Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6874337 Napisano: 04.08.2022 22:06:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Czy tylko mi czas tak szybko leci? Dzisiaj odkryłam, że za kilka dni minie dokładnie 3,5 roku odkąd ostatni raz widziałam się z przyjaciółką z czasów szkolnych. A ciągle mam wrażenie, że to było w tamtym roku. O tempie w konkursowym świecie to już nie wspomnę. Dziś usiadłam do konkursowych notatek, a one z lutego, kiedy to już sierpień się kończy... 


Dla mnie również planeta kręci się nieco za szybko emotka Bardzo pomógł mi zakup spersonalizowanego planera na początku roku - jedynie na czas dwutygodniowego urlopu odłożyłam go w kąt, to mój wierny kompan emotka Wymyślam też różne metody regularnego "wykrawania" dla siebie kawałeczka z czasowego tortu codzienności: tu godzinka, tam dwie... emotka

Mnie tez. Zauważam to w szczególności podczas tygodnia roboczego. Mam wrażenie, że czas płynie w trybie "turbo". Kończę pracę o 15, więc omijam największe korki w mieście, a mimo to jak wrócę (choć jadę ok 10min),  wskoczę po pieczywo i ewentualne brakujące produkty (mam sklepik osiedlowy tuż pod blokiem), zrobię obiad, poprasuję kilka ubrań lub wrzucę pranie jest juz 18. Jak? emotka   sprzątanie 1xtydzien, tak samo odkurzanie. A jest nas dwójka, bez psa czy kota więc mieszkanie ledwo co się brudzi... A mimo to czasem przez cały tydzień nie mam czasu na konkursy.. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6874101 Napisano: 03.08.2022 21:35:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kinder bueno, co mnie cieszy bo o niego grałam  emotka
A do tego rano monety z Zywca na znalezione kapsle  Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6873826 Napisano: 03.08.2022 09:45:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

fellow napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Też to mam, tyle że u mnie komentarze znikają nie za "spam", a za "reklamę". Co ciekawe, kiedy np. mój chłopak doda identyczny komentarz, ale ze swojego konta to wszystko jest okej... emotka   

mam to samo, głownie na profilu josera oraz któregoś kina. Czasami zdarza się na jeszcze innych. Nie wiem z czego to wynika. Ot, spam i koniec. Zgłoszenie znika a ja dostaję powiadomienie że spamuję... Próbowałam się dowiedzieć od FB dlaczego tak jest ale nikt mi nie odpisał. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o informację emotka
nanajka81 napisał(a):

fellow napisał(a):

southlander napisał(a):

Już drugi raz w ciągu kilkunastu dni, mam problem z dodaniem zgłoszenia w jakimś konkursie na FB. Facebook stwierdza że mój komentarz to... spam. Nie były to wydziwiane odpowiedzi, za to były w pełni zgodne z tematyką konkursu, bez krążenia naokoło, nie odbiegały stylem od innych które czasem gdzieś zamieszczam bez żadnego problemu. O co chodzi? Mieliście już podobną sytuację? Poświęcam czas na dobre zgłoszenie, aż tu nagle Facebook nie mając kompletnie powodu, mówi mi że nie będzie widoczne w serwisie "bo tak". emotka

Też to mam, tyle że u mnie komentarze znikają nie za "spam", a za "reklamę". Co ciekawe, kiedy np. mój chłopak doda identyczny komentarz, ale ze swojego konta to wszystko jest okej... emotka   

mam to samo, głownie na profilu josera oraz któregoś kina. Czasami zdarza się na jeszcze innych. Nie wiem z czego to wynika. Ot, spam i koniec. Zgłoszenie znika a ja dostaję powiadomienie że spamuję... Próbowałam się dowiedzieć od FB dlaczego tak jest ale nikt mi nie odpisał. Jak ktoś zna rozwiązanie tego problemu to proszę o informację emotka

Też tak mialam pare miesiecy temu. Zwykly komentarz do konkursu- zadnych tresci wulgarnych, obraźliwych nawet prześledziłam słowo po slowie- żaden ciag nie tworzył przypadkowego slowa wulgarnego czy nieetycznego. Ko kurs wtedy trwał jakies 2 tyg wiec sprobowalam dodac komentarz pod sam koniec konkursu. I też klops, fb chyba zapamiętał że na tej stronie z automatu blokuje mi komentarze :/ Fb mi nie odpisał do dzisiaj, na forach czytałam ze się nie da z tym nic zrobić  Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6872216 Napisano: 25.07.2022 20:34:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zl zalando orbit i na znaleziony kapsel w lesie 100zl do allegro z Zywca  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6864467 Napisano: 11.06.2022 21:14:40 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

Wkurza mnie plotkowanie i że ludziom chce się wymyślać niestworzone historie, żeby mieć temat do rozmów. Czegóż to się człowiek o sobie nie dowie... i tak już ograniczyłam grono znajomych do minimum, nie rozmawiam nawet o "pogodzie". Nie mam social mediów, to jak nie mogą zajrzeć do portfela i pod kołdrę, to sami sobie coś dopowiedzą. Tyle ciekawych rzeczy można robić: uczyć się języków, czytać książki, podróżować, a ludziom tylko ploty w głowie. Powinno powstać osiedle dla ludzi, którzy chcą zachować anonimowość i nie obchodzi ich życie sąsiadów. Pierwsza bym się wprowadziła. 

Oj tak. Ja kilka lat temu zerwałam kilka znajomości, w tym z długoletnią przyjaciółką. Okazało się ze plotkuje o mnie za plecami i chyba nigdy nie cieszyla się z moich drobych sukcesow czy dobrych rzeczy w moim życiu. 
Ale duzo osób tym się karmi- plotkami, oczernianiem bądź rozdmuchiwaniem afer, cudzymi niepowodzeniami. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6862004 Napisano: 28.05.2022 14:41:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł z Zywca  emotka   szok bo to już 3 raz Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6857295 Napisano: 04.05.2022 17:48:10 w Gratulacje! Dla wygranych!
Olywka serdecznie i SZCZERZE gratuluję  emotka  to dzięki  takim wpisom aż chce się grać   emotka Wyświetl w wątku >>
1 olywka 0

kukuleczka

#6857276 Napisano: 04.05.2022 16:16:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kolejne 200zl z Zywca i 5 monet  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6856382 Napisano: 28.04.2022 19:12:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
200zł Allegro z żywca przy pierwszym strzale, 300zł do sephory z m jak mama
piekny dzień emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6852576 Napisano: 02.04.2022 10:25:07 w Dziś cieszę się z.....
cieszę się, że wracam do konkursów i do normalnego funkcjonowania, piję spokojnie kawę i cieszę się po prostu z tej chwili  emotka  jestem po "małym" remoncie, przy którym nic nie wychodziło zaczynając od materiałów, terminów, cen.. Cieszę się z tego, że najgorsze za mną, a znaczna część remontu została pokryta z konkursów emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6850498 Napisano: 20.03.2022 14:27:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie co jest do wygrania w konkursie "wielkanocne szukajki" od Milki? Regulaminu brak i jakiejkolwiek innej informacji w internecie Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6850307 Napisano: 18.03.2022 14:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
może nie wszystko jeszcze stracone... też nie dostałam paczki w terminie, a dziś moja siostra (na jej adres miała być dostarczona) napisała, że czekolady przyszły. Pytałam o nr telefonu z etykiety ale karton juz wyrzuciła Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6849730 Napisano: 15.03.2022 16:53:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

Działa wam loteria Łaciate? po naciśnięciu przyciusku wyślij nic się nie dzieje.

właśnie weszłam w wątek pytać o to samo.. Próbowałam także z komórki i to samo Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6846496 Napisano: 24.02.2022 13:18:16 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lindt Excellence - zestaw czekolad. Na znaleziony paragon  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6846425 Napisano: 24.02.2022 10:39:13 w WC - rozmowy o wszystkim
Pomimo, że obudziłam się w ciepłym łóżko, wyszłam z domu spoglądając w piękne bezchmurne niebo jest mi smutno.
Ciężko mi uwierzyć, że doszło do takiej sytuacji- w świecie, który tak poszedł do przodu w wielu dziedzinach i na wielu płaszczyznach. Kiedy narody stały się mądrzejsze... Znam wielu Ukraińców, to wspaniali ludzie tak jak my i jest mi po prostu tak po ludzku ich żal, bo mają na Ukrainie swoich bliskich i przyjaciół emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6846017 Napisano: 22.02.2022 08:26:23 w WC - rozmowy o wszystkim
agakaz2 napisał(a):

https://www.olx.p...IDO11Dv.htmlzostały czekoladowe 

świeczki piękne, wyglądają... smakowicie emotka  Jeśli mogę coś doradzić to lepiej zrobić zdjęcie na jasnym tle (białym, kremowym, szarym), w świetle dziennym i nieco oddalić aparat- tak, żeby tylko świeczka była w kadrze, bez dłoni i innych elementów w tle. Zwiększy to oglądalność a na pewno i sprzedaż emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6845562 Napisano: 19.02.2022 07:50:29 w WC - rozmowy o wszystkim
sks900 napisał(a):

Tam gdzie są pieniądze, są też złodzieje."Jeden telefon i kobieta straciła 120 tys. zł. Oszuści podawali jej kody BLIK

Ponad 120 tys. zł straciła mieszkanka Białegostoku, która przez dwa dni realizowała płatności na wskazane przez oszustów konto. Kobieta była przekonana, że zabezpiecza swoje oszczędności przed cyberprzestępczością. Pieniądze wpłacała gotówką przez wpłatomaty; przestępcy podawali jej kody BLIK.

Do 43-letniej mieszkanki Białegostoku zadzwonił mężczyzna podający się za pracownika banku, odpowiedzialnego za cyberbezpieczeństwo klientów. Przekonał ją, że prawdopodobnie jest ofiarą ataku hakerów, którzy będą mieli możliwość wypłaty pieniędzy z jej rachunku."Aby zabezpieczyć swoje oszczędności, kobieta miała wpłacić pieniądze na rzekomo bezpieczne konto za pomocą wpłatomatów. 43-latka przez dwa dni dokonywała transakcji" – podał w piątek zespół prasowy podlaskiej policji. Wypłaty realizowała w różnych placówkach bankowych; do każdej wpłaty przez wpłatomat oszust podawał jej kody BLIK, kierując pieniądze na swoje konto.

Brat 43-latki skontaktował się z bankiem. Mieszkanka Białegostoku mogła stracić jeszcze więcejPrzestępstwo przerwał dopiero brat 43-latki, który zauważył znikające pieniądze z jej konta. O całej sytuacji powiadomił bank; gdy kobieta do jednego z oddziałów przyszła po raz kolejny wypłacić gotówkę, została ostrzeżona, iż padła ofiarą oszustwa. Straciła jednak ponad 120 tys. zł, które już przelała.Policja nieustannie powtarza apel, by po takich telefonach nie podejmować pochopnych działań i próbować zweryfikować informacje oraz by osobom dzwoniącym nie mówić o swoich oszczędnościach, nie podawać im danych do kont bankowych i nie instalować w telefonach czy komputerach oprogramowania umożliwiającego zdalną obsługę, a za jej pośrednictwem dostęp do kont.


https://www.onet....lik/49v2b5b,79cfc278

Ciągle mnie to dziwi, że ktoś się na to nabiera. W sklepach ludzie są na tyle czujni, że każdy sprawdza paragon po odejściu od kasy czy rabaty są dobrze naliczone i towary skasowane, a przez telefon podają dane wrażliwe emotka Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

kukuleczka

#6845385 Napisano: 18.02.2022 14:14:42 w moje dzisiejsze wygrane :)
500 Milka emotka  niech ten tydzień się nie kończy emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6844860 Napisano: 16.02.2022 14:33:41 w moje dzisiejsze wygrane :)
teraz- 100 cheetos, rano- 20 grześki na znaleźny paragon, a w walentynki 1000zł Klarna. Piękny tydzień emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6842563 Napisano: 04.02.2022 16:24:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wydrapałam 1000zł w zdrapce elektryzujący cash  Jestem w totalnym szoku, bo pod koniec grudnia wydrapałam 500zł...
Jeśli tak dalej pójdzie to w tym roku bede milionerem emotka Wyświetl w wątku >>