Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kukuleczka

kukuleczka

#6705283 Napisano: 26.05.2020 08:49:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

https://www.e-kon...-1.html#.XsymYR49d-E czy wygral tutaj ktos? Sporo tych kapsulek bylo, a nie kojarze wpisow chyba?

Jak dla mnie konkursy z Everydayme to widmo. I nawet jak kiedyś ktoś tu pisał ze lata temu tam wygrał, to teraz te konkursy to sciema.
Konkurs Everydayme zakonczony z sierpnia "wisi" jeszcze u mnie w systemie jako aktywny emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6705277 Napisano: 26.05.2020 08:11:15 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

W kwestii zdrowia - wkurza mnie to, że nie można dodzwonić się do szpitala do rejestracji. 
A jak poszłam osobiście i zwróciłam uwagę, że może dobrze by było rejestrować naprzemiennie ludzi przy okienku i przez telefon, to pani wielce wzburzona, że ona ma kierownictwo i to oni mówią, jak ma robić.
Szlaggg... 
Pół dnia wisiałam na telefonie, 4 razy po 12-15 minut miałam dobry sygnał, czekałam, aż ktoś odbierze, ale gdzie tam. Pani miała inne zajęcia widocznie... Na 5 okienek tylko 2 czynne.
Aaa... wisienką na torcie był wydruk na szybie rejestracji "Prosimy o rejestrację telefoniczną"  emotka emotka

Niestety znam to od tej drugiej strony. Moja siedziba jest zamknięta dla klientów i również mamy informację na drzwiach, ze prosimy sprawy załatwiać telefonicznie.
Nasz prezes przekazał nam informację, że jak ktoś dzwoni to mamy rzucić wszystko i odbierać telefony. Co jest w praktyce niewykonalne... Muszę wykonywać swoją pracę "codzienną, tą na bieżąco" bo inaczej firma by nie funkcjonowała...
Efekt? Codziennie do 50 telefonów z czego ok 20 nie jestem w stanie odebrac bo jest taki nawał pracy. Właśnie z tego względu, ze również stanowisk pracy jest więcej ale nie ma tych osób.
Później słyszę w słuchawce porad jak powinniśmy pracować... A nikt nie wie, że są dni, w którym ciężko o łyk wody..
Niestety koronawirus wprowadził wszędzie zamieszanie i nawał pracy, więc jak mogę to proszę was o trochę zrozumienia... emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6704165 Napisano: 20.05.2020 14:37:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Warka już się skonczyla, widziałam że ktoś wrzucał przykładowe wygrane odpowiedzi.
Coś mignelo mi przed oczami, że trzeba było słać o odpowiednich godzinach?

Tak z czystej ciekawości- bo już zabawa zakończona- jaki byl sposób na Warkę? Tutaj byly osoby które wygrywały kilkanaście razy, na fb widziałam również takie osoby, z czego jedna napisała "rozgryzłam system" wklejając zdjecie 4 kartonów..
Może być na priv

P.s. piszę z telefonu, a na nim strona nie dziala mi dobrze wiec ciezko mi przeszukać cały wątek emotka  
Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6704004 Napisano: 19.05.2020 20:40:06 w Biedronka
kostki. Byłam w 3 biedronkach, w tym jednej naprawdę duzej i też tylko kostki były emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6703934 Napisano: 19.05.2020 15:30:51 w PLAGIATY
Jakoś nigdy nie miałam czasu na doszukiwaniu się plagiatów, porównywaniu itd.. 
Ale zaciekawił mnie ten wątek i to, ze przewija się tu "Marta Z....." Od razu wiedzialam o kogo chodzi bo ta osoba przewija się we wszystkich konkursach facebookowych i instagramowych, w ktorych do tej pory bralam udzial.
Proszę weryfikować swoje wypowiedzi z jej odpowiedziami konkursowymi- w zeszlym roku ta pani napisała bardzo podobną wypowiedź do mojej jednej odpowiedzi wygranej. Nie mam teraz dowodów na to bo juz nawet nie pamiętam kiedy i w jakim konkursie to było (do wygrania była jakas drobnica typu krem do rąk czy twarzy), ale wiem że moja wypowiedź była w pełni autorska i pisana charakterystycznym stylem.

Na pewno część zdjęć konkursowych tej osoby przewijała się przez różne konkursy, wiec raczej nie ma tu mowy o przestrzeganiu zapisów regulaminowych odnośnie przenoszenia praw autorskich.

Żałuje, ze nie zwracalam na to wcześniej uwagi bo może część konkursów odbywałaby się w sposób uczciwy i z równymi prawami wobec wszystkich... Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6700572 Napisano: 02.05.2020 19:55:59 w Czy informują/ informowali?
Nie wierzę i juz nie będę brala udzialu w konkursach everydayme. Wg mnie to ściema.
Brałam udział w zeszlym roku jakos w kwietniu, konkurs byl przeciągany w nieskończoność. Kontaktowalam się z organizatorem, odpowiedzi brak, po konkursie sladu brak. Potem bralam udział w kolejnym, pamietam, ze wygraną gwarantowana byly probki tamponów. Po raz kolejny konkurs byl przedłużany, zero kontaktu ze strony organizatora (3 mejle)
Masakra emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kukuleczka

#6700366 Napisano: 01.05.2020 12:08:49 w Wygraj mi / Wygram za...
oddam kod na 40zł do Reserved (przy zakupach za 150zł, ważny do 20 maja) za pomoc w Warce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6700086 Napisano: 29.04.2020 22:23:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tysiące nagród dziennie, a nawet bon do empika nie wpadnie emotka
Zywiec mnie nie lubił i dalej nie lubi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6699869 Napisano: 28.04.2020 22:12:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wiem ze mamy ciezki czas a co za tym idzie mniej sensownych konkursów, ale żeby NIC NIE TRAFIĆ?
Nawet Warki? Żadnych kosmetyków?
Tak źle nie było od dawna emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6699619 Napisano: 28.04.2020 08:19:46 w Wygraj mi / Wygram za...
Pytanie ile z osób, które wygrały, wysylaly zgłoszenia hurtowo?
W wątku MDW jak mnie pamięć nie myli kilka osób wygralo juz 2-3 razy, wiec byłoby to raczej mało prawdopodobne, aby mialy tyle szczęścia wysyłając 1-2 zgloszenia dziennie. Jesli zgloszen bylo kilkadziesiąt to juz bardziej prawdopodobne.

Też chciałabym wygrać, chociaż raz, ale widocznie moje rymy się nikomu nie podobają emotka   Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6698856 Napisano: 23.04.2020 22:35:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś ma doświadczenie z konkursami TVN?
Często coś w dzień dobry tvn można wygrać, a niedawno zakończył się konkurs na stronie Masterchef: https://www.e-kon...aj-czas-z-tvn-1.html . Wczoraj jeszcze dało się wejść w link a dzisiaj nie. 

Co myślicie- konkurs ściema?

Żadna ściema, spokojnie można wygrać w konkursach TVN emotka  

Potwierdzam , żadna ściema emotka też mam miłe wspomnienia z wygranych u Nich emotka  

Dzięki dziewczyny za odp emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6698845 Napisano: 23.04.2020 21:28:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś ma doświadczenie z konkursami TVN?
Często coś w dzień dobry tvn można wygrać, a niedawno zakończył się konkurs na stronie Masterchef: https://www.e-kon...aj-czas-z-tvn-1.html . Wczoraj jeszcze dało się wejść w link a dzisiaj nie. 

Co myślicie- konkurs ściema? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6698672 Napisano: 23.04.2020 09:52:31 w Wkurza mnie...
Kiciunia21 napisał(a):

slomkab napisał(a):

pikawka napisał(a):

Wkurza mnie, że moje dzieci non stop się kłócą i biją. Nie wiem już jak reagować,  co robić...... emotka  2x 4 lata....czy to minie? emotka

Nie wiem u mnie 6 lat i 10 lat i codziennie  wojna i zaczepki...tez mam dość;(

Koło 14 lat mija emotka  Z bratem mieliśmy takie ,,kosy'', a teraz jedno za drugim skoczyłoby w ogień emotka

U mnie to samo. Moja siostra była wrogiem nr 1 do okolo 15-16 roku zycia, dzisiaj dzwonię do niej nawet po poradę czy opłaca się kupować w tym a tym sklepie pomidory  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6695646 Napisano: 08.04.2020 12:48:31 w Wkurza mnie...
malenka napisał(a):

Ja po pracy z klientem face-to-face zmieniłam pracę na taką w której mam minimalny kontakt z ludźmi. Do dziś wspominam szczególnie jedną sytuację: facet awanturował się, że koleżanka po fachu go okłamała (nie okłamała go, po prostu on nie słuchał, albo nie zrozumiał co do niego mówiła) i oczywiście wyżywał się na mnie. W końcu zmęczona już jego krzykami pytam:
- Skoro uważa Pan, że to koleżanka Pana oszukała, to dlaczego krzyczy Pan  na mnie? Przecież ja nie jestem niczemu winna i nie odpowiadam za ewentualne błędy innych osób.
Na to odezwała się kobieta, która stała za tym facetem w kolejce:
- No przecież KTOŚ jest winny, na kimś musimy się wyżyć!

To było tak przykre i szokujące jednocześnie. KTOŚ jest winien (na pewno nie klient), KTOŚ musi ponieść karę, dziś wypadło na ciebie. I wiecie czym ta sytuacja poskutkowała? Zmieniła o 180 stopni moje podejście do klientów. Jak do tej pory zawsze chętnie pomagałam i robiłam więcej niż to do czego zobowiązywało mnie moje stanowisko, tak po tej sytuacji wykonywałam wyłącznie swoje obowiązki, a kiedy klienci potrzebowali "ekstra pomocy" to odsyłałam ich do ludzi, którzy świadczą taką pomoc odpłatnie. Przestałam robić te wszystkie drobne przysługi, które nie kosztowały klientów nic, a mnie nic prócz odrobiny czasu.

Ja bylam dokładnie taka sama. W poprzedniej pracy robilam rzeczy nadprogramowo - mówiłam co napisać w piśmie, gdzie zadzwonić, co powiedzieć albo sama dzwoniłam i pytałam w czyimś imieniu. Aż w koncu dostałam kolokwialnie mówiąc "po ryju" za swoją dobroć.
Niestety praca z ludźmi jest bardzo niewdzięczna. Ludzie nie przyjmują do wiadomości, że to oni się mogą mylić. 
Juz tu kiedyś pisałam co ludzie potrafili reklamować. W każdym razie wg moich doświadczeń, klient w 8/10 przypadkach jest w 100% pewny, że mu się należy, że ma rację, że skoro coś kupił to ma prawo do wszystkiego.
Temat rzeka w kazdym razie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

kukuleczka

#6695569 Napisano: 08.04.2020 06:37:13 w Wkurza mnie...
Nie jesteśmy żadną krainą mlekiem i miodem płynąca, tylko państwem, w której mydli się oczy. Rząd zapewnia, że maseczki i srodki ochrony są, ale wystarczy przyjechać do mniejszego miasta i się nagle okazuje, że nie ma nic.
W moim 40 tys mieście przed szpitalem dzien w dzień zbierają maseczki, a burmistrz otwarcie mówi, że od rządu nie dostaliśmy na razie nic.
Moi sąsiedzi juz potracili pracę, a z jednej pensji nikt się nie utrzyma po opłaceniu rachunków. Nie mówiąc juz o spłacie kredytów i rat, które niemal wszyscy mamy. Wczoraj przyjaciółka dzwoniła do mnie i płakała do telefonu bo dostala wypowiedzenie i nie wie co ma robić. Ma 9 letnie dziecko.
Panie premierze, to są przyziemne rzeczy z którymi muszą zmierzyć się ludzie, nikogo teraz nie interesują wybory. Bo ludzie zastanawiają się nie na kogo głosować, a za co utrzymać siebie i rodzinę.

Drugi przykład - moj kuzyn mieszkający i prowadzący firmę w Niemczech niczym się nie przejmuje- pomoc finansową od Państwa juz dostał. Zapłacił pracownikom, jego firma działa w ograniczonym stopniu ale działa. Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6694850 Napisano: 04.04.2020 15:20:01 w Wkurza mnie...
forrrum napisał(a):

FBilona napisał(a):

Służba zdrowia jakby jej rozum odebrali, wszystko po odwoływane, pilne wizyty, zabiegi, rehabilitację. To wszystko w mojej rodzinie, służba zdrowia nas porzuciła. Nie mamy teraz elementarnej opieki. 

No właśnie. Mam wrażenie, że żyję w jakimś Matriksie albo w świecie równoległym. Z jednej strony - mnóstwo doniesień o bohaterach w białych fartuchach, a z drugiej szara rzeczywistość. Lekarzy w przychodniach NIE MA. Nie wiadomo, czy na zwolnieniu, czy na pierwszej linii frontu, czy na urlopach - nikt ci tego nie powie. Nie ma i już. Recepty na leki stałe dla pacjentów z chorobami długotrwałymi (serce, cukrzyca, nadciśnienie i inne) wypisuje pielęgniarka (sic!). Nie mam pojęcia, czy to jest prawnie dozwolone w ogóle. Ma pieczątkę lekarza do dyspozycji i już. Kiedy będzie lekarz? Nie wiadomo. Nikt niczego nie wie. Zaplanowane operacje, sanatoria? Zapomnij. Żadnej bieżącej obsługi chorych inaczej, niż na koronawirusa. Ilość zgonów z tych innych przyczyn wzrasta właśnie z powodu tego, że tymi pacjentami nikt się nie zajmuje, bo "mamy teraz epidemię, zawał może poczekać". Dlaczego ja nigdy nie spotykam tych "bohaterów", tylko stale trafiam na "dekowników"?! emotka
Gorszy sort, psiachmać... emotka

Z ust mi to wyjelas! Mialam oststnio telewizyte - przez telefon. Poprosiłam o środek na dolegliwość ktora występuje u mnie co jakiś czas, objawy tym samym zawsze są takie same. Dodam ze chodzi i lek na receptę.
Lekarka nie przepisala mi tego środka tylko inny o lżejszym dzialaniu "bo wie pani, ja nie mam pewności czy pani faktycznie coś dolega, bo przez telefon to wszystko można powiedzieć"...
Niby ma rację, ale z drugiej strony jak mam udowodnić ze jest inaczej? Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6694655 Napisano: 03.04.2020 12:59:14 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

Możliwe, że masz w pobliżu kasztanowce, które mole uwielbiają i będą się chciały dostać do Ciebie regularnie. Ja też po inwazji małych czarnych robaczków z makaronu przerzuciłam się na pojemniki i słoiki, od tej pory zero problemu. Zakupiłam w Ikei zestaw pojemników i wszystko po zakupach jest przesypywane, a te produkty w woreczkach przekładane do słoików (wycinam tylko nazwę z opakowania i wrzucam do pojemników, żeby nie pomylić produktu). I po problemie.

Zadnego kasztanowca ani tym podobne. Wykluczylam wszystkie czynniki zewnętrzne. Po prostu jak już tu kilka osób napisalo - byly jakies larwy (o ktorych wtedy nie wiedziałam i ich nie widzialam). Dopiero jak problem mnie już przerósł zaczęłam intensywnie czytać na temat moli i ich zachowań. Niestety obecnie mogą byc we wszystkich produktach dlugiego terminu do spozycia, a nie tylko w mące.
Trzeba dobrze po prostu wymyć pomieszczenie i z pewnością nie obejdzie się bez przesuwania szafek, lodowek czy czyszczeniu a potem malowaniu scian (jak zalęgną się w kątach czy na suficie).
Jutro przy zakupach kupię pojemniki, bo na razie mam spokoj ale mam przeczucie, ze zaraz znowu się pojawią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kukuleczka

#6694532 Napisano: 02.04.2020 22:07:39 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

ziolko napisał(a):

Mnie wkurza kolejna inwazja moli spożywczych... latem i jesienią robiłam porządki w mąkach, kaszach, makaronach itp. Masę rzeczy wywaliłam, wszystko przeglądałam z latarką w ręce, żeby nic nie przeoczyć. Wymyłam szafki wodą z octem. I co??
Znowu mendy latają! a na plastrach jest ich coraz więcej...
Mam tego dość...  emotka emotka

ja dlatego WSZYSTKO trzymam w sloikach. Przynosze ze sklepu i od razu przesypuje do sloika. Od kiedy to robie problem sie skonczyl. Nawet jesli cos jest zainfekowanego (przytargane ze sklepu) zostaje w jednym sloiku. Polecam.
A teraz ciekawostka. Mialam kiedys mole w ... cukrze! Nie wiedzialam ze mole sie takiego dziadostwa chwytaja? Co nastepne? Sol? emotka

Ja też parę miesięcy temu przyniosłam w cukrze! Byłam w szoku, widoczne polubiły wszystko, co w papierowych opakowaniach  emotka  
W każdym razie muszę się przerzucić na pojemniki. W zeszlym roku mialam chyba 4 razy mole. Myłam szafki octem i spirytusem, w calej kuchni walały się liscie laurowe bo ponoc nie lubią ich zapachu i dosłownie w kazdej szafce przyklejone naklejki z feromonami. Pozbywam sie ich na krotko i znowu wracały. Juz prawie się z nimi zaprzyjaźniłam emotka  a tu proszę!! Najprostsze rozwiązanie jest najlepsze! Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

kukuleczka

#6694220 Napisano: 01.04.2020 20:38:37 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się z poprawy mojego humoru. W poniedziałek pisałam w wątku "wkurza mnie" że dobija mnie sytuacja z koronawirusem i tym co będzie po. Dopadła mnie panika i okropny stres.
A dziś śmiałam się do rozpuku i naprawdę szczerze się uśmiechałam emotka

Dziękuję też dwóm osobom, które napisały do mnie na priv w poniedziałek z słowami wsparcia. To wiele dla mnie znaczyło. Każdy z nas ma jakieś obawy, ale wiem, że po każdej burzy wychodzi słońce.emotka Wyświetl w wątku >>

kukuleczka

#6693362 Napisano: 30.03.2020 09:20:23 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

Kululeczka niestety wszyscy ucierpimy. Może trzeba wyciągać z tej sytuacji pozytywy. Bo jednak jesteśmy zdrowi i w tej chwili to jest najważniejsze.
Z drugiej strony,mąż jest na działalności, ja mam obniżony etat. Za chwilę będziemy żyć z oszczędmości...
Alr może to nas zmotywuje i otworzy przed nami drzwi, których wcześniej nie widzieliśmy? Może wymyślimy coś, co okaże się hitem na rynku? Albo nauczymy się czegoś wartościowego. Kto wie, trzeba ten dołek dobrze wykorzystać!  emotka  Damy radę.

Staram się tak myśleć, ale chyba dzisiaj mam ten zły dzień. Dziś do mnie to dosadnie dotarlo i jestem zestresowana dosłownie wszystkim. I choć mam oszczędności pozwalające mi spokojnie spać i nie bać się o swój byt, to mimo to boję się.
Cieszę się jednak, ze mogę bez skrępowania tutaj to wszystko napisać. Jakoś mi trochę lżej, ze to z siebie wydusiłam...
Chyba tylko zdrowa Wam wszystkim pożyczę. I spokoju. Duzo spokoju emotka Wyświetl w wątku >>