Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6634889 Napisano: 30.08.2019 17:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem o co tyle szumu, ale naprawdę aż tak BARDZO trzeba to przeżywać, które prace wygrały?

Mnie się część podoba, część nie. Ale jak wiadomo, to jest moje zdanie, a agencja MA INNE.
Racja, że część wg mnie nie jest na temat, a wygrały tylko dlatego, że samo piwo jest w ciekawy sposób zaprezentowane.

Radzę zachować umiar konkursowy i konkursy brać Z PRZYMRUŻENIEM OKA. Nikt nigdy nie będzie promować jazdy po alkoholu, a te prace z rowerami, deskorolkami itd należy brać z dystansem, przecież każdy wie, że są one tworzone tylko i wyłacznie na potrzeby konkursu. Mam rację, każdy wie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6634355 Napisano: 29.08.2019 12:26:02 w Informują
Informują @ - Visa kupony Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6633975 Napisano: 28.08.2019 12:41:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic, nic, nic, nic.
Do dzisiaj przeżywam brak nagrod z Colgate total z c4, jakos mnie to podłamało bo wysłałam 3 zgloszenia nad którymi dość dlugo myślałam.

Wizaz- zeby nawet na testowanie się nie załapać...
Astra- nie komentuje
Visa - tez bez komentarza, od 2 tyg nic, chociaż w kazdym tyg po kilkadziesiat transakcji....

Niech ta zla passa się juz skonczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6633427 Napisano: 26.08.2019 20:20:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

wróciłam z dwóch sklepów osiedlowych, w których wybór gazet jest dość pokaźny.. Kropki tv nie było. Wykupili? emotka


O to już chyba trzeba zapytać kasjerek - na okładce w necie jest info, że program tv dotyczy okresu od 30.08.2019, może więc wyłożą czasopismo później?

Finalnie zapomniałam zapytać, ale racja. Może dopiero dowiozą Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

kukuleczka

#6633423 Napisano: 26.08.2019 20:15:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wróciłam z dwóch sklepów osiedlowych, w których wybór gazet jest dość pokaźny.. Kropki tv nie było. Wykupili? emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

kukuleczka

#6633072 Napisano: 25.08.2019 10:46:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

Czytam i jestem w szoku, jakie ludzie mają problemy, a nadgorliwość mówią, że gorsza niż faszyzm! Wy tak serio, każdą fotę z jakiejkolwiek galerii rozkładacie na części pierwsze, analizując, co i gdzie wcześniej ktoś wrzucał, co doklejał... zazdroszczę Wam czasu. Niech sie ludzie cieszą piwkiem... dobrze, że konkursy foto to nie moja bajka.

P.S Pierwszy raz cieszę się, że nie publikują nagrodzonych haseł, tak często jakbyśmy tego chcieli, bo zaraz byłoby, że ktoś
wykorzystał słowa, które przecież są w słowniku związków frazeologicznych tudzież użył przysłowia, które jest ludowe a nie jego!

PS Potępiam PLAGIATY, i kradzież czyjegoś całego zdjęcia czy tekstu. Ale dopatrywać się go w pojedynczych elementach to jest już lekka przesada!

Też nie widzę sensu rozkładania zgłoszeń na czynniki pierwsze.
Skoro ktoś zrobił dobre zdjęcie, to czemu ma go nie wykorzystywać?
To tak samo jak sami często wykorzystujemy gotowe "wzory" odpowiedzi na pytania konkursowe, posługując się tym samym rymem i stylem, nie mówiąc o tym, że często pytania konkursowe w danym okresie roku są takie same lub zbliżone. Np. w okresie świątecznym pojawiają sie pytania "jak przygotowujesz się do świąt?", a w okresie wakacji pytania o wakacyjne wspomnienia. Większość mając zapisaną odpowiedź z roku poprzedniego, wykorzystuje ją potem do innego podobnego konkursu- nie zmieniając jej wcale, lub tylko modyfikując. Niech rzuci kamieniem ten kto nigdy tak nie zrobił.

Nawet jeśli w regulaminie jest zapis mówiący o tym, że zgłoszenie w postaci zdjęcia i/lub treści nie moze być nigdzie indziej publikowane, to de facto nie łamie się regulaminu. Przecież zdjęcie jest  modyfikowane na potrzeby danego konkursu.
Wiem, że taki zapis można rozumieć na dwojaki sposob, ale regulaminy często mają niedoprecyzowane informacje, stąd moja opinia jest taka a nie inna i nie widzę sensu, żeby czepiać się zdjęcia czyjegoś autorstwa, tym bardziej podciąganie jej pod plagiat. Jeśli autorem zdjęcia jest jedna i ta sama osoba, to o kradzieży pracy nie ma tu mowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6630512 Napisano: 15.08.2019 19:09:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chaber20 napisał(a):

Ad. 1 prawdopodobnie dany sklep i producent dzielą się kosztami organizacji konkursu po połowie. Wychodzi taniej.

No okej, to troche logiczne. Ale z drugiej strony jakby patrzeć pod kątem marketów, które biorą udział to ciągle są te same. Statystycznie bardzo rzadko bierze udział Auchan, a jest to sieć dość duża i obrotowa, która może sobie pozwolić na takie akcje. Z drugiej strony, w regulaminie powinno być wyszczególnione, kto jest organizatorem i na zlecenie kogo dana agencja pracuje. Jakby było po połowie - powinno być napisane, że ten i ten podmiot.

Ale dziękuję za odpowiedz, jest to sensowna odpowiedź na moje pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6630495 Napisano: 15.08.2019 17:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi wytłumaczy 2 rzeczy, nad którymi zastanawiam sie od dłuższego czasu:
1) dlaczego pewnie konkursy organizowane są tylko i wyłącznie w pewnej sieci sklepow? Np. konkurs Persil w Carrefourze, albo Intermarche. Na chłopski rozum, większe dochody są z akcji ogólnopolskiej. Organizatorem jest agencja marketingowa, ale na zlecenie samego producenta, więc chyba bardziej opłaca się robić konkursy na większą skalę.

2) dlaczego niektóre agencje czekają na wydanie nagród do ostatniej chwili tj. ostatniego dnia regulaminowego? Kiedyś (chyba) nawet tutaj przeczytałam, że ktoś nalicza sobie odsetki? Nie sądzę, ze to ze względu na ilość loterii i konkursów, które są organizowane przez daną agencje, bo żeby to ogarnąć pracuje tam sztab ludzi. No chyba ze odpowiedź na to pytania "bo tak, nie spieszy im sie". Jeśli nie, to niech ktoś proszę mnie oświeci emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6629860 Napisano: 13.08.2019 20:14:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

Ale to NIE DOTYCZY 1500 "nagród dziennych" tylko tych 26  emotka  Bo Emikowe kody szły na Email automatycznie.
I wiem, ze wartość 1500 wzbudza "WOW, aż tyle" , ale w Kasztelanie fartuchy i koce są na wage złota, więc może Twoja interpretacja jest właściwa... Dużo konkursowiczów widzi ILOŚĆ a nie jakość ...

My bad, sorry emotka

czy zauważyliście, ze ostatnio w konkursach/loteriach same shitowe nagrody...
Jak zaczynalam swoją przygodę z konkursami pamietam pulę laptopów, pralek; zmywarek itp...
A teraz fartuszki, czapeczki....

Bo klienci napędzają tą machine.. Niestety, ale jak rzucają coś za darmo, to nawet choćby miało to leżeć w szufladzie, Polak to weźmie. Dlaczego są takie nagrody? Bo jak przy pierwszym takim "shitowym" konkursie wzięło udział tyle samo osób co w konkursie, w którym do wygrania były np. laptopy to zrobią kolejny, bo po co przepłacać jak i tak sie na to rzucą?
Pamiętam akcje sprzed kilku tygodni, w moim lokalnym markecie, w którym z okazji którejś rocznicy otwarcia zakupy za kwotę 50zł nagradzali bonami 5 zł (które i tak można było wykorzystać przy zakupach za 50zł). Ja rozumiem, bo zawsze to jakiś grosz, sama też patrzę na ceny, ale przecierałam oczy ze zdumienia, kolejka na co najmniej 45min stania, wiła się do samych drzwi emotka

aaa i w tym samym markecie z okazji zakończenia roku szkolnego, po okazaniu świadectwa szkolnego rozdawali okulary. Plastikowe jak te z (chyba) kubusia. Kolejka była taka sama, że nawet po 2h brakło im okularów emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6629025 Napisano: 11.08.2019 08:21:55 w Visa Konkursy
Czy ktoś z Was otrzymał już voucher do Allegro?

Po wysłaniu mejla pojawiał się komunikat, że nagrody będą wysłane do 13. grudnia. O ile w przypadku nagród większego stopnia np. rower jest to zrozumiałe, to myślałam, że vouchery idą automatycznie, bo nagroda nie wymaga żadnych oświadczeń, wiec trochę mnie to dziwi że do tej pory nawet za 1.szy tydzień nie dostałam.. Wyświetl w wątku >>
0 0