Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6841280 Napisano: 29.01.2022 19:36:14 w Paragony na trwające konkursy
mam na wymianę paragon na Soplicę Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6841186 Napisano: 29.01.2022 08:38:00 w WC - rozmowy o wszystkim
fineessa napisał(a):

Może ktoś mógłby polecić dobry odkurzacz bezprzewodowy? Najlepiej gdyby się zamknął w 1000zł. W internecie jest mnóstwo opinii ale wiadomo że od kogoś zaufanego zawsze lepiej.

Podpinam sie pod zapytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6841185 Napisano: 29.01.2022 08:35:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wszystkim ostatnim zwyciezcom serdecznie gratuluję emotka emotka  a "Urbankowi" i drugiej połówce życzę wszystkiego dobrego i dużo siły. Potrójne gratulacje emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 Urbanek 0

kukuleczka

#6839410 Napisano: 22.01.2022 14:10:39 w Wkurza mnie...
astronautka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Mnie wkurza, że w jednym z konkursów na FB na napisanie kreatywnych życzeń wygrał taki komentarz:Zgodnie z regulaminem:"Zadaniem Uczestnika jest udzielenie kreatywnej, autorskiej odpowiedzi..."
"...uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze i najbardziej kreatywne."

Rozumiem, że z niektórymi nie ma się szans, ale takie coś? emotka

emotka    taka kreatywność to dopiero sztuka...nie miałabym odwagi wysłać takiego zgłoszenia  emotka

Na miejscu konkursowicza odwagę bym miała - ot proste życzenia. Ale na miejscu organizatora nie miałabym odwagi wybrać takich życzeńemotka
wiem o który konkurs chodzi i to już nie pierwsza taka sytuacja u nich, że wybierają pierwsze z brzegu lub losują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6839368 Napisano: 22.01.2022 11:08:03 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Wkurza mnie facebook, który usuwa mi komentarze. Chciałam wziąć udział w konkursie na fb, a po dodaniu komentarza okazało się że go nie ma. Myślałam, że miałam chwilowy zanik sieci i po prostu komentarz się nie grał. Spróbowałam 2 razy i za każdym to samo. Na drugi dzień dostaję informację, że mój komentarz narusza standardy społeczności i został usunięty  emotka  W wypowiedzi żadnych wulgaryzmów, rasistowskich treści generalnie niczego złego!!. Fb też nie wskazuje jaki punkt z "standardów społeczności" rzekomo został naruszony.. Jestem wkurzona nie tylko że tracę możliwość wzięcia udziału, ale że zablokowano mi normalny komentarz bo tak emotka   skomentowałam post samą buźką i też mi go zablokowano, zaraz zrobią to też z kontem emotka

Tak to właśnie jest na facebooku - tam jest konkursowa patologia emotka
Teksty, które mogą być zagrożeniem są zgłaszane do facebooka, pewnie przez kilka fejk kont, a fejs w razie czego je usuwa. Podziękuj konkurencji.

Hmm.. wydaje mi się, że tym razem to komentarz nie został zgłoszony przez innego użytkownika. Komentarza nie było widać "od razu". Przypuszczam, że w mojej wypowiedzi jest słowo zabronione przez fb, ale nie mam zielonego pojęcia co, bo żadne z słów nie jest wulgaryzmem ani nie ma znamion erotyzmu czy czegokolwiek... Normalnie naruszenie wolności słowa emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6839363 Napisano: 22.01.2022 10:30:30 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie facebook, który usuwa mi komentarze.
Chciałam wziąć udział w konkursie na fb, a po dodaniu komentarza okazało się że go nie ma. Myślałam, że miałam chwilowy zanik sieci i po prostu komentarz się nie grał. Spróbowałam 2 razy i za każdym to samo. Na drugi dzień dostaję informację, że mój komentarz narusza standardy społeczności i został usunięty  emotka  W wypowiedzi żadnych wulgaryzmów, rasistowskich treści generalnie niczego złego!!. Fb też nie wskazuje jaki punkt z "standardów społeczności" rzekomo został naruszony..
Jestem wkurzona nie tylko że tracę możliwość wzięcia udziału, ale że zablokowano mi normalny komentarz bo tak emotka   skomentowałam post samą buźką i też mi go zablokowano, zaraz zrobią to też z kontem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6834911 Napisano: 02.01.2022 11:23:10 w Nasze wygrane w minionym roku
Kolejny rok z rzędu grałam głównie w konkursach, do których udziału nie trzeba było nic kupować albo był to produkt, który w domu używam czyli wody, majonezy, przyprawy. Dobrze, że mój mąż lubi cheetosy emotka
Podsumowując : ok 8tys w gotówce (żywiec zdrój, zdrapki, lotto, blikomania, lay's i cheetos itp), duuużo kosmetyków i chemii (część kosmetyków z górnej drogeryjnej półki), karty podarunkowe Allegro na ok 300zł, Auchan 300zł ,Rossmann 300zł, Media Expert, RTV EURO AGD - tu łącznie ok 1500zł, kilka butelek whisky, książki, smartwatche, kilka voucherów z Develey, bony podarunkowe do sklepów z ciuchami na łączną kwotę ok 1000zł, świece sojowe

Ogólnie jestem zadowolona, ale poprzedni rok chyba był lepszy.
Największe rozczarowanie? Konkursy adwentowe. Niby nic takiego, ale przez 3 lata z rzędu wygrywałam w nich dość sporo nagród, które mnie bardzo ucieszyły, ale których sama bym nigdy nie kupiła, mimo, że wartość tych nagród nie była dość wygórowana. Miło było usiąść wieczorem w wygranej jedwabnej piżamie, odpalając 1 z 3 wygranych świec Yankee Candle i popijając jedną z zestawu nietuzinkowych herbat emotka   a w tym roku? jedno wielkie nic... Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6833913 Napisano: 28.12.2021 16:20:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
2 x bon 20zł do allegro z żywca i 500zł w zdrapce za 10złemotka   w tym roku mam wręcz nieprawdopodobne szczęście jeśli chodzi o lotto i zdrapki tym bardziej, że kupuje losy bardzo rzadko emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6832674 Napisano: 21.12.2021 15:21:44 w moje dzisiejsze wygrane :)
Świąteczna bluza z Zywca. Cieszę się bo mi się bardzo spodobala  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6830653 Napisano: 13.12.2021 15:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bonitta napisał(a):

Szukam co może iść z Pelargos kurierem DHL? Mam info o nadaniu przesyłki a totalnie nie kojarzę...

Też się zastanawiałam i odkryłam ze to może byc everydayme emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

kukuleczka

#6828949 Napisano: 07.12.2021 22:18:55 w co chcielibyście wygrać?
margotkowe napisał(a):

diabkate napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

magie1982 napisał(a):

rare85 napisał(a):

rare85 napisał(a):

10 000 zł mi się marzy emotka

Marzenia się spełniają emotka emotka

To ja też marzę emotka

I ja również emotka

Do końca miesiąca jeszcze trochę czasu, wystarczy dla nas wszystkich, więc mi również się marzy! 

Dołączam się i trzymam kciuki za nas wszystkich emotka  

Wateczku bardzo prosze o 10tys- szykuje mi się remont i chciałabym go zacząć z porządną kasą na koncie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

kukuleczka

#6826859 Napisano: 30.11.2021 17:43:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie brak konkursów adwentowych. Takich, które były 2 i 3 lata temu. Już przed grudniem dużo stron się zapowiadało. W zeszłym roku też nic ciekawego nie było...
Wygrałam wtedy dużo fajnych rzeczy małym wysiłkiem- kilka świec Yankee Candle, kosmetyki z górnej półki, perfumy, bony, jakieś garnki... To były nagrody!emotka Tegoroczne nagrody w postaci maskotek, gadżetów czy kart pamięci...zdecydowanie nie dla mnie emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6826564 Napisano: 29.11.2021 19:41:45 w co chcielibyście wygrać?
10 tys z tyskiego. Marzenia dość odległe, bo dużo chętnych na taką kasę, ale chciałabym poczuć ten zimny pot na ciele i mocniejsze bicie serca emotka  
Kto nie gra ten nie wygrywa, więc z nadzieją spoglądam w przyszłość emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

kukuleczka

#6823711 Napisano: 18.11.2021 17:37:34 w Czy informują/ informowali?
Czy "Develey- i co tu więcej dodawać" informował z przedostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6819990 Napisano: 10.11.2021 16:14:36 w moje dzisiejsze wygrane :)
1382,70 zł - 4 w mini lotto z niedzieli emotka emotka  zapomniałam o kuponie kompletnie !!! ale sie cieszę!  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6818956 Napisano: 04.11.2021 22:46:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Co za wredne żabsko!!! Mnie też bonem nie obdarowała emotka
O roombie zatem mogę pomarzyć... emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6818438 Napisano: 02.11.2021 19:06:29 w Czy informują/ informowali?
slomkab napisał(a):

crazycitylife napisał(a):

Grants z konkursu na FB miał dziś rozsyłać wiadomości laureatom. Ktoś coś dostał? emotka  

Tez jestem ciekawa

Wygląda na to, że nie. Na fb odpisali komuś kilkanaście min temu, że pamiętają o wynikach i potrzebują jeszcze chwili Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6818050 Napisano: 30.10.2021 13:14:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
domika - serdecznie gratulacje!!! emotka
Kolejny dowód na to, że aby wygrać trzeba grać i ktoś te nagrody główne wygrywa! Mam motywację aby grać! emotka
Szerokiej drogi emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 domika 0