wtedy je znalazłam na stronie emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6664861 Napisano: 09.12.2019 11:44:12 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

anialistopad napisał(a):

superloser napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Ostatni raz wyslalam komus paczke za pobraniem. No kur...co za ludzie zamawiaja,a pozniej nie odbieraja paczki. A ty sobie plac za paczke w dwie strony i czekaj na nia ponad 2 tygodnie ,az wroci z powrotem do ciebie. Nie wie co ludzie mają  w głowach nie chcesz nie zamawiaj i nie truj du...by ci szybko wyslac. Taki debil tylko blokuje innych ,bo ktos mogl to kupić 

A dlaczego za pobraniem?
Bo kupujący Ci NIE ufa ...
Ale Ty ufasz jemu... 

Bo tak sie uparl ,ze on chce za pobraniem i na pewno odbierze 

ja przyjelam zasade: NIE wysylam za pobraniem chocby sie palilo i walilo komus...wystarczy troche doswiadczenia z odbiorem osobistym: tak na 100% rezerwuje, na 100% przyjde....a potem osoba sie wogole nie odzywa albo zmysla jakis glupi pretekst ze nie moze oraz nie podejmuje rozmowy odnosnie odbioru w innym terminie....niestety ludziom sie w glowach poprzewracalo a bedzie jeszcze gorzej emotka

mam dokładnie tak samo. Nie wysyłam za pobraniem. Koniec kropka. Wychodzę z założenia, że jak ktoś chce kupić to kupi. Oczywiście rozumiem też drugą stronę bo oszustw nie brakuje, więc proponuję nawet sprzedaż przez allegro jak się boi, bo ja nie mam nic do ukrycia. I cisza...

A co do rezerwacji to u mnie 10/10 przypadków jeśli ktoś chciał rezerwować to tego nie kupował. W międzyczasie ktoś inny pisał, że chce i jest zdecydowany a ja głupia pisałam, że zarezerwowany i jak tamta osoba nie kupi to odstąpię. Efekt? Osoba rezerwująca nie odpisywała, a ta druga już kupiła u kogoś innego. Już się nauczyłam i piszę wprost - nie rezerwuję, kto pierwszy ten lepszy i jak nie ty to ktoś inny kupi. Działa!! Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6658490 Napisano: 19.11.2019 12:26:29 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

anet napisał(a):

Czy Milka ze skoczkami informowała za 14.11.?

2 osoby pisały o 15.11. w takim razie za 14 też informowali

Ale te dwie osoby nie były chyba pewne czy to nie rezerwa z 12.11,

też sie pogubiłam, ale wg mnie została tylko sobota do poinformowania Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6658376 Napisano: 19.11.2019 08:18:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

Ogólnie biorąc pod uwagę, że to kolejna edycja Heinekena, a ja w każdej zaliczam niepowodzenie  emotka  to mam wrażenie, że jest jakaś metoda na nich  emotka , której jeszcze nie odkrylam  emotka  w tym roku muszę się bardziej postarać 

Ja nie biorę udziału. W zeszlym roku wygrywały ciągle te same osoby, pamiętam jak ludzie na fb sugerowali, że powinien być limit na jedną osobę, a oni w odpowiedziach tylko się uśmiechali. Moja znajoma wygrała 3 razy, mówiła że każdego dnia wyslala te same życzenia. Z kolei moj szwagier wygrał na życzenia typu "duzo, zdrowia, dużo miłości, duzo piwa ode mnie przyjmij", czyli bez polotu i kreatywności. Dla mnie szkoda czasu, wole bardziej wartościowe pod wzgledem nagród konkursy. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6658071 Napisano: 18.11.2019 11:22:45 w Kupię...
kupię voucher 20zł do Allegro TANIO ! Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6658012 Napisano: 18.11.2019 08:34:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grappa25 napisał(a):

czy to tylko u mnie w klubie Kantar zawsze po wypełnieniu ankiety wywala, że takiego osobnika jak ja już mają dość , chyba zbyt typowy ze mnie konsument? Czy ma znaczenie, że np. bardzo szybko po pojawieniu się zaproszenia do badania wypełnię ankietę? Wypełniacie "od serca" czy "na pałę"?

Sama sie o to wkurzalam ostatnio. Za wszystkie ankiety od wrzesnia dostawalam 10 punktow pocieszenia, bylo tam ponad 10 ankiet. Jak na poczatku wszystkie przechodziłam tak teraz "o takich danych mają już odpowiednią ilość". Wypełniam max kilka godzin od mejla Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6657881 Napisano: 17.11.2019 08:51:18 w Wkurza mnie...
Też wkurza mnie te allegro !!! Tak samo aplikacja, która nic nie "mowi" o allegro lokalnie...
Czy ja dobrze rozumiem, jak wystawię na allegro lokalnie to będzie widoczny tylko w lokalnie czy jednak na całym allegro?
W sumie z tego co widzę, to jakby dwie inne strony internetowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6657523 Napisano: 15.11.2019 13:07:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Farmio. Karta travel&spa gdzie będzie do wykorzystania?  Jakaś strona konkretna ?

na stronie kart Sodexo znalazłam takie info:
Karta Travel&Spa:
  • Salony fryzjerskie i kosmetyczne,
  • Salony masażu,
  • Biura podróży,
  • Hotelowe serwisy rezerwacyjne,
  • Linie lotnicze / kolejowe / autokarowe
Mało praktyczne jak dla mnie... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6657486 Napisano: 15.11.2019 11:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Mogę kupić milke w biedronce dzis a jutro dokonac zgłoszenia? Czy musi byc w tym samym dniu co zakup? Mam jakis blad w przegladarce na telefonie, nie moge wejsc w regulamin emotka

mozesz kupic kiedy chcesz, zglaszac kiedy chcesz

Dziekujeemotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

kukuleczka

#6657483 Napisano: 15.11.2019 11:23:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mogę kupić milke w biedronce dzis a jutro dokonac zgłoszenia? Czy musi byc w tym samym dniu co zakup? Mam jakis blad w przegladarce na telefonie, nie moge wejsc w regulamin emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6657222 Napisano: 14.11.2019 14:17:46 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

odebrałem wczoraj przesyłkę z paczkomatu po ok. półtorej godzinie od umieszczenia... w systemie dalej że nie odebrana, i nie mogę zagrać w loterii emotka ehhh

Paczkomaty ostatnio robią jakieś dziwaczne cyrki...  emotka

mnie ostatnio na liście nie pokazało paczkomatu w którym zawsze nadaję. Pierwsza myśl - przepełniony. Dzwonię więc na infolinię pytam czy przepełniony czy jakaś awaria. Pani sprawdza i mówi, że pod tym adresem nie ma paczkomatu. Odpowiadam jak nie, jak ja go z okna widzę, stoi tam bez przerwy! Się okazało, że mają awarię i system nie widzi niektórych paczkomatów. Następnego dnia dopiero wszystko funkcjonowało... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukuleczka

#6657116 Napisano: 14.11.2019 09:35:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
"tym razem się nie udało " - zdanie roku 2019.
emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6656889 Napisano: 13.11.2019 16:22:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psotka napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy EverydayMe umieszcza gdzieś listę zwycięzców? Ta ich strona to jakaś maskara, np. klikam w "TUTAJ" aby przeczytać regulamin konkursu to po kliknięciu przenosi mnie na tą samą stronę. Jak klikam w link konkursu, który zakończył się 31.10 to przenosi mnie do formularza... który dalej można wypełniać. Nie rozumiem? Jest nowa edycja na nowy miesiąc czy jak?

Strona jest malo intuicyjna, wrecz tragiczna. Kiedys sugerujac sie zdjeciem nagrody mial byc fajny zestaw - procter gamble a dostalam 1 opakowanie persil  czy tam ariel. Ogolnie nie polecam. Probki tez nie przychodza

Był konkurs, w którym do wygrania były tampony. Było tam 500szt. Nie chodzi o samą nagrodę bo śmieszna emotka ale cisza... nikt zresztą sie nie chwalił nagrodami, przynajmniej nie widziałam, a przeciez nagród zawsze około 10szt.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6656871 Napisano: 13.11.2019 15:38:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy EverydayMe umieszcza gdzieś listę zwycięzców? Ta ich strona to jakaś maskara, np. klikam w "TUTAJ" aby przeczytać regulamin konkursu to po kliknięciu przenosi mnie na tą samą stronę. Jak klikam w link konkursu, który zakończył się 31.10 to przenosi mnie do formularza... który dalej można wypełniać. Nie rozumiem? Jest nowa edycja na nowy miesiąc czy jak? Wyświetl w wątku >>
0 0