Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6640421 Napisano: 17.09.2019 07:12:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wizaż emotka czego bym nie napisała, to i tak nie wygram. Już nie wiem jaka jest metoda... Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

kukuleczka

#6640397 Napisano: 16.09.2019 23:31:07 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

(...) pewnego dnia dostałam wiadomość o treści "i tak nie wygrasz krowo, jak bede chciał to postaram sie zebys nie była brana pod uwagę w żadnym konkursie" (...)


Krowo? Co za żul emotka A pewnie sam z fejkowego konta pisał emotka Swoją drogą... gdyby istniał magiczny napar / procedura / środek eliminujący konkurencję z konków... emotka Co to by się działo! emotka

To była pierwsza wiadomość, oczywiście odpowiedziałam, ze nie życzę sobie takich tekstów bo nigdy nikomu nie zrobiłam czegoś złego. Potem lecialy juz same przekleństwa w moją stronę emotka  
Jak dla mnie mega słabe zachowanie, bo w tym momencie ktoś pokazał, ze konkursy zawładnęły czyimś zyciem i człowiek nawet jest w stanie skakać sobie do gardeł w imię tych drobnych nagród konkursowych (grałam głównie o książki albo drobne rzeczy nie przekraczającej wartości kilkudziesięciu zł) Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kukuleczka

#6640091 Napisano: 16.09.2019 09:04:59 w Wkurza mnie...
e-e napisał(a):

Wkurza mnie fb, który wczoraj postanowił zablokować konto i żąda zdjęcia! teraz mam czekać, aż łaskawie zaakceptują, a w tym czasie moje konkursowe zdj na kinder jest niewidoczne i nawet nie będzie brane pod uwagę.. emotka emotka

ja na swoim profilowym miałam zdjęcie z wypadu w góry, na którym widoczna byłam w postaci małego punktu (zdjęcie robione w odl ok 50m) i jeszcze nazwisko panieńskie, które jest jednocześnie imieniem męskim (byłam ok 1msc po slubie i były wazniejsze rzeczy na glowie niż zmiana nazwiska). Brałam udział akurat w ok 3 konkursach na fb i dziwnym przypadkiem pewnego dnia dostałam wiadomość o treści "i tak nie wygrasz krowo, jak bede chciał to postaram sie zebys nie była brana pod uwagę w żadnym konkursie" i tego samego dnia wieczorem dostałam powiadomienie od fb, że ktoś zgłosił mój profil z podejrzeniem ze jest fikcyjne i żadają poprawności danych w profilu - chodziło o imie i nazwisko i wgranie zdjęcia profilowego bo jest przypuszczenie ze jest sciagniete z interentu. Smiech na sali !!! Ktoś po prostu wyczuł konkurencje i chciał mi zrobić na złość !! Ale żebym jeszcze wygrywała w tych konkursach, ale do tamtej sytuacji wygrałam ... 0 razy (i odpowiedzi byly dość słabe wtedy )! emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kukuleczka

#6639900 Napisano: 15.09.2019 09:23:13 w Paragony na trwające konkursy
wymienię na jeden paragon Tic Tac paragon NIVEA "wolny czas dla rodziny" - konkurs trwa do dzisiaj Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6639017 Napisano: 12.09.2019 09:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

darog napisał(a):

rufus napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Tak mnie zastanawia wygrana w Tic Tac - voucher na zakup okularów o wartości 350zl do "Twoje Soczewki". Nie znalazłam żadnego dodatkowego info w regulaminie, ale myślicie, że to będzie po prostu karta podarunkowa do tego sklepu (lub serwisu internetowego)?

Dobre pytanie.

Napisalem maila. dam znac jesli odpiszą. emotka

moim zdaniem voucher, inaczej po prostu wysłaliby okulary i wskazali jaki model przewidzieli w regulaminie.

kartę wysyłaliby normalnie listem a tu mowa o wysyłce na meile więc voucher
zastanawiam się tylko czy będzie mozna za to kupic okulary korekcyjne ( mam nadzieję że tak) czy tylko przeciwsłoneczne

Voucher czy karta podarunkowa (w dzisiejszych czasach firmy wprowadzają zakup karty online w formie znaków alfanumerycznych) jak zwał tak zwał. Pytanie co będzie obejmować - czy cały asortyment czy ten voucher będzie jakoś "zakodowany" na zakup tylko okularów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6638974 Napisano: 12.09.2019 00:24:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chyba to bedzie voucher w domyśle na okulary, ale w praktyce na dowolny produkt z strony. Weszłam wlasnie na stronę, dodałam produkt do koszyka i pojawia sie tylko pole "kod promocyjny".
No nic- czekam na info od agencji emotka Wyświetl w wątku >>
1 gocha542 0

kukuleczka

#6638938 Napisano: 11.09.2019 23:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tak mnie zastanawia wygrana w Tic Tac - voucher na zakup okularów o wartości 350zl do "Twoje Soczewki". Nie znalazłam żadnego dodatkowego info w regulaminie, ale myślicie, że to będzie po prostu karta podarunkowa do tego sklepu (lub serwisu internetowego)? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6638523 Napisano: 11.09.2019 08:30:43 w Czy informują/ informowali?
Czy dostał ktos info z konkursu Murator https://ogrodowelove.murator.pl/ ?

Wyniki są na stronie ale czy poszły już mejle? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6638447 Napisano: 10.09.2019 20:20:19 w Paragony na trwające konkursy
Ostatnie 5 dni konkursu Nivea "wygraj wolny czas dla rodziny" - mam paragon, wymienię na jakikolwiek (nawet tic tac) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6638078 Napisano: 09.09.2019 20:49:07 w Paragony na trwające konkursy
kukuleczka napisał(a):

Mam paragon na konkurs Nivea https://www.e-kon...zas-dla-rodziny.html

Wymienie na jakis inny na konkurs z: Carrefour, Kaufland, Intermarche lub dowolny (priv)

Wymiana na dowolny paragon lub sprzedam za 5zl Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6637739 Napisano: 09.09.2019 07:10:30 w Paragony na trwające konkursy
Mam paragon na konkurs Nivea https://www.e-kon...zas-dla-rodziny.html

Wymienie na jakis inny na konkurs z: Carrefour, Kaufland, Intermarche lub dowolny (priv) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6637547 Napisano: 08.09.2019 09:54:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

sprawdzałam na stronie poczty wysyłka takiego listu 19 zł Wow. nie wiem zobaczę

Szału nie ma z tą nagrodą, takie gadżety, które można zdobyć w "polskim" konkursie. Ja bym nie wysyłała. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

kukuleczka

#6637533 Napisano: 08.09.2019 07:51:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

Twoja nagroda: specjalny zestaw Zebry (maskotka, worek gimnastyczny, długopis, bidon)  Prosimy o przesłanie oryginalnego paragonu potwierdzającego zakup w celu uwierzytelnienia i swojego numeru telefonu w ciągu 10 dni kalendarzowych na następujący adres:   Maxxon Reklám Kft. 2120 Dunakeszi, PF 125.  (Aby zapewnić identyfikację polecamy przesłać wszystko listem poleconym za potwierdzeniem odbioru.)

Punkt 1.1 i 2 regulaminu mówi, ze agencja jest za granicą, więc bylo to logiczne, ze tam trzeba wysłać paragony. Aczkolwiek musze powiedzieć, ze pierwszy raz się z takim czyms spotkałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6637338 Napisano: 06.09.2019 22:45:24 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

Mikukuleczka napisał(a):

jokan napisał(a):

Śliwka nałęczowska po 6 zł w Auchanie

Jaka gramatura? Wlasnie godzinę temu wróciłam z Auchana i tam sliwka po ponad 11zl - 190gr, opakowanie w takiej tekturce, to samo ktore jest na stronie konkursowej. Przeszlam cała alejkę i zadnej innej gramatury (oprócz blaszanej wersji po ponad 30zl) nie widzialam  emotka

No dokładnie te same, kartonik 190 gr. To jest najmniejsze opakowanie. To jest zdzierstwo u ciebie. U mnie np. w Biedronce 12.99 kosztuje paczka 300gr

Długo sie wahałam i dobrze, ze nie kupilam. W sumie to dziwne bo jako sieć Auchan wydawał mi się spójny. Czesto robię zakupy w Auchanie w dwoch miejscowościach i zawsze ceny są te same emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6637326 Napisano: 06.09.2019 21:38:35 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
jokan napisał(a):

Śliwka nałęczowska po 6 zł w Auchanie

Jaka gramatura? Wlasnie godzinę temu wróciłam z Auchana i tam sliwka po ponad 11zl - 190gr, opakowanie w takiej tekturce, to samo ktore jest na stronie konkursowej. Przeszlam cała alejkę i zadnej innej gramatury (oprócz blaszanej wersji po ponad 30zl) nie widzialam  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6636583 Napisano: 04.09.2019 21:10:09 w Wkurza mnie...
delfinka101 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie moj szef. Codziennie daje 10 dodatkowych rzeczy do ogarnięcia... A ja juz nawet nie pamiętam co gadał wczoraj. Moi pracownicy też juz mają powoli dość. Żyje ostatnio od weekendu do weekendu emotka

Wkurza mnie jeszcze to, ze po raz kolejny wygralam w konkursie, do którego odpowiedz pisałam dosłownie w przerwie na kilka łyków kawy, a nie wygrałam w konkursach nad którymi dość długo myślałam... Chyba trzeba zmienić taktykę...

Ja jedna z lepszych nagród wygrałam  gdy miała 40,5 C, zawroty głowy..ale pisałam o swoim ukochanym zespole. Później nawet nie pamiętałam co napisałam

Cos w tym musi być. Pamiętam jak w grudniu zeszłego roku 23.50 zaczęłam pisać odpowiedź na zadanie konkursowe. Konkurs trwał do 23.59, pisałam z nastawieniem "i tak nie wygram, napiszę ci mi na myśl przyjdzie i idę spać". Wygrałam. To byla moja jedna z przyjemniejszych wygranych bo vouchery na łączną kwote 400zl emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6636544 Napisano: 04.09.2019 18:44:59 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie moj szef. Codziennie daje 10 dodatkowych rzeczy do ogarnięcia... A ja juz nawet nie pamiętam co gadał wczoraj. Moi pracownicy też juz mają powoli dość. Żyje ostatnio od weekendu do weekendu emotka

Wkurza mnie jeszcze to, ze po raz kolejny wygralam w konkursie, do którego odpowiedz pisałam dosłownie w przerwie na kilka łyków kawy, a nie wygrałam w konkursach nad którymi dość długo myślałam... Chyba trzeba zmienić taktykę... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6636247 Napisano: 03.09.2019 22:35:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy dodanych jest tylko 5 konkursów do bazy czy to mnie sie tak wyświetla?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6635439 Napisano: 01.09.2019 23:25:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

[quote=
caramela]

pikawka napisał(a):

caramela napisał(a):

caramela napisał(a):

Czy wiadomo coś odnośnie tego konka: https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-wypiekarnia-lajkonik-carrefour.html ?

Ktoś, coś wie? emotka  

Nikt się nie chwalił wygrana poki co  emotka

Czyli jest jeszcze iskierka nadziei  emotka  pikawka dziękuję za odpowiedź  emotka

Ja się nie łudzę. Wysylalam po 23.00 ostatniego dnia będąc na urlopie po kilku drinkach  emotka
Ja parę takich zgłoszeń po piwkach miałam. I wygrałam nie raz emotka  A dzień po zastanawiam się zawsze jak wpadlam na tak dobre zdanie lub wypowiedź, bo normalnie bym tego nie wymyśliła emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6635326 Napisano: 01.09.2019 12:19:09 w Czy informują/ informowali?
Czy ktoś dostał mejla z tego testowania: https://wizaz.pl/.../rimmel/wonder-luxe/ ?

Wg regulaminu wybór laureatów byl do 30.08.
Na wizażu dotąd zawsze bylo na czas... Wyświetl w wątku >>
0 0