Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6789916 Napisano: 21.06.2021 19:49:24 w Gratulacje! Dla wygranych!
nataliaenzo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nataliaenzo Gratuluję! Kiedyś byłaby to moja wymarzona nagroda emotka  Teraz życzę Ci do tej nagrody dużo zdrowia dla Waszego czteropaku, a dla Ciebie dużo siły, cierpliwości i wsparcia! emotka  Cudnie!  emotka  (to szampan bezalkoholowy;)

Dziękuję emotka  Planowałam trójkę ale nie za jednym razem emotka  i nie po pierwszej dwójce  emotka  

Rzec można, że to jak wygrana w lotto. Tyle, że szczęście nie do przeliczenia na pieniądze. Gratuluję z calego serca - prawdziwy wygrany los od życia  emotka  emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6787548 Napisano: 11.06.2021 13:48:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakiego numeru informuje Nestle Marvel? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6785119 Napisano: 01.06.2021 08:45:50 w Wkurza mnie...
lolzek napisał(a):

Przejrzałam najnowsze konkursy, w większości strasznie biedne, nieciekawe nagrody. Nie ma w czym grać.  emotka

A mnie denerwują nie tyle te nieciekawe nagrody, co produkty które trzeba kupić aby wziąć udział w loterii- same śmieci i przetworzone produkty!
Na szybkie sniadanie w pracy zupka Amino, na obiad fasolka po bretonsku z sloika, a na podwieczorek przysnacki popite colą.
Po raz kolejny będę liczyć na znalezione paragony w koszykach.

Czy nie mozna zrobić loterii z czymś zdrowym? emotka  raz ze zachęci do zakupu to dwa- ludzie sięgną po to w przyszłości. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kukuleczka

#6783584 Napisano: 24.05.2021 22:24:21 w Wkurza mnie...
lawendyna napisał(a):

Plagiaty, plagiaty, plagiaty... Konkursy z okazji Dnia Matki, zwłaszcza na Facebooku, to jakaś wylęgarnia splagiatowanych tekstów - czytam zgłoszenia i co drugi z nich wiem, że gdzieś czytałam... I takie pytanie mi się nasunęło: często zgłaszacie plagiaty? Czy to coś daje? Czy organizatorzy konkursów otrzymując takie info, reagują?

Walczyłam z tym i przestałam. Raz tylko dzięki zgloszeniu plagiatu (przez inną osobę), otrzymalam 1 miejsce w konkursie zamiast 2, wiec wtedy cała ta sytuacja mi się opłaciła.
Przestałam zgłaszać, kiedy otrzymywałam już któraś z rzedu standardową odpowiedź od organizatora, że dziękują za przesłaną wiadomość i zajmą się tą sprawą bo uczciwość jest dla nich sprawą pierwszorzędną, ale finalnie nic z tym nie zrobili. Wielokrotnie pisałam publicznie (oczywiście kulturalnie i z szacunkiem) że to nieuczciwe itd. Od razu dostawalam wiadomości, że mam się nie wpier....i zająć sobą, a nie raz całe wiazanki...
Szkoda mi czasu i energii..
dzisiaj bardziej usmiecham się pod nosem bo po prostu żal mi tych ludzi bo plagiatują najczęściej dla bombonierki, zestawu herbat lub książek, a w najlepszym przypadku dla bonu do Empiku emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6782953 Napisano: 21.05.2021 15:13:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Przelew kamis loteria (wygrana na początku maja) Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

kukuleczka

#6782824 Napisano: 21.05.2021 06:40:48 w Visa Konkursy
wraithbeauty napisał(a):

kzwtyrolu napisał(a):

250-270 transakcji i nadal jestem w grze....wtf     Kto wygrywa te nagrody....

Powiem Ci szczerze że szansa tu wygrania jest jak trafienie 6 w lotto emotka
karta Visa płaci połowa Polaków mnożąc liczbę płatności przez wszystkie dni robi się kilka milionów losów. Oczywiście nie każdy się zarejestrował w promocji, ale niestety Visa to tak popularny środek płatności ze i tak transakcji są miliony dziennie 

Ojj tak, to prawda. Nie wiem czy też zauważyliście jaki w tym roku nacisk na reklamę zrobili. Reklamy w tv, reklamy przy przegladaniu stron www i fb. W zeszłym roku i 2 lata temu też informowali roznymi kanałami, ale w tv sobie nie przypominam.
Teraz nie dość, że dużo osób ma karty Visa to te reklamy w tv przyciągają mnostwo niekonkursowych osób.
W zeszlych edycjach wygralam zegarki, rowery, bony itd, teraz jedno wielkie zero emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6782531 Napisano: 20.05.2021 06:51:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
50zl auchan na meza, jemu sie nie chcialo grac wiec kasa dla mnie emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6782159 Napisano: 18.05.2021 16:22:38 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy już dostali przelewy z loterii Kamis?
Wygralam po majówce Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6781428 Napisano: 14.05.2021 17:10:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
kolejna 100 Auchan loteria... chyba odbijam się od konkursowego dna emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6781048 Napisano: 13.05.2021 11:40:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Visa... nawet nie wiem jak to skomentować  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6780898 Napisano: 12.05.2021 19:22:42 w moje dzisiejsze wygrane :)

kukuleczka

#6780559 Napisano: 11.05.2021 18:20:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Loteria Kamis- czy jak pojawiłam się na liście zwycięzców z dnia to znaczy, że przeszłam poprawną weryfikację paragonu (ktory do 72h trzeba było przesłać poprzez formularz)? 
Miałam wg mnie niejednoznaczne paragony a nie miałam pieczątki sklepowej i się zastanawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6780325 Napisano: 10.05.2021 21:14:15 w Czy informują/ informowali?
margotkowe napisał(a):

Doładuj się na wiosnę z Orange dalej cisza? emotka  

Up.
Bo widzę siebie na liście, a info brak. Nie wiem czy robić sobie nadzieję emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

kukuleczka

#6776862 Napisano: 21.04.2021 20:09:35 w co chcielibyście wygrać?
Tak nieskromnie się tu wpiszę.. Licząc, że jest to wątek, który spełnia marzenia.
Chciałabym wygrać kasę, jakieś 100tys...albo chociaż te 25 tys.
A oprócz tego jakąś wycieczkę albo chociaż weekendowy wyjazd do spa 
emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6774663 Napisano: 09.04.2021 21:05:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 t-mobile, aż jestem w szoku emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6773500 Napisano: 03.04.2021 07:32:21 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

maryam napisał(a):

Już drugi dzień zapomniałam zajączki łapać z Milki.. emotka

od kilku dni działa mega tragicznie i trzeba mieć duuuużo szczęścia aby szybko je złapać. I to racja, 18:02 brak voucherow.

Jaka 18:02... U mnie ostatnie dni kilka sekund po 18 info ze brak voucherów  emotka  wg mnie ktoś uzywa botów bo to realnie nie możliwe Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6769795 Napisano: 14.03.2021 13:35:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
leci już trzeci miesiąc nowego roku i raptem kilka nagród na koncie! Proszę o coś konkretnego ! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6760934 Napisano: 25.01.2021 21:37:34 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają

Znam podobny przypadek. Chodziło o to, że ta nowa i niezbyt kumata osoba dostała pensję o połowę mniejszą od tej bystrej i doświadczonej. 

Jak to mówią- jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Tylko dziwię się firmom, bo często mozna stracić dobrego, a przede wszystkim cennego pod względem wiedzy i doświadczenia pracownika, a są takie branże że o zaangażowanego i kumatego pracownika jest naprawdę ciężko. I tak właśnie było w przypadku który ja znam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6756848 Napisano: 07.01.2021 21:03:29 w Wkurza mnie...
melancholia napisał(a):

Niedawno prąd strasznie podrożał, a teraz znowu podwyżka na wywóz śmieci o ponad 100%... jak płaciliśmy 60 zł, to teraz 128 zł... i to jest ta pomoc Państwa, kiedy wszyscy rządzący mają pretensje, że chcemy pracować i prowadzić biznesy... to ciekawe z czego opłacać te rachunki? Wydałam dzisiaj w sklepie ponad 200 zł i praktycznie nic nie kupiłam. Te ceny mnie przerażają, patrząc na to jak spowalnia gospodarka. Moja sąsiadka, starsza Pani, nie wie, czy starczy jej do końca miesiąca na jedzenie po tych wszystkich podwyżkach. 

Ja dokladnie mam takie same odczucia. A najbardziej odczuwam to wtedy, gdy będąc na zakupach zauważam cenę produktu w jakiejś kolorowej ramce z napisem "PROMOCJA". Patrzę na cenę, opis, produkt i jeszcze raz na cenę. I nie dowierzam, że promocja skoro jeszcze pół roku temu ten sam produkt był 60 gr tańszy w normalnej cenie. I co gorsza- takich przykładów jest wiele.
Nawet ceny produktów marek własnych poszły mocno do góry i są czasem w cenie porównywalnej do innych firm... Wyświetl w wątku >>
2 joan, patyk 0