Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6646882 Napisano: 09.10.2019 07:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakich kurierów korzysta Smolar? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6646214 Napisano: 07.10.2019 08:56:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka  Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Moja teoria na tic tac jest taka, że nie jest istotna godzina i dzień tylko szczęście. Po prostu jest losowanie ze wszystkich zgłoszeń- tak jak lotto emotka

Lotto to chyba nie jest dobry przykład- tam nie zawsze rozlosowywana jest pula, w takiej loterii jak TT zawsze...

Przywołując przykład lotto mialam na myśli raczej losowanie numerków, a nie samo rozdysponowanie nagrodami czyli wygranymi pieniężnymi emotka   wszystkie piłeczki z cyframi wrzucane są do bębna, tak samo zgloszenia Tic Tac- z całej puli losują zgloszenia emotka

A jeśli chodzi o nagrody w Niemczech z Ferrero to po 1sze- tam 15 lat temu nagrody byly takie jakie u nas są obecnie, a po drugie produkty Ferrero nie są takim produktem luksusowym jak w Polsce. Odkąd pamiętam podczas każdych odwiedzin rodziny z Niemiec dostawalismy kilka sztuk Mon Cheri, Ferrero i pralinek Lindt. Dodam, że tych ostatnich dostawaliśmy worek 3kg (boję się nawet sprawdzać ile to w Polsce kosztuje). Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6646183 Napisano: 06.10.2019 22:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

caramela napisał(a):

Mam pytanko, cy jest ktoś na forum, komu z TICTAC udało się wygrać ze zgłoszeń wysłanych w niedzielę, albo weekend?

O to samo chciałam zapytać już jakiś czas temu, ale stwierdziłam, że muszę się oswoić z pechem i nie zwalać winy na wysyłanie zgłoszeń w zły dzień (niedzielę) emotka  Ale skoro już takie pytanie padło, to podbijam emotka

Moja teoria na tic tac jest taka, że nie jest istotna godzina i dzień tylko szczęście. Po prostu jest losowanie ze wszystkich zgłoszeń- tak jak lotto emotka Wyświetl w wątku >>
3 xpac, anaesth, ZetZ 0

kukuleczka

#6645098 Napisano: 02.10.2019 16:20:43 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
margobb napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Po ile Ferrero Rocher w Biedronce? 

Wczoraj widziałam za 19.99 200g

Czyli tak jak w Tesco i Auchanie. Dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6645096 Napisano: 02.10.2019 16:15:55 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Po ile Ferrero Rocher w Biedronce?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6644777 Napisano: 01.10.2019 23:36:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
glodek24 napisał(a):

wie ktoś czy można łączyć vouchery z konkursu Tic Tac?

Nie można - jest taki zapis w regulaminie Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6644037 Napisano: 30.09.2019 08:12:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

xxxxxx/xxxx

ja wpisuje zawsze do kazdego konkursu całosc czyli xxxxxx/xxxx Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6643945 Napisano: 29.09.2019 13:44:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewa-maz-spoko-pl napisał(a):

orientuje się ktoś do kiedy miały być zwroty z dove

mają czas do 30.09, czyli do jutra. Pamiętam, że była w regulaminie też chyba data 14.10. - w przypadku jakichś wątpliwości zastrzegają sobie wyjaśnienie ich własnie do tego terminu.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6642885 Napisano: 25.09.2019 10:59:06 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

magisterek napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wakacyjny konkurs na kartę orange ?


Ktoś obliczał i podawał że do 10.12 mają czas emotka Może ogarną to wcześniej aczkolwiek mają 60 dni roboczych na to!


i uwaga na nich.
z doświadczenia wiem- że drugi raz nie zawsze oddzwaniają.
reklamacje nic nie dadzą- bo "mają odnotowane 2 połączenia".
nie uznają nawet że bezpośrednio po pierwszym nieodebranym sam człowiek do nich dzwoni.
"zadzwonią jutro" - co nigdy nie nastąpiło i duża nagroda przepadła. 

W zeszłym roku w okolicach 15-20 listopada informowali, czyli już na końcówce regulaminowego czasu Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6642851 Napisano: 25.09.2019 09:44:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Ogłaszam wszem i wobec, że vouchery z Tic Tac na okulary nie da się zrealizować na soczewki, płyny, akcesoria i inne. Działają tylko i wyłącznie na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne emotka emotka

ale na przecene dzialaja? chodzi mi o okulary przeciwsloneczne?

Przypuszczam, że tak. W regulaminie nie ma o tym wzmianki. W ogóle w całym regulaminie nie ma żadnego info jakoby kod nie łączył się z innymi promocjami (jest tylko info, że podczas jednego zakupu można wykorzystać jeden voucher) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6642806 Napisano: 24.09.2019 22:38:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Ogłaszam wszem i wobec, że vouchery z Tic Tac na okulary nie da się zrealizować na soczewki, płyny, akcesoria i inne. Działają tylko i wyłącznie na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne emotka emotka

Było już to wcześniej napisane.  emotka emotka

ok sorry, przewertowałam wiadomosci i nie zauważyłam. Przetestowałam "na żywo" w różnych kombinacjach wiec wolałam poinformować
Aaa i jeszcze dodam, że zadzwoniłam do jednego z salonów i pani poinformowała, że pracownicy są poinformowani o trwającej współpracy z marką a zresztą kody są zakodowane tylko okulary emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

kukuleczka

#6642799 Napisano: 24.09.2019 22:18:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ogłaszam wszem i wobec, że vouchery z Tic Tac na okulary nie da się zrealizować na soczewki, płyny, akcesoria i inne. Działają tylko i wyłącznie na okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6642691 Napisano: 24.09.2019 16:14:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś już sprawdzał czy voucher na okulary z Tic Tac mozna wykorzystać na dowolna rzecz z strony? 

Jeszcze czekam na swoj voucher stad pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6642548 Napisano: 24.09.2019 11:44:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bingo9842 napisał(a):

agata6 napisał(a):

szkodnik1988 napisał(a):

Czy wszyscy dostali Voucher na okulary Tic Tac  1 etap?

U mnie jeszcze nie ma.

Ja też nie

U mnie tez jeszcze nic Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

kukuleczka

#6642449 Napisano: 23.09.2019 22:49:27 w Wkurza mnie...
Gdzie są nagrody dostępne za granicą? Znajoma dawno mi mowila, ze u niej w Francji główne to spora gotówka, a nagrody najniższego rzędu to np telewizory na pół ściany. W Niemczech na jeden konkurs kilka samochodów. Wkurza mnie ze u nas nagrodami są śmieci. Normalnie wstyd... I za te nagrody jeszcze cyrki - adnotacje u sprzedawców, dobrze opisane paragony, czekanie pozaregulaminowe na wyniki..

Wkurza mnie tez to, ze w opisie konkursu lub regulaminie napisane jest "KROTKO / w maksymalnie kilku zdaniach / napisz nie przekraczając 300 znakow .." a potem wygrywa osoba, ktora napisała wypowiedź w 30 zdaniach lub przekraczając limit. Tak dzisiaj sięgnęłam do historii moich konkursów fb i wygrywały właśnie te mega rozbudowane.
No i napisz człowieku tu cokolwiek...

Wkurza mnie też Cyfrowy Polsat. Od kilku dni nie mam kilkunastu kanałów a na infolinii pomóc nie potrafią, ciągle każą czekać... do tego zbilam swój ulubiony kubek emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6642203 Napisano: 23.09.2019 08:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;)

Ja bym sprawdziła u źródła czyli pisząc do sieci abc. Lista sklepów na stronie internetowej jest nieaktualna. Wg strony u mnie w mieście jest sklep abc na jednym z osiedli. Google mówi, ze zamkniete na stale. Podjezdzam tam- racja- zamkniete na 4 spusty. I sytuacja w drugą stronę- jest jeszcze jeden sklep, tym razem działający i majacy sie dobrze. Na stronie internetowej jest info, ze to sklep abc, a w sklepie dowiaduję sie, ze zakończyli współpracę jakis czas temu i to sklep prywatny. Zrezygnowałam z tych konkursów, bo szkoda czasu i nerwow... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

kukuleczka

#6642144 Napisano: 22.09.2019 19:52:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Smolar zawsze na ostatni moment wysyła/ rozstrzyga konkursy i akcje? Ciekawi mnie kiedy będą robili zwrot za Dove z sierpnia. Mają czas do 30.09 Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6641248 Napisano: 18.09.2019 22:42:29 w Visa Konkursy
xpac napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

ja sie nie chwaliłam na forum MDW, ale trafiłam nagrodę tygodniową emotka
kuponów Visa w miarę dużo, około 10 w sumie. Czekam teraz na ostatni voucher z losowania z ostatniego tygodnia, bo z poprzednich etapów dotarły wszystkie.

no właśnie, pierwsza wgrana przyszła po 3 dniach (20zł) a piszesz, że czekasz na kupon już tylko z ostatniego etapu... ja czekam jeszcze z etapu 7 ....
btw - mi tygodniowa też wpadła emotka

Właśnie sprawdziłam mejla. Wygrałam voucher również 29 sierpnia, ale już 2 września przyszedł mejl z kodem.. Hmm dziwne. Może napisz do agencji Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6641242 Napisano: 18.09.2019 22:29:34 w Visa Konkursy
ja sie nie chwaliłam na forum MDW, ale trafiłam nagrodę tygodniową emotka
kuponów Visa w miarę dużo, około 10 w sumie. Czekam teraz na ostatni voucher z losowania z ostatniego tygodnia, bo z poprzednich etapów dotarły wszystkie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6641231 Napisano: 18.09.2019 21:41:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tic Tac - myślałam, że i w tym etapie wpadnie nagroda, a tu zerooooooo emotka
Envelo też nic emotka a byłam pewna ze jakaś nagoda wpadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0