Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6747268 Napisano: 25.11.2020 11:08:42 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

Apel do organizatorów konkursów:
Nie dawajcie nam  badziewno-szajsowatych nagród, które to mogłyby być dodatkiem do zakupu większej ilości produktów np. 10 - ewentualnie.
Nie chcemy łaciatego szmelcu, cheetosowej marnoty czy innej nędzo-tanizny.
Wkurzają mnie takie szkaradzieństwa. Aczkolwiek szanuję tych, którym się to podoba.

Trochę ironia losu bo oraz więcej firm - zarówno spożywczych jak i kosmetycznych robi kampanię lub wprowadza na rynek produkty pod szyldem eko- opakowania z recyklingu, tekturowe opakowania, składniki wegańskie, produkty od lokalnych rolników czyli bez konserwantów itd itd... ale więcej wlaśnie konkursów i akcji gdzie do wygrania jeden wielki szmelc. Po co komu plastikowe okulary, które można złamać jednym palcem lub koszulki Lewandowskiego, który już się trochę "przejadł"?
Rozumiem myślenie agencji, że im więcej nagród tym większe zainteresowanie, ale jak już swiat podobno dąży do zagłady, to po co to jeszcze przyśpieszać... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kukuleczka

#6746875 Napisano: 24.11.2020 08:55:06 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

https://www.olx.p...ty/uzytkownik/Ms2G2/ wkurza mnie,ze dostalam cynk, ze ktos zalozyl na moje dane konto na olx

kuz w a co za ludzie, czy ktos naprawde nie ma co robic w zyciu? ja piernicze

Na olx zgłosiłam im oszustwo. Nudzi się debilom . Ciekawe co tym razem chcą wykombinować. Kasiu ,a nie zgubiłam dowodu osobistego,albo gdzieś nie dawałaś do skserowania? JakS wypożyczalnia czy coś w tym stylu. No kurde nie rozumiem co się tak uparli na Ciebie?


Dziewczyny, nie nudzi, tylko to taki sam "zawód" jak np.złodziej aut, tylko w wirtualnym świecie. Teraz trzeba być naprawdę super-czujnym, bo wystarczy raz kliknąć w niewłaściwy link i w jeden wieczór kasa z konta potrafi wyparować.  Danych trzeba pilnować jak oka w głowie.  

A ja dodam od siebie, że warto też spojrzeć na swój profil facebookowy.
Większość moich znajomych ma podane wszystko na tacy- nr telefonu, adres mejlowy, obecne miejsce pracy, ksywa.
Niby nic takiego, ale wyobraźcie sobie, ze ktoś dzwoni lub pisze do potencjalnej ofiary podając się za kogoś znajomego..
Warto mieć zablokowane te dane chociażby dla ścisłego grona odbiorców.
I nie wiem jak u was, ale u mnie od lat króluje chwalenie się wszystkim- nowymi meblami, kolczykami lub samochodami. I od lat nieustanne włamania i płacz, że stracili to, na co zarabiali latami.
No cóż... Ja tam wolę dmuchać na zimne. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6744237 Napisano: 15.11.2020 10:02:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy Wawel ma jakis liczbik znaków? W regulaminie nie widzę info.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6743428 Napisano: 11.11.2020 23:04:29 w WC - rozmowy o wszystkim
Jeśli facet byłyby uczciwy wobec narzeczonej, to komplement co najwyżej mógłby polegać na napisaniu, że fajne zdjęcie albo daniu samego "like".
Jesli pisze takie coś- daj sobie spokój. Lepiej nie wchodzić w czyjeś życie z butami- czy obecnie jest kryzys, była sprzeczka, chwila odskoczni, cokolwiek- to nie istotne.
Istotnie jest to, żeby samemu nie pchać się w coś, co ma niestabilne fundamenty. 

Ja też bylam w takiej sytuacji, po czasie dowiedziałam się, że jest druga. Straszne uczucie- pomieszanie żalu, pretensji do siebie, że byłam tak glupia. Przez długi czas miałam poczucie winy, że dałam się tak nabrac.
Myślę, że kobieta kobiecie nigdy nie powinna być wrogiem i jak jest choć cień podejrzeń, trzeba się wycofać. Jak można zrobić coś, zahamować jakiś zapęd to trzeba to zrobić. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6740038 Napisano: 29.10.2020 07:26:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś wie, ile max znaków jest na Colgate w Biedronce?
W regulaminie znalazłam tylko info:
"Długość tekstu Odpowiedzi (włącznie ze spacjami oraz znakami interpunkcyjnymi) musi zmieścić się w formularzu zgłoszeniowym."? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6738690 Napisano: 23.10.2020 17:29:30 w Wkurza mnie...
persiczka napisał(a):

[quote=persiczka] dokaldnie,Nas moga oddelagowac tylko co  z Naszymi rodzinami jak my nie bedziemy mogli do domu wejsc.....bo strach rodziny zakazic itp....smutne  emotka to ja w pracy...  .ja wiem,że musze i wszedzie będe przy chorych....tylko niech mi dadza gwarancje,jak ja będe gdzies daleko,żeby moi bliscy nie byli sami......ja jestem dla chorych,dla wszystkich,,,więc dls mnie to bez róznicy,czy czy tam...aby chorym, pomagać....,:) ,,..dziekuję wszystkim za mile slowa otuchy,to dla mnie ważne,zwłasza w tej chiwili....trzymajcie się cieplo ..to mój ubiór w pracy na 12h,,,,,zdrówka zycze  emotka   

pięknie to napisałaś, widać, że to co robisz robisz z zaangażowaniem i z pasją emotka  Serdecznie Cie pozdrawiam, trzymaj się ciepło i duuuuzo zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 persiczka 0

kukuleczka

#6725379 Napisano: 28.08.2020 21:40:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kto wygrał 2 stówki na zakup butów z Grześków zna już szczegóły gdzie można te buty zamówić? Jest to nagroda w formie przelewu czy vouchera do jakiejś strony (jeśli tak to jakiej)? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6721194 Napisano: 10.08.2020 21:30:37 w WC - rozmowy o wszystkim
nelunia napisał(a):

Im więcej się staram tym mniej wygrywam, czy też ktoś tak ma??? W kalendarzu leży kilkanaście paragonów i nie mogę się zebrać żeby je wysłać. Fatalnie, nam podcięte konkursowe skrzydła. 

Mam tak samo. Od niedawna zabrałam się za konkursy promocyjne, w ktorych przeważnie limit znaków ogranicza się do jednego smsa, a zapomniałam, że przecież kompletnie nie mam talentu do krótkich odpowiedzi i wygrywam tylko w tych, gdzie mam min 300 znaków... Także kolejny dzień paragony leżą i...nawet nie mam chęci po nie sięgać. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6720364 Napisano: 06.08.2020 12:21:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mnie sie udało punkt 12, strona działała bez zarzutów. Znajomej o 12.06 już mulilo, a jak w końcu strona zadziałała to po odświeżeniu, ze limit został wykorzystany Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6720140 Napisano: 05.08.2020 17:10:55 w WC - rozmowy o wszystkim
patyk napisał(a):

Czy polecacie zakup stacji parowej?
Na ile jest to potrzebny sprzęt? Muszę wybrać jakiś sprzęt z Bosch do 1000zl i pomyślałam o stacji parowej. Polecacie? 

Do codziennego prasowania nie polecam, jesli chodzi o okazyjne i prasowanie "niełatwych" rzeczy- tak.
Stacje parowe są awaryjne, może się okazać ze bedzie zasyfiony wąż (wystarczy raz się zapomnieć i wlać zwyklej wody i prędzej czy później będzie kamień). Poza tym często wąż się przerywa, nadgina co powoduje że nie służy tak długo jakby się chciało.
Pracując kiedys w dziale jakości jednej z firm z sprzętem, statystycznie był to jeden z bardziej wadliwych produktów. Robiliśmy też zamówienia do sklepów odzieżowych i często wracały na gwarancję - bo byly ciągle w użytku i był problem z wężem, ktory od ciągłej pracy i manewrowania byl przerywany. Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6714730 Napisano: 08.07.2020 22:11:26 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kukuleczka,zalamalo mnie to niesamowicie.No ale co zrobić-zabić się?!Mam nadzieję,ze jakoś odrobie to w konkursach i życzę temu gnojkowi,aby mu odpadly te zlodziejskir lapy i zeby go tez ktos kiedys okradl.Karma wraca.Zawsze!

Liczę, ze tak będzie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukuleczka

#6714711 Napisano: 08.07.2020 20:35:18 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

emotka Kiedy idziesz na zakupy i ukradną ci portfel... już kij tą kasę, raptem 50 zł tam było, karta i dowód i prawko trzymane w saszetce, ale cholera... tam było chyba z 6 czy 7 paragonów na konkursy.... emotka  

emotka  Współczuję.  emotka  Każdy z nas chyba kiedyś został przez kogoś okradziony, taki lajf. emotka Też niejeden raz zostałam ofiarą złodzieja. Na pocieszenie Ci powiem, że los Ci to wynagrodzi, serio.  emotka  Kilka lat temu obrabowano nas w samolocie, z trudem doszliśmy do siebie, sporo nas to kosztowało (szczególnie żal było wygranych aparatów i super zdjęć nimi zrobionych), po czym za kilka miesięcy wygrałam wycieczkę życia, tak-że ten tego.  emotka

Współczuję.19 czerwca z konta złodziej ukradł mi metodą na blika  prawie 2800 złotych.Moja wina, bo się spieszyłam, akurat mama mnie zawołała i nieopatrznie potwierdziłam transakcję.Pocieszam się myślą,że nie były to oszczędności mojego życia tylko nieco ponad cała jedna pensja emotka  Może w ramach rekompensaty czeka mnie jakaś megawygrana emotka  Po dziesięciu latach zmuszona byłam zmienić hasło do konta i zlikwidować blik- i tak w sumie raz w życiu skorzystałam z tej metody sama.

ojej, to kupa kasy emotka współczuję. Dobrze, że Cię to nie załamało.

Niestety, wiem co to brak kasy i jak straciłam pracę to z zazdrością spoglądałam na znajomych co wyjeżdżali za miasto, bo ja nie miałam za co, liczyłam każdą złotówkę. Pamiętam też jak byłam tak przepracowana, że łzy napływały mi do oczu po przyjściu do domu. Wiedziałam, że na wszystko zarabiam własnymi rękami. Dlatego mam ogromny szacunek do pieniądza i nic mnie tak nie denerwuje jak kradzież portfela, oszustwa na blika, wnuczka itd... Ludzie nieraz całe życie na coś oszczędzają, a ktoś ot tak po prostu to zabiera. Jest mi strasznie przykro, że Was coś takiego spotkało!

Mnie też kiedyś okradziono, co prawda mała kwota i czasy studenckie, ale nie zapomnę tego jak strasznie mi było przykro. Jako studentka zarabiałam grosze, a ciężko na to pracowałam i jeszcze ktoś mi ukradł część z tego. . No cóż.. Takie czasy, że wszędzie trzeba mieć się na baczności. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6713170 Napisano: 30.06.2020 21:14:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
Stock prestige z fb  Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6711032 Napisano: 21.06.2020 13:23:37 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Zielonaszpilka,doskonale wiem, kto mnie okradl i oszukal.Pisalam do niego na fb.Odpisal w wulgarnych slowach, zebym nie sciemniala, kilka osob juz tak do niego pisalo, ze je oszukal,ale jak twierdzi,nic mu nie udowodniono.https://www.faceb...m/szymon.uszakiewicz To jego profil.Przestrzegam wszystkich!

jesli nie zgłosiłaś na policję to natychmiast to zrobić.
Niestety koleś może czuć się bezkarnie jeśli zrobił to już wcześniej Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6709971 Napisano: 16.06.2020 20:58:02 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie zycie, nic mi nie wychodzi, nie mam siły nawet by wstać z łózka emotka  

Droga chochliczko nie znam Cie, nie wiem co Ci leży na serduchu, ale mnie też los doświadczył. Ale wiem jedno - po KAŻDEJ burzy wychodzi słońce. 
Jeszcze 3-4 miesiące temu myślałam, że w moim życiu już nic nie będzie lepszego, a dziś jestem w lepszym miejscu niż się spodziewałam.
Trzymam za Ciebie mocno kciuki i i przesyłam moc uścisków emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6709969 Napisano: 16.06.2020 20:48:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Też biorę chętnie udział w loterii Visa, bo wygrałam dużo nagród w całej edycji, a w poprzedniej smartwatch w ostatnim etapie, gdzie miałam raptem kilkanaście transakcji. Miałam farta i tyle.
Ale moje przemyślenia są inne - ta loteria jest wg mnie najbardziej rozpropagowywana spośród wszystkich edycji, bo nie dość, że w internecie natknęłam się na banery reklamowe, to w kilku punktach (sklepy, stacja benzynowa) był naklejki lub małe szyldziki przy kasie z informacją o loterii. Dodam, że mieszkam w małym mieście.
A chociażby w poprzedniej edycji nie widziałam nigdzie takich informacji. Dwa na fb też są posty przypominające o loterii.
Więc podsumowując - jest większe zainteresowanie, zatem szans jest mniej.
Tak czysto statystycznie - w zeszłym roku w pierwszym etapie wygrałam kilka voucherów do allegro, teraz ani przekąski ani vouchera do aliexpressu (z czego nawet się cieszę, bo interesuje mnie tylko samochód emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6709660 Napisano: 15.06.2020 17:48:13 w Wkurza mnie...
monnikk napisał(a):

Wkurzają mnie złodzieje, którzy zrobili internetowe zakupy na moją kartę, wkurza mnie bank, który poinformował mnie o dziwnej transakcji tydzień po fakcie. I wkurzam się na siebie, bo może  mogłam sobie ustawić limit na zero i nie byłoby kłopotu. 

Możesz coś więcej powiedzieć? W jaki sposób ktoś byl w posiadaniu Twojej karty/ danych? Jest to jakiś konkretny przypadek czy dane pozyskane niewiadomo skąd?
Czlowiek teraz wszedzie podaje dane - allegro, olx, aliexpress itd emotka   Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

kukuleczka

#6707773 Napisano: 05.06.2020 19:52:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
To serio z tym zapachem po zmarłym sąsiedzie?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6706377 Napisano: 30.05.2020 15:37:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Jak robicie z loterią Ż? Wbijacie pod rząd x kapsli czy z przerwami powiedzmy kilka sekund? Trudno coś wygrać wgl jest gdy w zeszłym roku bardziej szczęście dopisywało ale to oznacza że nas grających jest więcej

A ja mam teorię inną. W zeszłym roku było mniej nagród i bramki czasowe dla jakiejkolwiek nagrody byly po prostu dłuższe.
Ciężko powiedzieć jak organizator je ustawił, ale moglo być tak, ze np. dla biletow była bramka otwarta 50 sekund, a a w tym roku już tylko 30s. I analogicznie dla voucherów do empiku. Może są tylko kilku sekundowe, podczas gdy w zeszłym roku trwaly np 1 min.

Jestem sklonna w to uwierzyć bo w zeszłym roku upolowalam mnóstwo bonów 30zl do Empiku i nie byl to jakiś wyczyn. W tym roku wbilam juz więcej kapsli a mam tylko zniżkę 10zl emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6705695 Napisano: 28.05.2020 08:57:26 w WC - rozmowy o wszystkim
bluszczowelove napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

gizoon napisał(a):

Drodzy konkursowicze, ile się teraz daje do koperty na chrzest (jestem przyjacielem rodziców) i komunie św.(tutaj w roli chrzestnego)? Wiem, że każdy daje ile może, ale jak to było u Was? Chrzest będzie ostatniego maja, komunia we wrześniu. Będę wdzięczny za sugestie. Na chrzest kupiłem już rampersa, butelkę niekapek z Aventa, grzechotkę i biblie dla dzieci z dedykacją. Myślałem by w kopertę dać 200 zł. Czy chrzestny kupuje coś szczególnego na komunie? Czy wystarczy koperta?

Jak jesteś przyjacielem rodziców to na chrzest spokojnie wystarczy to co kupiłeś, nawet bez koperty emotka  Jeśli jednak chcesz dać coś w kopertę to 200 zł będzie aż świat. Na Komunię chrzestni dają nawet 1000 zł, ale ja myślę, że i połowa tej kwoty jest ok. Najlepiej w sprawie prezentu pogadać jednak z rodzicami, bo może np. dziecko marzy o rowerze, a to akurat taki wiek, że często się zmienia rower na większy, bo dziecko wyrasta z rowerka dziecięcego. Albo np. w porozumieniu z rodzicami można kupić smartwatcha dla dzieci. A może dziecko marzy o jakimś kursie albo zajęciach dodatkowych i fajnym prezentem byłoby opłacenie mu tych zajęć. Albo dziecko ma jakąś zajawkę i potrzebuje do tego sprzętu - mój siostrzeniec, który teraz będzie miał komunię marzy o wielkim zestawie lego, bo lego uwielbia i składa je godzinami, więc ma całą listę wymarzonych modeli, z których duża część chodzi po kilka stów emotka  Jak rodzice i dziecko nie mają konkretnego pomysłu to bezpiecznie będzie dać kopertę. Ja bym jednak część kasy z koperty odłożyła i za to kupiła coś, co zostanie dziecku na pamiątkę i tu już w zależności od tego czy to chłopiec czy dziewczynka i czym się interesuje.

W pełni się zgadzam. Na chrzest wystarczy to co kupiłeś bez koperty. A co do prezentu komunijnego to faktycznie pogadaj z rodzicami jak dziecko marzy o rowerze albo o innym przedmiocie to będzie się bardzo cieszyć, jeżeli nie to ja bym dała kasę ( ok 800 -1000) plus jakąś pamiątkę ( np. złoty medalik, ładnie wydane Pismo Święte, książkę religijną która mu "posłuży" w przyszłości)  emotka Warto też dogadać się z drugim rodzicem chrzestnym żeby się nie dublować. emotka  

Oczywiście uroczystość adekwatna do prezentu, ale wydaje mi się, że pismo swiete lub książki religijne to byly dobre kiedyś. Też to kupiłam i wiem, że leży nieuzywane i robi za ozdobę na półce.
Trzeba wziąć pod uwagę ze czasy się zmieniły, ja nie wzięłam i zmarnowane pieniądze. Lepiej postawić na samą kasę, ewentualnie pogadać z drugim chrzestnym i kupić wspolnie cos praktycznego. Wyświetl w wątku >>
1 domika 0