Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6755565 Napisano: 31.12.2020 17:07:15 w Nasze wygrane w minionym roku
Zacznę od tego, że dokładnie jak rok temu - nie brałam udziału w konkursach, w których trzeba był kupić jakiś produkt, chyba, że było to coś co faktycznie używam lub jem lub znalazłam paragon- a znalezionych było baaardzo dużo. I dzięki temu, nie mam w domu żadnego produktu który się wala po szafkach lub takiego, który średnio lubię i co najważniejsze - nie jestem nic a nic stratna emotka  Był tylko jeden wyjątek- Gliss Biedronka (oczywiście nie wygrałam).
Czy takim sposobem można wygrać? Można i jestem bardzo zadowolona emotka
Ogólnikowo:
- dużo kasy
- dużo kosmetyków, których podobnie jak rok temu - było tyle, że łapałam się za głowę. Dużą część rozdałam rodzinie, część zużyłam, część sprzedałam
- bony Netflix, Spotify, karty podarunkowe, voucher Decathlon 200zł
- walizki
- herbaty, produkty Develey
- książki, świeczki Yankee Candle, butelki termiczne
- alkohol, Heineken
- zabawki z konkursu świątecznego Vivy
- blender kielichowy Shell

Niby szału nie ma przy niektórych Waszych nagrodach, ale pod koniec roku zaczęłam sobie zdawać sprawę, że zostaje coraz więcej kasy na koncie.
Dla mnie to bardzo udany rok, bo miałam bardzo dobrą skuteczność, chyba śmiało mogę powiedzieć, że wygrywałam 7-8/10 konkursów, w których brałam udział, ale do ich wygrania potrzebuję co najmniej 500 znaków  emotka

Przy okazji dziękuję Wam za wpisy o wygranych samochodach, rowerach, bonach itd - to dzięki Wam wygrałam to wszystko, bo skoro Ty potrafisz, to czemu ja nie mogę wygrać? Życzę Wam głównych i sobie też - żeby choć raz zlał mnie ten zimny pot z wrażenia emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6755310 Napisano: 30.12.2020 19:33:40 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

azaflora napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

astronautka napisał(a):

!. Chorujące dziecko żłobkowe.
2. Mąż.
3. Pandemia.
4. Że mi wiecznie zimno.
5. Niektóre osoby w pracy.
6. Ogólnie chyba wszystko. 

Jeśli poza złym nastrojem i ciągłym uczuciem zimna jesteś chronicznie zmęczona, to zbadaj na wszelki wypadek tarczycę (poważnie): badanie krwi TSH, Ft3,Ft4

U mnie odczucie zimna i zmęczenia to niskie ciśnienie. W tym beznadziejnym roku ustabilizowało się.. 85/55 i guzik prawda, że łatwo podnieść.

mojej mamie na niskie ciśnienie lekarz zalecił koniaczek emotka

Daj namiar na lekarza, podobają mi się jego metody "leczenia"  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6754851 Napisano: 28.12.2020 23:20:44 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

ane123ta napisał(a):

Esberitox N

ane123ta napisał(a):

Proponuję przyjmować tabletki Esberitox N (w aptece 100 tabl. ok 30 zł) bardzo pomagają . Brat mój je przyjmował na covid i bardzo pomogły.  Brak smaku i węchu utrzymuje sie przez 10 dni.

Dziewczyny a na ból mięśni , który utrzymuje się 4, 5 tygodnia ... co polecacie ? Solpadeine nie pomaga -od lekarza , wcześniej  masa leków ...  ból wszystkich mięśni , kości ,łącznie z bólem kości nosowej , kości u nóg , mięśni u rąk .. nie do opisania ... Ciężko funkcjonować .Przyznam się ,że nie próbowałam Esberitox  .....

Ja chorobę "przeszłam" można powiedzieć szybko, ale nie miałam węchu ani smaku przez niemal półtora miesiąca.. też miałam takie dziwne bóle kości, w zasadzie nie potrafiłam do końcu wskazać co mnie boli bo ból przypominał momentami stłuczenie i smarowalam się nawet maściami i jedyne co mi pomagalo to długie ciepłe kąpiele i masowanie ciała.. Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

kukuleczka

#6754219 Napisano: 23.12.2020 12:49:31 w Życzenia na święta i nie tylko
Z okazji Świąt życzę Wam zdrowia, spokoju i odpoczynku.
Cieszcie się z drobnych rzeczy - relaksu z książką na fotelu (być może wygranym  emotka ) , wspomnień, które przychodzą wraz z przewracanymi kartkami albumu i z rozmów z rodziną, nawet jeśli z częścią bliskich będą telefoniczne.

I pamiętajcie, że nic nie musi być idealne, żeby było piękne emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6754121 Napisano: 22.12.2020 22:44:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Udało się heńka zdobyć, ostatni dzień Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6753880 Napisano: 22.12.2020 07:32:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

Czy maile  z danego etapu Lubisiów idą wszystkie w jednym czasie?

a czy Lubisie poszły juz z ostatniego etapu tez?

ja mam z 5, z ostatniego chyba nie

pytam, bo ktos pisal,ze ma z 5 i słał na sam koniec konkursu

kukuleczka napisała w wątku MDW:
Lubisie V etap, szok bo zgłoszeniem najgorszym z najgorszych 10 min przed końcem konkursu. 
Koniec konkursu to w tym wypadku koniec etapu.

Ja grałam w ostatnim VI etapie oraz IV, w V na 100% nie grałam.
Natomiast po powtórnym otwarciu mejla w treści jest info, że jestem zwycięzcą... V etapu. Więc są dwa wyjścia- puścili wyniki zbiorczo, albo zrobili błąd w treści mejla. Nawet paragon mam z datą pokrywającą się z VI etapem.
I nie ma też żadnej zmianki, że jestem laureatem rezerwowym.. No faktycznie, dziwne to.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6753819 Napisano: 21.12.2020 18:11:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Lubisie VI etap, szok bo zgloszeniem najgorszym z najgorszych 10 min przed końcem konkursu  emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6752678 Napisano: 16.12.2020 13:50:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Blender kielichowy z Shell i kosmetyki z wizaz.pl emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6750856 Napisano: 09.12.2020 12:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

superloser napisał(a):

Jest ... placisz za branding

A wiesz, porównałam sobie kiedyś właśnie takie produkty - w biedrze, Develey i biedronkowe robione przez Develey. Różnica znaczącą. I często tak jest, że składy się różnią.

A ja się z Tobą i zgodzę i nie zgodzę. Są oczywiście produkty, które mają inny skład, czasem gorszy, czasem czegoś mniej itd. Ale są też takie, które są ideantyczne. Dla mnie takim przykładem są śledzie w sosie pomidorowym z biedronki, robione przez Lisner. Wg mnie, w smaku nie od odróznienia. Z kolei mleko z auchanu produktowane chyba przez mlekovite jest nie do picia.
Zresztą oglądałam nie tak dawno program, w którym zakłady produkcyjne (oczywiście miały zakryte logo) potwierdzały i jedno i drugie. 
Jedna gdy była w połowie produkcji dzieliła powstałą miksturę i miała osobną częśćhali produkcyjnej dla dyskontów i w dalszym etapie wprowadzali np 10% mniej jakiegoś składnika. Był też firmy, w której mówili wprost, że u nich skład jest taki sam, bo w ich przypadku rozdzielanie produkcji byłoby nieekonomiczne. I radzili, żeby porównywać skład na opakowaniach Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

kukuleczka

#6750812 Napisano: 09.12.2020 09:22:32 w Czy informują/ informowali?
xooxooxoo napisał(a):

Czy informowali z tego konkursu? Świąteczny konkurs Viva według regulaminu wyniki miały pojawić się wczoraj na stronie... 

Często biorę udział w konkursach Edipresse i jak do tej pory tylko raz dostałam od nich mejla z info o wygranej. I z doświadczenia wiem, że zdarza im się 1-2 dni po terminie wstawić wyniki

mamimamu napisał(a):

Onet - https://www.e-kon...-zycie-w-kuchni.html produkty fairy/ informowali?

sama chętnie się dowiem, nie zapisałam regulaminu i nie wiem do kiedy mają czas... Wyświetl w wątku >>
1 xooxoo 0

kukuleczka

#6750739 Napisano: 08.12.2020 21:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Za jakie dni informowała żołądkowa? 

u mnie info z 2.12 (ostatni dzień) i tylko wtedy brałam udział Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6750734 Napisano: 08.12.2020 20:51:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
W końcu coś ruszyło...
Żołądkowa z fb na znaleziony paragon
300 zł zdrapka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6750450 Napisano: 07.12.2020 21:56:20 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza Heineken.. jestem niemal pewna, że jest jakiś patent, pewnie działa jakieś słowo klucz. Póki co go nie rozgryzłam...

I jestem też wkurzona na siebie bo doskonale wiem, że mam niemal 100% skuteczności w konkursach, w których odpowiedź to 500 znaków wzwyż, a niemal 0% w konkursach do 250 znaków. A mimo to biorę w nich udział... Nie mam kompletnie patentu na takie odpowiedzi, ale ciągle się łudzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6750227 Napisano: 07.12.2020 10:59:29 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Za każdym razem, kiedy biorę udział w biedronkowych konkursach, słyszę w głowie Perfect "Niepokonani"...
I zawsze liczę, że tym razem się uda... naiwna ja Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6749384 Napisano: 02.12.2020 23:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

kalinea napisał(a):

https://www.e-kon...gaj-po-marzenia.html

W tym konkursie nie ma nigdzie mowy o kupnie produktu Loreal czy jestem ślepa?

ja też nie widzę w regulaminie, natomiast na stronie "tytułowej" / ulotce jest zapis o zakupie

Sama się nad tym zastanawiałam dzisiaj.. wiążący jest regulamin, ale jest info na "ulotce". Kupujecie produkt? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6749369 Napisano: 02.12.2020 22:39:32 w WC - rozmowy o wszystkim
agusiac87 napisał(a):

Kochani mam taki problem
21 października 2020 otrzymałam odpowiedź z zalando - uznana reklamacja 
".....Jest mi bardzo miło poinformować, że zdecydowaliśmy o przyznaniu całkowitego zwrotu kosztów zakupu spodni,....."

Upominałam się już wielokrotnie o zwrot tych srodków, jednak ciągle otrzymuję teksty w stylu " PRzelew został zlecony, może to potrwać kilka dni" / " Przelew został zlecony, proszę uzbroić się w cierpliwość/ itp itd.....

Mamy dziś 2 grudnia,do dnia dzisiejszego brak zwrotu pieniędzy.

Czy ktoś już przerabiał reklamację w zalando? 

Jak ten temat rozwiazać?

Miałam identyczną sytuację. Jednakże w mojej sytuacji napisałam im wprost, że od dnia w którym poinformowano mnie o przyznaniu środków minęło te 7 dni i magiczne słowa "podwójnie jestem rozczarowana państwa firmą- z zakupionego towaru u państwa i państwa wymijającym odpowiedziami i sposobem załatwienia reklamacji"
Miałam już może z 3-4 razy sytuacje z Zalando, albo reklamacje albo brak kasy w terminie za zwrot.
Dodam, że zawsze pomogło emotka Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

kukuleczka

#6749057 Napisano: 01.12.2020 21:38:39 w Wkurza mnie...
A mnie po prostu wkurzają konkursy, w których nagradzane jest zdjęcie.
Wygrywają profesjonaliści albo zawodowi testerzy, którzy opcje instagramowych filtrów i fotoszopowych trików mają w jednym palcu.
Oczywiście, nie wrzucam wszystkich do jednego wora, ale najczęściej wygrywają takie sztuczne, pozowane, wręcz przesadzone zdjęcia.
W szczególnosci jeśli chodzi o konkursy kulinarne. Czasem się zastanawiam czy komisja zastanawiala się czy te danie w ogóle są jadalne? 

Przypominają mi się zawsze kampanie reklamowe np Apartu albo innych marek "z górnej półki", które kompletnie oderwane są od rzeczywistości. Kobiety obwieszone złotem, z perfekcyjnym makijażem, jedzą perfekcyjnie nawinięty makaron na widelec przy stole z dwójką perfekcyjnych dzieci, które grzecznie siedzą i się uśmiechają.
Wiem, ze to są tylko reklamy, ale nie mogę na to patrzeć! 
Tak samo jak na te wyretuszowane i przekoloryzowane zdjęcia konkursowe.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6748611 Napisano: 30.11.2020 20:22:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Ile znaków można wpisać w formularzu konkursu polsatu Kryminalne akta Biskupskiej?

300 Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6747804 Napisano: 26.11.2020 21:08:36 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy dostał już ktoś nagrodę od Winiary- street food kreatywnie?
Wygrałam 2 vouchery, które mają wysłać mejlem, niby czas do jutra ale cisza.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6747290 Napisano: 25.11.2020 11:50:32 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

kumulacja napisał(a):

Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.

Trochę ironia losu bo oraz więcej firm - zarówno spożywczych jak i kosmetycznych robi kampanię lub wprowadza na rynek produkty pod szyldem eko- opakowania z recyklingu, tekturowe opakowania, składniki wegańskie, produkty od lokalnych rolników czyli bez konserwantów itd itd... ale więcej wlaśnie konkursów i akcji gdzie do wygrania jeden wielki szmelc. Po co komu plastikowe okulary, które można złamać jednym palcem lub koszulki Lewandowskiego, który już się trochę "przejadł"?
Rozumiem myślenie agencji, że im więcej nagród tym większe zainteresowanie, ale jak już swiat podobno dąży do zagłady, to po co to jeszcze przyśpieszać...

Po to, ze lepszy szmelc niz nic i na bezrybiu chinski szajs tez ryba  emotka
Fundatorzy nagrod nie zasponsoruja konkusrow jesli nie ma kasy ze sprzedazy...
Kiedys to bylo ojjj tak fajnie... zachodnie koncerny ulgi mialy i wykupily polskie firmy, rozbudowaly sie i przeniosly produkcje nad Wisle, gdzie siła robocza tania jak te chinskie nagrody.
25 lat dobieglo konca... polski konsument woli tanie produkty bez fancy logo i Biedronkowy format. Nie Alma, Piotr i Pawel, nawet nie Tesco  emotka

Oczywiście, jest jeden cel - ma być kasa ze sprzedaży. I niestety dalej jest dość pokaźna grupa osób, których tych szmelc interesuje. Oczywiście, nikogo nie obrażam, bo każdy może grać o co chce. Ale dopóki będą chętni na tego typu rzeczy, dopóty takie wygrane będą.
Niestety, byłam świadkiem (rok lub 2 lata temu) jak za okazanie świadectwa szkolnego, w lokalnym małym pasażu handlowym dostawało się jakąś czekoladę lub bombonierkę i wakacyjne, chińskie okulary. Przecierałam oczy z zdumienia - kolejka na 2h stania do punktu odbioru.
Albo akcje w Stokrotce z dodawaniem jakichś figurek Minionków czy innych postaci z bajek. Oczywiście dla dziecka super. A w sklepie mnóstwo informacji promujących oddawanie baterii, zakrętek i rozsądnym kupowaniu aby nie zaśmiecać planety.
Zero konsekwentnego marketingu Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0